Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Kontağı sökemezsin böyle yıldız'lı alyan'lı garip bi ingiliz vidası, seledekini sökmek çok basittir... Bide anahtarı çektirdikten sonra resim koyabilirmisin bi bakalım güzel olursa bizlerde yedekte bulunduralım...
    GT! ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tizyano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar benim motorumda sürüş halindeyken ön düzenden bir cılız ses geliyor yeni aldımda. acep bu mkotorların hepsindemi öyle yoksa benimkinde bir sorunmu var birde sağ keçeden yağ sızıyor hemen değiştirmelimiyim.
    Ferro kardeş, gelen ses aslında motor N konumudak iken gaz verdiğinde de gelmesi lazım, eğer gelmiyorsa bile giderken gösterge kısmına biraz yaklaş iyi dinle olmadı vidyo çek. Bende de ses vardı ben alt ve ön grenajı komple söküp N konumunda gaz vererek buldum. Göstergenin sağdaki 2 tuşu varya onlar çok boşluklu olduğu için hızlı gitmede titreşim sesi yapıyor. Ben arasına çekirdek kabuğu sıkıştırmıştım, o günden buyana ses gelmiyor. Kurmalı arabaların giderken çıkardığı kurmanın sesi gibi bir ses geliyordu bende. ANLATABİLDİMMİ?

hyosung2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kontağı sökemezsin böyle yıldız'lı alyan'lı garip bi ingiliz vidası, seledekini sökmek çok basittir... Bide anahtarı çektirdikten sonra resim koyabilirmisin bi bakalım güzel olursa bizlerde yedekte bulunduralım...
    arkadasım arka granajı sokmek gerekıyor herhalde baska bıyerını sokmek gerekıyormu aceba

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla bilemiyorum haftanın ruküşu seçiyorum seni
    tulgacan [out] ahmet şimşek [in]
    Tşkler bende tulgacan abi sayesınde motoru guzellestırıyorum bende pek sevmem stıker felan ama saolsun abım fazla falza yolladı bana bende dedım bı yapıstırıyım güsel durdu tulgucan abi bu arada sende 600 rr felan dıyorsun hayırdır bırakıyormusun gt 250 r
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Alıntı hyosung2011 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım arka granajı sokmek gerekıyor herhalde baska bıyerını sokmek gerekıyormu aceba
    Motorun arkasına geç sonra solunda kalan üzerinde sele kontağı bulunan toplamda 8 adet vida ile sabitlenmiş arka grenajı sök ters çevir kilidi tutan sekman tarzı aparatlar var onları sök kilit boşa çıkacaktır...
    GT! ...

Evet, benim GT satışta, 600RR alıcam. Tanıdık birine giderse sevinirim, malum 3700 de aldık 12000km ye dayandı. Bilinen motor. Enjeksiyonlu model düşünenler varsa kaçırmasın fiyatımda iyi. 5450TL, pazarlık var, buda linki: Devir saatim çalışmıyor ve deponun sağında hafif bi ezik var. Bende böyle aldım, detaylar ilanda yazıyor, geri kalanı motor başında konuşuruz, gerekli yardım yapılacaktır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...42541813/detay

Motosikleti
    BMW F800S
    arkadaşlar,
    2 gündür,
    motorda kontagı çeviriyorum,
    marşa basıyorum, hiç ses yok ?
    sanki marşa hiç basmamışım gibi ses yok tepki yok,
    kapatıp açıyorum kontagı, 2 3 kere daha deniyorum normal çalışıyor?
    nedendir acaba?...

Motosikleti
    kymco super 8
    Alıntı memnunkygsz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,
    2 gündür,
    motorda kontagı çeviriyorum,
    marşa basıyorum, hiç ses yok ?
    sanki marşa hiç basmamışım gibi ses yok tepki yok,
    kapatıp açıyorum kontagı, 2 3 kere daha deniyorum normal çalışıyor?
    nedendir acaba?...
    marş kömürü

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta, ben öğlenleyin yazdım, BIÇKIDERE'ye gidelim dedim ama kimseden ses çıkmadı. Yarın hava iyi olursa gidelim pazar dan iyi gibi görünüyor.

Bugün güneşte patlama olduğu için 17-18 derecelere çıkmış sıcaklık...
    Ben Yalova Bursa gezisinden yeni döndüm.İstanbulda olmuş olsaydım mutlaka gelirdim kaçmak için yer arıyorum zaten En yakın bir zamanda tekrar gezinti olursa beni gelmiş bilin

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Evet, benim GT satışta, 600RR alıcam. Tanıdık birine giderse sevinirim, malum 3700 de aldık 12000km ye dayandı. Bilinen motor. Enjeksiyonlu model düşünenler varsa kaçırmasın fiyatımda iyi. 5450TL, pazarlık var, buda linki: Devir saatim çalışmıyor ve deponun sağında hafif bi ezik var. Bende böyle aldım, detaylar ilanda yazıyor, geri kalanı motor başında konuşuruz, gerekli yardım yapılacaktır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...42541813/detay

Hadı hayırlı olsun sımdıden abı umarım ısdedın fıyata satarsın
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Motosikleti
    Yamaha R1
    tulgacan paranı aldın mı dostum? onay verdim ama ödeme aktarıldı demiyor. sadece onay verildi yazıyor.

Alıntı 106gt! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun arkasına geç sonra solunda kalan üzerinde sele kontağı bulunan toplamda 8 adet vida ile sabitlenmiş arka grenajı sök ters çevir kilidi tutan sekman tarzı aparatlar var onları sök kilit boşa çıkacaktır...
    cok tesekkur ederım arkadasım allah razı olsun lastıgıne tas degmesın

Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun arkasına geç sonra solunda kalan üzerinde sele kontağı bulunan toplamda 8 adet vida ile sabitlenmiş arka grenajı sök ters çevir kilidi tutan sekman tarzı aparatlar var onları sök kilit boşa çıkacaktır...
    arkadasım yardımların ıcın tesekkur ederım alakana sagol ama koltuk altında 1 vıda daha var koltugu cıkarmam gerek vıdayı acmam ıcın o nu acamıyorum koltugu cıkarabılsem bı sıkıntı kalmıycak

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    grenajdakileri diyorsan bende deneme amacli tamistim 1 gun baktim bende pek sevmedim, yer degistirecegim. Kaska gelince kirmizi olani zaten gecte, siyah olan free-m marka cizilmez yuzey ve cama sahip çene acilir kask ve piyasi 150tl civarinda. Brnim verebilecegim maksimum miktarda zaten budur. Daha fazla parasi olan daha kalitelisini alir lakin ben zor..
    tulgacan, o kaskı ilk fırsatta değiş bence. bende motoru ilk aldığımda o kaskı almıştım, sonra ilk fırsatta yeniledim, bir müddet artçıma kullandırdım ama artık artçıma bile kullandırmak istemiyorum. hatta fuardan alabilirsem bi kask, free m i isteyene 50 liraya verebilirim. güvenlik açısından yeterli değil o kask ayrıca fullface almakta fayda var. benden tavsiye, ilk fırsatta değiştir. 600rr alacam diyorsun, sakın üstüne bile oturma o kaskla
    ...eX...

Arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum fakat üzerime fazla gelmeyin, üzerime fazla gelipte canımıda sıkmayın diyorum. Canım çünkü yeterince sıkkın, sizede yansırsa emin olun sizden çok üzülürüm.

Ayrıca Toex kardeş FREE-M aynı kasktan varsa 50TL ye alabilirim, yakınız yarın hava güzel olursa sözünü unutma akşam gelip bakacağım, kaçma sakın, çok ciddiyim...

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    üzerine geldiğim yok yanlış anlama, ilk fırsatta diyorum, fırsatın olmazsa yapacak bişey yok zaten ben önce fuardan bi kask alayım da, sonra verebilirim kaskı. haftasonu giderim fuara büyük ihtimal.
    ...eX...

Sizler "bütün kask" kullanmaya devam edin, bende "çene açılır kask" kullanmaya devam edeyim. 600RR alsamda çenesi açılır kask kullanmaya devam edeceğim. Bütün kask içinde kendimi hapsedilmiş gibi hissediyorum, çenesi açılır kaskın önünü komple yukarıya kaldırınca dünyama gün doğuyor.

İster bütün olsun ister yarım Allah hiçbirimize kaza bela vermesin. Yoksa kaza anında çelik kafeste olmadınmı Allah yardımcın olursa ecelin gelmediyse yaşamaya anca öyle devam edebiliyorsun.

Motosikleti
    kymco süper 8
    fuara giriş ne kadardı arkadaşlar

Motosikleti
    kymco super 8
    yine hyosung yine kırmızı :D aldım en sonunda boncuk gibi motor eski motorun aynısı fuardan once rahata erdim :D eee ne zaman toplanıyoruz :D

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı okan_style adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yine hyosung yine kırmızı :D aldım en sonunda boncuk gibi motor eski motorun aynısı fuardan once rahata erdim :D eee ne zaman toplanıyoruz :D
    Ooo toplanıyo herkes alan alana Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.. Kaç km.de ne kadar aldınız? Fotoları bekliyoruz
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 44 kullanıcı var. (0 üye ve 44 misafir)

Bu Konudaki Etiketler