Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Alıntı red thunder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam,

Birşey merak ediyorum, Ninja 250 R fiyatının 9500 olduğu sonucuna nasıl vardınız acaba? fiyat düşse düşse 5000 EUR civarına düşer, o da şu anki kurla 1 EUR=2,21 TL'den 11.000 TL yapıyor. Acaba ben mi yanlış hesaplıyorum? Aldığınız bir duyum mu var?
    Az önce Z Moto yu aradım onlarda Genel merkezden gelecek açıklamayı beklediklerini belirttiler. Resmi gazetede Ötv indirimi yayınlandıktan sonra rakamlarını revize edeceklermiş. Z Motodaki arkadaşın tahmini 5000-5100 Euro arasında bir rakam olacağını düşünüyormuş ???

5100 Euro olarak kabul etsek x 2,21 = 11,271 TL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Valla isteyen gitsin istediği motoru alsın.250cc sınıfında Hayoyla yola devam.Sorunlu makine olmadığı sürece benim için görüntü 1. sırada.Görüntü olarakta Hyoyla boy ölçüşemez bu klasmandaki motorlar.Tabi zevk meselesi olduğu için herkesin fikrinede saygı duyuyorum.Fiyat düşecek ölecek diyorlar fark etmez ozaman garajda 2.bir motorumuzda Hyo olacak.Kusura bakmasın kimse Honda geldi diye aşık olarak aldığımız Hayoları gözden çıkaramayız.Sınıf yükselmedikçe Hyo aşkı bitmez bizde ;) Saygılar...

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Alıntı HiAxiSheytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce Z Moto yu aradım onlarda Genel merkezden gelecek açıklamayı beklediklerini belirttiler. Resmi gazetede Ötv indirimi yayınlandıktan sonra rakamlarını revize edeceklermiş. Z Motodaki arkadaşın tahmini 5000-5100 Euro arasında bir rakam olacağını düşünüyormuş ???

5100 Euro olarak kabul etsek x 2,21 = 11,271 TL
    Eğer sıfır almayı düşünüyorsan bu arada almayı ciddi ciddi düşün derim. Bu indirim öncesinde görüşmüştüm ben de ve 5.500'den 5.600 Eur'ya neden çıkardınız dedim Bana aslında 5.900 Eur olacak ama yavaş yavaş yükseltmeyi düşünüyoruz demişlerdi. Eğer 5.000 civarı olacaksa, diğer zammı yansıtmadan almak lazım Tabii kur da biraz inerse harika olur

Hyocu arkadaşlar kusura bakmayın, sizin bölümde Ninja muhabbeti yaptık biraz, affınıza sığınıyoruz

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Önemli değil canım normaldir GT250R topiği işte naparsın cümle alemin ilgi odağı
    GT! ...

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynaları sök direk 30 cm daralır gt250 ye göre. Öyle bir ayna koymuşlarki. Karşıdan bakınca kollarını açmış geliyor gibi görünüyor. Göz var nizam var nasıl gt den daha geniş diyebiliyorsunuz anlamadım.
    Gerçi sanırım siz motoru canlı görmediniz. Hele canlı görün yüzünüzde direk bir ekşime oluşacağından eminim. Heleki gt250 ile yan yana geldiğin de
    Motor çok alçak çok dar. Lastikler 150 cc lastiği gibi duruyor. .farı fena değil. Yandan grenaj yapısı güzel. Motor kısmı görünmüyor. Görüncek olsa tek silindir direk antipati oluşturacak bir duruşu var. Göstergeler fena değil. Öncam direk sök adam akıllı birşey tak kıvamında. Ufak hafif. Eksoz çok çirkin.
    Kısacası muhteşem bir başlangıç motoru olur. Kısa zamanda sıkıcı olucaktır. Hatta yzf125 in yanında resmen eziliyor .. Cbr 125 sınıfına göre güzel olmuş fakat cbr250 beklentileri karşılamayabilir.
    haklısın motoru görmedim bakalım görünce neler olacak,ben aynalar hariç ölçüm yapılıyor sanıyordum otomobillerdeki gibi, motosiklette aynalar dahilmiş demek.aynalarında ölçüye dahil edilmesi çok yanıltıcı oluyor.

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önemli değil canım normaldir GT250R topiği işte naparsın cümle alemin ilgi odağı
    Heheheheheh, doğrudur, hareketli burası, arada uğramak lazım

Motosikleti
    Yamaha R1
    vallahi soğuktan fuara gidemedim. ama cbr 250r gibi şahsen tipsiz bulduğum bir aletin hyosunga rakip olabileceğini sanmam. 125r zaten yolda zor gidiyor. stelik tasarımını vfrye benzettikleri sürece satış yapmaları zor.

bu arada serkan ne yaptın aradın mı elemanı? bana bilgi ver

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı saffet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sellam arkadaşlar 18.20 şubatta CNR dayım boat sohw var gelen arkadaşlar olursa tanışırız.
    Arkadaşlar hoysung motoruma 18.ay kulandım.hıç bir sorunla karşılaşmadım.ve 28,02,2011.tarıhinde motorsikletimi sattım.bundan sonraki alacak olduğum motor BMW.F650. veya KAWASAKİ.ER.6. ayırdığım bütçe.7,500,00 TL civarında tanıkdıklarınızda olursa bilgilendirmenizi.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    kawaskai zaten 250 cc klasmanında hyosung'a rakip olamamıstı fiyat itibari ile.
    5100 euro olarak belirlenmiş; az önce daytona ile görüştüm...
    yine 2 aday, honda ve hyosung kapısacak
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mancuryalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdayım ben dayı Tesadüfende olsa tanışmış olduk Casillasta ordaydı motorundan tanıdım bi makine daha vardı orda ducati yazıyordu o kimin motoruydu çıkaramadım ama
    Bu arada yeni cbr125'in grenaj yapısı cbr 250 den kat kat daha hoş ve havalı duruyor Yok son kararım 250cc kategorisinde ben genede Hyo dedim başkada bişey demedim
    Evet bende dun gittim,yanımdaki ducatı Bursa'dan geldi onun yanındaki cbr125le birlikte gece disko kralındaydık 5'de ordan cıktık.4 motor 1 araba gecenın 5ınde otoban boş oynaya oynama Merter MC girdik sabaha kadar orda durduk ordan bır kahvaltı ordan fuar Honda bu sene yıkama ve kontrol yapıordu her motora bide yıkattık motorları fark ettimki motorun rengini unutmuşum

Alıntı RiDeR_2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sitesinde fiyatlar yenilenmiş
    gt250r fiyatı sıkı durun 8549TL
    bu fiyatla 8800liralık cbr250r a karşı durmaları çok zor ,çok çok zor
    Yani zaten sahıbınden'deki 8200TL fiyatlarına bkmayın resmi sitesindeki Liste fiyatı normalde hyo'nun 9500Tl gibi bir rakamdı.
    Bu fiyat üzerinden 8500TL'de normal he tabi honda cbr250'yi 8850TL diyip Hyo'da GT250'ye 8500Tl yazması tartışmaya açık bir konu ;)

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawaskai zaten 250 cc klasmanında hyosung'a rakip olamamıstı fiyat itibari ile.
    5100 euro olarak belirlenmiş; az önce daytona ile görüştüm...
    yine 2 aday, honda ve hyosung kapısacak
    Hemen hemen aynı fiyattan satılırlarsa kapışma olması da söz konusu değil bence. Hyo'nun en az 1000TL ucuzlatması lazım rekabet edebilmesi için psikolojik sınır olarak.
    Ben de bu zamana kadar 2 tane GT250R eskittim, bir şikayetim de olmadı ama, aynı fiyata 2011 model Japon Honda varken gidip de tekrar Hyosung almam mesela.
    Şapkamızı önümüze koyalım, altımızda motor olmasa kaç tanemiz tersi yönde karar verir ki?

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen hemen aynı fiyattan satılırlarsa kapışma olması da söz konusu değil bence. Hyo'nun en az 1000TL ucuzlatması lazım rekabet edebilmesi için psikolojik sınır olarak.
    Ben de bu zamana kadar 2 tane GT250R eskittim, bir şikayetim de olmadı ama, aynı fiyata 2011 model Japon Honda varken gidip de tekrar Hyosung almam mesela.
    Şapkamızı önümüze koyalım, altımızda motor olmasa kaç tanemiz tersi yönde karar verir ki?
    Doğru diyorsun. Ben de aynı düşüncelerdeyim. sıfır honda 8800, hyosunga da 8ooo TL civarlarında bir fiyattan satılacağını düşünüyorum.
    Bazı arkadasların elde kalmıs, ondan sıfır hyosunglar 8100 liraya satılıyor dediğini okuyorum
    Peki neden, elde kalmıs daha düşük fiyata satılan Honda göremiyoruz?
    şu an isteyen kişi 8000 liraya zaten sıfır hyosung alabiliyor.
    bu fiyat üzerinden sıfır hyosungların tüm bayilerde 8000 liraya ineceği kanısındayım

Ayrıca; Ülkemizde bir cok insanın maddiyat nedeniyle motor askına uzak kaldığını cok iyi biliyorum. İnsanlarımız bir adım daha yaklasmıs oldu hayallerine; cok mutluyum bu nedenle
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    hyosung gt250r
    [QUOTE=casillas00;2275909]Evet bende dun gittim,yanımdaki ducatı Bursa'dan geldi onun yanındaki cbr125le birlikte gece disko kralındaydık 5'de ordan cıktık.4 motor 1 araba gecenın 5ınde otoban boş oynaya oynama Merter MC girdik sabaha kadar orda durduk ordan bır kahvaltı ordan fuar Honda bu sene yıkama ve kontrol yapıordu her motora bide yıkattık motorları fark ettimki motorun rengini unutmuşum

Park yeri ararken honda motor yıkama bölümüne bende girdim yanlışlıkla Güzelliklerini yapıp motoru yıkama yağlama yaptılar,fuar davetiyesi verdiler ve çay ikram ettiler

Bilet,yıkama ve yağlama beleşe geldi anlicağın

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi soğuktan fuara gidemedim. ama cbr 250r gibi şahsen tipsiz bulduğum bir aletin hyosunga rakip olabileceğini sanmam. 125r zaten yolda zor gidiyor. stelik tasarımını vfrye benzettikleri sürece satış yapmaları zor.

bu arada serkan ne yaptın aradın mı elemanı? bana bilgi ver
    abi bizim üç kağıt holdinge ulaşamadım aradım aradım açmadılar =) bende muğlayı aradım onlarda etekten ölçünce 57.25 piston var rektefe için dediler fakat ilandaki fiyat 2 ene öncenin biz güncellemeyi unuttuk dediler ve en son 100 tl ye bırakabilirim dediler =) halbuki sahibinden.com da 2 ay da bir ilan güncellenmesi gerekiyor yoksa pasif oluyor =) kime inanacagım yahu =)

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Arkadaşlar Gt 250'ye ön arka metzeler almayı düşünüyorum. Metzelerin gt 250'ye uygun iki tür lastigi var bunlar:
    1- CARBON MATRIX HAMURLU(Roadtec Z6 )
    2- POLYESTER ELYAFLI SILICA HAMUR(Lasertec)

Kuşkuşusuz Roadtec daha kaliteli fakat bu lastigi bulmak şuan için biraz zor sanırım. Sorum Lasertec ile arasındaki kalite farkı? Hiç test etme imkanı olan var mı? Biraz daha bekleyip Roadtec Z6 mi alsam yoksa aradaki kalite farkının(daha iyi yol tutuşu) beklemeye degecek kadar fazla olmaması nedeniyle Lasertec mi alsam ?
    Bu lastikler hakkında bilgisi ,tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı mancuryalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdayım ben dayı Tesadüfende olsa tanışmış olduk Casillasta ordaydı motorundan tanıdım bi makine daha vardı orda ducati yazıyordu o kimin motoruydu çıkaramadım ama

