Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kısmetse önümüzdeki haftasonuna doğru aranıza katılacağım motoru son kez ustaya gösterecem, özellikle kontrol etmem - ettirmem gereken parçalar var mıdır? Siz gt250r'ınızı alırken keşke şurasına da baktırsaydım falan dediğiniz yerler varsa söylerseniz sevinirim
    özellikle arka silindire baktır ses var mı diye eğer varsa ya piston sıkıştırıyordur yada egzantrik salmıştır bence açtırda baktır kesin alacaksan garanti olsun. eğer usta derse ki arka silindirden geliyor ses, hemen anlaştıgın fiyattan 500 tl düş =) 350 tl ye yakın parçalar tutuyor 150 de işçiliğine versen ona denk gelir çünkü..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mancuryalı, toex, nerdesiniz fuarcılar?
    burdayım hocam hemen tanırım adamı motorundan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:07 ----------

Kanuninin fiyatını nerden öğrendin ? Hala 9 küsür görünüyor sitesinde ?

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eveeet ; sonunda dediğime geldi ülkemiz
    Sıfır Hyosunglar; 7250 lira; sıfır honda; 8800 lira; sıfır kawasaki ; 95oo lira civarına geriledi
    Ülkemizde olması gereken 250 cc fiyatları buydu zaten. yıllardır söylerim sonunda duydular beni

Dün Serkan ile msn'de görüştük bu konuyu.
    Bu fiyatlara göre şimdi ; isteyen istediği motoru rahatca alabilecektir.
    Hyosung güzel motor, hoş motor, tarz olarak racing ile birebir kalıplarda bir motor. Ben de bir zamanlar, gt250r dan 600 lüklere geçiş yapmıstım
    Fakat su da bir gercektir arkadaslari, cbr250 ülkemizde beklenen bir modeldi. honda 250 klasmanına girmekle en mantıklı işi yaptı. cünkü kawasaki hyosung 'a rakiip olamadı fiyat itibari ile. boş kalan ortamı honda nın dolduracağı kanısındayım. bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz.
    Kronik sorun olarak, hyosung kadar kronik sorun yaratmayacağını düşünüyorum
    Tip olarak motora yaklasanlar tabii ki hyosungu ön planda tutacaktır, cünkü bir kere kalıbıyla ön planda. yalnız 250 cc bir motoru kullanmak, gezmek vs için alacak birisi kesinlikle honda bayiine uğrayacaktır. ben bir hyosung aşığı olarak; ben de olsam honda alırdım su durumda. çünkü tipten cok, beni yolda bırakmayacak motor arıyorum. e tabii ki japon ile kore yi kıyaslayamayız.
    Ben hiç bir motor için iyi veya kötü demiyorum, 6ooo km boyunca kullandığım GTRımda hiç bir sorun yasamadım ki bunu serkan cok iyi biliyor
    Fakat insan olarak, kendimizi güvence de hissetmek isteriz, motor alırken bu güvenceyi HONDA markası rahatlıkla sunuyor bize.
    ki parça bulma konusunda da en sorunsuz marka honda dır
    ...eX...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    cbr250r ı görünce daha da çok sevmeye başladım şu meredi O ne yaw incecik zargana gibi motor. Bir de ön cam zar gibi. Hiç koymayında alan adamda gidip kaliteli birşey alıp taksın bari. Race ilede uzaktan yakından alakası yok. Şimdi 2 silindirli olduğu için hyo yu race sınıfına sokmayanlar tek silindir motordan race diye nasıl bahsediyorlar o da ayrı mesele
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    aynen öyle zargana gibi motor nasl ki diyorsun sevgili cakalazım kavasaki rakip olamadı diye bence dedğin gibi sıfırı 7250 ye düştü ise hyonun ki bu nakit aldın mı 7 bin demek bence hyoya gerek bu cüzzi fiyatı gerekse karizması ile bu cbf bozması cbr250r rakip olamaz =)

bu arada doğanım burası TR bence ötv indirimi oldu ya başka yerden bi bindirim bekliyorum seçimin ertesi günü :D arkadaşlar satmayın durun hyolarınızı seçimden sonra satarık =)

