Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hyosung2011 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resmımı nasıl koyabılırım yardımcı olabılırsenız memnun olurum tesekkur ederım
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...isa-kolay.html

Bunu incele...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:22 ----------

Fena değil, eğlence olsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hyosung2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu manetler hyosun 250 ye olurmu arkadaslar kısası uzunu hangısı olur tesekkur ederım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:49 ----------

ıyı kı bu sıteye uye olmusum hepınıze tesekkur ederım

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı hyosung2011 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu manetler hyosun 250 ye olurmu arkadaslar kısası uzunu hangısı olur tesekkur ederım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:49 ----------

ıyı kı bu sıteye uye olmusum hepınıze tesekkur ederım
    evet oluyor zaten hepsi aynı. her marka için özel üretim var.alırken ona dikkat edeceksin.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Arkadaşlar, Kadıköy baymoto'nun yerin bilen varmı? Yoksa Ümraniye'ye en yakın yetkili servisin neresidir. Tabi tavsye edilebilecek yetkili servis olursa daha iyi olur. Netten buluptavermenize gerek yok onu bende yapıyorum. Ben gittim dürüst adamlardır diyebileceğiniz Ümraniye'ye en yakın yer olsa yeterlidir. Gidip bikaç kontrol yaptıracağım kış için..

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    arkadaşlar bi tane fix kartım var limiti 1500TL. bunun limitini nasıl 5000TL.ye yükseltebilirim yada yükselttirebilirim, fikir verebilecek arkadaşlar var mı ?

Motosikleti
    honda cbf 150
    aslinda normal bu makinaya bu fiyt

Rich34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah
    Bal Köpüğü Rengi Türkiye de yok dimi

http://www.youtube.com/watch?v=qNdRQ...eature=related

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Alıntı Rich34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bal Köpüğü Rengi Türkiye de yok dimi
    <object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/qNdRQkhwdYg?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/qNdRQkhwdYg?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
    kaç yıldır pc ile uğraşıyom hayatımda ilk defa gördüm böle bi link
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyaz abi çok fena oluyo.

Alıntı GÖЯKEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç yıldır pc ile uğraşıyom hayatımda ilk defa gördüm böle bi link
    "Görkem" ozaman pc yi biraz daha karıştırman lazım çünkü bu bir link değil kod, "object" kodu direkt videonun kaynak kodudur ve o kodu eklediğin "kaynak" eklenebilen sitelerde video direkt görünür. Özellikle netten izlenen lig tv gibi sitelerin kaynak video kodudur diyebilirim. Yalnız "rich34" adlı arkadaş bize "ya arkadaşlar bu video nasıl eklenir bi yardımcı olsanız" demek yerine, bildiği zor fakat klasik yol olan fakat bu sitede bu şekilde geçerli olmayan kaynak kod yöntemi ile youtube videosu eklemeyi denemiş fakat anlaşılan başarılı olamamış Ki bu şekilde olamazda.

Neyse onun eklemeye çalıştığını ben aşşağıya ekliyorum hemde video olarak. "rich34" kardeş bu arada merak etme sende dahil herkese öğreteceğim bu video ekleme olayını. Linklerden kurtulacaksınız. (tulgacan)

Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Görkem" ozaman pc yi biraz daha karıştırman lazım çünkü bu bir link değil kod, "object" kodu direkt videonun kaynak kodudur ve o kodu eklediğin "kaynak" eklenebilen sitelerde video direkt görünür. Özellikle netten izlenen lig tv gibi sitelerin kaynak video kodudur diyebilirim. Yalnız "rich34" adlı arkadaş bize "ya arkadaşlar bu video nasıl eklenir bi yardımcı olsanız" demek yerine, bildiği zor fakat klasik yol olan fakat bu sitede bu şekilde geçerli olmayan kaynak kod yöntemi ile youtube videosu eklemeyi denemiş fakat anlaşılan başarılı olamamış Ki bu şekilde olamazda.