Bu arada yeni cbr125'in grenaj yapısı cbr 250 den kat kat daha hoş ve havalı duruyor Yok son kararım 250cc kategorisinde ben genede Hyo dedim başkada bişey demedim
    DUKATI benim motorda yazıyor ama ben fuara gelmedim
    malum ayak hala alçıda

Motosikleti
    kymco süper 8
    para varsa ninja daha iyi gibi gözüküyor hem güç hem görüntü (idare eder) olarak vede salamlık bakımda ninja biraz daha düşse ninja keşke...

okkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 DRAGSTAR
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Gt 250'ye ön arka metzeler almayı düşünüyorum. Metzelerin gt 250'ye uygun iki tür lastigi var bunlar:
    1- CARBON MATRIX HAMURLU(Roadtec Z6 )
    2- POLYESTER ELYAFLI SILICA HAMUR(Lasertec)

Kuşkuşusuz Roadtec daha kaliteli fakat bu lastigi bulmak şuan için biraz zor sanırım. Sorum Lasertec ile arasındaki kalite farkı? Hiç test etme imkanı olan var mı? Biraz daha bekleyip Roadtec Z6 mi alsam yoksa aradaki kalite farkının(daha iyi yol tutuşu) beklemeye degecek kadar fazla olmaması nedeniyle Lasertec mi alsam ?
    Bu lastikler hakkında bilgisi ,tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.
    selam arkadaşım benim motorumda arka lastik metzeler roadtech takılı gayet iyi lastik yol tutuşu gayet başarılı hamuru yumuşak ve motorda duruşuda çok hoş obür model hakkında bilgim yok ama roadtech alırsanız memnun kalırsınız :d

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "dat" konulmuştur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:58 ----------

"ozgursasmaz" vardı kırmızı siyah spoda ducati yazanlardan bide. O olmasın sakın.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:07 ----------

Park yeri ararken honda motor yıkama bölümüne bende girdim yanlışlıkla Güzelliklerini yapıp motoru yıkama yağlama yaptılar,fuar davetiyesi verdiler ve çay ikram ettiler

Bilet,yıkama ve yağlama beleşe geldi anlicağın
    Yaaa sorma tam dükkanın önünde geçtim. Motor fuarıya kapıda maşallah motor dolu, kardeşim millette motor görmemiş gibi baktı ben geçerken, belki sestendir, neyse yukarı doğru çıkarken bende gördüm sağda honda bayini. Lakin şu aralaer para alma ihtimali olan yerlere pek girmiyorum. Düşün sen yıkama ve bilet bedava dedin ben ona rağmen, boşver dedim yolcu yolunda gerek bastım geldim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:11 ----------

Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın motoru görmedim bakalım görünce neler olacak,ben aynalar hariç ölçüm yapılıyor sanıyordum otomobillerdeki gibi, motosiklette aynalar dahilmiş demek.aynalarında ölçüye dahil edilmesi çok yanıltıcı oluyor.

Selam kardeş, bu avatarında kullandığın motor hangi motor acaba? Moped gibi duruyor aradımda bulamadım sahibinden.com'da, kız motoru gibi bizim bi kız arkadaş soruyorda senin avatarda gördü. Bi link filan versende motora baksa arkadaş.

35Alperen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 > Cbr 250 > Pulsar > Fazer
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam kardeş, bu avatarında kullandığın motor hangi motor acaba? Moped gibi duruyor aradımda bulamadım sahibinden.com'da, kız motoru gibi bizim bi kız arkadaş soruyorda senin avatarda gördü. Bi link filan versende motora baksa arkadaş.
    hondaya büyük hakaret

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 30 kullanıcı var. (0 üye ve 30 misafir)

Bu Konudaki Etiketler