Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bişey merak ediyorum elle tutulur bilgi bulamadım..
    Bu hyolar veya st kanuniler kaç nm tork veriyorlar?
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanka kesin GT 250 R değil mi ; yanlıs bişey yollama bana ...

Eğer doğru filtreyse; kargo işini yapak
    olm hyo nun kaç çeşit filitresi var ki doğrudur heralde
    Orgazma Dudak Büktürür

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    yav bu kemalettinde olmasa işimiz zor valla.aldıgımdam deri saati ve ara km sayacını ayarlıyamıyordum hatta saat 1 saaate yakın ileri idi hep geç kalıyordum ama sagolsun kemalettin tek dokunuşla halletti... Ben yapamıyoırmusum..Bu arada mardınlı mehmet arkadasımızı yakından tanıma fırsatı buldum.Dolaştık biraz kendisi s&t kanuni sahibi benim siyah hyoyada bindi bakalım s&t kanuni ve hyo arasında hızlanma vs fark varmı ona soralım ne diycek : ))keşke burdakı pek çok arkadasla yüz yüze tanışabılsek... UNUTMADAN bu kemalettinden her HYO SU OLANA LAZIM : )))

KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav bu kemalettinde olmasa işimiz zor valla.aldıgımdam deri saati ve ara km sayacını ayarlıyamıyordum hatta saat 1 saaate yakın ileri idi hep geç kalıyordum ama sagolsun kemalettin tek dokunuşla halletti... Ben yapamıyoırmusum..Bu arada mardınlı mehmet arkadasımızı yakından tanıma fırsatı buldum.Dolaştık biraz kendisi s&t kanuni sahibi benim siyah hyoyada bindi bakalım s&t kanuni ve hyo arasında hızlanma vs fark varmı ona soralım ne diycek : ))keşke burdakı pek çok arkadasla yüz yüze tanışabılsek... UNUTMADAN bu kemalettinden her HYO SU OLANA LAZIM : )))
    Ahmet abi utandırıyorsun beni valla.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Huceyn ;

Ben bilmem valla ; Bana doğrusunu yolla
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler 2008 ve üstü 250R arıyorum bir arkadaş için siyah veya gri olacak satmak isteyenler ulaşabilirler...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    YAMAHA MT
    YOOO kemalettın valla doğruyu soyluyorum haa bu arada daha garaj sözünü unutmadım şuı işleri bir bitireyim sizin garajdayım : )))) yapacak çoook şey var : ))

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet var.işte bundan.ama sarı
    evet filtre bu doğru...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    [QUOTE=huceyn;1669626]evet var.işte bundan.ama sarı[/Q

dostum bende istiyorum mümkünse buji aldım dün g.antepten..bu arada kemalettin ve ahmet abimize teşekkür ediyorum gerçkten candan dostlar ben mal alımı için antepe gittim işimi bitirdikten sonra iki tane hy geldi yanıma düşünün sayahatte bile hyo var baya gezdik dolaştık bide kemalettinin sayasinde kaskda aldık 90 tl bayıldık ls2 kaska kaldı mont eldiven..hüseyin abi sen ne zaman geliyorsun gel bak burda da hyo seni bekliyor..yanında yağ filtresini unutma buji iptal

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:14 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:08 PM ----------

[QUOTE=fearlesboyy;1670244]yav bu kemalettinde olmasa işimiz zor valla.aldıgımdam deri saati ve ara km sayacını ayarlıyamıyordum hatta saat 1 saaate yakın ileri idi hep geç kalıyordum ama sagolsun kemalettin tek dokunuşla halletti... Ben yapamıyoırmusum..Bu arada mardınlı mehmet arkadasımızı yakından tanıma fırsatı buldum.Dolaştık biraz kendisi s&t kanuni sahibi benim siyah hyoyada bindi bakalım s&t kanuni ve hyo arasında hızlanma vs fark varmı ona soralım ne diycek : ))keşke burdakı pek çok arkadasla yüz yüze tanışabılsek... UNUTMADAN bu kemalettinden her HYO SU OLANA LAZIM : )))[/QUO

sayfasının tamamını okumadan yazdımm neyse bi daha yazalım dostum valla çok memnun oldum..ve emin olu benim için büyük zevkti bu arada st ve hyo arasındaki fark seninki bambaşkaydı yaw ilk kalkışlarda motor çok daha rahat toparlanıyor sanırım karbüratörün artısı benimki 8bin devirden sonra çıldırıyor 140 tan sonra sanki exup açıyor ama kısa ve net çako sevinmesin diye söylemiyecektim ama üzülerekten hyo diyorum ama öyle ahım şahım bi fark değil ha hemen havaya girmeyin... ama şu var kemalettin mooru çook shekiill yaww
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Eeee sorumu cevaplamayacak mı kimse?
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    YOOO kemalettın valla doğruyu soyluyorum haa bu arada daha garaj sözünü unutmadım şuı işleri bir bitireyim sizin garajdayım : )))) yapacak çoook şey var : ))

abi garaj dedinde aklıma geldi çam on numara yakıştı yaw motorun görüntüse değiştik kesinlikle ön camı siyh yapın ben camı söküp antepte daha önce kemalettin kardeşimin yaptırdığı yerde siyah film çektirdim onlira verdik ve kesinlikle helal olsun diyorum çok temiz bgün resim çektirme fırsatım olmadı yarın mutlka koyarım ahmet abi iyiki mat yaptı çok orjin duruyo bujileri de taktım..y
    bu arada mal almak için getirdiğim kamyoneti boş getirdim yarım geri götürdüm keşke motoru da getirseydim atardık kemallettinin garajına cant stickeri yapacaz o kaldı bide benim kaskta ls2 çıkartma çıktı siyah beyaz güzel bi çıkartma onu motora yapıştırayımmı nereye yapıştıram acaba ben pist motoru tipini çok seviyorum bulsam castrol motul dunlop falan valla ypıştırım bilmiyorum zevk benimde öyle hoşuma gidiyor...
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yahu bu camı cıkarması zor olmuyor mu
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    valla canım sana bağlı ben beceremedim ama kemalettin gibi grenj mırenaj far ne bilim dağıtıp toplayabiliyolar neyse dostum camın vidaları altan somunlu ondan biraz zahmetli benim motorcum söktü evelsi gün dün antepte kaplattım bu gün taktım ama varya motoru manyak güzel gösteriyor şiddetle tavsiye ederim bu arada sana yazacaktım unuttum hayırlı olsun sevşmişsin dikkat et sırttın ağrımaın

Motosikleti
    YAMAHA MT

yooo

valla azım eder motor seversen cok kolay mehmetım bende o stıckerlerı severım ama alt sakala yaparsan harıka olur orjinale gerk yok reklamcılarda istediğin yazıyı cıkartma yaparsın bu arada mat yapman bencede cok yerinde bır karar motorun grı mat gider siyah olsaydı benimki gibi parlak iyi olurdu resim bekliyoruz bir daha ki sefere motoruda getir 3 motorla dolasırız ok her zaman baş tacısın her zaman bekleriiz

Motosikleti
    valla azım eder motor seversen cok kolay mehmetım bende o stıckerlerı severım ama alt sakala yaparsan harıka olur orjinale gerk yok reklamcılarda istediğin yazıyı cıkartma yaparsın bu arada mat yapman bencede cok yerinde bır karar motorun grı mat gider siyah olsaydı benimki gibi parlak iyi olurdu resim bekliyoruz bir daha ki sefere motoruda getir 3 motorla dolasırız ok her zaman baş tacısın her zaman bekleriiz
    bende öyle düşünüyorum tam bir pist canavrı yapacam...29 hplik canavar dostum allahın izniyle dostluğumuz bakii..bende yengeyle sizi mardine beliyorum...gelin misafirim olun...beklerim her zaman...başın gözün var olsun sersera sercava...

Motosikleti
    YAMAHA MT
    cok değil az kaldı bu teklıfını hatırlatırım ama benim gözüm kara basar gelirim makınama da güvenim sonsuz : ))

Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bişey merak ediyorum elle tutulur bilgi bulamadım..
    Bu hyolar veya st kanuniler kaç nm tork veriyorlar?
    http://www.hyosung.co.uk/detail.php?id=21

22.6 Nm diyor eski yazılarda 21 diye geçiyor

Motosikleti
    cok değil az kaldı bu teklıfını hatırlatırım ama benim gözüm kara basar gelirim makınama da güvenim sonsuz : ))

dostum makinana güveniyorsun kardeşinede güven bas gel valla..takılırız haftasonun var zaten ama sana birşey diyeyim urfadan sonrası malesef berbat..en iyisi at otobüsün altına gel burda gezeriz sonra gene otobüsle yollarız seni vlla tanıdık çok..

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.hyosung.co.uk/detail.php?id=21

22.6 Nm diyor eski yazılarda 21 diye geçiyor
    Sağolasın osmaniyeli ama çok düşük geldi bana
    Bende bi sitede görmüştümde kirapçıkta ne yazıyor onu merak ediyordum
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başımla gözüm üstüne abi.Garajımızın kapısı her zaman açık.(Full motor temizliyorum da)
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bende istiyorum mümkünse buji aldım dün g.antepten..bu arada kemalettin ve ahmet abimize teşekkür ediyorum gerçkten candan dostlar ben mal alımı için antepe gittim işimi bitirdikten sonra iki tane hy geldi yanıma düşünün sayahatte bile hyo var baya gezdik dolaştık bide kemalettinin sayasinde kaskda aldık 90 tl bayıldık ls2 kaska kaldı mont eldiven..hüseyin abi sen ne zaman geliyorsun gel bak burda da hyo seni bekliyor..yanında yağ filtresini unutma buji iptal

sayfasının tamamını okumadan yazdımm neyse bi daha yazalım dostum valla çok memnun oldum..ve emin olu benim için büyük zevkti bu arada st ve hyo arasındaki fark seninki bambaşkaydı yaw ilk kalkışlarda motor çok daha rahat toparlanıyor sanırım karbüratörün artısı benimki 8bin devirden sonra çıldırıyor 140 tan sonra sanki exup açıyor ama kısa ve net çako sevinmesin diye söylemiyecektim ama üzülerekten hyo diyorum ama öyle ahım şahım bi fark değil ha hemen havaya girmeyin... ama şu var kemalettin mooru çook shekiill yaww
    Mehmet abi biz teşekkür ederiz.Güler yüzünle,samimiyetinle neşemize neşe kattın.Bu arada kask'ı çok uygun aldınSana aynı montun L beden gri rengini de sahibinden.com'da 100 TL'ye 2.el buldum.Ancak adam ilanını GET(güvenli ticaret) ilanı haline getiremem diyor.O yüzden İstanbul'dan bir arkadaş aracılığıyla elden aldırıp Mardin'e göndertelim istersen.Mont bu http://www.sahibinden.com/armode_gt_...XQQdisplayitem

Ha motorum nazar değmeden satılsın da aman öyle şekil deyin
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi garaj dedinde aklıma geldi çam on numara yakıştı yaw motorun görüntüse değiştik kesinlikle ön camı siyh yapın ben camı söküp antepte daha önce kemalettin kardeşimin yaptırdığı yerde siyah film çektirdim onlira verdik ve kesinlikle helal olsun diyorum çok temiz bgün resim çektirme fırsatım olmadı yarın mutlka koyarım ahmet abi iyiki mat yaptı çok orjin duruyo bujileri de taktım..y
    bu arada mal almak için getirdiğim kamyoneti boş getirdim yarım geri götürdüm keşke motoru da getirseydim atardık kemallettinin garajına cant stickeri yapacaz o kaldı bide benim kaskta ls2 çıkartma çıktı siyah beyaz güzel bi çıkartma onu motora yapıştırayımmı nereye yapıştıram acaba ben pist motoru tipini çok seviyorum bulsam castrol motul dunlop falan valla ypıştırım bilmiyorum zevk benimde öyle hoşuma gidiyor...
    Abi o ls2 çıkartmasını arka tutamağın üzerine yapıştırabilirsin.Hem çizik varsa onu da kapatır.
    Dolaşırız valla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 41 kullanıcı var. (0 üye ve 41 misafir)

Bu Konudaki Etiketler