Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Serk21, teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Arkadaşlar biliyorsunuz benim motor yeni 0 aldık ama ilginç bir durum var motorun yağına baktığımda L işaretinin çok az üzeirnde oldugunu goruyorum bu normal mi? bide düz tutup nasıl bakıyorsunuz?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:36 ----------

Doğan hocam teşekkür ederim. sinyali yaptım ama maneti henüz yapıştıramadım. sinyalide wurtz diye bişeyle yapıştırdım

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ Shorin ;

Manet; Hızlı dondurucu Yapıstırıcılar iLe tutuyor
    Sex Speed Money...

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biliyorsunuz benim motor yeni 0 aldık ama ilginç bir durum var motorun yağına baktığımda L işaretinin çok az üzeirnde oldugunu goruyorum bu normal mi? bide düz tutup nasıl bakıyorsunuz?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:36 ----------

Doğan hocam teşekkür ederim. sinyali yaptım ama maneti henüz yapıştıramadım. sinyalide wurtz diye bişeyle yapıştırdım
    motoru yan ayaga al motorun sağına geç sağ elcikten tut hafif ileri it motoru
    ben hep bu şekilde bakarım yagına
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    S&T GT 250R
    sağa geçip nasıl ileri itiyorsun hocam öne dogru mu yoksa kendine dogru çekiyormusun... tam düz durmuyor ki tam düz durmayıncada yağı göremiyorum.

Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru yan ayaga al motorun sağına geç sağ elcikten tut hafif ileri it motoru
    ben hep bu şekilde bakarım yagına
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    honda pcx 125
    sağa geçip nasıl ileri itiyorsun hocam öne dogru mu yoksa kendine dogru çekiyormusun... tam düz durmuyor ki tam düz durmayıncada yağı göremiyorum.
    motor dururken geç sagına
    sag omuzun motora baksın
    sağ elınle motorun sağ elcıgınden tut
    motorun soluna dogru it
    fazla itmede elindne kaçırıp yatırma motoru (=

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya bi arkadaşına söle tutdsun motoru senin için dert ettiğin şeye bak..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    Hyosung 250 R
    Arkadaşlar nasılsınız? uzun zamandır görüşemiyoruz... keyifler iyidir umarım...

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    bu havada motordan inince kısa bir yüz felci sonra dizlerde uyuşmalar ama yaşasın iki teker
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı yavrumalikem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu havada motordan inince kısa bir yüz felci sonra dizlerde uyuşmalar ama yaşasın iki teker
    maske+kask+dızlık takarsan hıc bır sorun yaşamazsın

Motosikleti
    mondi 150MC
    off bugun dondum tam anlamıyla..

Baya gezdim yagmurda valla özlemişim motoru=)
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çako deneyimlidir :D sesin çıkmıyor çako nerlerdesin?bugun buralar hep güneş sahil deli gibi kalabalık çıktım bi güzel gazladım çökemye yüz tutumuş akümü bi gzel şarj ettim ama sen yoksun =)) sahil hyocuları arıyor :D derincedeki arkadaşıda kap gel =)
    ben maneti fatih kılıçlıdan almıştım.ist dan kargolamıştı maneti.45tl ya tabii çakma manet olduğu için görevini yapıyordu fakat tam temas etmiyordu freni sıktığımda fren lambası yanmıyordu.bende arkamda araç varken yavaşladığımı belirtmek için çok azcık da olsa arka frene basıp arkamdaki araçları o şekilde uyarıyordum.fakat frenin tutmasında bişi yoktu sadece bu sorun dışında.

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Valla bende dün bir hayli gezdim sanırım 100 km civarı yaptım malum motoru 0 aldık gezmek lazım... Arkadaşlar sizlere bir konuda danışmak istiyorum. Motorun ısındığını yada hararet yaptığını nasıl anlıyoruz? Uyarı ikaz lambası mevcut mu? yada digital göstergede bi lamba vs mi var? Birde motoru 0 aldığım için henüz zincir yağlama işine girmedim bunu tahmini nezaman yapmalıyım? Zaman mı önemli yoksa zincirin durumu mu? Bu arada kapıya vurup ortadan ayrılan sinyali yapıştırdım eskisi gibi oldu yalnız maneti beceremedim ufak bir parçası kırık şekilde duruyor...

Challenger25 hocam diyorsun ki fatih kılıçtan boşu boşuna alma ozaman orjinalini taktırayım ben yaw fren lambası yanmıyorsa olmaz bizim iş...
    Sex Speed Money...

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    GT 250 R, hava soğutmalı olduğu için, hararet yapmaz; şişer.

Uzun yolda 100-150 km.de bir motoru dinlendirirsin (Ben, hiç durmadan yaklaşık 150 Km yol yapmıştım, "Gık" dememişti)

Şehiriçinde, yoğun trafikte kullanacak olursan, zaten motorun sesinden anlarsın, ama, kolay kolay şişmez, o dereceye kadar ısınmaz.

Zincir yağlaması, motoru kullandığın şartlara bağlı.

Normal şartlarda, zincir 300-400 km.de bir yağlanır, hıı...Çok tozlu, yağmurlu, çamurlu ortamda motoru kullandın...O zaman 300 km.nini dolmasını beklemeden, zinciri temizleyip, yağlaman lazım, zincirinin ömrü uzun olur.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hararet göstergesi yok ; Nasıl anlasılıyor ben de bilmiyorum Ama Yağ soğutmalı motor kolay kolay hararet yapmaz Ben de hiç yapmadı mesela

Zincir Konusunda 3oo Km'de bir yağlaman gerekiyor sağlığı açısından
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hararet göstergesi yok ; Nasıl anlasılıyor ben de bilmiyorum Ama Yağ soğutmalı motor kolay kolay hararet yapmaz Ben de hiç yapmadı mesela

Zincir Konusunda 3oo Km'de bir yağlaman gerekiyor sağlığı açısından
    genelde FI lambası yanıyor yeni modellerde eskilerde nasıl bilmiyorum
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genelde FI lambası yanıyor yeni modellerde eskilerde nasıl bilmiyorum
    fi lambası fuel injection arızasını gösterir hararet yapıncada yandığını mı söylüyorsun eğer öyleyse bi yanlış var sanırım

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı aggressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fi lambası fuel injection arızasını gösterir hararet yapıncada yandığını mı söylüyorsun eğer öyleyse bi yanlış var sanırım
    motor aşırı ısınınca enjeksiyon sorun yapıyor diye biliyorum bende, çünkü sadece aşırı sıcakta veriyor o uyarıyı(ben karşılaşmadım söyleyenlerin yalancısıyım)
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    son olarak buyrun

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post1943358

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:18 ----------

hararet yaptıgında da yanıyor ;) 3-4 motorda aynı olayı gördüm
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor aşırı ısınınca enjeksiyon sorun yapıyor diye biliyorum bende, çünkü sadece aşırı sıcakta veriyor o uyarıyı(ben karşılaşmadım söyleyenlerin yalancısıyım)
    hayır motor aşırı ısındığındada bu hata çıkıyorr yada oradaki termostat bozulduğunda ortaya çıkıyor o fı ışığını yakan ufak bir parça zatenn arıza yapabiliyor... parça listesinde enjeksiyon kısmında.. görünüyor.
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    honda pcx 125
    enjeksıyonlada alakası varmı bılmıyorum ancak
    FI lambasının benzın karısımına gıren hava ve motorun sıcaklıgıyle alakalı oldugunu bılıyorum...

motor ısınınca ısık yanmaya baslıyordu ruzgara dogru gazlayınca sonuyordu
    servıse gıttık hava fıltresının altındakı hava sensörünü deiştirdik problem kalktı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 43 kullanıcı var. (0 üye ve 43 misafir)

Bu Konudaki Etiketler