Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önden girip süpermani oynayacağıma yatırıp ninja kaplumbağa gibi sırt üstü sürüklenirim daha iyi
    Hic dusmeyin daha iyi Allah gostermesin sizlere.ben gordum yabilirim acsini.
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    arkadaşlar foto ekleme konusundan bilgisi olan yokmu? eklicem beceremedim bitürlü küçük ekliyo fotoları

http://[URL=http://img3.imageshack.us/i/12092009003w.jpg/][/URL][/IMG]

[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:48 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:45 PM ----------

arkadaşlar eklemeyi başardım sonunda birkaç değişiklik yaptım bende, önce plakalıkta kurtuldum malum ufak sinyaller taktım, dikiz aynalırnı değiştim, öncama film cektim, nasıl olmuş sizce bide yazıdan kurtula bilsek ama ona cözüm üretemedim
    geÇTi gEçİYoR haYaT deDiğİN...:silent:

Motosikleti
    -
    Alıntı forbit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar eklemeyi başardım sonunda birkaç değişiklik yaptım bende, önce plakalıkta kurtuldum malum ufak sinyaller taktım, dikiz aynalırnı değiştim, öncama film cektim, nasıl olmuş sizce bide yazıdan kurtula bilsek ama ona cözüm üretemedim
    Tebrikler gerçekden çok güzel iş çıkarmışın. Çok daha yakışıklı olmuş
    [B][I]-Söz konusu olan vatansa, gerisi teferruattır.
    [/I][/B]
    [I] M.K Atatürk[/I]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    hocam, çok tatlı olmuş, maşallah. Allah nazarlardan saklasın, güle güle kullan inşallah. aynalarda yakıyor haa...

Motosikleti
    GT250R
    oooo süper olmuş motor cillop aman üzerindekiler hariç başka çizik vuruk göstermesin Allah..

bu arada yakında bende o aynadan alacam önce xenon için para ayırmam gerekiyo sonrası kolay
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    Eyvallah arkadaşlar sağolun, hiç birimiz kaza bela görmeyiz inş. vede nazar olayı Allah hepimizi ondan uzak tutsun çok fena nazar olayı....

yavuzum teşekkürler katkılarından dolayı

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    sanki turuncusu daha koyu ve kurukta oynama yapmışsın gibi plakalık iptali dışında
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

StuArT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z750
    Forbit motorun güzel olmuş ellerine sağlık.Aynalar ı trkiyeden mi aldın yurt dışı mı

Allah kazasız belasız kullandırsın dostum....

StuArT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z750
    Dostlar arka lastiğime güvenmiyorum hiç deminde bi ustaya gösterdim lastikte diş var fakat bayatlamış sanki lastik dedi. Michellen a baktım fiyatlar uççuyo,metzeller de fln fiyat nasıl acaba son zamanarda lastik alan var mı arkdaşlar ? İstanbul da en uygun nerde bulabilirim ?

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arka lastiklerimiz sağlam değil ayrıca yanakları cok geniş.. Arka lastiği 150-60-17 almak lazım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka lastiklerimiz sağlam değil ayrıca yanakları cok geniş.. Arka lastiği 150-60-17 almak lazım
    çok geniş değil tam ayarında biraz yatırmasını bilmek gerekiyor (= ben 2 kişi nerdeyse peglere kadar yatırdım bu motoru tabi aşağı doğru kavşak virajında olduğuzu ve lastiklerin bitik olduğunu düşünürsek ön taraf bi anda kaymaya başladı neyseki çokta hızlı olmadığım için ufak bi gidon müdehalesi yaparak birazda cidden şans yardımıyla toparladım motoru ama biraz daha yatırabileceğimi ve motorun kaymayacağını bilsem motorun virajlarda peglere kadar yatırırdım
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

arkadaşlar hyosung gt 250 r dan kawasaki ninja gibi bi ses alınabilir mi ?bide bu motor ehliyetlerinde a2 b filan oluyo hyosung gt 250 için hangi ehliyet alınması gerek?

Motosikleti
    Alıntı MuTLu951 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hyosung gt 250 r dan kawasaki ninja gibi bi ses alınabilir mi ?bide bu motor ehliyetlerinde a2 b filan oluyo hyosung gt 250 için hangi ehliyet alınması gerek?
    motosiklet ehliyetleri diye bir kavram yoktur ve a2 ve b den oluşmamaktadır.
    a2 sınıfı sadece motosiklet grubuna giren araçlar içindir b ise binek olarak kullanılan ve kullanılabilecek araçlara ait bir sınıftır

dolayısıyla a2 ehliyetinin olması gerekli
    bu motorların 2side 2pistonlu motordur sesleri birbirine benzer hyosungta ses biraz daha tok çıkabilir v motor olmasından dolayı
    ama 2 motoruda yan yana dinleme şansım olmadı

Motosikleti
    -
    V motorun eksileri ve artıları nelerdir. Bir kullanıcı olarak az çok bilirsin belki
    [/I][/B]
    [I] M.K Atatürk[/I]

tmm sağ ol kardeş

Motosikleti
    Alıntı Kemalist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    V motorun eksileri ve artıları nelerdir. Bir kullanıcı olarak az çok bilirsin belki
    çok bi eksisi yok denemez aslında v motorlar sıralı motorlara göre daha torklu ve düzgün kullanımda çok daha uzun km'ler seni sorunsuz götürebilecek motorlardır ama hyosung kulisinde bu işler pek bu şekilde yürüyor denemez

neden dersen parçaları o kadarda süper kaliteli denemez japonlarınki kadar
    mesela goldving ve vfr'dada v motor vardır ama çok uzun km'ler tık demezler sıralı 4 motorlara çok daha üstündürler dayanıklılık olarak sonuç olarak çok ağırı yüksek devirleri zorlarsanız motoru sürekli olarak sıkıştırısanız motorda sizi bir süre sonra krank yamulması ve dolayısıyla motorun kilitlenmesiyle sizi üzecektir

ama 250cc bir motor olarak değerlendirip gücüne göre oynarsanız bu motorla çok uzun km'ler götürür sizi yakıt olarak uygun devirlerde avantajlıdır ara hızlanmaları daha iyidir

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    Alıntı yavrumalikem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanki turuncusu daha koyu ve kurukta oynama yapmışsın gibi plakalık iptali dışında
    fotoları cektiğimde hava kapalıydı biraz ışık yetersizdi ondan öle cıkmış olabilir(cep tlf. ile) kuyrukta başka oynama yapmadım sinyalleri ufalttım bide okadar

Motosikleti
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok bi eksisi yok denemez aslında v motorlar sıralı motorlara göre daha torklu ve düzgün kullanımda çok daha uzun km'ler seni sorunsuz götürebilecek motorlardır ama hyosung kulisinde bu işler pek bu şekilde yürüyor denemez

neden dersen parçaları o kadarda süper kaliteli denemez japonlarınki kadar
    mesela goldving ve vfr'dada v motor vardır ama çok uzun km'ler tık demezler sıralı 4 motorlara çok daha üstündürler dayanıklılık olarak sonuç olarak çok ağırı yüksek devirleri zorlarsanız motoru sürekli olarak sıkıştırısanız motorda sizi bir süre sonra krank yamulması ve dolayısıyla motorun kilitlenmesiyle sizi üzecektir

ama 250cc bir motor olarak değerlendirip gücüne göre oynarsanız bu motorla çok uzun km'ler götürür sizi yakıt olarak uygun devirlerde avantajlıdır ara hızlanmaları daha iyidir
    Duzeltmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!
    Arkadasim hyosunglarda 2 piston zamanlamasi ayni sekildedir yani iki silindir isi bolmeden ayni zamanda yapmakda bu nedenlede krank miline dusen yuk cok fazla...
    demem o ki bir silindir emme-sikistirma yaparken digeri patlama-egzost yapmiyor...
    bu nedenle ne kadar yuklenirsen yuksek devir o kadar zorlaniyor ve dolayisi ile silindir yaglaman azaliyor.....

Motosikleti
    -
    Açıklamalar için teşekkür ederim
    [/I][/B]
    [I] M.K Atatürk[/I]

Motosikleti
    Alıntı Kemalist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıklamalar için teşekkür ederim
    kime???
    yada
    kimlere?*

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler