Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı barisayd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir iki saat önce Avcılar sahildeydim. 3 tane 1000 rr vardı. Bir gv 650 vardı. Bir iki tane daha 1000'lik chopper vardı. Bir tane kanuninin 350 liği vardı. 13-14 yaşlarında bir çocuk da uzaktan motorları gözlüyordu. Sonra cep telefonuyla geldi. Peki yalnızca hangi motorun fotoğraflarını çekti dersiniz?
    bizim adem abiler dir büyük ihtimalle gördüklerin movistar da varmıydı yada full+full dolu 1000RR repsol
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Repsol vardı. Movistar yoktu sanırım. Büyük ihtimalle dediğin kişilerdir.

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    bugün ben de epey dolaştım çok motor vardı piyasa da valla gazlayan gazlayana güneş yüzünü gösterdi bugün epey ama rüzgarda boldu otoban da
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Arkadaşlar servisler belli bir yağ mı kullanıyor yoksa her servis kendi kafasına göre bir yağmı kullanıyor benim motoru ilk bakım için (ücretsiz) yakında sokacağım çünkü bayağı km oldu bu arada hafta sonu 300 km yol yaptım havalar artık kaçırılmaz fırsatlar yaratmaya başladı
    Sex Speed Money...

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    güzel mamgal olmuş
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    yahu şu mangaldaki hyosung resimlerini çeken arkadaşlar burda da paylaşabilirlermi ???

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı funny SALİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun Görkem. kardeşim nerden aldın zinciri? takmak içinde para aldılarmı?--
    en korktuğum şey zincir kopması.hadi diyelim yavıştın düşmedin.servise kadar nasıl götürcem.karizma yerlerde
    geçmişolsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:27 ----------

bide kardeşim sen bu motoru fuar için hazırlamıyomuydun.fuardan sonra koyvermişn galibayakıştıramadım senin motora.şerit,stcer flan lazm canavara..
    görkem motorun kaç km deydi ve ilk zincirimi üzerindeydi?büyük geçmiş olsun kardeşim.yarın başımıza gelmesin diye bilgilendirirsen sevinirim.kaç bin km de değiştiriliyor bu zincir ler ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:55 ----------

görkem motorun kaç km deydi ve ilk zincirimi üzerindeydi?büyük geçmiş olsun kardeşim.yarın başımıza gelmesin diye bilgilendirirsen sevinirim.kaç bin km de değiştiriliyor bu zincir ler ? bilen varsa yazsın lütfen...

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    elinde fazla st kanuni sol sinyali olan varmııı ???

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakikaten geçmiş olsun allah korumuş en tehlikeli durumlardan birisi zincir kopması bir yere sıkışmasını bırakın koptuğu an insan dengesini bile kaybeder
    eyvallah çok sağolasınn... motor yatıkken düzeltip durdurması cidden zor oldu.. alalhtan yavaşatık allah kimsenin başına vermesin..
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun gerçekten kötüdür meret kopunca çok zor durumlara sokuyor insanı iyi kurtarmışsın sonuna kadar bekleme bence benim de bu sezon gider ancak seneye değiştirmem gerek
    çok sağolasınnnn
    Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GEÇMİŞ OLSUN ÜSTAD...

SLM ARKADASLAR SAHIBINDEN.COM'DAN HYOSUNG 250 R BULDUM. SAHIBIYLE FIYAT KONUSUNDA ANLASTIK. ÖGRENCI OLDUM İÇİNN SINAVLAR VAR TABI BU AYIN 12 DE IZMITTEYIM İNŞ.
    MOTOR 23,000 KM TEK KAFAMA TAKILAN BU NE DERSINIZ ALINIRMI ? MOTOR KOCAELINDE ORDA YASANYAN ARKADASLAR MOTORU BIR USTAYA GOSTERMEK ISTİYORUM İZMİT'TE YASAYAN BIR KAC ARKADASA MESAJ ATTIM AMA HYOSUNG'DAN ANLAYAN BIRINI BILMEDIKLERINI SÖYLEDILER.
    İZMIT'Lİ ARKADASLAR YARDIMCI OLURSA SEVINIRIM GECENLERDE GENI YARDIM ISTEMISTIM SIZLERDEN MOTORU ALANA KADAR IDARE EDIN ARTIK NE YAPIM SIZLER BU İŞİN EHLİ OLMUŞSUNUZ ARTIK SIZE SORMAYIMDA KIME SORAYIM DİMİ
    http://www.sahibinden.com/3_kurus_fa...XQQdisplayitem
    teşekkür ederimmm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:27 ----------

Alıntı funny SALİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun Görkem. kardeşim nerden aldın zinciri? takmak içinde para aldılarmı?--
    en korktuğum şey zincir kopması.hadi diyelim yavıştın düşmedin.servise kadar nasıl götürcem.karizma yerlerde
    geçmişolsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:27 ----------

bide kardeşim sen bu motoru fuar için hazırlamıyomuydun.fuardan sonra koyvermişn galibayakıştıramadım senin motora.şerit,stcer flan lazm canavara..
    valla karizmayı geçiceksin böyle bir durumda... olabilir kopabilir yere düşmeden yada sana ve motoruna bişey olmadan durduysan karizmanın önemi yok...

+ benim makina fuardaydı fakat arka tekerdede şerit yoktu... sadece ön tekerde şerit vardı su koy verme meseleside... zincir bu olabilicek bişey ...sırf fuar için zincir takamazdımm sonuçta motor dükkanım yok .. ;) + birde son halini gör derimm... birde jant şeridi zincirin yağının arka tekere bulaştığından dolayı arka tekerde sticker bir türlü tutunamadı

Son hali.....

buda fuardaki hali....

buda tekerdeki hali

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:43 ----------

Alıntı challenger25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görkem motorun kaç km deydi ve ilk zincirimi üzerindeydi?büyük geçmiş olsun kardeşim.yarın başımıza gelmesin diye bilgilendirirsen sevinirim.kaç bin km de değiştiriliyor bu zincir ler ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:55 ----------

görkem motorun kaç km deydi ve ilk zincirimi üzerindeydi?büyük geçmiş olsun kardeşim.yarın başımıza gelmesin diye bilgilendirirsen sevinirim.kaç bin km de değiştiriliyor bu zincir ler ? bilen varsa yazsın lütfen...
    valla orjinal zincirdi ve 15.500 kmde koptu üstelik düzenli olarak yağlıyorum bunun göstergesi olarakta arka tekerde şerit durmuyor yağdan dolayı... gerginliğini herzaman kontrol edin eğer çok çabuk uzama yapıyorsa bence bir an önce değiştirinn

Bu arada zincirin markası SFR Gold ...100 tl ye aldım 25 tl de takmak için ücret aldılar... malum servisler mecbur yapılması gerekn zamanda çok güzell işçilik alıyor..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:57 ----------

Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim adem abiler dir büyük ihtimalle gördüklerin movistar da varmıydı yada full+full dolu 1000RR repsol
    Alıntı barisayd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Repsol vardı. Movistar yoktu sanırım. Büyük ihtimalle dediğin kişilerdir.
    motokolik ekibidir ordakiler adem abi serkan abi falandır...
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Arkadaşlar motoru servise soksam zincir yağı motor yağı filan bunlarda ne hangi marka kullanıyorlar bilen yok mu?
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    mondi 150MC
    Ozan Özer photography=)

[B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    Ozan şu fotoları shoplamadan atsannda bizde faydalansakkk ... nasıl olur.. ;)
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]

Motosikleti
    mondi 150MC
    Moruk avcılar hyo team yazısından dolayı diyosan..
    Zaten kenarlara koydum yazıları paintden kesebilirsin;)
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    CBR 600F
    sondan 4.fotoğraf makinası farklıydı galiba.o güzel çıkmış

Motosikleti
    Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Moruk avcılar hyo team yazısından dolayı diyosan..
    Zaten kenarlara koydum yazıları paintden kesebilirsin;)
    yok kanka renk tonlarıyla çok oynamışsınnn... orjinallerini at gölgelendirme çok fazla... çoooooooookk aşırııı..!!!

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok kanka renk tonlarıyla çok oynamışsınnn... orjinallerini at gölgelendirme çok fazla... çoooooooookk aşırııı..!!!
    Caner,Salih msn ekleyin=)

ozanozer2@hotmail.com

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vayyy hyocular sizi ...
    motorları ayırmışlar aradan ayrı ayrı resim çekmişler orada....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    görüntüler çok güzeldi beee

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vayyy hyocular sizi ...
    motorları ayırmışlar aradan ayrı ayrı resim çekmişler orada....
    ÇEkilmiycek gibi degildi ama be abi bidaha nerde km nerde görücek okadar hyocuyu

Avcılar team Çalışıyor=)

Şehir dısındakı arkadaslarıda beklıyoruz

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÇEkilmiycek gibi degildi ama be abi bidaha nerde km nerde görücek okadar hyocuyu

Avcılar team Çalışıyor=)

Şehir dısındakı arkadaslarıda beklıyoruz
    evet evet..haklısın..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 38 kullanıcı var. (0 üye ve 38 misafir)

Bu Konudaki Etiketler