Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Selam arkadaşlar bu akşam 2010 model 0 km gt250r teslim aldim henüz vitesli motorlarda acemi olmama rağmen fena değildim yavaş yavaş alışıcam artık )) formu sürekli takip ederdim bundan sonrada artık tecrübelerimi paylaşmaya başlayabilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı ozkan36 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar bu akşam 2010 model 0 km gt250r teslim aldim henüz vitesli motorlarda acemi olmama rağmen fena değildim yavaş yavaş alışıcam artık )) formu sürekli takip ederdim bundan sonrada artık tecrübelerimi paylaşmaya başlayabilirim.
    hayırlı olsun kardeşim.aman ha acele etme yavas yavas alışırsın.hiçde oyle küçümsenecek bir motor degil.rodaj a itina göster.yagını suyunu eksik etme .seni hiç üzmez benim karakız 40.000km ye dayandı.ve hala sorun diyebilecegim bişey yaşamadım.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    kymco süper 8
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yokum ki ondandır
    geldiğine göre bekliyoruz artık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:40 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun yol şöförü ol senide görürüz...

günde 600 km yol yap sonra yat molasında pcden yazış
    .... zor iş..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:29 ----------

sanırım bu motoru geçen hafta kartal otoazarında görmüştüm...
    ramço kardeşim ne bu agrasiflik bizde çalışıyorz tabi senin işin biraz daha zahmetli yorucu bişey demiyoruz sana kızma

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşlar hemen konuya gırmek ıstıyorum

hyo mu st kanunı mı özellikle 2 motoruda kullanmıs kişeler belirtirse sevınırım

2.cisi ise uzun yola gider mi (istanbul - antalya )

4,500 bütçe var

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    hayırlı olsun. allah kaza bela vermesin dostum. Renk nedir? İstanbul danmısın? iki teker tecrüben var yazdığın kadarından anladığım. Fakat vitesli olayına yeni geçtiğine göre, ufak tefek yenilkler var tabiki. acele etme, sıkışık trafikde viteslide el ayak full dolu, akıllı olmak lazım. Makina iyi kaçıyor çünkü. Ağırlığıda yerinde aynı zamanda.
    Merak ettim . Sıfırlar kaça oluyor şimdi anahtar teslim.
    Hayırlı olsun tekrar.
    Selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Motosikleti
    hyosung gt250r
    tt Adnan; iyi dileklerin için teşekkür ederim...anahtar teslim maliyet 8.900.- Renk gri-siyah bugun motoro alıştıktan sonra fazla sıkıştırmadan 106km kadar çıktım scoter motordan sonra bambaşka bir duygu yanlız sol el frene alışık olduğu için arada şaşırabiliyorsun ama alışıcam başka yolu yok kazasız belasız..

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    tt Adnan; iyi dileklerin için teşekkür ederim...anahtar teslim maliyet 8.900.- Renk gri-siyah bugun motoro alıştıktan sonra fazla sıkıştırmadan 106km kadar çıktım scoter motordan sonra bambaşka bir duygu yanlız sol el frene alışık olduğu için arada şaşırabiliyorsun ama alışıcam başka yolu yok kazasız belasız..
    birşey değil dostum. sağol bilgi için ayrıca. Güzel makinadır. Ben allaha şükür memnunum. Servisimde gayet güzel bilgilendiriyor ayrıca. İlerleyip gidiyoruz işte.
    Sadece sorun sol eldeki fren alışkanlığın ise , maşallah demek istiyorum. 2 günde o da değişir zaten, göreceksin. Unutma, kullandıkça güven artıyor, dikkat ister istemez azalıyor bazı zamanlar. Buna kesinlikle izin verme.
    Tekrar kazasız belasız günler diliyorum.
    Selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı berkay8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geldiğine göre bekliyoruz artık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:40 ----------

ramço kardeşim ne bu agrasiflik bizde çalışıyorz tabi senin işin biraz daha zahmetli yorucu bişey demiyoruz sana kızma
    yok ağa ağresiflik değil devamlı uzun yol ve her zaman stres.. devamkı tonaj aş hız sınırı aş takoğraf süresi as vay halimize.. uzun yol şöförü olmak hatta ağır vasıta şöförü olmak çok zor iş.. denetimler az... denetimler az olunca şirkettler şöförlere çok yükleniyorlar...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Selam arkadşlar kaza yaptım motoru kafadan vurdum kafa grenajı , far, grenajlar gitti depoda aaz ezildi :((((((((((((
    daha yeni almıştım
    masraflar inanılmaz korkunç ikinci el fiyatına gelıyor :(
    motoru grenaları sökü nakede cevireyim dıyorum gidonları farı halledebilrmiyim sizde ne dersiniz :(

