Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    OnurM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto 250 CL-X
    Bu gün öğlen vakti bir iş toplantısı için doblo ile ankara eskişehir yolunda ilerler iken arkamdan bir tane siyah s&t kanuni 250r yavaşça geçti tabi ben hayallerimi süsleyen bu motosikleti yanından arkasından inceledim bir iki kerede korna ile selamladım ama tepki vermedi tiger egsoz vardı sanırım seside üst devirlerde gerçekten çok tatmin edici idi :D trafik çok yoğundu açıkcası ağzımdan salyalar akmış olmalı ki patronumun uyarısı beni kendime getirdi :D plakasını tam hatırlamıyorum ama 06 Bt idi sanırım direksiyonda olmasa idim cep ile çekecektim abartıp belki bu sitededir de kendisi ile tanışma fırsatını elde ederim :D 91 model Crx sahibi idim ama sattım şimdi yine crx almayı düşünüyorum ama işte bu motosiklet sevdası beni fena halde başka yönlere çekiyor. crx ile ilgili bir klübümüz bile var orada da yöneticilik yapıyorum ama motosiklet görünce bakmadan edemiyorum. Eğitiminide aldım sürüş vs ehliyetimde var ama işte bir kere o seleye oturup rüzgarı hissettikten sonra hayata bakış açısı değişiyor insanın. Çok şanslısınız herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum sanırım epeyce bir dolmuşum yazdıklarıma baktım da :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emircani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o adamın 40bine rahat geldiğini düşününce 10binden az kmsi olan bir motor alınıp
    uzun yıllar rahatça sürülür
    sonuçta bir sezonda ben 4-5bin kmden fazla yapacağımı sanmıyorum

http://www.sahibinden.com/dikkat!_!_...em?source=flsh
    adam chip taktığından bahsetmiş
    chip ile 15 hp kazandığını yazmış
    sizce doğruluk payı %1 den fazlamıdır ?

arkadaşım yalan söylüyor inanma ben o motoru biliyorum bizim memlekette o motor şimdi idda etmiyorum ama bildiğim kadarıyla benzinli bir motordan chip tuningle ancak %10 en fazla %12 hp gibi bir güç elde edilir yani 29 hp motor gücü olan hyosung chiple 3-4 hp gibi bir güç elde edilir
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı OnurM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün öğlen vakti bir iş toplantısı için doblo ile ankara eskişehir yolunda ilerler iken arkamdan bir tane siyah s&t kanuni 250r yavaşça geçti tabi ben hayallerimi süsleyen bu motosikleti yanından arkasından inceledim bir iki kerede korna ile selamladım ama tepki vermedi tiger egsoz vardı sanırım seside üst devirlerde gerçekten çok tatmin edici idi :D trafik çok yoğundu açıkcası ağzımdan salyalar akmış olmalı ki patronumun uyarısı beni kendime getirdi :D plakasını tam hatırlamıyorum ama 06 Bt idi sanırım direksiyonda olmasa idim cep ile çekecektim abartıp belki bu sitededir de kendisi ile tanışma fırsatını elde ederim :D 91 model Crx sahibi idim ama sattım şimdi yine crx almayı düşünüyorum ama işte bu motosiklet sevdası beni fena halde başka yönlere çekiyor. crx ile ilgili bir klübümüz bile var orada da yöneticilik yapıyorum ama motosiklet görünce bakmadan edemiyorum. Eğitiminide aldım sürüş vs ehliyetimde var ama işte bir kere o seleye oturup rüzgarı hissettikten sonra hayata bakış açısı değişiyor insanın. Çok şanslısınız herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum sanırım epeyce bir dolmuşum yazdıklarıma baktım da :D
    gel ya sen bırak 4 tekeri alalım bi 2 teker keyfini sürelim
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne takarsa taksınlar ; bi işe yaramaz ...
    olm daha alamadın bi motor motoru alda ole gel
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bekliyorum canım ; Ucuz paralara ne motorlar satılıyor görmüyo musun ?

Sahibinden.com daki lanlar hala o fiyatta durmaya devam etsin ; Ben Msx 5500 verip güzel bi motor alacagım rahat oL ...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bir ilan var ; 5000 TL istiyor motoru 39ooo kmde

Bi de altında 70-80ooo km de olanlar var piyasada demiş ama ben hiç duymadm
    Evet bende gördüğüm en yüksek km 39000 kmdeki
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

kantele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Derbi STX-150
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş başlarsın ne olcak bende 2 hafta önce aldım motoru ilk motorum çatır çatır sürüyorum şimdi korkacam bişi yok

bi resim çakayım
    Hoca şu fileyi niye takarsınız motora anlamıyorum. Ne işe yarıyor o?

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı kantele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoca şu fileyi niye takarsınız motora anlamıyorum. Ne işe yarıyor o?
    bagaj gibi düşün..
    [B]34 YVV 98[/B]

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    2007 Nisan'da aldığım Hyosung GT250R motosikletim bugün tam 22.000 km oldu yani 2 senede 22.000 km yaptım ve çok çok çok memnunum ufak tefek sorunlar dışında dikkate değer bir sorun da yaşamadım. Doğru düzgün bakıldıkça bu motosikletin daha uzun yıllar bana hizmet edeceğini düşünüyorum. Hepinize kazasız belasız sürüşler...

Ozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEUGEOT SATELIS 250
    Yaz gelince 2005 deki yazılar gündeme gelmiş, distrübütör değişti, markanın ismi değişti tabii ki.
    MOTOSIKLETIM ; PEUGET 250 SATELIS

kantele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Derbi STX-150
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2007 Nisan'da aldığım Hyosung GT250R motosikletim bugün tam 22.000 km oldu yani 2 senede 22.000 km yaptım ve çok çok çok memnunum ufak tefek sorunlar dışında dikkate değer bir sorun da yaşamadım. Doğru düzgün bakıldıkça bu motosikletin daha uzun yıllar bana hizmet edeceğini düşünüyorum. Hepinize kazasız belasız sürüşler...
    Sizin ilk motorunuz muydu? Eğer öyleyse alışmak zor oldu mu?

Ha bu arada dolar tekrar düşmeye başladı. Hükümet bir iki gün sonra IMF anlaşmasını açıklayınca 1.6'nın da altına düşer. Bakalım bizim motorun fiyatı yine değişecek mi... En iyisi USD olarak bir fiyat versinler de kendi hesabımızı kendimiz yapalım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    fiyatın değişeceğini sanmıyorum.
    şuan zaten bayiler eski kurdan satmıyor mu ?

MAVISS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 03
    5500 e aldım 6000 verdıler yok dıyorum lastık taktık motora takmadan once gelse tamamda bende 7000 dedım yok dıyor zaten satılık da degıl motorum pıyasası ıyımıs baya goren soruyor satıyomusun dıye

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    s&t kanuni artık yapılmiycak ve hyosung'a geri verlcek diye duydum bi yerde. bu ne zaman geçerli olcak.şimdi kanuni bayisine gidip 2009 model st kanuni bulabilir miyim yoksa artık yapmıyoruz derler mi ?
    he bu arada sıfır fiyatı anahtar teslim ne kadardır. (sıfır almadığım için bilmiyorum teferruatları plaka ve ruhsat biliyorum o kadar daha ne vardır ?)

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya arkadaşlar şimdi belki hepiniz bana kızacaksınız ama.
    YEni almak isteyenler en ucuzlardan baksınlar çünkü cbr125 gibi gtrde en fazla 1-2 yıl içinde bisiklet fiyatına inecek..
    Bir mal piyasada ne kadar çoğalırsa o kadar aşağı iner..
    Gtr de aynı hesap olmaya başladı..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

bunun yada naked modelinin 2.elini almak üzereyim, kadıkoyde gosterebileceğimzi bi usta varmı acaba..
    [B][COLOR="DimGray"]join the dark side[/COLOR][/B] :bounce:

Arkadaşlar selamlar,
    uzun araştırmalar sonunda bu motor hakkında olumlu izlenimler edindim. Ancak benim boyum 1,90 kilom da 100... bu durumda motor üzerinde nasıl dururum? Bu boy yüzünden başlangıç motoru seçmekte zorlanıyorum.
    Ama 250R da çok güzel duruyor yaw)

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı flame84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar,
    uzun araştırmalar sonunda bu motor hakkında olumlu izlenimler edindim. Ancak benim boyum 1,90 kilom da 100... bu durumda motor üzerinde nasıl dururum? Bu boy yüzünden başlangıç motoru seçmekte zorlanıyorum.
    race motor düşünüyorsan 600 cc ile kasa olarak bi farkı yokkibu makinanın.ama enduru yada naket ti pi düşünürsen başka.fazer veya veya honda varadero derim ama güçlü makinalardır

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı HeadbaNgeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s&t kanuni artık yapılmiycak ve hyosung'a geri verlcek diye duydum bi yerde. bu ne zaman geçerli olcak.şimdi kanuni bayisine gidip 2009 model st kanuni bulabilir miyim yoksa artık yapmıyoruz derler mi ?
    he bu arada sıfır fiyatı anahtar teslim ne kadardır. (sıfır almadığım için bilmiyorum teferruatları plaka ve ruhsat biliyorum o kadar daha ne vardır ?)
    hyosungmu st mi kavgası daha 10sene sürer, ama önümüzdeki bi kaç yıl st olacağı kesin. 09 model her bayide var hemde dolu dolu. şuan bugünkü zamdan sonra satışı 9.500+200 plaka ruhsat vs ekleyin üzerine

Alıntı flame84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar,
    tam oturur sana bence. benim boy 181, rahat ediyorum üzerinde, seni anca bu motor taşır. tabi SS istiyorsan
    [B]34 YVV 98[/B]

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosungmu st mi kavgası daha 10sene sürer, ama önümüzdeki bi kaç yıl st olacağı kesin. 09 model her bayide var hemde dolu dolu. şuan bugünkü zamdan sonra satışı 9.500+200 plaka ruhsat vs ekleyin üzerine
    fuardan öncede bi zam yapmışlardı şimdide indirim muhabbetine bi zam daha iyi gelmiş kawasaki almak daha mantıklı gibi bu durumda bi çok kişi için...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 45 kullanıcı var. (0 üye ve 45 misafir)

Bu Konudaki Etiketler