Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Çok şükür 243 sayfanın hepsini tek tek okudum bitirdim.

Motor hakkında olumlu veya olumsuz tecrübe ve bilgilerini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkürler. Tüm konu boyunca yaklaşık her 3-5 sayfada bir sorulan aynı sorulara sıkılmadan cevap yazan sabırlı, nazik ve yardım sever arkadaşlarıda tebrik ederim.

Her ne kadar 250r ın görüntüsü beni cezbetsede şu arkadaşın yaptığı far değişikliği bir anda comet sevdamı azdırdı.

Detaylı bakmayak isteyen olursa diye link de vereyim:

http://www.motosiklet.net/forum/moto...e-videolu.html
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

elektrikçilerin kullandığı spot lar gibi olmuş aynı ama güzel yakışmış aydınlatması iimi acaba

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı faruking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tmm hocam saolasın ama internette ben servisleri de bulamadım bir türlü varsa bu civarda bildiğiniz bi servis öğrenmek isterim.
    firefox ile değilde, internet explorer ile st kanuni sitesinden servislere bakabilirsin, henüz site firefox uyumlu değil

http://www.stkanuni.com.tr/Servisler.aspx

Alıntı öztürk64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ben halil forum a yeni katıldım.maalesef hyo dan bizim uşakta hiç yok netten falan motoru çok ii biliyorum resmen aşık oldum makinaya geçende akhisar da drag yarışları vardı orda ilk defa gördüm bu makinayı ve birkere daha aşık oldum 1 ay sonra askerlik var ama askerlik dönüşü ilk işim bi tane hyo sahibi olmak...................:
    inşallah öztürk sen hele hayırlısı ile git bi gel

Gürcell, abi yaratık alien gibi olmuş motor yaaa:D
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

faruking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=SAd0;1556796]firefox ile değilde, internet explorer ile st kanuni sitesinden servislere bakabilirsin, henüz site firefox uyumlu değil

http://www.stkanuni.com.tr/Servisler.aspx

çok saolasın kısmetse yarın bende hyocu oluyorum arkadaşlar

MAVISS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 03
    eger hızlı gıtmeyı sevenbırı ısen cometı tavsıye etmem cunku arada barız hız farkı doguyor

yok hocam ben gt250R alıcam inşallah. hız yapacağımdan deil sadece az güçlü bi motorla vitesli motor öğrenip 1 veya 2 sene sonra kısmetse fazer hayallerim var ama hayat tabi ne gösterir belli olmaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    arkadaşlar selamlar. geçen pazar günü, babamın motosikleti öğrenme sevdası üzerine çıktığımız eğitimde, motoru önce sola, sonra sağa yatırıp her iki sinyali de kırması üzerine, orjinal sinyal araştırıp, tanesinin 21 EURO+KDV olduğunu öğrenmemle başlayan sinyalleri ucuza halletme maceramı noktaladım. ankara'da yiba çarşısından aldığım başka motora ait sinyalleri, motoruma adapte etme işlemlerini, bu tür ihtiyacı olacak arkadaşlara yardımcı olması adına buraya da eklemek istiyorum izninizle.

*** bunlar kırık sinyallerim ***

*** bunlar da yeni aldıklarım ***

*** bu resimde her iki sinyal arasındaki farklar görünüyor. yenilerin körük kısımları ve vida yuvaları farklı. ***

*** aslında yeniler de birebir oturur ama, körük kısmı en azından orjinali olsun diye, yenilerin sadece kafalarını alıyorum, körüğe giren kısımları biraz uzun olduğu için onları kıl testereyle kesiyorum. reflektörlerin arkasında, körüğe giren ve sabitleyen yuva yenilerde kalın olduğu için onu maket bıçağıyla inceltiyor ve kablolarını da aktarıp yerine takıyorum. ***

*** sonuç, orjinalinden ayırt edilmeyen yan sanayi sinyaller. ***

orjinalden tek farkı, orjinalinin turuncu camında HYOSUNG yazıyor, bunlarda hiç bi şey yazmıyor. peki fiyat farkı ne? orjinalinin tanesi 21 EURO+KDV yani yaklaşık 52 küsür lira, bunların tanesi 4 lira. sadece camdaki HYOSUNG yazısı için fazladan 96 lira vermek bence "müsriflik" olurdu. bunu karşılayacak ekonomik güce sahip olsam da, yazık o paraya. böyle bir ihtiyaç durumuna düşmemenizi ama ihtiyaç durumunda da fotoğrafların ve anlatımın yardımcı olmasını dilerim.

kazasız sürüşler ve iyi forumlar...

one yaa bi sinyal 96 liramı çok pahalı deilmi yaa.ama kardeş ii düşünmüşsün bunu bencede çok gereksiz o kadar para vermek

MAVISS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 03
    50 lıraya benım sımnyallerı satarım valla

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    ya bu cometlerin egsoz'ları yeni doğmuş çocuğun göbek bağı gibi ön tekerden başlıyo arka tekerin ucuna kadar çok çirkin bir görüntü.
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

Motosikleti
    almadım
    geçen gece es vrajında tuz buz oldu ben pek güvenemiyorum dışına kaza yaptı ve birbirine girdi makina benim en son alıcagım modeliolur o artık ama hyosung güzel model çıkardı ama arlila en güzel motoru çıkarıyo arklar eger aprilanız varsa KIZILTOPARK menders usta derim hyosunglar için ve aprila için :D

mz egzozuna benziyo biraz

Motosikleti
    GT250R
    aya diğer açtığın konudanda yazmıştım, orjinal almak akla mantığa sığmaz zaten normal sinyaller oluyor motora, eline sağlık güzel olmuş
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

: ))

Alıntı engineng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bazı arkadaslar bana baya uzuzladı felan dediler ama
    sahibindende buldugum st modelleri veya 2007ler 6-7arasi değişiyo temiz bi makina olarak 5liraya bulabilirmiyim ??
    ORN: http://www.sahibinden.com/sezon_basl...XQQdisplayitem

birde bi sourum daha olacak 2008model yazip hyo yazili motorlar var baya yani st olmayan onlar 2008de mi trafiğe cıkmıs oluyor onun içinmi 2008 yazıyorlar
    valla sezzon acılmadan yanı gecen ay ben devır sıgorta muayene falan hepsı 4300 tl ye geldı.2600 model siyah kazasız,çiziksiz diyemem çünkü sıfır degil ama sezon acıldıgında zor olur bu fıyatlara bulman biraz zor

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bekliyorum canım ; Ucuz paralara ne motorlar satılıyor görmüyo musun ?

Sahibinden.com daki lanlar hala o fiyatta durmaya devam etsin ; Ben Msx 5500 verip güzel bi motor alacagım rahat oL ...
    nasılsın cakaloz...valla ben 2006 aldım hepsı full 4300 mal oldu (sıgorta yenı muayene ) bulunmaz demıyorum hem km de dedıgın gıbı 39000 falanda degıl önemli olan denk gelmesi umarım sanada oyle uygun bir hyo denk gelır

arkadaşlar aranızda hatay lı olan varmı askerlik hatay a çıktıda..............

muratq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600F
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır erhan değiştiriyormusun yine (=

bu motor kıştan beri var çakalaz saolsun baya bi içli dışlı olduk bunlarla motor temize benziyor adam dikkat eden biri olsa gerek alındığı tarih ve km'sine bakınca hafta sonu gezmelerine binmiş gibi sadece iyi motora benziyor ama ne olur ne olmaz ustaya göstermekte fayda var
    Arkadaşım sen o motora baktın mı gitip te ?

KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba!Motorumu satıyorum.Almak isteyen benimle irtibat kursun.
    http://www.sahibinden.com/_sadece_2-...XQQdisplayitem

arkadaslar sonunda bende artik bir hyo sahibiyim ve cok da mutluyum

kantele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Derbi STX-150
    Kemalettin Bey motoru sattınız herhalde, ilan pasif olmuş...

KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı faruking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar sonunda bende artik bir hyo sahibiyim ve cok da mutluyum
    Hayırlı olsun kardeş.Allah tadını aldırsın...
    Alıntı kantele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kemalettin Bey motoru sattınız herhalde, ilan pasif olmuş...
    Yok satılmadı daha.İlanı güncellemiştim,o yüzden pasif konumdaydı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 28 kullanıcı var. (0 üye ve 28 misafir)

Bu Konudaki Etiketler