Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    Alıntı ERKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleyküm arkadaşlar bende kanuni racer 200 yeni kasa 2009 model var ve 1 hafta sonra satıcam..

hyosung gt250r hakkında size sırasıyla sorular sorucam sizdende allah rızası için yardımcı olmanızı istiyorum sırasıyla cvp verirseniz çok sevinirim..

1- bu motorun en son km hızı kaç ?
    2- 1. ve 2. viteste en son kaç yapıyor ?
    3- bu motorla tek kişi iken ön kalkıyormu yoksa patimi çekiyor ? ön kaldıran varmı ?
    4- parçasını bulmakta zorlanırmıyım servisleri yaygınmı ?
    5- sizler bu motordan memnunmusunuz görünümü çok hoşuma gidiyor yalnız sadece görünümde değil icraattede iyi olmalı sağlam olmalı gidişi temiz olmalı sizce bu motoru almalımıyım ?
    akadaşım bu motor sana gelmez seni güzel 2007-2010 arası yamaha R1 182 hp ancak keser bence altı üstü 250 cc bu motorşimdi yazılanlara bakıp alırsın sonra ön kaldırmaya yanlamaya çalışır ön dişli bilyasını debriyaj tasını parçalarsın
    netteki videolarda 184 km yi gösterdi kullanıcılardan biri 3-5 saniyeliğine ama rampa aşşağımı düz yolmu bilemem.
    illakide alıcam gt 250 r diyosan dikkat et her vitesde redline yapmaya gelmez tekere gelmez belki iki kişi teker yapar ama önce zincir sonra dişliler peşinden debriyaj krank kolukranka kadar gider olay
    sen r1 den şaşma derdinde olmaz hem yapıştığında gık deme şansında olmaz.
    dolayısıyla daha sonra gt den istediklerin alamıyacağın için kötüleme şansında olmaz
    yanlış diyorsam affola dost acı söyleerr
    UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha R1
    uğur ben tek teker yapabiliyorum ama bunu neden yapmak istiyorsun bilmem. tek teker yapabilmek için çok fazla beygir gücüne gerek olmaz usta bir kullanıcı nazikçe kaldırır ve zarar vermeden tekeri yere bastırır. bu motoru yeni aldım ama uzun zaman motor ustalığı yapmış biri olarak 160 kmnin üstünü tavsiye etmem. büyük viteslerde dahi olsa redlineda gitmek sakattır. şu ana kadar farkettim ki, bu motorun krank kırmasından şikayet edenler çoğunlukla redlinea dikkat etmiyor. motor bastıkça gidiyor çünkü. kullanıcı kırmızı bölgeyi umursamayınca arızalar oluşuyor. parçasını çok kolay bulursun. ben cbr 600 rrı parçalarındaki fiyatlar ve ve yakıtı yüzünden bu makinaya geçtim. parça fiyatları da makul. ama kullanımda konfor olarak asla japonlarla kıyas götürmez. böyle bir sıkıntısı var

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar öncelikle bende bir gt250 kullanıcısıyım size bir sorum olucak ve yardımlarınızı bekliyorum,2008 model enjeksiyonlu gt250r ım var sorunum motor çalısmıyor çalıssada 2,3 sn ye sonra stop ediyor 2gün önce gayet normal çalısmıstı,, 2 gün gecti ilk denememde motorda benzin seviyesi azdı biraz çalıstı daha sonra boguldu benzin aldım şişeyle ama fayda etmedi bujileri söktük yağlıydı kararmıstı,yeni buji taktık yine çalısmıyor acaba sorunu nedendir enjeksiyonda bir problem olabilirmi ama FI yanmıyor yada benzim hortum hava yaptıda ondanmı çalısmıyor aranızda bu sorunu yaşayan yada bilgisi olan arkadaşlarım varsa yardım ederseniz çok sevinirim ..iyi akşamlar
    Valla herşey olabilir, elektronik motor, elektronik bir sorundan dolayı stop ediyor olabilir. Kısa devrede stopa yol açar unutma. Bendekide 2008 enjeksiyonlu lakin benzeri bir sorun yaşamadım. BU motor marş basıpta çalışmıyorsa benzin bitmiştir onu öğrendim 2-3 kere tecrübe edip okadar. Sen en yakın motorcuya halen gitmediysn fazla kurcalamadan kesinlikle git ve başında bekleyerek yaptır derim...

Motosikleti
    Yamaha R1
    ateşleme düzensiz olabilir mi? eğer bujiler ıslanıyorsa benzin geliyor demektir. pat küt etmesi gerekir. yok o düzenliyse enjeksiyon yakıtı fazla verip boğuyor olabilir.

Motosikleti
    MCT 330 special
    Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldın aramıza gerci bayadır bızleymısınde haberımız yokmuş

HosBulduk Arkadaşım Valla Oyle oldu Okudukca okuyasım geldi bir baktım bitmiş simdi hergun takip et ben gt250 kullanmadım ama o arkadasın sorunu acaba oksijen otomatigimi ne var ondan kaynaklanıyor olmasın... sadece bir varsayım tabiki

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:19 ----------

Alıntı ERKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleyküm arkadaşlar bende kanuni racer 200 yeni kasa 2009 model var ve 1 hafta sonra satıcam..

hyosung gt250r hakkında size sırasıyla sorular sorucam sizdende allah rızası için yardımcı olmanızı istiyorum sırasıyla cvp verirseniz çok sevinirim..

1- bu motorun en son km hızı kaç ?
    2- 1. ve 2. viteste en son kaç yapıyor ?
    3- bu motorla tek kişi iken ön kalkıyormu yoksa patimi çekiyor ? ön kaldıran varmı ?
    4- parçasını bulmakta zorlanırmıyım servisleri yaygınmı ?
    5- sizler bu motordan memnunmusunuz görünümü çok hoşuma gidiyor yalnız sadece görünümde değil icraattede iyi olmalı sağlam olmalı gidişi temiz olmalı sizce bu motoru almalımıyım ?
    Erkin Kardeşim en son hızı ortalama 175 civarları genel olarak soyluyorum
    parçasını bulmaktan zorluk cekmezsin en gec kendin sipariş verip 1 hafta beklersın...Motor Güzel bir motor hyosung larda devir kesici olmadığı için çok zorlanmaması kanaatindeyim ancak st kanuni lerde devir kesici var diye biliyorum ama yinede 250 cc lik bir motordan beklentin fazla...
    Hyosung ve s&t kanuni arasındaki farklar ıcın:farao: tıkla http://img441.imageshack.us/img441/2789/88496e0a04f846249c1a790.jpg

okkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 DRAGSTAR
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla herşey olabilir, elektronik motor, elektronik bir sorundan dolayı stop ediyor olabilir. Kısa devrede stopa yol açar unutma. Bendekide 2008 enjeksiyonlu lakin benzeri bir sorun yaşamadım. BU motor marş basıpta çalışmıyorsa benzin bitmiştir onu öğrendim 2-3 kere tecrübe edip okadar. Sen en yakın motorcuya halen gitmediysn fazla kurcalamadan kesinlikle git ve başında bekleyerek yaptır derim...
    teşekkür ederim dostum mars basıp pat pat yapıyor ama çalısmıyor valla bende anlamadım gitti motorcuya götürüp bi baktırıcam artık sorunu ne diye enjeksiyondan şüphem var ama bakıcaz tekrar tesekkürler..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:49 ----------

Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ateşleme düzensiz olabilir mi? eğer bujiler ıslanıyorsa benzin geliyor demektir. pat küt etmesi gerekir. yok o düzenliyse enjeksiyon yakıtı fazla verip boğuyor olabilir.
    evet pat pat yapıyor ama çalısmıyo çalıssa bile bogulup istop ediyo bi motorcuya götürmem gerekicek artık ..tesekkürler...

Motosikleti
    Yamaha R1
    sonunda 611 sayfayı bitirdim bu motoru 1 haftadır araştırıyorum ve bugün alıp aranıza katılcam (yagmur durursa antalyada

Motosikleti
    MCT 330 special
    Alıntı nashua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonunda 611 sayfayı bitirdim bu motoru 1 haftadır araştırıyorum ve bugün alıp aranıza katılcam (yagmur durursa antalyada

sende benim gibi bitirebilmişssin.... valla okumanın bana çok faydası oldu... şimdiden hayırlı olsun o zaman kazasız belasız kullanman dileğiyle
    Hyosung ve s&t kanuni arasındaki farklar ıcın:farao: tıkla http://img441.imageshack.us/img441/2789/88496e0a04f846249c1a790.jpg

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı w3l3t46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende benim gibi bitirebilmişssin.... valla okumanın bana çok faydası oldu... şimdiden hayırlı olsun o zaman kazasız belasız kullanman dileğiyle
    valla hava bi düzelse gidip teslim alcam hayırlısıyla ilk motor tecrübesi olcak bakalım

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    iki gündür yağmurda kullanıyorum,300 km kadar yol yaptım her hangi bir sıkıntı yaşamadım.bence umduğumdanda iyi çıktı makina.km de kaç lira yaktığını tam hesaplıyamadım ama R1 e biniyo olsaydım hala 150 tl yakmıştım gt de 40 tl aldım 2-3 çizgi benzin duruyo gerçekten bana suyla çalışıyo izlenimi veriyo
    UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı uğuR1000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki gündür yağmurda kullanıyorum,300 km kadar yol yaptım her hangi bir sıkıntı yaşamadım.bence umduğumdanda iyi çıktı makina.km de kaç lira yaktığını tam hesaplıyamadım ama R1 e biniyo olsaydım hala 150 tl yakmıştım gt de 40 tl aldım 2-3 çizgi benzin duruyo gerçekten bana suyla çalışıyo izlenimi veriyo
    ugur bende kaba taslak durum şöyle 50 tl lik benzin alıyorum 395 km de kırmızı ışık yanıyor. yani 130 kuruş gibi bişey çıkıyor sanırım.depoda kalan benzini hiç hesaba katmıyorum.makina iyidir iyidir.mesela senin izlenimlerin yorumların bu motoru almak isteyipde sagdan soldan duydukları şehir efsaneleri yüzünden kafaları karışandan arkadaşlara referans olabilir.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    motoran cd shanke
    beyler onemli olan fiyatı yakıtı ve hızı yaw detaya dalmanın anşlamı yokk..
    Rolanti Sesi Biraz Garip Olabilir Ama Hızlanmaya Başladığında Tüylerin Diken Diken Olur

Motosikleti
    kanuni racer 200
    Sorularıma cvp veren arkadaşlara tşk ederim..
    anlaşılan ortalama son hızı 170 - 180 arası

1. ve 2. viteste en son kaç yapıyor ?
    Ön kaldıranlar varmı ? ön kaldıran varsa tek kişi ilemi iki kişi ikenmi kalkıyor ?

Motosikleti
    Yamaha R1
    erkin kardeş ben sana cevap verdim yapılabiliyor diye. ama sanırım verdiğim cevabı tınlamamış olmalısın ki bir daha soruyorsun

Rich34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah

Motosikleti
    Yamaha R1
    bence siyah olan daha diri duruyor

Motosikleti
    kanuni racer 200
    Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erkin kardeş ben sana cevap verdim yapılabiliyor diye. ama sanırım verdiğim cevabı tınlamamış olmalısın ki bir daha soruyorsun
    Anladım arkadaşım tek kişi tek teker yapılıyorda, 1. ve 2. viteste en son hızlarınız kaç oluyor ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:40 ----------

En önemlisi 1. viteste en son kaç yapıyor ?

Rich34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah
    Yada onlar yerine bunu mu aLsam kask mont vs de veriyor ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...35479158/detay
    | Hyosung Gt R 250 |

*Serhat SerdaroğLu

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Beyler bu vites işinden çok tırsdım , (tırsdım derken kabiliyet anlamında değil) şehir içinde eziyete dönüşür korkusu düştü içime bugün çıktım dolaştım öyle motoshopları tanıdıklar çekmişler dükkanın önüne Piaggio Beverly 250 yi adamlar diyo motor sürdüğümü şimdi anladım vsvs. filan dedim bi düşüneyim şu işi çooooookk kararsız kaldım sizce..
    -Görünüm olup viteslerle boğuşmakmı (gt250r)
    yoksa
    -Vitessiz olup motor dan zevk almakmı (örnek:Beverly 250)
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

Motosikleti
    Yamaha R1
    iki kişiyle denemedim arkamda biri varken öyle bir hareket yapmam. ikinci vitesle 60 kmyi bulunca değiştiriyorum çok dikkat etmedim açıkçası

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:09 ----------

Alıntı Rich34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yada onlar yerine bunu mu aLsam kask mont vs de veriyor ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...35479158/detay
    vallahi bu motor güzel gözüküyor. ama kmsi bu kadar düşük nasıl olabilir? bu makina hiç yürümedi mi acaba? tabii sıfırlanmış filan deyip de arkadaşı suçlamak istemem. ama ben motora her binişimde hiç yapmasam 20 km yol yapıyorum. benim motorum aldığımda 27 küsür bindeydi. şu anda 30 binde.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 32 kullanıcı var. (0 üye ve 32 misafir)

Bu Konudaki Etiketler