Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    Alıntı recoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağır bir durumu olmayabilir ama olmayacak anlamınada gelmez.Bence dediğim gibi sen en güzeli al makineyi iyi bir servise götür bu motordan anlayan arka selenin altındaki arıza belirleme kablolarından arıza kodunu belirlerler ve motorun ne olduğu neden hata verdiği anlaşılır.Çok ufak bir arızada olabilir büyük masraflı birşeyde çıkabilir.3-4 AY önce bu arıza benmde başıma geldi önceden söylediğim gibi hava filtresinin altında ısı sensörü var o görevini yapmadığı zaman beyini yanıltıyo ve hata veriyo çok büyük bir problem değil o parçayı değiştirtip sorunumu çözdürdüm.Parça 30 tl civarı birşey.Benim arıza bu parça nedenli bir arızaydı ve giderildi.Sana tavsiyem ustan değilde servise götürmek ve arıza tespiti yaptırtmak.İnşallah sorunsuz bir makineye sahip olursun.
    sende hata kodu hava filtresimi göstermişti? öncedende dedigim gibi servislerle fazla muhattab olmak istemiyorum giden daha kötü alıyor geriye özellikle izmirde.heralde sendeki arızayla aynı durum bu ,FI yazısı 2-3 dk da bir belirip kayboluyomuydu sendede?ustamın kışın geç çalışabilir dedigi bu ısı sensörüyle ilgili belkide.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Servisle muhattap olmadan nasıl sorununu hallediceksin?Bence fazla ön yargılısın.Servisin motoru yiyicek hali yok adamlar sorun ne cihazla ona bakıcak sadece sen güvenip yaptırırsn yaptırmazsın o senin sorunun.Ben senin yerinde olsam bu kadar ön yargılı olmam sonuçta motorun başında olacaksın adam herşeyi senn gözünn önnde yapacak.(gerçi yapılcak bişeyde yok sadece arızaya bakıcak)Bana göre benim arızanın aynısı ama başka bişeyde çıkmaz diye yüzde yüz bişey diyemicem.Isı sensörü hava filtresinin altında ufacık bir parça yüzde 80 seninkide bundan kaynaklanan bir arıza.

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    Alıntı recoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servisle muhattap olmadan nasıl sorununu hallediceksin?Bence fazla ön yargılısın.Servisin motoru yiyicek hali yok adamlar sorun ne cihazla ona bakıcak sadece sen güvenip yaptırırsn yaptırmazsın o senin sorunun.Ben senin yerinde olsam bu kadar ön yargılı olmam sonuçta motorun başında olacaksın adam herşeyi senn gözünn önnde yapacak.(gerçi yapılcak bişeyde yok sadece arızaya bakıcak)Bana göre benim arızanın aynısı ama başka bişeyde çıkmaz diye yüzde yüz bişey diyemicem.Isı sensörü hava filtresinin altında ufacık bir parça yüzde 80 seninkide bundan kaynaklanan bir arıza.
    inan önyargılı değilim sen burdaki servisleri tanımadıgın için öle sölüyorsun bilsen lanet gelsin dersin öle şeyler oluyorki isim vermek istemiyorum genede inan muhattab olmamak en iyisi.motoru yemekten beter ediyorlar bi çok kişi tanıyorum burda motoru servisten çıkınca direk ustaya gitmek zorunda kalan ve baya büyük masraflar ödemek zorunda kalan servislerin yaptıgı hatalar yüzünden ve herşeyi deniyorlar arızaların senden kaynaklandıgını göstermek için.sölediginiz yöntemi biyerde resimli açıklamışlr gerçi araç suzuki ama aynı şekilde uygulanıyor sanırım onu bi danışcam ustaya,pazartesi umarım motoru alcam.

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    İyi Pazarlar Diliyorum.Hepimize

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı saffet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi Pazarlar Diliyorum.Hepimize
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün ciddi bi kaza atlattım..Bilmiyorum belki benim hatamdır belki de motordan
    kaynaklanan..evime 20 km uzaklıkta sahil kasabası var oraya gideyim dedim gezmek
    için..kaskımı , vücut zırhımı taktım çıktım yola..ama tekerlerin havası ayarlı degil sanırım iki
    kişiye göre..tek gezerken hep kıçın salladıgını hissediyorum.neyse tam şehirden çıkıyorum
    araç solluyodum hızım 120 falan..bi anda tank tokatlamaya başladı..önceden de yaşamıştım
    ama bu çok daha büyüktü...orta refüje çıkmama ramak kalmıştı.şeritle refüj arasındaki
    mıcırlı alandaydım ve hala tank tokatlıyodum.kontrol edemiyodum gidonu..sürekli vuruyodu

bi serbest bıraktım bi sıktım ne yapıcağımı şaştım..mıcıra girince iyice sıkı tutmaya karar
    verdim..verilmiş sadakam varmış ki çok zor da olsa düzelttim motoru..ilerde sağa çektim
    baktım elim kanıyo.tankla elcik arasında sıkışmaktan..şuan parmağım uyuşuk..sonrasında
    80i geçemedim korkumdan...ve sürekli motor sallıyomuş gibi geldi..en ufak delikte çıkıntıda
    bile aşırı sallıyomuş gibi..suan bile titriyorum.. bu tank tokatlama neden olur arkadaşlar :/

bi de arkadaşlar, motor çok ısınıyo ve 3-5 devir arası çok gürültü ve titreşim yapıyo neden olabilir
    Çok geçmiş olsun

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ Tulgacan;

Temizse 5500 Tiko verelim
    PİS, VERME KALSIN.

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı barisayd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun
    teşekkür ederim..güzel bi c.tesi gezisini bitiremiyodum kalın sağlıcakla.iyi pazarlar.

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    GT250R kullanıcıları........... Halkalı tarafındayım. Toplantı yapılıyormu hiç? Katılıp tanışırız icabında. İstanbul Üniversitesi öğrencisiyim aynı zamanda. Beyazıt Fakiltesinde.
    Selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Motosikleti
    HYO GT 250R
    ARKADAŞLAR YAĞ DEĞİŞİMİNİ KAÇ KM DE BİR YAPIYORSUNUZ

Motosikleti
    gt250 r
    geçmiş olsun kardeşim
    [B]34 TG 2311[/B]

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı celaltan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR YAĞ DEĞİŞİMİNİ KAÇ KM DE BİR YAPIYORSUNUZ
    3000 km de bir uygundur.
    selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    2009 model gt 250 r larda kronik sıkıntılar var deniyo enjeksiyonla ilgili falan var mı böle bi durum yoksa abartılyor mu?

Alıntı velaciraptor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2009 model gt 250 r larda kronik sıkıntılar var deniyo enjeksiyonla ilgili falan var mı böle bi durum yoksa abartılyor mu?
    Sizde Erdemgc gibi halen motor almadınızmı?

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef çıldırcam artık 1haftadır ugraşyoruz.satacak arkadaş denizliden geldi izmirli normalde ama orda çalışyor o yüzden brazda gelmeyi kabul etti,perşembe gösterdik ustaya anlaştık cuma gittik notere motor trafikten men edilmiş.gittik trafige ögrenmeye sinyallerle ilgili bi ceza yemiş 1ay içindemi ne muayeneye gidip düzeltmesi gerekyomuş gitmemiş oda öle olunca men edilmiş.dediler vizeye sokun,gittik yetişemedik akşam 5 i geçti kaldı bugüne,haftasonuda demişler trafik bölge denetlemeye mi ne götürün orda hallolur vizeye gerek yok,oda gene denizliden geldi gitti ordada olmadı gene demişler vize,yarın sabah vizeye gircek sonra notere gitcez umarım olur artık bi kavuşamadım motora.satan arkadaşta zor durumda kalıyo denizliden git gel habire bide çalışyor bende motoruma kavuşamıyorum,malesef ne trafikte ne başka yerde dogru düzgün bilgi veren yok kendileri ugraşmadıgı için boyna yalan yanlış yönlendirme yapıyorlar.artık yarın umarım hallolcak...geç olsunda güç olmasın ne dyim

Motosikleti
    HYO GT 250R
    Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3000 km de bir uygundur.
    selamlar
    senin motor enjeksiyonlumu yoksa karbüratörlümü

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-canavar/detay

40 gün önce biyerlerde 6000tl olduğunu yazmışım, linke girip baktım 5500e düşmüş. Beni bu tarafta ama arkadaşı tanımıyorum. Almak isteyene duyurulur...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:01 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-hyosung/detay

HYOYA PARAVERİYORUZ SONRA ADINI BEĞENMİYORUZ BENDE DAHİL.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:27 ----------

Comet 250 GTR Kasinski / Comet GT 250 R Hyosung

http://www.facebook.com/group.php?gi...9815271&v=wall

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-canavar/detay

40 gün önce biyerlerde 6000tl olduğunu yazmışım, linke girip baktım 5500e düşmüş. Beni bu tarafta ama arkadaşı tanımıyorum. Almak isteyene duyurulur...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:01 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-hyosung/detay

HYOYA PARAVERİYORUZ SONRA ADINI BEĞENMİYORUZ BENDE DAHİL.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:27 ----------

Comet 250 GTR Kasinski / Comet GT 250 R Hyosung

http://www.facebook.com/group.php?gi...9815271&v=wall

ben begeniorumda kanuni yazıyor onu begenmiyorum Hyosung yazısı bulursam yapıştırırım üstüne :D

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    1saat önce aldım nihayet ustama braktım bi bakım yapcak yarın 5buçukta alcam

erdemgc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    para hazır bekliyorum piyasada motor yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 38 kullanıcı var. (0 üye ve 38 misafir)

Bu Konudaki Etiketler