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Serkanşahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadşlar kaza yaptım motoru kafadan vurdum kafa grenajı , far, grenajlar gitti depoda aaz ezildi :((((((((((((
    daha yeni almıştım
    motoru grenaları sökü nakede cevireyim dıyorum gidonları farı halledebilrmiyim sizde ne dersiniz :(
    öncelikle çok çok geçmiş olsun allahdan cana gelmemiş.Malatyada yenı hyosung alan bir arkadaş kaza yapmış olay yerinde vefat etmiş aman dikkat.250lık ama hızlı makina bunlar.
    tabiki eğer şasede ön amortisorde sorun yoksa bende naked yap acerbis far al arkadasım 600 f yapmıştı çok güzel hatta daha çekici sahibinden.comda bir tane örnek var acerbis farlı naked 250 gt bence gidonda sorun yoksa aynısı kalsın daha güzel
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29233945/detay
    bu lınkdeki arkadaşla görüş naked yapmış tamamen elindeyse sana uygun satabilir kafa kısmını

Motosikleti
    kymco süper 8
    yok ağa ağresiflik değil devamlı uzun yol ve her zaman stres.. devamkı tonaj aş hız sınırı aş takoğraf süresi as vay halimize.. uzun yol şöförü olmak hatta ağır vasıta şöförü olmak çok zor iş.. denetimler az... denetimler az olunca şirkettler şöförlere çok yükleniyorlar...
    ne diyelim Allah yardımcın olsun kaza bela versin çalışmasanda olmuyor çalışsanda olmuyor yuvarlak dünya )

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    ne diyelim Allah yardımcın olsun kaza bela versin

Süren varsa düzeltme yap

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ne diyelim Allah yardımcın olsun kaza bela versin çalışmasanda olmuyor çalışsanda olmuyor yuvarlak dünya )
    eyvallah sağol dostum.... ön tekerim çok şekerim şöför oldum çile çekerim..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    aramızda gt 250 r ile en fazla kaç kmlik yol yaptınız acaba

+ hyo ile mi st kanuni ile mi yardımcı olurmusnuuz

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı TeaC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramızda gt 250 r ile en fazla kaç kmlik yol yaptınız acaba

+ hyo ile mi st kanuni ile mi yardımcı olurmusnuuz
    hyosung ıle tek sefer de 410 km arada 160 km kadar cıktıgımda oldu ama genelde 110-120 km ıle sadece benzın için 1 kere kısacık mola verdım

Motosikleti
    hyo 250 arıyo suan
    valla bu topic 10 numara hele cakalaz ın fotoları adama motor aldırır yaw en kısa sürede turuncu siyah almak sart oldu uygun varsa yardımcı olun arkadaslar
    not alıcı : aydın -didim 'de

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uzun yol şöförü ol senide görürüz...

günde 600 km yol yap sonra yat molasında pcden yazış
    .... zor iş..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:29 ----------

sanırım bu motoru geçen hafta kartal otoazarında görmüştüm...
    Yok başka motormuş gördüğün, benimki değil.

Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emrecim hayırlı satışlar, bineceğini sanıyordum bir süre... Napacaksın sonra başka bir motor var mı kafanda?
    Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun. Daha yeni almıştın?
    Sağolasın. Vallahi niyetim binmekti aslında ama, 600F'den sonra ısınamadım bir türlü.. Bir de eşimle binmek de külfet oldu bu motora, o da hiç rahat edemiyor. Şimdi niyetim naked modelini alıp, tekrar büyük makine alana kadar onunla idare etmek. Bakalım kısmet..

daha yeni almıştım
    Geçmiş olsun. Ben de 3-4 sene önce kazadan sonra GT250R'ımı naked olarak kullanmıştım. Hatta eğer hasar yoksa gidonu hiç bozma ve far düzeneğini de ellemeyip, GT250R farı kullan derim. Görüntü olarak da değişik bir şekle bürünüyor motosiklet.

sağolun yorumlarınız için lanet olsun ne yapıyım gitti o kadar borca girip almıştım 1 hafta olmadı alalı grenajlar kırık far kırık cam vs mekanik kısım yürüyeni iyi durumda 2000 tl ye satışını vericem bir dahada uzak dursun benden.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    geçmiş olsun kardeş hayırdır ne oldu ?

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağolun yorumlarınız için lanet olsun ne yapıyım gitti o kadar borca girip almıştım 1 hafta olmadı alalı grenajlar kırık far kırık cam vs mekanik kısım yürüyeni iyi durumda 2000 tl ye satışını vericem bir dahada uzak dursun benden.
    Çok kötü olmuş ya, geçmiş olsun :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 36 kullanıcı var. (0 üye ve 36 misafir)

Bu Konudaki Etiketler