Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    tulgacan .kadıköy bay motoyamı gittin?
    natilusun ordaki hani orasıysa.pek başarılı bulmuyorum orayı aslında ben geçen hafta gittim kıytırık debriyaj teli yoktu çok sık değişen bi şey değil fazla bulundurmuyoruz dediler
    servis olarak tavsiyem sizlere kartal topselvide yeşilyurt motordur az biraz kazıktır ama gerçekten servistir yan sanayi parça kullanmaz donanımları iyidir.
    bu arada pazar buluşması yapılırsa gençlere katılırım
    msn adresim diver26@hotmail.com
    UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neyse. Evet arkadaşlar yarın nerede toplanıyoruz. Sesiniz soluğunuz çıksın...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:46 ----------

Alıntı uğuR1000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tulgacan .kadıköy bay motoyamı gittin?
    natilusun ordaki hani orasıysa.pek başarılı bulmuyorum orayı aslında ben geçen hafta gittim kıytırık debriyaj teli yoktu çok sık değişen bi şey değil fazla bulundurmuyoruz dediler
    servis olarak tavsiyem sizlere kartal topselvide yeşilyurt motordur az biraz kazıktır ama gerçekten servistir yan sanayi parça kullanmaz donanımları iyidir.
    bu arada pazar buluşması yapılırsa gençlere katılırım
    msn adresim diver26@hotmail.com
    Ben burda 1 haftadır bay-moto nerede diye sordum. Sonrada kadıöydeki carrefourun arkasındaki servisi bilen giden varmı diye sordum. Halbuki bay-moto orasıymış. Burayı tavsiye edenlerde olmuştum ve benime tavsiye ettiğim yerdir. o yüzden bu konuda size katılmıyorum.

Daha önce Zonguldak'a yola çıkmadan önce zinzir değişimine gittim oda ellerin yoktu siparişle gelecekti ve yola çıkacğaım dedim 1.5 kutu zincir yağını zincire boşalttı bi tur attı yola çıkılır dedi para bile almadı. Bugünde bu sorunumi için belki 1 saate yakın sök tak için uğraştı ve sonucunda sorunuda buldu. Sonra yaptırcağım durumum müsayit değil dedim ve borcumu sorduğumda gönlünden ne koparsa dedi okadar. Bende verdim bişiler. hazırda fren levyesi vardı 15tl ye de levye aldım. Bendekinin topuzu kırıktı çünkü.

Ufak tefek şeylere gördüğüm kadarı ile para almıyor ve orda gözlüklü bir arkadaş var ismini şaun hatırlayamıyorum yardımcıda oluyor..

Ben tavsiye ederim.

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    evet de esnaflıklarına diyeceğim bişey yok sadece başarılıdan kastım olayı ciddiye almamak adına en ucuz ve çok lazım olan parça bile sparişle geliyo yetkili servis adı altında çalışan bir firmanın daha kaliteli olması gerekir diye düşünüyorum sadece ki oranın mazisi 10 seneyi aşar bu kadar zamanda oldukça düzenli bi servis olmaları gerekirdi manetti teldi gibi parçaların her daim ellerinde 3-5 tane olması gerekir illada bitince getirilimesi yetkili servise yakışmaz belki burada bunu tartışmamız kulaklarına giderde az da olsa bu konuda hassasiyet gösteririler.
    UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

evet de esnaflıklarına diyeceğim bişey yok sadece başarılıdan kastım olayı ciddiye almamak adına en ucuz ve çok lazım olan parça bile sparişle geliyo yetkili servis adı altında çalışan bir firmanın daha kaliteli olması gerekir diye düşünüyorum sadece ki oranın mazisi 10 seneyi aşar bu kadar zamanda oldukça düzenli bi servis olmaları gerekirdi manetti teldi gibi parçaların her daim ellerinde 3-5 tane olması gerekir illada bitince getirilimesi yetkili servise yakışmaz belki burada bunu tartışmamız kulaklarına giderde az da olsa bu konuda hassasiyet gösteririler.
    Tamam ihtiyar sen haklısın

Motosikleti
    St Kanuni GT250R Satıldı Honda Cıvıc
    Arkadaşlar Motorumu satıyorum 2010 model kırmızı/siyah 6500km Kredi borcum oldugu için satıyorum Fiyat 7.150Tl

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben cbr 125ım ıcın servise gittigimdede parçalar olmazdı servisler hem yer bakımından hepde boşuna bekletmemek ıcın stok yapmıyo.İstek olursa siparış veriyo 2 gun sonra geliyo parçaların benim hep öyle oldu.

Tabi isterizki hizmet en iyisi olsun ama malesef olmuyo

Tam kararlaştırılmamış toplantı başlamadan bitti anlaşılan

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...35429668/detay
    şu sıralar motor arayan varsa buna bi baksın derim. kredimi şuan çekebilsem gidip göreceğim motorlar arasında ilk sırada yer alırdı.tabi bide canlı görmek lazım
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    hyosung gt250r.renk turuncu.
    karbürotörmü enjeksiyonmu?yada hyo'mu s&t'mi?