Neyse onun eklemeye çalıştığını ben aşşağıya ekliyorum hemde video olarak. "rich34" kardeş bu arada merak etme sende dahil herkese öğreteceğim bu video ekleme olayını. Linklerden kurtulacaksınız. (tulgacan)

Hocam izmire gel alfayla dolaşalım
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşlar sahibinden de ilanı yok ama motorumu sata bilirim.... 3aydan beri kapalı garajımda yatıyor.. 2007 turuncu siyah.... ilgilenen özelden mesaj atabilir...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bi tane fix kartım var limiti 1500TL. bunun limitini nasıl 5000TL.ye yükseltebilirim yada yükselttirebilirim, fikir verebilecek arkadaşlar var mı ?
    Kardeş limit artırım talep formu vardır bankaların sitelerinde, o formu indirip maaş bordron ile birlikte yne aynı bankanın kredi kartları merkezine fakslıyorsun. Mesela 1500 ise 5000 değilde 3500 talep edebilirsin. 5000 de talep edebilirsin belki ama bir anda bu talebe şüphe ile yaklaşılabileceğinden dolayı yapmamanı tavsiye ederim. Çünkü o durumda belki 2000 bile yapmayabilirler.

Ben senin yerinde olsa 1500 için 2 katı olan 3000 talep ederdimki belki makul karşılanabilir.

Yalnız sen eğer dünya malı sevdasını içine bukadar dert edersen sonunuda hayırlı görmüyorum. Dünya malı dünyada kalıcıdır, Allah'tan var olandan fazlasını istemek genelde ulaşılamamasına neden olur. Sen Allah'a dua et, 1 yıl geç olsun güç olmasın gerekirse sezona doğru al, her ay at bi köşeye biraz bişiler, öyle böyle bir şekilde alınır ama bu şekilde bu dünya malına büyük tutkunluk aşkı ile bu olmaz olmamalı. İçimizde bir aşk olacaksa önce Allah aşkı olmalı. Yanlış anlama, alma demiyorum lakin zorlama diyebilirim. Ben ing den kredi çektim kefil bile istenmedi. İstersen şansınız bide orada dene.

Hemen şimdi ing nin sitesinden kredi başvurusu yap bakarsın çıkar. Bakarsın bunda da bir hayır vardır. Vesselam..

Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sahibinden de ilanı yok ama motorumu sata bilirim.... 3aydan beri kapalı garajımda yatıyor.. 2007 turuncu siyah.... ilgilenen özelden mesaj atabilir...
    hayırdır hocam
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

Hocam izmire gel alfayla dolaşalım
    "Alfa" derken?

Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Alfa" derken?
    benim araba ya , diyecek bişi bulamadım konu değişsin diye
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

benim araba ya , diyecek bişi bulamadım konu değişsin diye
    Hmm, evet şimdi anladım. Lakin İzmir'e gitmeyi çok istiyorumda hiçte kısmet olmadı, çok sevdiğim bir arkadaş var Karşıyaka'da. Ama birkaç nedenden dolayı araba olayına hiç ısınamadım. Ne ehliyetini alırım neden sürmesini bilsemde sürmem. Lakin, "ben yolların efendisiyim" diyen birçok dört tekerciden çok çok daha iyi trafik kurallarını bilirim, dikkat ederim ve uyarım ona eminim.

"İYİ ŞÖFÖR YOLDAKİ HAKKINDAN FERAGAT EDENDİR"

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hayırdır hocam
    aslında bir sorun yok... sorun bir araba 2 motor.... orda 3 aydan beri yatması üzüyor beni.... en azından hevesli biri alır biner.. ben 3 e 5 e bakmam... yeterki adam gibi birisine gtsin....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Biraz dünyeviden kurtulup ruhani rahatlama yaşamanızı dileyerekten bunu paylaşmak istedim. Dinlerseniz sevinirim...

Tövbe tövbe tabire bakın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 45 kullanıcı var. (0 üye ve 45 misafir)

Bu Konudaki Etiketler