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öyle zargana gibi motor nasl ki diyorsun sevgili cakalazım kavasaki rakip olamadı diye bence dedğin gibi sıfırı 7250 ye düştü ise hyonun ki bu nakit aldın mı 7 bin demek bence hyoya gerek bu cüzzi fiyatı gerekse karizması ile bu cbf bozması cbr250r rakip olamaz =)

bu arada doğanım burası TR bence ötv indirimi oldu ya başka yerden bi bindirim bekliyorum seçimin ertesi günü :D arkadaşlar satmayın durun hyolarınızı seçimden sonra satarık =)
    öyle demeyin yav adamlar yapmış işte tek silindir ve su sogutmalı honda.şimdi eger hyonun fiyatı varsayıldıgı gibi 7250 tl olursa ki inşallah olur,cubuf 250r ile arasındaki fiyat farkı 1600 tl gibi olucak.orta halli bir binicinin yaklaşık bir yıllık yakıt parası.durum buyken illada honda diyen sadece marka satın almış olur.arkadaşların unuttugu birşey var yanlız burası japonya degil TÜRKİYE.servislerin kalitesinden parça bulmadaki kolaylıkdan bahsediliyor genelde.arkadaşlar İstanbulun en nezih honda servislerine gitmişligim vardır.digerlerin tek farkları tek tip tulum giymeleri..öyle istedigin parçayı da çıkartıp şak diye masaya koyacaklarını sanmayın.hyonun parçalarına pahallı diyenlerin hondanın parça fiyatlarından hiç haberi yok galiba.en basiti hyonun 59 lira olan orjinal sinyali bize göre çok pahallı degilmi?hondada 140 tl.zaten kaç kişi gidipde orjinal sinyale 59 lira verirki.piyasada çifti 50 liraya bir sürü varken.yada her zaman suratıma vurulan egsoz meselesi .yav kardeşim motoru aldıgım haftası orjinalini çıkarıp koydum kenara 350 tlye tiger taktım.bana neki orjinal egsozu 2000 tl miş.isteyene 100 tlye vereyim.kanunideki yetkililer bilmiyorlarmıki bu egsozdan bir tane bile satamayacaklarını?bunlar mok atmakdan başka bişey degilki.kaldıki avaz avaz bagıran egsoz yapmayı koreliler bilmiyormu.?burada atıp tutanların kaçı EURO 3 normunun ne oldugun biliyorki?avrupalı dyorki sen bunu benim ülkemde satacaksan bukadar desibel ses ,bukadar CO2 salacak yoksa hadi yallah.bizde ses yapsın diye egsozu delenler az yaksın diye katalizörü sökenler.
    fuarda yakından inceledim.ben begenmedim.begenene bişey diyemem zevk meselesi.ama derimki marka degil motor alın.burada hondanın arkasında japonlar yok bizim esnaf var.ve bu esnafın zihniyeti hep aynıdır ister honda ister kanuni.demek istedigimi anlayan anlamıştır umarım.
    bizim hyo 2008 model ve 45 bin kmdeyim.bugüne kadar dag yolundada gezdim dere yatagına girdim ben bu motorla.takıldıgım çocuklar cb150 kullandıgı için onlar nereye bende onlarla .şu ana kadar keşke bunu alacagıma honda alsaydım demedim.kanuni ilede hiç bir problem yaşamadım.gayette ilgililer.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    cawa
    GV 250 için komple komtak takımı aldık. Ellerinde yoktu 3 günde getirdiler. Kontak, depo kapağı, ve bagaj kilidi, 2 anahtar ,set halinde 130 tl. Honda dan anahtar alamazsınız o paraya. Hyosungun fiyatlarına pahalı diyenler sanırım sadece çin malı motor kullanmış olanlardır.

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    hyonun da yeni fiyatları açıklansa artık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:41 ----------

ankarada nerde bayisi var s&t nin ??

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    hyonun sıfır fiyatı nasıl 7200 civarı nasıl olacak onu çok merak ediyorum. 9.567 olan fiyat ötv indirimiyle 8400 olur en fazla. honda 10.000'den 8.800'e düştü, hyosungda niye bir mucize bekleniyor anlamış değilim ?
    ...eX...

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı ToeX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyonun sıfır fiyatı nasıl 7200 civarı nasıl olacak onu çok merak ediyorum. 9.567 olan fiyat ötv indirimiyle 8400 olur en fazla. honda 10.000'den 8.800'e düştü, hyosungda niye bir mucize bekleniyor anlamış değilim ?
    aynen okadarda düşmesin yoksa ''mağğdurum ben mağğğdurum'' diye yana yakıla dolanırım ortalarda 2007 sine 6bin tl bayıldım =)

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    küçükçekmecede 8250tlye 12 taksıt uyguluyorlar bılgınıze..
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ToeX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sitesinde dediğin fiyat olabilir lakin sahibinden.com sitesinde 8bin küsür TL ye satanlar vardı sanrım bir önceki senenin elde kalmış sıfır modelleri onlarda. Ve yine sanırım bizim 7bin küsür TL ye düştü diye yazan arkadaşlar sahibinden.com daki fiyatşarı baz alarak indirimi kendileri yaptılar. Emin deiğilim hepsini sanıyorum Bu arada benim şimşek halen 5450TL, indirim filan olmadı bende ve hava sıcaklığına bağlı olarak benim şimşeğinde fiyatı düşüp artacaktır bilginize. DİKKAT: Önümüz bahar+yaz

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

el insaf, zargana dediğiniz motor gt 250den 50 mm daha geniş

Alıntı hyosung2011 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadas gıdon petı senden nasıl alabılırım yukarıdakı tel senınmı kargo teslımı alabılırmıyım yardımcı olursan sevınırım arkadasım hersey gonlunce olsun
    Kardeş imazmda link var, oradan girip kredi kartınla satın alabilirsin. İstersen bazı arkadaşlar gibi eft yaparakta alabilirsin. Yani seçenek çok Al hadi burdan yazayım ben.

http://www.sanalpazar.com/item_detai...tion_id=847519

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:16 ----------

[QUOTE=ToeX;2275374]burdayım hocam hemen tanırım adamı motorundan QUOTE]

Seninde foto karanlıkta pek tanınır duruyor heeee

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Çok sayın arkadaslar; eğer sıfır hyosunglar; 7ooo küsürlere düşmezse, satılacağını mı sanıyorsunuz ?
    Gerçekçi olmak gerek . . .
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Suanda 9bin TL de kalacak olsa dahi kimse GT250R almazmi yani? Piyasadaki 2. eller nerden geldiki?

Motosikleti
    cawa
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    el insaf, zargana dediğiniz motor gt 250den 50 mm daha geniş
    Aynaları sök direk 30 cm daralır gt250 ye göre. Öyle bir ayna koymuşlarki. Karşıdan bakınca kollarını açmış geliyor gibi görünüyor. Göz var nizam var nasıl gt den daha geniş diyebiliyorsunuz anlamadım.
    Gerçi sanırım siz motoru canlı görmediniz. Hele canlı görün yüzünüzde direk bir ekşime oluşacağından eminim. Heleki gt250 ile yan yana geldiğin de
    Motor çok alçak çok dar. Lastikler 150 cc lastiği gibi duruyor. .farı fena değil. Yandan grenaj yapısı güzel. Motor kısmı görünmüyor. Görüncek olsa tek silindir direk antipati oluşturacak bir duruşu var. Göstergeler fena değil. Öncam direk sök adam akıllı birşey tak kıvamında. Ufak hafif. Eksoz çok çirkin.
    Kısacası muhteşem bir başlangıç motoru olur. Kısa zamanda sıkıcı olucaktır. Hatta yzf125 in yanında resmen eziliyor .. Cbr 125 sınıfına göre güzel olmuş fakat cbr250 beklentileri karşılamayabilir.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suanda 9bin TL de kalacak olsa dahi kimse GT250R almazmi yani? Piyasadaki 2. eller nerden geldiki?
    Evet ben şahsen Honda 8800 TL, Kawasaki 9500 TL fiyatla satldığı takdirde kimsenin alacağını sanmıyorum.
    Piyasadaki 2. eller, Honda piyasda yokken ve Kawasaki 11000 TL fiyatla satılırken, fiyat avantajı nedeniyle bu kadar fazladır.
    Kanuni ciddi bir indirim yapmazsa pazardaki payını kaybedecektir. Tabi bu durum, 2. el piyasasını da ciddi şekilde düşürecektir.
    Kısaca bu sene ÖTV indirimi ve Honda'nın pazara fahiş olmayan bir fiyatla girmesiyle 250cc sportbike sınıfında taşlar yerinden oynayacak ve piyasa hareketlenecek gibi görünüyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:32 ----------

Alıntı okan_style adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar anadolu yakasında havafilitresi bujı ve balata satan yer ve fıyatları hakkında bılgınız varmı yarın parca alıp takıcam bunlar lazım bı zahmet sıze :D teşekkurler
    Okan Acıbadem'de Tahir Bey var, her türlü parçayı uygun fiyatla bulabilirsin. 0536 766 10 66 telefon numarası.

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    sitesinde fiyatlar yenilenmiş
    gt250r fiyatı sıkı durun 8549TL
    bu fiyatla 8800liralık cbr250r a karşı durmaları çok zor ,çok çok zor

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Arkadaşlar selam,

Birşey merak ediyorum, Ninja 250 R fiyatının 9500 olduğu sonucuna nasıl vardınız acaba? fiyat düşse düşse 5000 EUR civarına düşer, o da şu anki kurla 1 EUR=2,21 TL'den 11.000 TL yapıyor. Acaba ben mi yanlış hesaplıyorum? Aldığınız bir duyum mu var?

Motosikleti
    hyosung gt250r.renk turuncu.
    kutlu günler arkadaşalr.az önce kuralkanın sitesine girdim gt250r nin fiyatı 8.549 tl ye düşmüş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 30 kullanıcı var. (0 üye ve 30 misafir)

Bu Konudaki Etiketler