Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı burrockk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hrkse selam öncelikle formun hpsini okumaya fırsatım oolmadı fakat bazı araştırmalarım onucu bazı bilgilere ulastım bayadır bu motoru almak için niyrtliyim fakat krank sorunu varmı yani eger gercktn var ise bu 2009 modellerde düzeltildimi ayrca parca sıkıntısı yasarmıym ve hyosung kanuni motorlar farklımı ...arsındaki farklar neler....yksa bunu alacama 2.el r6 mı almalıyım...bana hız gerekmio yardım edeerseniz sewinirim ...şimdiden tskler
    ben diyim 50 sen de 100 kere konuşuldu.
    hadi konun hepsini okuma google a yazsan çıkar yahu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:45 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:44 PM ----------

aha buda google linki
    http://www.google.com.tr/search?hl=t...meta=&aq=f&oq=
    Orgazma Dudak Büktürür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    hrkse selam öncelikle formun hpsini okumaya fırsatım oolmadı fakat bazı araştırmalarım onucu bazı bilgilere ulastım bayadır bu motoru almak için niyrtliyim fakat krank sorunu varmı yani eger gercktn var ise bu 2009 modellerde düzeltildimi ayrca parca sıkıntısı yasarmıym ve hyosung kanuni motorlar farklımı ...arsındaki farklar neler....yksa bunu alacama 2.el r6 mı almalıyım...bana hız gerekmio yardım edeerseniz sewinirim ...şimdiden tskler
    Motor 2008'den sonra değişti enjeksiyonlu oldu.Krank sorunu ya çözüldü ya da insanlar artık akıllandığı için yeni modellerde pek duymuyoruz.Hızla işim olmaz diyosun.Bence r6 alma o zaman.Hem işi bilenler eski model japonlardan uzak durun diyo.GT250r'de düz yolda 150'yi aşabilen bir motordur.

Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben diyim 50 sen de 100 kere konuşuldu.
    hadi konun hepsini okuma google a yazsan çıkar yahu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:45 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:44 PM ----------

aha buda google linki
    http://www.google.com.tr/search?hl=t...meta=&aq=f&oq=

çok yrdımcı oldun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:58 PM ----------

Alıntı kingman30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor 2008'den sonra değişti enjeksiyonlu oldu.Krank sorunu ya çözüldü ya da insanlar artık akıllandığı için yeni modellerde pek duymuyoruz.Hızla işim olmaz diyosun.Bence r6 alma o zaman.Hem işi bilenler eski model japonlardan uzak durun diyo.GT250r'de düz yolda 150'yi aşabilen bir motordur.
    pki çok tşk etyrum kzasz bllsz sürüşler

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben her zaman söylediğim gibi ; GTR larda; 2007-2008 alma taraftarıyım...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Benimde 4 yaşında kızım var.İkinciside yolda.Senle ben gt250r'nin kullanım amacını değiştirenler oluyoruz galiba.Genelde insanlar bu motoru 600rr gibi hız motorlarına geçiş amacıyla geçici olarak kullanıyo.Ancak biz fazla hızı sevmiyenler olarak geçiş motoru olarak görmeyenlerdeniz.Belki yaş faktörüde önemlidir.Ancak 600cc motorlar bana da hiç cazip gelmiyo.
    bence motoiklet bir kültür meselesidir herkesin bir yemek içme yatmak kültürü olduğu gibi bence birde motosiklet kültürü vardır..şunu kabul edelim adrenalin hız bunlar krşı konulmayacak duygular ama sen ben gibi aile sorumluluk sahibi insanlar ister istemez biraz daha devri kesmek zorundakalıyorlar..tabii takmayanda var o başka mesele.bekar kardeşlerimiz alınmasın yeni bir polemik konusu açmayalım tabii ki herkesin canı tatlıdır..ve herkesin bir ailesi var ve sevenleri var.ama ne bileyim ya vallahi ben bekarken fiat albea gibi dandik ir arabayla 170 gördüm.. tınımda değildi ama şimdi emin olun bazen asılıyorum şöle 110 120 lere geldimmi ne bieyim korkuyorum vallahi..artı arkadaşlar bu makina araba değil hava yastığı yok kaporta sensin bu düşünceyle süreceksin o zaman ister r6ya bin ister 600rr a fark etmez sürcü lisan ettiysek affola...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:15 PM ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben her zaman söylediğim gibi ; GTR larda; 2007-2008 alma taraftarıyım...
    kessinlikle janım ben kullanıyorum diye değil valla enjeksiyonlu yakıtı kokluyo hatta basmasan koklamıyo bakıyo sankii...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:17 PM ----------

[QUOTE=burrockk;1656032]hrkse selam öncelikle formun hpsini okumaya fırsatım oolmadı fakat bazı araştırmalarım onucu bazı bilgilere ulastım bayadır bu motoru almak için niyrtliyim fakat krank sorunu varmı yani eger gercktn var ise bu 2009 modellerde düzeltildimi ayrca parca sıkıntısı yasarmıym ve hyosung kanuni motorlar farklımı ...arsındaki farklar neler....yksa bunu alacama 2.el r6 mı almalıyım...bana hız gerekmio yardım edeerseniz sewinirim ...şimdiden tskler[/QUO

sevgili dostum yukardaki mesajı oku bak senden önce neler yazışız kingman30 kardeşimle... hyo gerçekten on numara ..krank sorununa gelince eğer 150 160 km ler sana yetmiyorsa kırarsın o kadar ..
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    çok yrdımcı oldun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:58 PM ----------

pki çok tşk etyrum kzasz bllsz sürüşler
    çok yardımcı olurum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:58 PM ----------

[QUOTE=copy_x;1656399]bence motoiklet bir kültür meselesidir herkesin bir yemek içme yatmak kültürü olduğu gibi bence birde motosiklet kültürü vardır..şunu kabul edelim adrenalin hız bunlar krşı konulmayacak duygular ama sen ben gibi aile sorumluluk sahibi insanlar ister istemez biraz daha devri kesmek zorundakalıyorlar..tabii takmayanda var o başka mesele.bekar kardeşlerimiz alınmasın yeni bir polemik konusu açmayalım tabii ki herkesin canı tatlıdır..ve herkesin bir ailesi var ve sevenleri var.ama ne bileyim ya vallahi ben bekarken fiat albea gibi dandik ir arabayla 170 gördüm.. tınımda değildi ama şimdi emin olun bazen asılıyorum şöle 110 120 lere geldimmi ne bieyim korkuyorum vallahi..artı arkadaşlar bu makina araba değil hava yastığı yok kaporta sensin bu düşünceyle süreceksin o zaman ister r6ya bin ister 600rr a fark etmez sürcü lisan ettiysek affola...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:15 PM ----------

kessinlikle janım ben kullanıyorum diye değil valla enjeksiyonlu yakıtı kokluyo hatta basmasan koklamıyo bakıyo sankii...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:17 PM ----------

hrkse selam öncelikle formun hpsini okumaya fırsatım oolmadı fakat bazı araştırmalarım onucu bazı bilgilere ulastım bayadır bu motoru almak için niyrtliyim fakat krank sorunu varmı yani eger gercktn var ise bu 2009 modellerde düzeltildimi ayrca parca sıkıntısı yasarmıym ve hyosung kanuni motorlar farklımı ...arsındaki farklar neler....yksa bunu alacama 2.el r6 mı almalıyım...bana hız gerekmio yardım edeerseniz sewinirim ...şimdiden tskler[/QUO

sevgili dostum yukardaki mesajı oku bak senden önce neler yazışız kingman30 kardeşimle... hyo gerçekten on numara ..krank sorununa gelince eğer 150 160 km ler sana yetmiyorsa kırarsın o kadar ..
    2 hafta sonra mardindeyim inş. haberin olsun hocam
    Orgazma Dudak Büktürür

xxrated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&t Kanuni GT250
    Benzin sarfiyat bilgilerimi ölçtüm ve çıkan sonuç ortalama 110 Km/h ile gidilen yol ve %30 gibi bölümü şehir içi gidildi 100 kilometrede 3.75 litre yakıt 1 kilometrede 114krş yaktım. Litre fiyatını 3,05 Liradan almıştım 95 oktan benzin
    seT By eXe

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hüso cuğum ; Hyosung Yağ filtresi var mı elinde kanka GT 250 R ?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Hüso cuğum ; Hyosung Yağ filtresi var mı elinde kanka GT 250 R ?
    elimde var ama gtr için mi bilemiyorum.
    numarasını yazarsan iyi olur.
    fiyatı 12 lira
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    oLum ne numarası Bak öğren neise; ben havale edeym parayı yolla Şimdi baska bişi yollama bana
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    oLum ne numarası Bak öğren neise; ben havale edeym parayı yolla Şimdi baska bişi yollama bana
    tamm şekerim.
    öğrenirm ben.
    Orgazma Dudak Büktürür

345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    Slm arkadaşlar yeni aldığım hyosung 250r de ufak bi sorun var . silindir alt contasının ordan yağ kaçırıyor hafifden.usta önemli bişey değil dedi ama ben açtırdım (ordaki yağ belli bi süre sonra tozla karışınca çamur gibi oluyor bende sevniyorum o görüntüyü) contada bişey görünmüyordu ama açıldığı için conta değişti.takılan contada ustanın kendi imalatı olan kartondan bişey.Olurmu bu dedim hep bundan yaparız şimdiye kadar bişey olmadı dedi bende ok dedim.Ama şimdi yine aynı yerden yağ kaçırıyor kafayı yemek üzereyim.sabah erkenden bıraktım motoru şu işten kurtarın beni dedim geldim bakalım ne olacak servisteki usta orjinal contasını bulmamız gerekebilir dedi böyle bi mecburiyet doğarsa bunu nereden bulabilirim?Yada kırmızı bi sıvı conta var onunla halletmemi önerirmisiniz? Fakat bununla halletmeye kalkarsak sıvı conta olduğu için taşma yapacak ve görüntü kötü olacak satarken bi sorun olurmu acaba?

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı 345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar yeni aldığım hyosung 250r de ufak bi sorun var . silindir alt contasının ordan yağ kaçırıyor hafifden.usta önemli bişey değil dedi ama ben açtırdım (ordaki yağ belli bi süre sonra tozla karışınca çamur gibi oluyor bende sevniyorum o görüntüyü) contada bişey görünmüyordu ama açıldığı için conta değişti.takılan contada ustanın kendi imalatı olan kartondan bişey.Olurmu bu dedim hep bundan yaparız şimdiye kadar bişey olmadı dedi bende ok dedim.Ama şimdi yine aynı yerden yağ kaçırıyor kafayı yemek üzereyim.sabah erkenden bıraktım motoru şu işten kurtarın beni dedim geldim bakalım ne olacak servisteki usta orjinal contasını bulmamız gerekebilir dedi böyle bi mecburiyet doğarsa bunu nereden bulabilirim?Yada kırmızı bi sıvı conta var onunla halletmemi önerirmisiniz? Fakat bununla halletmeye kalkarsak sıvı conta olduğu için taşma yapacak ve görüntü kötü olacak satarken bi sorun olurmu acaba?
    orjinalini bulmanızı öneririm.
    sıvı conta iş görür ama görüntüsü yine rahatsız edecek.
    Orgazma Dudak Büktürür

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Dostlar,yedek parçaları ya da eksozun üzerindeki kabartma marka yerini incelediğiniz zaman spiralle traşlanarak hyosung yazısının silindiğini çok rahat görürsünüz. Dünya pazarında çok satan bu marka 2008 de kanuniye geçince bir evrim geçirmedi ya da sadece s&t kanuniye özel hyosungtan farkı olsun diye özel olarak enjeksiyona geçilmedi. Dünya pazarına sürülen hyosungların hepsi zaten artık enjeksiyonlu. Bunu yabancı dili olan ve yabancı sitelerde araştıran her vatandaş okur ve görür. Kırank kırma olayı malum çok yüksek devirde yağlamanın tam yapılamamasından kaynaklıydı. Fabrika 600 rr tadında sürmek üzere makinayı ağlatacakları düşünerek bir önlem ya da geliştirme yaptımı bilinmez çünkü ilgi kısmın yedek parçası dediğim gibi halen aynı.
    Enjeksiyon olayına gelince 100 km de 250cc de en fazla yarım litre tasarruf sağlıyor. Bunun yanı sıra arıza durumu karburatörlü sisteme nazaran çok daha masraflıdır,elcikteki gaz verme hareketlerine daha fazla tepki verir,Kalkış performansları daha iyidir, karburatörlüde performans eksozu ile jetkid ekleme şansı varken enjeksiyonluda bu yoktur. Özellikle cruser ve chopper modellerinin anavatanı olan Amerikada karburatorlu sistem bu sebepten tercih edilmektedir. Dolayısıyla beklentiler,sınırlar ve bilinç önem kazanıyor. Saygılar.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    cbr 600 f
    eee s.a. arkadaşlar
    ben motoru pazargünü bakırköy galeriyanın otoparkındaki motopazara götürücem
    bu bizi niye ilgilendiriyor diyorsanız. sizde gelin satmasanız bile benim ysi eksozun sesini duyarsınız. birbizimizle tanışırız. ne biliyim 250r ların toplantısı gibi birşey olur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:18 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:17 PM ----------

otopark ücretsiz vakti olan gelsinbence

kantele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Derbi STX-150
    Bir temiz GT250R da bana lazım, satan varsa görüşelim.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Buralarda var temiz Hyo satan arkadaslarımızz.. Satanlar bölümünü bi incele istersen ?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    ben bişi sorcam 2009 modellerın gösterge farklı 2008 model de enjeksiyon ve devir kesıcılı olup gostergesı eskı olan lar varmı ?
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    İlhancığım; devir kesiciyi unut Yok cünkü

2008 Modellerin zaten göstergeleri eski; siyah gösterge ama göstergedeki cubukları farklı
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    ==Honda CBR 600F Tricolour==

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:08 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:04 PM ----------

evet motorun kalbından ve gidonun açısından dolayı ani manevralar ve dar alanlar tehlike yaratıyor.(aynanın tanesi 90 tl civarı bir sinyal 60 tl)yoksa motorun hızlanması çok çok iyidir.zaten kingman kardeşi
    m olayı güzel özetlemiş şimdiden hayırlı olsun diyelim [/QUOTE]

inşallah alacam....
    arkadaşlar daha almadan yazdıklarımı özenli cevaplarla kafamda netleştirdiniz....
    bi alim daha çok kafanızı şişirecem,,,nede olsa asfaltı öpe öpe
    servisten servise

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:41 PM ----------

Yüksek hız yapan bir motor almamakla en iyisini yaparsın.Ben de senin gibi düşünerek 30 beygir bana yeter dedim ve hız olarak memnunum şu an.150 km hızları çok rahatlıkla aşabilecek bir motor.Bundan fazlası da iki tekerle bana lazım değil.Ayrıca gt250r'nin 100 km üstündeki hızlarda yol tutuşu güven veriyo.Arka lastiğin kalınlığı , ağırlık merkezinin iyi ayarlanmış olması , frenlerin disk fren olması çok iyi.Tam bir asfalt motoru.Belki lastiklerin daha iyi bir marka ile değiştirilmesi iyi olur.Krank kırma konusunda ben bişey diyemicem.Ancak 2008 modellerden itibaren motor komple değişti.Enjeksiyonlu sisteme geçildi.Galiba krank sorunu da ortadan kalktı.Ben 2008'den sonra krank kıran duymadım.Ses olarak da 4 silindirli race motorların sesini bekleme bundan.Orijinal eksozla nerdeyse hiç ses yok diyebilirim.Ancak değişik eksoz takanlarda gayet güzel ses var.Ancak dediğim gibi o 4 silindirli race motorların sesini bulamazsın.
    valla usta makinayı alacam ve ses çıkarması için elimden geleni yaparım,,malzeme mi malzeme,para mı para,,usta mı usta,,dışardan mı getirtilecek aynen devam benim makinaını mutlaka güçlü ses vermesi lazım....sürerken benim stresimi alacak,,,valla yksa her akşam oturur karşısına papağana konuşma öğrettikleri gibi bağıra bağıra 600rr taklidi yapa yapa, öğretirim kükremeyi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 37 kullanıcı var. (0 üye ve 37 misafir)

Bu Konudaki Etiketler