Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    bildigim kadarıyla oluyor bizimkiler 14 dişli sen 15 yada 16 yapabilirsin.son hızda 10km/h kadar bir hız artışı olur ama 3le çıktıgın rampayı 2ile çıkarsın.neden gerek duydun böyle bişeye merak ettim valla.motorun gücü yeterli bence.kocaelinde neredesin bende düzceliyim köye gidip gelirken ugrarım sana
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Valla dikkatli ol ben hava filtresini 13000de oldugu halde daha degismedim tertemiz sen dagda kirda bayirdami kullaniyon ne?ben bakimini kendim yapiyom...hayirli olsun iki tekerin bu arada

yok ya ne dagı bayırı bende bakıma götürdüm oradaki usta hava filtresinin deismesi lazım diince tmm dedik bide bunların hava filtresi temizlenmiyormus isi bittigi zaman cöpe at gitsin kagıt gbi bise diyor ..

bu arada saol ama bz motoru alalı 2 sene olcak
    [COLOR="Red"]41___**ULTRA_ASLAN**___41[/COLOR][B][/B]

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı sAsA41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla dikkatli ol ben hava filtresini 13000de oldugu halde daha degismedim tertemiz sen dagda kirda bayirdami kullaniyon ne?ben bakimini kendim yapiyom...hayirli olsun iki tekerin bu arada

yok ya ne dagı bayırı bende bakıma götürdüm oradaki usta hava filtresinin deismesi lazım diince tmm dedik bide bunların hava filtresi temizlenmiyormus isi bittigi zaman cöpe at gitsin kagıt gbi bise diyor ..

bu arada saol ama bz motoru alalı 2 sene olcak
    valla sen her degiselim diyene bakma
    filtren temizdi bence biz acip baktik ben bi abimin yanina gidiyom gsxr piston attik arka motora hersey dahil 270 tuttu yag filan komple degistik 3 lt yag aldim birde...iscilik icinde 270 tutmusdu demek isdedigim guvendigin biyere yaptir yada temiz ise degisme..mantikli dusun ok giydirme takdigi bol malesef insanlarimizda kimseye kara caliyor degilim sadece bilgin olsun diye soyluyorum.belkide kirli idi bilemiyom ama bana 8000de hava filtresi degisimi normal gelmedi.benimkisi o kadar uzun yol yaptim antalya eskisehir vs.. ki bilenler bilir hep uzun yollardayimdir.sen dikkat et kardesim bundan sonraki servis islemlerinde
    sadece tavsiye

2 senede lastiklerin curumedimi?dura dura?????*
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    GT 250RR
    hyolar için özel olarak yapılan bir dişli yok sanırım.içteki dişler mile oturdukdan sonra bir sorun olmaz tahminimce.sitede irtibat telefonları var sabah bir ararsın.olmadı dişliyi yanında getirirsen karşılaştırma imkanın olur.
    sasa 8000 km de hava filtresi temizlenir degişmene gerek yoktu aslında ve benim filtre kagıt degil oyüzden basınçlı havayla temizliyorum.takma kafana degişmiş degişmiştir.
    bu arada deli mavi anlaşılan elinden iş gelen bir arkadaşımızsın böyle birşey yapma imkanın olurmu?yada yaptırabilecegimiz biryer varmıdır. buradan almaya kalksak 100 euroyu geçiyor http://www.startright.co.uk/index.ph...oducts_id=2666
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bildigim kadarıyla oluyor bizimkiler 14 dişli sen 15 yada 16 yapabilirsin.son hızda 10km/h kadar bir hız artışı olur ama 3le çıktıgın rampayı 2ile çıkarsın.neden gerek duydun böyle bişeye merak ettim valla.motorun gücü yeterli bence.kocaelinde neredesin bende düzceliyim köye gidip gelirken ugrarım sana
    ben uzun yolda kullaniyorum canim kardesim bu nedenledirki surekli 140la giderken motor ugultudu beynimi yiyor 9000 lerde 140 bunu bi nebze asagi cekmek tek amacim.

hyolar için özel olarak yapılan bir dişli yok sanırım.içteki dişler mile oturdukdan sonra bir sorun olmaz tahminimce.sitede irtibat telefonları var sabah bir ararsın.olmadı dişliyi yanında getirirsen karşılaştırma imkanın olur.
    aynen oyle yapacagim

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    deli_mavi topcase için acelem yok.. Sorun değil yani Dişli olayından haberdar et bizide..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deli_mavi topcase için acelem yok.. Sorun değil yani Dişli olayından haberdar et bizide..
    Elbette bu kadar bagirindim forumda herhalde bilgi paylasirim biseyler bulabilirsem...
    Sen dua etde bulabiliyim

Motosikleti
    GT 250RR
    anladım sen sabit son hızda deviri düşürmeye ugraşıyorsun seni gidi seni böylece yakıt tasarrufuda yapabilirsin belki.bak şimdi eşşegin aklına karpuz kabugunu düşürdün. çamurluk ilgini çekmedimi?
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dua edeyimde, o zaman hiç bulamazsın bence Sen kendin halletsen daha iyi
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dua edeyimde, o zaman hiç bulamazsın bence Sen kendin halletsen daha iyi
    alles ok...kendim aricam

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla sen her degiselim diyene bakma
    filtren temizdi bence biz acip baktik ben bi abimin yanina gidiyom gsxr piston attik arka motora hersey dahil 270 tuttu yag filan komple degistik 3 lt yag aldim birde...iscilik icinde 270 tutmusdu demek isdedigim guvendigin biyere yaptir yada temiz ise degisme..mantikli dusun ok giydirme takdigi bol malesef insanlarimizda kimseye kara caliyor degilim sadece bilgin olsun diye soyluyorum.belkide kirli idi bilemiyom ama bana 8000de hava filtresi degisimi normal gelmedi.benimkisi o kadar uzun yol yaptim antalya eskisehir vs.. ki bilenler bilir hep uzun yollardayimdir.sen dikkat et kardesim bundan sonraki servis islemlerinde
    sadece tavsiye

2 senede lastiklerin curumedimi?dura dura?????*

tabiki lastikleri deistirdik ..
    zaten bizim motor yatıyor paso 2 senede 8000 km iste hesap et ..

bu aradan hfcde ki nickin nedir ?
    birde izmitin neresindensin ?
    [COLOR="Red"]41___**ULTRA_ASLAN**___41[/COLOR][B][/B]

Motosikleti
    anladım sen sabit son hızda deviri düşürmeye ugraşıyorsun seni gidi seni böylece yakıt tasarrufuda yapabilirsin belki.bak şimdi eşşegin aklına karpuz kabugunu düşürdün. çamurluk ilgini çekmedimi?
    camurlukdami vardi

Motosikleti
    GT 250RR
    ingilterede bir site hyosung için bir sürü parçada var.http://www.startright.co.uk/index.ph...oducts_id=2666
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    ooo faik nerdesin yokmu kimse =)
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    Gittim aldim geri geldimİnsallah dislide pazartesi gunu tornadan aksama dogru cikacak ve hersey 4/4 luk olacakdisli buyuk yapiliyor 2 dis dedigim gibi 16 dis 80tl o ring zincir 100tl,balatalar 90tl,castrol zincir yagida aldim bitmisdi...bayagi harcadim yani :(
    Ama derler ki;
    Bakarsan bag olur bakmazsan dag olur....

kantele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Derbi STX-150
    şimdi benim anlamadığım olay bu dişli büyütme işi performansı bu kadar arttırıyorsa ve herhangi bir yan etkisi de yoksa (varsa söyleyin) motoru üreten firma neden fabrika çıkışı olarak bu şekilde üretim yapmıyor?

Motosikleti
    Alıntı kantele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi benim anlamadığım olay bu dişli büyütme işi performansı bu kadar arttırıyorsa ve herhangi bir yan etkisi de yoksa (varsa söyleyin) motoru üreten firma neden fabrika çıkışı olarak bu şekilde üretim yapmıyor?
    performansi artirmak degil arkadasim amacim surekli uzun yol yaptigimdan devir araligini ileri alip touring gibi sesi az olan bir yolculuk ve yakit tasarrufu amacim kesinlikle hiz degil...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    vay be motora bakıyorsun arkadaşım hakkını veriyorsun gerçekten.motorunun fotoları var mı?(denk gelirsek selam veririm =)kocaelide birde adanalı kuaför mustafa da var GT250r siyah renk sana hiç denk gelmedim halbuki sürekli gezerim izmitte hatta bugunde 16.00 gibi çarşıyı tavaf edicem bnm mavi jinlunla =)

Motosikleti
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be motora bakıyorsun arkadaşım hakkını veriyorsun gerçekten.motorunun fotoları var mı?(denk gelirsek selam veririm =)kocaelide birde adanalı kuaför mustafa da var GT250r siyah renk sana hiç denk gelmedim halbuki sürekli gezerim izmitte hatta bugunde 16.00 gibi çarşıyı tavaf edicem bnm mavi jinlunla =)
    motosikletim kis uykusunuun son doneminde
    kis uykusu derken 3 gunluk bi uykudan soz ediyorum cunku yaz kis uzun yollardayimdir benhaftada bir yada 2 sehir ici yaparim genelde uzun yol pakliyor beninapiyim gezmeyi seviyorum...isin gucun olmayinca hem is ariyorum hemde geziyorum ikisi bir oluyor...sehir sehir seyyah misali...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    hehe =) kocaelide iş yok artık gezmen en iyisi olur,bende sanırım bir hafta içinde ankaraya yerleşicem =/ Allah hepimize yardımcı olsun diyelim :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 32 kullanıcı var. (0 üye ve 32 misafir)

Bu Konudaki Etiketler