Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yani sattı :D
    slm arkdaşlar 213 sayfayıda okudum biraz zor oldu ama bi kaç günde bitti bu motora aşık oldum sanki ilk başlarda cbr 125 i çok istiyodum ama fiziki açıdan motor altımda ii durmıycak gibiydi bende bunu gördüm ve araştırdım bu topıgı gördüm okudum kasım da doğduğum için bu yaz ehliteyi alamıyorum anca kasımda yazılcam fln şubat sınavına gircemde mart gibi elimde olur gibi ve ehliyeti aldığım zamnlarda bi gt 250 r almayı düşünüyorum ama son zamnlarda sıfırı çok arttı bende 2. el bi st alıcam büyük ihtimalle daha belki 2010 da fiyatlar düşer ama 2. el yinede en mantıklısı ben tekirdağnın malkara ilçesinde oturuyorum tekirdağ otobüsle 45 dk bişi yani uzak diil tekirdağ da st bayisi servisi fln varmı alınca bakımlarını yaptırabileceğim bide o civarlardan motor bulursam bana yardım edicek arkaşlar varmı tekirdağ da oturan fln motora beraber bakarız tanıdğı bi ustaya gösteririz bende cbr125 faik gibi beklicem gibi vallah başlarda okurken artık alsada rahatlasa diodum ama sayfalar geçtikce hikayenn sonu orataya çıktı ve sonunda aldı ben bile mutlu aldım yaklaşık 1 sene gibi bekledi vede motorun hakkını verio nasıl baktığını biliorum motora bundan sonra artık ben yicem kafanızın etini
    herkeze kazasız belasız sürüşler...!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar sonunda aldım motoru kırmızı siyah 2007 model fakat 2008 çıkışlı 1000 kmde daha 6400 tl ye anlaştık kaporasını verdim fiyat biraz yüksek gelebilir aslında bende 6000 inin üzerinde fiyat vermeyi düşünmüyodum herhangi biriçin ancak ya motor nında 2 adet mont ve 3 adet kask olma sebebiyle cazip geldi ve oldu. mobedenleri tam torun ilanı şu:http://www.sahibinden.com/980_km_de_...XQQdisplayitem

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    hayırlı ugurlu olsun iyi günlerde kazasız belasız kullanman dileğiyle,çok sevindim

gökhan32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    hayırlı olsun kardeş nasıl memlunmusun

Motosikleti
    GT250R
    hayırlısı kardeş güle güle bin.
    bende pazartesi gibi aksarayda(ist) moto mağazında anlaşmaya çalışacağım bakalım 8750 fiyat çekiyorlar, 15ay ile 9000e ayarlarsam (ki olur gibime gelio adamın elinde 2motor kalmış elden çıkartmaya çalışıyo) bu hafta motoru alırım hayırlısıyla.. neden 0 demeyin çünkü elimde nakit para yok bankadan kredi çekip 6000liraya 2.el alsam bana 8500e yakın bi fiyata patlayacak, 0 ı daha hesaplıya geliyo şuan bence.
    neyse bakalım kader kısmet
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Teşekürler arkadaşlar satış işlemini yarın yapıcaz bugün sadece kapora verdim ama içim çok rahat çünkü showromdaki kadar temiz bir makina sıfır motor almış gibi hissdiyorum kendimi. şimdi sıra geldi sürmeyi öğrenmeye birde tiger egzos almam lazım motor kırmızı siyah egzosuda siyah almayı düşünüyorum.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ SERYAL07 :

HayırLı olsun ; Kazasız sürüşler...
    Ben bu arkadaşlar görüşmüştüm motoru için... Gercekten temiz ; sıfır gibi bir motor almıssın... Tam olarak kaça aldın diye sorsam ayıp olur mu acaba
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ SERYAL07 :

HayırLı olsun ; Kazasız sürüşler...
    Ben bu arkadaşlar görüşmüştüm motoru için... Gercekten temiz ; sıfır gibi bir motor almıssın... Tam olarak kaça aldın diye sorsam ayıp olur mu acaba
    Çok teşekkür ederim. Tam olarak 6.400 TL ye aldım resimlerde pek belli olmuyo ama motordan plakayı çıkarıp showroma koysak kimse kullanıldığını anlamaz lastiklerdeki iplikler duruyo okadar temiz olmasaydı 6000 nin üzerinde bir rakam asla vermezdim... Teşekkürler tekrar.

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesın...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel motor iyi fiyata almışsın, iyi yapmıssın bekle garantisi bitsin öyle eksoz taktır derim ben
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    Hayırlı olsun abi bende alcam inşallah yaza doğru Allah izin verirse
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesın...
    Teşekkürler Faik kardeş...
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel motor iyi fiyata almışsın, iyi yapmıssın bekle garantisi bitsin öyle eksoz taktır derim ben
    Tiger egzos garantiyi bozmuyo diye duymuştum ama hala belirsizliğini koruyomu eğer garantiyi bozuyorsa zaten taktırmam. Saol verdiğin bilgi için...
    Alıntı poyraz010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun abi bende alcam inşallah yaza doğru Allah izin verirse
    Teşekkürler inşallah sende alırsın hayırlısıyla...

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    tıger egzoz garantıyı bozmaz....ama servıs eslıgınde takılmalı...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tiger eksozu sadece servisi takarsa bozulmaz oda neden dersen çorbasını alıcak fazlasıyla ondan ;)
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tıger egzoz garantıyı bozmaz....ama servıs eslıgınde takılmalı...
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tiger eksozu sadece servisi takarsa bozulmaz oda neden dersen çorbasını alıcak fazlasıyla ondan ;)
    Anladım arkadaşlar yani göz göre fazla para vericez. peki çağ motorda fiyatın nekadar olduğunu bilen varmı arkadaşlar? Teşekkürler...

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    çorbamı xD xD bu lafı daha geçen sene ne anlama geldiğini öğrendim
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    bu motorun sahibi ile bende konuşmuştum Hayırlısı olsun kazasız belasız kullanmanı dilerim dostum.. Evet Gerçekten çok temiz bir makine aldın.. hemde dürüst kullanıcıdan.. Ben iyice Konuşmuştum bu arkadaş ile.. Ama kısmet olmadı.. Sana kısmetmiş.. Dikkatli Kullan Bu TEmizliğini Kirletme Motorun
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorun sahibi ile bende konuşmuştum Hayırlısı olsun kazasız belasız kullanmanı dilerim dostum.. Evet Gerçekten çok temiz bir makine aldın.. hemde dürüst kullanıcıdan.. Ben iyice Konuşmuştum bu arkadaş ile.. Ama kısmet olmadı.. Sana kısmetmiş.. Dikkatli Kullan Bu TEmizliğini Kirletme Motorun
    Teşekkürler arkadaşım evet motor çok temiz sahibide çok iyi biri umarım bu temizliği gerçekten kirletmem çok dikatli kullanıcam tekrar teşekkürler...

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Seryal07,

Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    yani sattı :D
    seryal07 hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileklerinde inş banada kısmet olur şu ehliyeti bi alsam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler