Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GT250R
    valla bence gayet seri birkaç sn içinde 100kmye çıkabiliyor, ve düşük viteslerde çok tatmin edici, ışıklarda arabalar daha gaza basmadan ben 100mt ilerdeki diğer ışıga geliyorum(hemde öyle son gaz kalkış yapmadan)
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    smtbhtyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı benim boy 181 kilo 58 seninle aynı kalıptayım yani. normalde motoru taşımak kolay hele çalışırken(bakma ben kaza geçirdim yoksa motoru hayatta düşürmezdim)

ahahah bizim motoru genelde demekki hep bu tipliler istiyor he baksana hepimiz bir kalıptayız
    Kendi kalıbımda kişilerin bu motosikletle başa çıkabilmesine sevindim. O halde artık bende sizin aranıza katılabilirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Beyler bugün gittim kanuniye.Kredi çıktı ancak eksik çıktı.Bir de ruhsat fotokopisi , ıvır zıvır evraklar derken kredinin onaylanması pazartesiye kaldı.Yani vazgeçebilmek için az bir zamanım kaldı.Siz ne dersiniz?Alayım mı?

Hyosung kanuniye geçince galiba kullananlar azaldı.Farklılıklar nedir.Galiba devir kesici konulmuş.Motor daha iyi hale getirilmiş galiba.ST Kanuni kullanan arkadaşlar memnun mu?Benim öyle çok hız merakım yoktur ancak arasıra otobana çıkıyoruz.Uzun yolda otobana çıkınca sürekli 140'la seyredebilmek için yeterli midir bu alet?300 km mesafedeki yazlığıma bu motorla kafama estiğinde gidip gelebilmeyi istiyorum.300-500 km mesafeli yolculuklara yeterli bir motor mu?Siz en çok kaç km yaptınız bir gün içerisinde.Ben sezon açılışını bu motorla yapmayı düşünüyorum.Sezon bitince heralde bir 20.000 km devirmiş olurum.Sizce dayanıklılığı uygun mudur?ST kanuni kullanıcılarının tavsiyelerini bekliyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı kingman30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bugün gittim kanuniye.Kredi çıktı ancak eksik çıktı.Bir de ruhsat fotokopisi , ıvır zıvır evraklar derken kredinin onaylanması pazartesiye kaldı.Yani vazgeçebilmek için az bir zamanım kaldı.Siz ne dersiniz?Alayım mı?

Hyosung kanuniye geçince galiba kullananlar azaldı.Farklılıklar nedir.Galiba devir kesici konulmuş.Motor daha iyi hale getirilmiş galiba.ST Kanuni kullanan arkadaşlar memnun mu?Benim öyle çok hız merakım yoktur ancak arasıra otobana çıkıyoruz.Uzun yolda otobana çıkınca sürekli 140'la seyredebilmek için yeterli midir bu alet?300 km mesafedeki yazlığıma bu motorla kafama estiğinde gidip gelebilmeyi istiyorum.300-500 km mesafeli yolculuklara yeterli bir motor mu?Siz en çok kaç km yaptınız bir gün içerisinde.Ben sezon açılışını bu motorla yapmayı düşünüyorum.Sezon bitince heralde bir 20.000 km devirmiş olurum.Sizce dayanıklılığı uygun mudur?ST kanuni kullanıcılarının tavsiyelerini bekliyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
    karar senin kararına saygı duymak bize kalmış.

ST ile hyo farkı; enjeksiyon ve dış görünüşte ufak tefek değişiklikler(beyaz kadran, beyaz sinyaller, afili stickerlar), devir kesici falan yok.
    140la çok rahat gidersin, zaten 10bin devire gelmeden 160ya yaklaşıyo hızı makinanın, uzun mesafe gitmek sana kalmış birşey saatte 10dk mola verirsen
    bi yerin tutulmadan gidersin diyorum ben
    [B]34 YVV 98[/B]

MaD_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva TR125T-19 satıldı hyosung gt250r yolda (:
    Selam Arkadaşlar,
    Biz 2 tane 250R almayı planlıyoruz. Mayıs ayı içinde alacağız. Eğer bildiğiniz; temiz, kazasız, 2008 model hyosung'lar varsa yardımcı olursanız seviniriz.
    Şimdiden teşekkürler

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    sahibinden.com GT doLu
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

MaD_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva TR125T-19 satıldı hyosung gt250r yolda (:
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibinden.com GT doLu
    Evet ama tanıdık birinden almak daha iyi olur diye düşündüm

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Mad Star, motoru, sadece tanıdık birinden almak yetmez, alırken mutlaka işi bilen birini yanınızda götürün.

Ben bir motor baktım, cillop gibiydi, ama işin ustası baktı -"Bu motor kazalı, üstelik sürüklenmiş" dedi, satıcı bir şey diyemedi

Arkadaşlar, 3 gündür Bodrum'daydım, Cuma sabahı gitmiştim, bu gece geldim, Cuma sabahı yolda giderken bir tane GT 250 R yanımızdan hızla geçip gitti (Söke civarında) , üstelik gri-siyahtı, göğsüm kabardı.

Oğlum hemen atıldı :-"Baba, bak bizim motorun aynısı" diye bağırdı, tabii olarak o zaman bütün otobüs motora baktı

Ee..Şahane motor, kalıplı, güzel,..., otobüstekiler 250 cc olduğunu da bilmiyorlar tabi Bakışlar birden bana yönelince çok hoşuma gitti

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya tarık bide tecrübelerini anlatsanda dinlesek artık :D

kaç kilometre bindin daha :D

50 oldumu
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

S.A Arkadaşlar Bana Kocaeli Veya Kocaeliye En Yakın Nerden Bu Motoru Alabileceğim Yeri Söylermisiniz Saygılarımla Simdiden Teşekkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bugün siparişi verdik.Salı ya da çarşamba gelir dediler.Bayinin büyük kıyağını gördüm.2009 model sıfır alıyorum.Ancak fiyatı çok uygun geldi.Çünkü bayinin ilk satışı olacağından bana kıyak yaptı.Sen bu motorla üzerinde st kanuni yazısıyla gez yeter dediler.En iyi reklam sensin dediler.Ben de dedim "tüh ya ben de yazıları çıkarıp kawasaki yazdırmayı düşünüyodum".O zaman dedi hemen liste fiyatına bakayım.Bende şaka şaka dedim.Eğer beni memnun edecekse o st kanuni yazısını gururla taşırım üzerinde

Bu arada yabancı bir siteye girdim.Başlangıç motorlarını tanıtan bir site.Hyosung gt250r'den baya övgüyle bahsediyodu.250 cc v twin motorunun çok güçlü olduğunu söylüyo.Zaten çift silindirli olmasıyla cbf250 , ybr250 gibi motorlara fark atıyo.Geriye bir tek rakibi kalıyo.O da kawasaki ninja 250.O da bana biraz fazla çocuk motoru gibi geldi.Lastikler ince.Gövde cılız.Yine gtr250 her yönden bütün rakiplerine fark basar.

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanuni 2009 st kanınileri geri cagırıyormus arkadaslar. beyinde sorun varmıs haberiniz olsun....

şaka tabi kingman'a bi şok olsun Güle güle kullan çok gazlama
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

S.A Arkadaşlar Bana Kocaeli Veya Kocaeliye En Yakın Nerden Bu Motoru Alabileceğim Yeri Söylermisiniz Saygılarımla Simdiden Teşekkürler

Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Merhaba Arkadaslar ,
    Araniza yeni katildim selam veriyim dedim.
    Bende motosiklet camiasina 1 ay once "0"km, ST -Kanuni GT250 R ile basladim. Gayet memnunum suanda 550 km de. 250 cc icin bence alnabilecek en iyi motor ozellikle bu görsellikte baska secenek yok. 600cc kalıbında. Yolda aynı ilgiyi goruyosunuz bakıslar açısından ;) . Ama kalkıs yapacagınız sırada yada arkadaslarınızdan biri , gaz ver bakim sesini duyalım dediginde o zaman hayal kırıklığı Aslında 600cc 4 silindirlik makina sesi beklemek yanlış ama görünüş öyle olunca o sesi bekliyor insan.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanuni 2009 st kanınileri geri cagırıyormus arkadaslar. beyinde sorun varmıs haberiniz olsun....

şaka tabi kingman'a bi şok olsun Güle güle kullan çok gazlama
    Yaw arkadaşım böyle şaka yapılır mı?Korktum falla

Dedim şimdi motoru alacaz.Binemeden iade edip bide haftalarca bekle.Bide binemeden kredilerini öde.Acayip şok olurdu yani.

Yok dimi öle bişiy.

Motosikleti
    honda cbr 600f,cbr954rr,cbr1000rr kawasaki zx636

bu ne ya

motor bi kere farlardan kaybediyor o ne öle tipsiz tipsiz far yapmışlar aynısın 650 liği var benim arkadaşta titriyo azer bülbül gibi 150 nin üstüne çıkınca yaramazzzz motor HONDA CBR 1000 RR ALAYINI YARAR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı emirkan001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor bi kere farlardan kaybediyor o ne öle tipsiz tipsiz far yapmışlar aynısın 650 liği var benim arkadaşta titriyo azer bülbül gibi 150 nin üstüne çıkınca yaramazzzz motor HONDA CBR 1000 RR ALAYINI YARAR
    Arkadaşım biz zaten 150'nin üstüne çıkmak istemediğimiz için bu motoru alıyoruz.Hızla işimiz yok.Tipine de laf söyletmem.Bu tipe kötü demek zor :

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı emirkan001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda diyosun cbr diyosun 1000rr diyosun, ee tabi alayına 1000basacak senin kıyaslama orantın ne güzelmiş öyle.
    ayrıca farların tasarımı gayet şık, italyan tarzı. tabi göreceli kavram, saygı duyarım, benim 250lik 140a çıkınca bile titremiyo hiç sanmıyorum daha güçlü şasisi olan 650lik titresin...
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    tiger800
    kingman30 ne kadarda anlastinız bayiyle taksit olayi nedir acaba
    2.el alacam ama olmazsa biraz pesin gerisini taksitle alabilirim.

o ne kıyaslama oyle
    o zaman biz de madem 1000daha hızlı ondan alalım yok yok simdi dusundum madem benim hayalım hyodan daha iiyi o zaman onu alayim yaa
    dugati 1198r :D:D yanılmıyosam 58bin$

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı engineng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kingman30 ne kadarda anlastinız bayiyle taksit olayi nedir acaba
    2.el alacam ama olmazsa biraz pesin gerisini taksitle alabilirim.

o ne kıyaslama oyle
    o zaman biz de madem 1000daha hızlı ondan alalım yok yok simdi dusundum madem benim hayalım hyodan daha iiyi o zaman onu alayim yaa
    dugati 1198r :D:D yanılmıyosam 58bin$
    Arkadaşım bence git bayiye şansını dene.Ellerinde 2008 model vardır.0 km alırsın uygun fiyata gelir.Hem enjeksiyonlu yeni modeller.Taksit seçenekleri gerçekten çok uygun.Hem krank kırma problemi eski modellerde var diyolar.Bence bi git bayiyle görüş.Taksit seçeneklerini gör.Ona göre karar ver.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 33 kullanıcı var. (0 üye ve 33 misafir)

Bu Konudaki Etiketler