Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı smtbhtyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba.. Ben siteye yeni üye oldum ve aklıma takılan bir kaç soru var. Ben daha önce sadece 50cc'lik scooter motor kullandım, acaba hyosung gt250r alsam kullanmakta zorlanır mıyım?

Samet
    dostum bence greajlara yazık edersin ufak tefek şeylerde.hiç değilse şu çin işi viteslilerle bikaç gün gez sonra gt250r a bin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Öncelikle merhaba.. Ben siteye yeni üye oldum ve aklıma takılan bir kaç soru var. Ben daha önce sadece 50cc'lik scooter motor kullandım, acaba hyosung gt250r alsam kullanmakta zorlanır mıyım?

Samet
    benim hayatımda direksiyonuna oturdugum ilk motor gt250r .. 2 senedir kullanıyorum ve Allah a sükür düsürmüslügüm bile yok motoru ..

kendine güveniyorsan biraz cesaretliysen kullanırsın merak etme ..
    [COLOR="Red"]41___**ULTRA_ASLAN**___41[/COLOR][B][/B]

Motosikleti
    2006 fazer a
    Alıntı sAsA41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim hayatımda direksiyonuna oturdugum ilk motor gt250r .. 2 senedir kullanıyorum ve Allah a sükür düsürmüslügüm bile yok motoru ..

kendine güveniyorsan biraz cesaretliysen kullanırsın merak etme ..
    sen daha neleri kullanırsın okan hyo ne ki
    [COLOR="Blue"][B]FAZER size asfalt da uzamak dan ve cadde de bakışları üzerinize çekmekden çok daha fazlasını verir:cherry:[/B][/COLOR]

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı orcunmavis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen daha neleri kullanırsın okan hyo ne ki
    aynen öle orcun abi

smtbhtyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim. Kendime güvenim ve cesaretim var fakat Serk21 nickli arkadaşımızın dediği gibi motoru düşürüp grenajların hasar görmesinden korkuyorum. Ama gerçekten böyle bir motosikleti alıp uzun yıllar kullanmak istiyorum.

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu dava ne zaman sonuçlanacak beyler? Bilgisi olan varmı?

Türkiye'de, nedense, adalet biraz geç tecelli ediyor, hele hele böyle akçeli işlerde daha da fazla zaman geçiyor.

Smtbhtyr;

Eğer diyorsan ki :-"Yaw ben yetenekli bir adamım, işi hemen kaparım, acemiğim sırasında motora ve kendime bir zarar vermem, zaten benim acemiliğim de kısa sürer..." hemen GT250R'yi al.

Ben de hiç vitesli motor kullanmamıştım, scooterden hem vitesliye geçmek, hem de race ile başlangıç yapmak beni bayağı zorladı.

Bu motora binmek konnusunda tek laf söyleyeyim :"Dişi bir aslanla yatağa girmek gibi"

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok artık ne dişisi ne aslanı ya =) hiç büyütülcek bişi deel =) benımde ilk vitesli motorumdu düşün karınca gibi oynuyodum :D:D
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya neyini buyutmucez adama verin gazı girsin bi duvara 170 180 kilo motor ya kanki al bi ybr 125 yada cbf 150 sende rahat et biz de

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    aynen bencede vitesli çok farklı ilk kullanırken hele bi ss tipi(tipi :D) sonra bide ne biliyim bende grenaj takıntısı war :D kıyamıyorum hem senin açındanda iyi olur sağlık oalyı vs.bu arada umarım kaskın montun vs vardır 250cc deyip geçme öyle bayık bi motor değil verdin mi gazı uzuyor yine

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce hiçvitesli motor kullanmışmıydın bu motorlarda azbuz gidmiyo dikkat etmek lazımmmmm dikakat
    Abi ben vitesli kullanmıştım bana ne gibi tavsiyeleriniz olur Akileos kardeşim
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Alıntı Maverick35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de, nedense, adalet biraz geç tecelli ediyor, hele hele böyle akçeli işlerde daha da fazla zaman geçiyor.

Smtbhtyr;

Eğer diyorsan ki :-"Yaw ben yetenekli bir adamım, işi hemen kaparım, acemiğim sırasında motora ve kendime bir zarar vermem, zaten benim acemiliğim de kısa sürer..." hemen GT250R'yi al.

Ben de hiç vitesli motor kullanmamıştım, scooterden hem vitesliye geçmek, hem de race ile başlangıç yapmak beni bayağı zorladı.

Bu motora binmek konnusunda tek laf söyleyeyim :"Dişi bir aslanla yatağa girmek gibi"

Yorumun için teşekkür ederim. Şöyle söyleyebilirim, dişi bir aslanla yatağa girmeye hazırım. Scooterden vitesliye geçmek konusuna gelince ben araba kullanmasını biliyorum, yani vitesler hakkında bilgim var. Ben sadece motorun boyutundan korkuyorum. 1.80 boyunda 57 kg ağırlığında biriyim ve motorun ağırlığı 180 kg dediğinize göre..

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    ya şimdi aslanın ne suçu var
    facebook.com/kaskafa

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ben vitesli kullanmıştım bana ne gibi tavsiyeleriniz olur Akileos kardeşim
    tamam artık sana motor yasak ozaman bundan sonra uzay gemisine terfi ediyom.seni o keser

merterden leventten kadar bizi tek teker getirdin yaaa

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    jet lazım korkut abiye jet
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya şimdi aslanın ne suçu var
    Haklısınız aslanın bi şuçu yok o zaman şöyle söylüyelim, Hyosung isimli kızımızı kendime eş olarak almak istiyorum eğer ağırlığı problem olmazsa mutlu mesut yaşamak istiyorum..

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Yorumun için teşekkür ederim. Şöyle söyleyebilirim, dişi bir aslanla yatağa girmeye hazırım. Scooterden vitesliye geçmek konusuna gelince ben araba kullanmasını biliyorum, yani vitesler hakkında bilgim var. Ben sadece motorun boyutundan korkuyorum. 1.80 boyunda 57 kg ağırlığında biriyim ve motorun ağırlığı 180 kg dediğinize göre..
    bizim fizikler aynı galiba bnde 1.80 boyunda 59 kg agırlıgındayım motora alıstıktan sonra altında oyuncak gibi oynuyorsun

Alıntı sAsA41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim fizikler aynı galiba bnde 1.80 boyunda 59 kg agırlıgındayım motora alıstıktan sonra altında oyuncak gibi oynuyorsun
    Bu haber sevindirici oldu İşin teori kısmını biliyorum fakat pratiğim yok. Eğer bol pratik yaparsam kısa sürede alışırım heralde.

Motosikleti
    GT250R
    hacı benim boy 181 kilo 58 seninle aynı kalıptayım yani. normalde motoru taşımak kolay hele çalışırken(bakma ben kaza geçirdim yoksa motoru hayatta düşürmezdim)

ahahah bizim motoru genelde demekki hep bu tipliler istiyor he baksana hepimiz bir kalıptayız
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

shadow_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    hyo nasıl bır serilige sahıp yanı sıkayetlerınız eksilerı artıları nelerdır ?
    Rüzğarı_hissSet

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Güzel bir serilige sahip bana göre

İLK 3 viteste Tatmin edici modeline göre
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 34 kullanıcı var. (0 üye ve 34 misafir)

Bu Konudaki Etiketler