Motosikleti
    hyosung-st250r 2011
    Alıntı murat_78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karbürotörmü enjeksiyonmu?yada hyo'mu s&t'mi?
    bence kadeş enjeksiyonlu biraz daha az yakar bende de enjeksiyonlu st 250r var ben çok memnunum motor çok güzel birde böle hyo st karşılaşması oluo ?yok bendeki hyosung kanununiyle karıştırmayın gibi laflar var kardeşim ikiside aynı mal aynı parçalar aynı ülkeden gelio zaten st yi iyice incelerseniz mesala anahtarına bakın hyosung yazar deponun altına bakın hyosung yazar .... sadece ithalatcı firma degişti onun için adı değişmiştir....kardeşlerim...daha neyin tartışmasını yaparlar anlamıyorum .....yolunuz açık olsun

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durum şundan ibaret, bendeki beyin ölü değil, çalışıyorda komut eksikliği var...

Rolanti normal olsun diye sökülü olan valfin altındaki hortumları taktı servis motoru çalıştırdı devir yüksek motor bağırıyor... Kapattı hemen gitti bi beyin alı geldi sıfır, taktı onu motorun seside rolantiside düzeldi. Eksozdan çıkan eski sesi tekrar duymak güzeldi Sonra bir turladı motorcu dedi çalışıyor ama valftede biraz sorun var dedi. Değiştirsen iyi olur dedi.

Senin anlayacağın beyin ve valfi değişmek en sağlıklısı, lakin 2 aydır olduğu gibi şuanda da valf hortumlarını iptali ile normal rolanti ile çalışıyor.

Bunun oluşturduğu 2 sorun var, birincisi yakıtı fazla oluyor, ikincisi ise motor vites değiştirmeden sonra gaz verirken atma yapıyor. Debriyajdan destek almak gerekiyor atma yapmaması için. Tabi eksozdan gelen ses güzel gibi görünsede aslında bi rolanti eksikliği yada çok benzin yaktığını hissettiren bir ses çıktığıda belli oluyor.

Neyse sağlık olsun, bazı dönemlere indirim oluyormuş ben şuan bekleyeceğim. Nasılsa motor gidiyor, dönüşte motorla geldim 170 leri gördüm o konuda sıkıntı yok çok şükür.

Eğer indirim dönemi olursa ve fiyatta ikram kafi gelirse belki sıfırlarını alırım. Yada belki bende denk geldiğinde çıkmasını alır takarım, artık hangisi uyarsa. Yada bu şekilde sıfır parça fiyatını düşer satarım. Ama şuanda yaptırmayıda satmayıda düşünmüyorum. Nasılsa biniyoruz. Kış dönemi, evden işe işten eve yetiyor...

bir şey sormak istiyorum, meraktan. abimde bu modellerden almayı düşünüyor yakında.

2 yaşındaki bir motorda nasıl oluyorda bu tür bir arıza meydana geliyor?

bu arızayı tetikleyen etkenin ne olduğu belli mi, önlem almak mümkün mü?

benzer arızayı eski binek aracımda yaşamıştım ama araç 9 yaşında ve 200bin km'deydi. bu motosikletler ise yeni sayılır
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    bu cdi ile ecu farklı bişey mi? beyin dye bakınca kiminde cdi kiminde ecu yazıyor.

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    merhaba arkadaşlar bana gt250r sağ fren disk ve sağ fren merkezi lazım çıkma olarak veya parça olarak satanlar varsa bana özelden ulaşabilirler...

Motosikleti
    hyosung gt250r.renk turuncu.
    hocam kısaca ben bu motoru alcam nasip olursa.kafamdaki soru işaretlerini gidermeye çalışıyorum.ben hyo kullanan bir kaç arkadaşla telefonda görüştüm.iyi niyetli olduklarını düşünüyorum en azından kendi bilgileri dahilinde.ısrarla s&t almamı söylüyolar.servisler beyin arızası yapan motorlarla dolu diyolar.kanuninın bu güne kadarki potansiyelı belli ilk enjeksiyonlu motorlari bunlar sanırım ustaları beyinli motor için ne kadar tecrübeli.

Motosikleti
    Hyo gt 250 2008
    arkadaşlar bende de hyo var 2008 neyse.

ben bu motoru boyatmak istiyorum ne renk tercih etmeliyim ya siyah mat yada bembeyaz düşünüyorum.

birde folyo kaplama diye birşey duydum bana ayrıntılı bilgi verebilecek arkadaş varmı acaba kaça mal olur izmirde yapabilecek yerler nerelerdir gibi??????

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı gokselgok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende de hyo var 2008 neyse.

ben bu motoru boyatmak istiyorum ne renk tercih etmeliyim ya siyah mat yada bembeyaz düşünüyorum.

birde folyo kaplama diye birşey duydum bana ayrıntılı bilgi verebilecek arkadaş varmı acaba kaça mal olur izmirde yapabilecek yerler nerelerdir gibi??????

Bende gök mavısıne cevırmek ıstıyorum yaklasık bin lıra gıdıyormus yapan arkadaslar vardır daha ayrıntılı bılgı verırler
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir şey sormak istiyorum, meraktan. abimde bu modellerden almayı düşünüyor yakında.

2 yaşındaki bir motorda nasıl oluyorda bu tür bir arıza meydana geliyor?

bu arızayı tetikleyen etkenin ne olduğu belli mi, önlem almak mümkün mü?

benzer arızayı eski binek aracımda yaşamıştım ama araç 9 yaşında ve 200bin km'deydi. bu motosikletler ise yeni sayılır
    Garantisi olmasa bile, aylık, yada hiç yoktan 2 ayda bir, yetkili servise değilde mahalle motorcusuna gidersen işte ondan dolayı oluyor böyle 2 yaşındaki motora. Ben mahalle motorcusunu suçlamak için yazmadım onuda belirteyim, servisine gideceksin, makinaysa makinaya bağlatım kontrol ettireceksin.

"Windows wirüslüde çalışır değilmi? Ama nereye kadar?"

Anlayana ama hakketen işini bilene bakıma götürecekmişsin onuda öğrendik.

Lakin bu durumlar başına gelenler olursa bunlardanda ucuza sıyrılmanın yolları var. Şu işleri bi yoluna koyayım, çözüm yollarının hepsini paylaşacağım. Lakin kısa bir süre bekleyeceğiz hepimiz.

Bu olay arızanın arızayı tetiklemesi olayıdır. Baştan önlemi alınmayan hastalığın kansere çevirebilmesi gibi birşey.

Şimdi beyin bozuk değil bende, lakin sorunlu olduğu için komutu alamayan rolanti kontrol valfi zamanla boşa komut gönderen beynin o komut sistemini bozmuş. Yada tam terside olabilir. Rolanti valfine komut gönderemeyen beyinden dolayı zamanla rolanti valfi bozulmuş. Suçlu hang parça bulamadık Lakin ikiside bozulmuş sonuçta. Önlemi ise zamanında yapılan bakımlar, düzgün motor kullanımıda olabilir, devrini almamış motoru zamanı gelmeden vitese attırıp motor devri yüksek olması gerekirken içerde dönen çarkı yüksek vitese zamanından önce alıp devri anlık düşürürsende bu sorunu tetikler. Anlayan anladı

Neyse uzattık biraz, yazıcam yine size, bu işi 1089tl ye halletmicez tabiki

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    Garantisi olmasa bile, aylık, yada hiç yoktan 2 ayda bir, yetkili servise değilde mahalle motorcusuna gidersen işte ondan dolayı oluyor böyle 2 yaşındaki motora. Ben mahalle motorcusunu suçlamak için yazmadım onuda belirteyim, servisine gideceksin, makinaysa makinaya bağlatım kontrol ettireceksin.

"Windows wirüslüde çalışır değilmi? Ama nereye kadar?"

Anlayana ama hakketen işini bilene bakıma götürecekmişsin onuda öğrendik.

Lakin bu durumlar başına gelenler olursa bunlardanda ucuza sıyrılmanın yolları var. Şu işleri bi yoluna koyayım, çözüm yollarının hepsini paylaşacağım. Lakin kısa bir süre bekleyeceğiz hepimiz.

Bu olay arızanın arızayı tetiklemesi olayıdır. Baştan önlemi alınmayan hastalığın kansere çevirebilmesi gibi birşey.

Şimdi beyin bozuk değil bende, lakin sorunlu olduğu için komutu alamayan rolanti kontrol valfi zamanla boşa komut gönderen beynin o komut sistemini bozmuş. Yada tam terside olabilir. Rolanti valfine komut gönderemeyen beyinden dolayı zamanla rolanti valfi bozulmuş. Suçlu hang parça bulamadık Lakin ikiside bozulmuş sonuçta. Önlemi ise zamanında yapılan bakımlar, düzgün motor kullanımıda olabilir, devrini almamış motoru zamanı gelmeden vitese attırıp motor devri yüksek olması gerekirken içerde dönen çarkı yüksek vitese zamanından önce alıp devri anlık düşürürsende bu sorunu tetikler. Anlayan anladı

Neyse uzattık biraz, yazıcam yine size, bu işi 1089tl ye halletmicez tabiki
    Yok dostum illa beyin gerekiyosa zaten yurt dışında bile 250tl kanuniyi zengin etmeye gerek yok,böyle karaktersizlik olamaz eminim maliyeti en fazla 50tl dir belki yoktur bile yazık soygunculuk sadece bu.

Alıntı swordslinger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok dostum illa beyin gerekiyosa zaten yurt dışında bile 250tl kanuniyi zengin etmeye gerek yok,böyle karaktersizlik olamaz eminim maliyeti en fazla 50tl dir belki yoktur bile yazık soygunculuk sadece bu.
    S&T beyni için link verin 250 tli olandan bitane alayım. Hatta 160GT yede alabiliriz..

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    S&T beyni için link verin 250 tli olandan bitane alayım. Hatta 160GT yede alabiliriz..
    http://www.hyosungsource.com/parts/g...odels?cPath=65

bu deilmi dostum?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 29 kullanıcı var. (0 üye ve 29 misafir)

Bu Konudaki Etiketler