Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amin :D
    Gül gül
    Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amin asm kardeş inş iyi bir müşteri bulursun valla çok uğraştın acaip insanlarla
    Amin kardeş.

Belki satmayacağım motoru.

Yarın ki müşteri motordan cayarsa(ki gelecek mi bakmaya bilmiyorum) ilanı kaldırabilirim.

Biraz daha eskiteyim de öyle satayım motoru Allah izin verirse.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet asm kardeş çok yeni ya biraz eskit sora sende pişman olma
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    asım dogru soze ne denır kardes....

bugun cıktım motorla cok ozlemıstım ıyı oldu butun gun azım kulaklarımda dolandım...80 km yol yaptım yahu...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

thecoolzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    eyv.saolasın o zman ben bi soru daha sorayım
    şimdi bu ss ler yorucu demişsiniz.ne kadar yorucu oluyoki bu?benim motorla 300 km yol yapmıstım bi gün rüzgar ymekten şaftım kaymıstı.titremeside cabası tabi.şimdi bu hyo da normal sürüş pozisyonunda üstüne yattıgın için zaten rüzgarla ilişkin kesiliyo sanırım.yorucu derken boyun agrısı falan mı oluyo yani tam olarak acıklayabilirseniz sevinirim.almadan önce bi ss kiralayım desem fazla ss tecrubeside yok fazla hızda test edemem zaten olayı.

kullananlar bi ilgilenirse bu soruyla sevinirim özellikle hyocular.

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    asm kardeşim motoru sattım ama erhanında dediği gibi bende kriz ddolayısıyla ilk 2009 un 4 ayını gözden geçirmem gerektiğine inanıyorum.Şu anda önümüzü göremiyoruz.Ama nasip olurda nisana sarkarsam ve sen müsait olursan gözüm var.

platonik aşka döndü :D:D
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    evet dediğin gibi hemen almak lazım yoksa baya acı çekersin..ilkay görmüştüm onu ya güzel renk gerçekten ninjaya benzemiş
    sahibi kawasakiyi çok sevdiği için öyle oldu motorun rengide boyattı sonradan kırmızı siyahtı bu hale geldi sonradan (=
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asım dogru soze ne denır kardes....

bugun cıktım motorla cok ozlemıstım ıyı oldu butun gun azım kulaklarımda dolandım...80 km yol yaptım yahu...
    Dün bende motoru eve getirdim. Gazladım biraz.

Lastikler maşallah sıcak havalara göre daha iyi tutuyor. Hiç kıçını başını atmadı motor.

Alıntı thecoolzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyv.saolasın o zman ben bi soru daha sorayım
    şimdi bu ss ler yorucu demişsiniz.ne kadar yorucu oluyoki bu?benim motorla 300 km yol yapmıstım bi gün rüzgar ymekten şaftım kaymıstı.titremeside cabası tabi.şimdi bu hyo da normal sürüş pozisyonunda üstüne yattıgın için zaten rüzgarla ilişkin kesiliyo sanırım.yorucu derken boyun agrısı falan mı oluyo yani tam olarak acıklayabilirseniz sevinirim.almadan önce bi ss kiralayım desem fazla ss tecrubeside yok fazla hızda test edemem zaten olayı.

kullananlar bi ilgilenirse bu soruyla sevinirim özellikle hyocular.
    Uzun yola çıkmış ve 2 saat neredeyse aralıksız yol almış biri olarak benim sadece ellerim uyuştu bu yolculukta.

Bütün yük ellere,bileklere bindiği için normaldir.

Belim ise hiç ağrımadı.

Bu durum kişiden kişiye değişir. Herkesin boyu bir değil malum.

Şehir içinde Hyo'yu kullanmak rahatsız etmiyor beni.

Scooter'da daha çok yoruluyorum Hyo'ya nazaran.(şehir içinde bile belim ağrıyor bazen scooter'a binerken)

Alıntı sahinbirinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asm kardeşim motoru sattım ama erhanında dediği gibi bende kriz ddolayısıyla ilk 2009 un 4 ayını gözden geçirmem gerektiğine inanıyorum.Şu anda önümüzü göremiyoruz.Ama nasip olurda nisana sarkarsam ve sen müsait olursan gözüm var.

Hayırlısı olsun.

Bende biraz bekleyeyim diyorum bu satıp satmama işinde.

Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibi kawasakiyi çok sevdiği için öyle oldu motorun rengide boyattı sonradan kırmızı siyahtı bu hale geldi sonradan (=
    Çok güzel durmuş bence değişik yani
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Asım'ın motora, sahibinden.com'da bakıyorum...

Bu sezon, sattı...sattı.Satmazsa, çok büyük ihtimal Aralık ayında Asım'ın yanında olacağım.(Neden Aralık ayında, şu an scooterin taksitini ödüyorum, bir de minibüsün taksiti çıktı...kokoz durumdayım)

Asmın motora çok talip var burdan zaten
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Sadece talip var O parayı veren yok ama
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı Maverick35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu sezon, sattı...sattı.Satmazsa, çok büyük ihtimal Aralık ayında Asım'ın yanında olacağım.(Neden Aralık ayında, şu an scooterin taksitini ödüyorum, bir de minibüsün taksiti çıktı...kokoz durumdayım)
    Bir ara Agility'yi 1750'den satılığa çıkarmıştım ve piyasasının altında istememe rağmen satamamıştım.

Aradan 5-6 ay geçtikten sonra 1500 TL'den ilan verdiğimde 2 hafta içinde satıldı

Motora bir süre daha bineceğim ya hayırlısı ile kazasız belasız bineriz inş.

Bakarsın benim motordan daha yeni bir motor bulursun uygun fiyata.

Nasip kısmet işleri hocam bu işler.

Hayırlısı olsun.

Asmın motora çok talip var burdan zaten
    Talip çok,icraat yok

Şu tabloya bakar mısın :

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece talip var O parayı veren yok ama
    Sadece kuru talip yok.

Bundan 3 ay önce ilan verdiğimde 6500 ytl veren 3-5 kişi vardı.

Ben 7000 TL'ye yakın bir fiyata satarım diye 6500'ü düşünmüyordum. (7300'den ilan verdiğim için)

Keyfe keder satıyorum diye öyle aman aman bir pazarlık düşünmüyordum.

Havalar bozmadan 6750'ye falan gidebilirdi belki.

Motorun fiyatını kafadan belirlemedim bir kere.

Referansım kasko bedelidir her zaman araç satışında.

2007 GT250R'ın kasko bedeli -bu sene de- 6800 TL.

Kasko bedeli demek motorun,araban kaskolu ise kaza durumunda araç pert olduğunda araç sahibine o bedelin ödenmesi demek.

Bu bedel motorun durumuna göre aşağıya veya yukarıya oynar ikinci elde.

İstanbul piyasası genel piyasayı çok etkiliyor.

Çok ucuz motor satanlar var. Bilmem kaçı, patlak,kaçı çatlak ama piyasayı etkiliyorlar.

"Şu motoru kaçırmak istemiyorum" diye bile ucuz motor satan var. ( bu motoru sıfır alanların bazılarının bütçesinin ikinci el bir 600 RR'ı alacak seviyede olduğunu bu motoru 2-3 ay kullandıktan sonra satmalarından seziyorum!)

Ankara'nın arabalarının fiyatı bile İstanbul'dan farklıdır. Bölgesel fiyat farklılığı mantıklı sebeplerden ötürü oluyor. Hasarlı kaportanın hemen çürümesi, neme bağlı olarak bazı parçaların ömrünü çabuk bozulması vs. .
    Birde İstanbul mallarında alavere dalavere çok oluyor.

cakalaz

Sende başından beri benim motorun fiyatına karşı bir tepki olduğunu seziyorum.

Bilmiyorum benzer motorların (aynı aksesuarda) daha ucuz olduğunu mu görüyorsun veya biliyorsun.

Eğer öyleyse motora alıcı çıkmamasından veya sezon içinde de düşük tekliflerden bu anlaşılır zaten.

Sonra ben de "haaa bunun piyasası bu değilmiş" demek zorunda kalırım zaten.

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    asm bakma sen cakalaz da ölücü =))) bakıo 4 bine hyo alayım die onun cbr 125 te 2 3 senedir satılık halen ilan var

gereyim ortamı biraz
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı sahinbirinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ne çok talip var.

Hadi ben de söyleyeyim bari.
    Yaza kadar satılmazsa benim de gözüm var aslında asm ın motorunda.

Hayırlısı neyse o olsun.

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor yarın bugun arıza yaparsa şaşmam o kadar cok kişinin gözü varmışki
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Bir motorun ya da arabanın duruşu kendini belli ediyor, yorgun araç, emsali olan temiz aracın yanında tuhaf duruyor.

Burada, tesadüf bir motosiklet mağazasına gittim.Aslında, 0 ve 2. el aksesuar satıyor, ama, ufaktan yedek parça ve 2. el motosiklet işine de girmiş.

Bana bir 600 RR gösterdi, ben -"Bunlar pahalı, ben ancak Hyo'nun 650 liğini alabilirim " deyince bana verdiği cevap :-"Ne pahalısı yaa...Al sana 12.000'e Honda CBR 600 RR", üstelik 2006 model.

baktım, adam ciddi, pazarlık etsem belki daha da düşecek.Bana diyor ki; "Ben, paraya sıkışmış birini gördüm mü, piyasanın altına motoru alırım, biraz kar payı koyup satarım, az kazanırım, Allah bereket versin derim" İyi de...Şimdi ben bu adama nasıl güvenip te o motoru alayım? belki motor kazalı, belki pertten topladılar.Ben, %96 hasar raporu verilip, perte çıkartılan arabanın 3-4 gün içinde 0 araba gibi yapılıp satıldığına şahit oldum.

Hımmm... Asım'ın motor diğerlerine göre yüksek fiyatlı, ama, güvenilir.ben, ona binerken "gazı açtım, acaba krank ne olacak?" diye hiç düşünmem.

Zaten, Asım "Küçük bir pazarlık payı var" diye yazıyor, Aralık ayı ola...Hayırlı ola

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor yarın bugun arıza yaparsa şaşmam o kadar cok kişinin gözü varmışki
    Evet ALLah korusun tabi Hayırlısı asm kardeş..şuan piyasalar zaten kötü havalarda bozuk düzelsinde isteğin fiyata bulursun inş iyi bir alıcı
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Bir motorun ya da arabanın duruşu kendini belli ediyor, yorgun araç, emsali olan temiz aracın yanında tuhaf duruyor.

Burada, tesadüf bir motosiklet mağazasına gittim.Aslında, 0 ve 2. el aksesuar satıyor, ama, ufaktan yedek parça ve 2. el motosiklet işine de girmiş.

Bana bir 600 RR gösterdi, ben -"Bunlar pahalı, ben ancak Hyo'nun 650 liğini alabilirim " deyince bana verdiği cevap :-"Ne pahalısı yaa...Al sana 12.000'e Honda CBR 600 RR", üstelik 2006 model.

baktım, adam ciddi, pazarlık etsem belki daha da düşecek.Bana diyor ki; "Ben, paraya sıkışmış birini gördüm mü, piyasanın altına motoru alırım, biraz kar payı koyup satarım, az kazanırım, Allah bereket versin derim" İyi de...Şimdi ben bu adama nasıl güvenip te o motoru alayım? belki motor kazalı, belki pertten topladılar.Ben, %96 hasar raporu verilip, perte çıkartılan arabanın 3-4 gün içinde 0 araba gibi yapılıp satıldığına şahit oldum.

Hımmm... Asım'ın motor diğerlerine göre yüksek fiyatlı, ama, güvenilir.ben, ona binerken "gazı açtım, acaba krank ne olacak?" diye hiç düşünmem.

Zaten, Asım "Küçük bir pazarlık payı var" diye yazıyor, Aralık ayı ola...Hayırlı ola
    Eyvallah hocam. İyi açıkladın.

Motor var, motor var sonuçta.

Daha temizini benim bırakacağım son rakama bırakan olursa hiç beklemesin o motora talip olsun.

2 kere 2= 4

Evet ALLah korusun tabi Hayırlısı asm kardeş..şuan piyasalar zaten kötü havalarda bozuk düzelsinde isteğin fiyata bulursun inş iyi bir alıcı
    Aman Allah göstermesin.

Bugün bir arkadaş geldi motoru görmeye.

6500 lira dedim.

Pek itiraz etmedi rakama. Anlayışlı,kıymet bilen birisi idi.

O alırsa satacağım, almazsa ilanı askıya alacağım.

Hayırlısı olsun.

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    hadı bakalım kardes hayırlısı olsun...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

Hadi bakalım inş sonunda iyi bir alıcı bulmuşsundur hayırlısı
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler