Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın osmaniyeli ama çok düşük geldi bana
    Bende bi sitede görmüştümde kirapçıkta ne yazıyor onu merak ediyordum
    şimdi baktım ninja da 22 imiş
    20 yıldır hiç arttırmıyorlarmı ne yapıyorlar hatta azaltıyorlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    bugun baktıgım motorun sahibiyle konustum rolantisinde problem var diyor garantiden değişcegını söyledi . rolanti 1.5 yerine 3 de çalısıyor dedı mars motorumu rolantı motorumu ne öle bieyde sorun varmış . nedir o ? fazla zararı olurmu
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    cbr 600 f
    dostum ben zaten o motorun sahibiyim
    benim eski yazılarıma bakarsan motorun neyi olduğunu görürsün
    sende tam zamanında geldin bende motoru satmaktan vaz geçmiştim
    600rr la anlaştım motoru servise soktuk motorun parçalarında sorun çıktı almaktan vaz geçtim ama kredi başvurusunu yapmıştım sonra kawazaki buldum atam takas yaparız senin motoruda 6000 sayarız arada ki farkı verirsin ama bu motoru düzeltdediler
    yavşak kanuni servis kağıtlarını verene kadar motor satıldı. Şimdi motoru hala almak istiyorsan sana motoru sağlam vereceyim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:27 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:24 AM ----------

heee bide şey diycem bi kutup ayısının beni bulmadığı kalmıştı

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ BLUEBOX ;
    Kardeş senin motorun parçaları değişmemiş miydi ?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    cbr 600 f
    deşiyen sadece rolandi valfi
    onuda gittiyim servisteki salak usta gitmiş başka bir valfle deyiştirmiş
    motor düzelmeyince avcılar servise götürdüm onlarda bana bunların genelinde oluyor beyinin deşmesi gerektiyini bunu niye deyiştirmişki zaten orjinal parça deyil bu diyince benim kafamın tası attı bende bunları uyuz etmek için motoru sahibinden e koydum ilanı kaldırmam için bana yeni rolanti aldılar ama şimdi beyini garantiden deyiştiriyorum
    onuda önceki sahibi kağıtları kaybetmiş. kuralkanda saolsun yok dilekçeyi söşle yaz böyle yaz diye 1 ay geçti alıcağım motoruda kaçırmış oldum şimdiden yani derlerya bedevi kutup ayısı muhabbeti motoru götürdüyünüz servisi aa bu yetkili felan demeyin ustayı biliyorsanız götürün benim gibi uğraşırsınız sonra

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:21 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:10 AM ----------

hocam çok kayişli ya
    geçen hafta sonu şileye gittim şerefsitler bütün sahili otopark yaplışlar bastım gittim ağyava onuda dağ yoluna gitmişim yolun düz tarafı yok yokuş viraj bi oraya bi buraya yatıyorum tam 45 kilometre canım çıktı ağvada çadırımı kurdum hafta sonu arda kaldım. motorum benzinini bitirmek için uğraştım ama bitmedi. hatta bir kaç günde işe götürdü getirdi. çokta keyifliydi bana yakın arkadaşlar varsa hafta sonları gezelim derim böyle tekbaşına keyifli olmuyor

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r

Mehmet abi biz teşekkür ederiz.Güler yüzünle,samimiyetinle neşemize neşe kattın.Bu arada kask'ı çok uygun aldınSana aynı montun L beden gri rengini de sahibinden.com'da 100 TL'ye 2.el buldum.Ancak adam ilanını GET(güvenli ticaret) ilanı haline getiremem diyor.O yüzden İstanbul'dan bir arkadaş aracılığıyla elden aldırıp Mardin'e göndertelim istersen.Mont bu http://www.sahibinden.com/armode_gt_...XQQdisplayitem

montu aldım gitti valla hızlıyım yaw.. kemallettin kardeşim tavsiyen için saol..istanuldaki askerlik arkadaşıma tel açtım iki saat sonra gitti aldı pazartesi bana gönderecek...kaskı sıfır aldık hijyen olayı için ikinci el içime sinmedi kask fiyatına mont aldık valla 90tl kask ls2 100tl amodegt mont..aman diyorum kask mont şart diyorum...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:43 PM ----------

ARKDAŞLAR OLAYA BAKIN YA BU KEMALETTİN KARDEŞİM OLAYI AŞMIŞ..MSN DE BİZİM MAKİNA İÇİN NE KADAR JANT ŞERİDİ LAZIM DEDİ BANA YAZDIKLARINA BAKIN ADAM SADE BİLİMSEL TAKILIYORKEMALETTİN:
    dur hesap yapalım
    memet:
    canım ince hesaba gerek yok
    KEMALETTİN:
    çevre=2 çarpı pi(3.14) x yarı çap
    memet:
    ortalama söyle yeter
    memet:
    ohaaaa
    memet:
    halil demiri hatırladım matematikçi deli bişi amannnn
    KEMALETTİN:

KEMALETTİN:
    abi valla matematikle buldum sonucu
    KEMALETTİN:
    bizim jantlar 17 inç
    KEMALETTİN:
    17 inç =43 santim
    KEMALETTİN:
    yani çap =43 santim
    KEMALETTİN:
    yarı çap 21.5 santim
    KEMALETTİN:
    çevre=2 x pi(3.14) x yarı çap(21.5)
    KEMALETTİN:
    o da =120 cm civarı
    KEMALETTİN:
    yani demem o ki
    memet:
    evet?
    KEMALETTİN:
    boyu 40 cm eni de 20 cm civarı alırsın
    memet:
    sağol canım
    KEMALETTİN:
    3 parça halinde janta yapıştıtırsın
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mehmet abi,alem adamsın vallaBu arada ben bu matematikle öss'yi kazanamazsam,gerisini ösym düşünsün

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Mehmet cim ; En önemlilerden birisi de ELDİVEN dir Al bi ZEN Eldiven
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    arkadaşlar hala jant şeridinin neyini hesaplıyorsunuz anlamadım? yav bunun zaten paketi 15-20 liraya satılıyor. orjinal. üstelik kolay çekme aparatıyla beraber. e şimdi siz bunu reklamcıda yaptıracak olsanız kaça mal olacak? en ucuz 5 lira. peki şimdi 10-15 lira için değer mi bu kadar hesap kitaba, reklamcı aramaya, reklamcı ararken yakılan benzine, sonrasında olmama riskini almaya?

Motosikleti
    GT250R
    Kemalettin hocam msjı gördün mü?

Alıntı Mesut Yilmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah ın izniyle motorunuza talibim.

irtibata geçelim lütfen
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hala jant şeridinin neyini hesaplıyorsunuz anlamadım? yav bunun zaten paketi 15-20 liraya satılıyor. orjinal. üstelik kolay çekme aparatıyla beraber. e şimdi siz bunu reklamcıda yaptıracak olsanız kaça mal olacak? en ucuz 5 lira. peki şimdi 10-15 lira için değer mi bu kadar hesap kitaba, reklamcı aramaya, reklamcı ararken yakılan benzine, sonrasında olmama riskini almaya?
    Aya;Mardin gibi bir yerde o dediğin aparatlardan bulunamadığı için böyle ilkel yöntemleri uyguluyoruz.
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kemalettin hocam msjı gördün mü?
    Yeni gördüm.Ama büyük ihtimal benim motoru devir sahibi satın alacakAz önce konuştuk.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    mehmetim fazla al gel kemalettinin garajına motorları kapatalım beraber valla şekil yapar çıkarız : ))) kemalettin aç garajı biz geldik :::: ))))
    bu benim siyah incim.

evet arkadaslar işte GAZİANTEP'İN gülleri

ve mehmet kemalettinin turuncu göz alıcı motoruyla antep turu atarken (resimler cep telefonuyla çekildiğinden renkler soluk yoksa çok göz alıcı bir turuncu rengi var motorun.
    Bu arada gecenin saat 00,54 ü ve ben daha yeni MAraş tan geliyorum dondurması bir harika valla bıçakla bile kesemiyorum yaaa : ))) resim koyardım da akşam akşam kimsenin ağzı sulanmasın : ))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı KEMALETTİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aya;Mardin gibi bir yerde o dediğin aparatlardan bulunamadığı için böyle ilkel yöntemleri uyguluyoruz.

Yeni gördüm.Ama büyük ihtimal benim motoru devir sahibi satın alacakAz önce konuştuk.

kemalettin, bunun mardin'le veya bi başka yerle alakası yok ki... internet satış sitelerinin tamamında var bu malzemeden. sipariş ettikten sonra da bırak mardini, fizana bile gelir. bence uğraşmanıza değmez...

al bi örnek işte : http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45823

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yahu arkadaşlar ; Jant seridi oto aksesuarcılarda satılıyor... Metresi 50 kurustan ! Ben öbür iki motoruma da o sekilde almıs Yapmıstım

Yani iki lastiğin maliyeti 5 lira tutuyor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ya arkadaşlar gt 250 almayım düşünüyorum , birkaç sorum olacak
    1-yakıt tüketimi nasıl
    2- Kanuni mi yoksa hyosung mu tercih etmeli servis ve yedek parça bakımından?
    3-enjeksiyonlu olanlar kac modelliler
    4- ikinci el piyasası nasıl
    5-kaç yaşından büyükler tercih edilmemeli
    teşekkürler

xxrated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&t Kanuni GT250
    1-Yakıt tüketimi ortalama 110Km/h ile uzun yol 110 120Krş arası Şehir içinde 120 125Krş arası. Agrasif kullanımlarda şehir içi ve şehir dışı 10 ve 20 krş artıyor
    2-yeni model istiyorsan kanuni ben kanuni karşıtıyım diyorsan hyo bende st gt 250 var taş gibi
    3-Enjeksiyonlular 2008 sonu gibi çıkan S&t Kanuniler
    4-2. el piyasası güzel ve hareketli temiz motorlar herzaman alını çıkıyor.
    5- Bu sorunu anlayamadım
    seT By eXe

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    2006 tercih etme derım
    2007- temiz sağlam kullanılmıslar olabılır
    2008-2009 tercihimdir..
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Arkadaşlar hepinize selam. henüz yeni üyeyim ancak bi süredir forumları okuyorum. Motor kullananlar ailesine yeni katılıcak biri olarak aklımda birkaç soru işareti mevcut. Yardım edebileceğinizi umuyorum.
    Öncelikle şunu söylemek istiyorum, daha önce hiç vitesli motor kullanmadım. Teoride biliyorum ancak pratikte sıfırım. Bunun için bana yardımcı olacak birkaç arkadaşım mevcut.
    Alıcağım ilk motor olarak Hyosung GT 250 yada Ninja 250 R düşünüyorum. Okuduklarımdan anladığım kadarıyla bunlar başlangıç için ideal motorlar. Bu iki seçenekten de Hyosung daha cazip geliyor açıkcası (fiyat + tip olarak) Ama sağdan soldan duyduğum bir iki lafta canımı sıkmadı değil. Bir iki arkadaşım elinde patlar gibilerinden konuştuğundan kafamda bi anda bi tereddüt oluştu. Sizce benim gibi yeni başlıyan biri neyi tercih etmeli?(bu iki modelden)
    Daha küçük bi modeli tavsiye edebilirsiniz belki (cbf125 falan gibi) ancak benim motorla ilgili kafamdaki ilk şey tipi olduğundan ya supersport tipinde bir motor kullanıcam yada hiç kullanmıcam (: endro ve benzeri motorlardan hiç haz almıyorum açıkcası.
    Almayı planladığım motorun modeli olarak hyosungda 2006 alırım diye düşünüyorum(fiyatı gayet uygun ve kullanmayıda bu motorda öğeniceğimden çok fazla para vermek istemediğimden) ancak bu modellerin enjeksionlu olmadığını okudum. Bunun dezavantajı nedir? Ayrıca 2006 model bir motor bana çok sıkıntı yaşatırmı? (tamir masraf vs gibi)
    Şimdilik aklımdaki sorular bunlar. Biraz uzun oldu ancak cevap alabilirsem çok sevinirim. Teşekkürler.

slm arkadslar

hysoung 250r veya st kanuni 250 r da bu REPSOL uygulamasını ilk defa gördüm sizce maliyeti nedir ve kimler yapar bi ustaya resmıni versen boyayamaz heralde bıraz bılgı sahıbı olanlar bılgı verırse sevınırım..

[B]kabul ediyorum ilginç bir üyelik tarihim var özellikle bekledim bu tarihin oluşması için ;D.....[/B]

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu repsol olanın sahibinden.com da ilanı var; ordan sahibi ile irtibata gecebilir öğrenebilirsin
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler