Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    hayırlı olsun sado.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    beyler benimkiyle de tanışınn devamı geliyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:15 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:19 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:21 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:23 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:26 ----------

Şimdilik bu kadar.. NASIL yeni makinam?

havalar daha da güzelleşsin bol bol paylaşırız beyler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:27 ----------

APP plaka takacaktm ufak ondan plakasını sökmüştüm yanlış anlaşılmasın

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    hayırlı olsun kardeş Allah kazasız belasız ve cezasız kullanmak nasip etsin
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeş Allah kazasız belasız ve cezasız kullanmak nasip etsin
    teşekkür ettim cümlemize

desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı GOKHAN42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler benimkiyle de tanışınn devamı geliyo

[/COLOR]Şimdilik bu kadar.. NASIL yeni makinam?

havalar daha da güzelleşsin bol bol paylaşırız beyler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:27 ----------

APP plaka takacaktm ufak ondan plakasını sökmüştüm yanlış anlaşılmasın
    hayırlı olsun kardseşim konyadayım ben de.. ama kış başında eve almıştım motoru. hala yatıyo evde.. yazın beraber takılırız inşallah...
    "cemalsafi.org"=> şiirden daha ötesi Üstad Cemal SAFİ...

Motosikleti
    Alıntı desert3737 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardseşim konyadayım ben de.. ama kış başında eve almıştım motoru. hala yatıyo evde.. yazın beraber takılırız inşallah...
    ben de nadir çıkarıyorum zaten kapalı alanda duruyor üstü örtülü şekilde bu aralar hava biraz yumuşadı ondan motrun hevesini de alıyım diye çıkartmıştım sen konyanın neresindensin merkez mi? ben merkezdeyim. motorunu tarif et biliyorumdur kesin merkezdeysen; 2-3 tane falan var zten konyada. bi kırmızı siyah var grenajında dragon işareti var; kırmızı siyah bi tane daha var onda yapıştırma yok hiç. hangisi?

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    PLakan nirdeee
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    yakıtım bitti uleynnn (içimden geldı)
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PLakan nirdeee
    diğer elimdeeee yukarıda yazdım ya dostum APP plaka yatprıdım ufağından onu takcaktım büyüğünü söktüm yakında plakalı halinide atarm resm

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun, Gökhan.

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    selam arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza size bir kac sorum olacak bende motor alacam kısmetse iki üc gün icinde ama bir türlü karar veremiyorum sizin tecrübelerinize cok ihtiyacım var 250gtr var bir tane 2006 12500 de 4000 lira fiyat nasıl birde bu motorlar nasıl cok arıza yaparmı yolda bırakırmı yedek parca sorunu varmı beni aydınlatırsanız cok tşk ederim.. birde 2008 kawa var ninja250 6700 diyor bu nasıl sizce hangisini alayım karar veremedim..

kwsk-boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r repsol
    gücün yetiyosa kawayı öneririm.

Motosikleti
    Alıntı adanalı01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza size bir kac sorum olacak bende motor alacam kısmetse iki üc gün icinde ama bir türlü karar veremiyorum sizin tecrübelerinize cok ihtiyacım var 250gtr var bir tane 2006 12500 de 4000 lira fiyat nasıl birde bu motorlar nasıl cok arıza yaparmı yolda bırakırmı yedek parca sorunu varmı beni aydınlatırsanız cok tşk ederim.. birde 2008 kawa var ninja250 6700 diyor bu nasıl sizce hangisini alayım karar veremedim..

kardeş söylediğin hyo 4000 tl olanın masrafları var. sahibindende turuncu bi tane var o zannediyorum. temiz sağlam bi hyo olmak istiyosan fiyatı 5500den fazladır genelde. km'si düşük olmasına dikkat et. kawa da kaliteli tabi ama o şimdi bu topicde sorulmaz. yani görünüm duruş olarak temiz adam gibi kullanırsan hyo her zaman önde. yok ismi kawa zaten kalitelidir diyorsan kawa alırsın. hyodaki bu race duruşu onda yok sana söylüyüm. temiz bi hyo öneririm

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    kardeş söylediğin hyo 4000 tl olanın masrafları var. sahibindende turuncu bi tane var o zannediyorum. temiz sağlam bi hyo olmak istiyosan fiyatı 5500den fazladır genelde. km'si düşük olmasına dikkat et. kawa da kaliteli tabi ama o şimdi bu topicde sorulmaz. yani görünüm duruş olarak temiz adam gibi kullanırsan hyo her zaman önde. yok ismi kawa zaten kalitelidir diyorsan kawa alırsın. hyodaki bu race duruşu onda yok sana söylüyüm. temiz bi hyo öneririm
    peki gökhan hyoda parca sorunu varmı bende 125 lik honda kullanıyorum 5 yıldr tık demedi yolda bırakmadı huyodada aynı olurmu huyoda saglam bir makina mi...

Motosikleti
    cbf 150
    ben de nadir çıkarıyorum zaten kapalı alanda duruyor üstü örtülü şekilde bu aralar hava biraz yumuşadı ondan motrun hevesini de alıyım diye çıkartmıştım sen konyanın neresindensin merkez mi? ben merkezdeyim. motorunu tarif et biliyorumdur kesin merkezdeysen; 2-3 tane falan var zten konyada. bi kırmızı siyah var grenajında dragon işareti var; kırmızı siyah bi tane daha var onda yapıştırma yok hiç. hangisi?

dragon işaretli olan benimki... yaka- meramda oturuyorum ben... eğitim fakültesinde öğrenciyim de... sen nerde oturuyosun peki?

Motosikleti
    peki gökhan hyoda parca sorunu varmı bende 125 lik honda kullanıyorum 5 yıldr tık demedi yolda bırakmadı huyodada aynı olurmu huyoda saglam bir makina mi...

kardeş ben konyada oturuyorum ve burda bunun bayisi falan yok zaten tek tük hyo var burda. bunu bildiğim halde aldım çünkü 2 dakkalık telefona bakıyo herşey. ankara izmir istanbuldan sipariş üzerine istediğin parçayı getirtirsin. motoruna güzel davranırsan seni hiç üzmez,burda tek ben değil yıllardır kullanan arkadaşlar var onlar daha detaylıca anlatır sana benim kanaatim az kilometreli bi hyo al. çünkü görünümden dolayı çok hor kullananlar oluyo bu makineyi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:16 ----------

Alıntı desert3737 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dragon işaretli olan benimki... yaka- meramda oturuyorum ben... eğitim fakültesinde öğrenciyim de... sen nerde oturuyosun peki?
    motomert yamahadan mı aldın sen onu bakıyım orda satılık şekilde duruyordu geçen aylarda

bende ankara yolu üzerinde motorcuların mekanının orda oturuyorum hava lojmanları karşısında. selçuk ünide öğrenciyim bende kardeşim. bir ara buluşsak görüşsek iyi olur aslında ha ne dersin

yakanın tam olarak neresinde oturuyorsun sen kardeş? sürekli gelip giderim meram tarafında arkadaşlarım var.

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    sıfır bır hyo alıp temız kullanıp max devıre getırıp yormazsan aletı 5 yıl bınebılırsın
    ancak 4000tl ye aldıgın hyo 6ay dayanırmı bılemem
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    cbf 150
    kardeş ben konyada oturuyorum ve burda bunun bayisi falan yok zaten tek tük hyo var burda. bunu bildiğim halde aldım çünkü 2 dakkalık telefona bakıyo herşey. ankara izmir istanbuldan sipariş üzerine istediğin parçayı getirtirsin. motoruna güzel davranırsan seni hiç üzmez,burda tek ben değil yıllardır kullanan arkadaşlar var onlar daha detaylıca anlatır sana benim kanaatim az kilometreli bi hyo al. çünkü görünümden dolayı çok hor kullananlar oluyo bu makineyi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:16 ----------

motomert yamahadan mı aldın sen onu bakıyım orda satılık şekilde duruyordu geçen aylarda

bende ankara yolu üzerinde motorcuların mekanının orda oturuyorum hava lojmanları karşısında. selçuk ünide öğrenciyim bende kardeşim. bir ara buluşsak görüşsek iyi olur aslında ha ne dersin

yakanın tam olarak neresinde oturuyorsun sen kardeş? sürekli gelip giderim meram tarafında arkadaşlarım var.
    yakada cuma pazarının orda oturuyorum bilirsin belki... misafir ederim uğrarsan... ne de olsa öğrenci evi.. bu arada evet motor da motomertteki... evde olmasa motor iyi olurdu şimdi ama yatıyo kı nedeniyle maalesef...

Motosikleti
    [QUOTE=desert3737;1960174]yakada cuma pazarının orda oturuyorum bilirsin belki... misafir ederim uğrarsan... ne de olsa öğrenci evi.. bu arada evet motor da motomertteki... evde olmasa motor iyi olurdu şimdi ama yatıyo kı nedeniyle maalesef...[/QUOTE

şu şahane restourantın o taraflarda galiba sizin ev. havalar iyi olsun bi ara görüşelim

Motosikleti
    cbf 150
    oradan biraz daha yukarıda... görüşelim tabi. yazın biraz yol da yapabiliriz nasipse...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler