Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Eşşeğe altın semer vursan, eşşek gene eşşektir.

Ben de Toyota Corona vardı, satmak zorunda kaldım, gittim, işte 89 şahin aldım.Sonuç: 5 Ay zor dayandık.Durumumuz biraz düzeldi, gittik 99 Avensis aldık.Şahin mi, isterse 2009 model olsun, ne aksesuar takılırsa takılsın, nasıl modifiye yapılırsa yapılsın, isterse Grand Prix'te F1 araçlarıyla yarışacak kapasitede olsun, binilmez.

Motor fiyatları Ekim ayından itibaren düştü, 10.000-YTL istenen motorlara 8.000YTL istemeye başladılar (GT650R için konuşuyorum), fakat, Şubat'ın 3. haftası, en geç Mart ayından itibaren fiyatlar yine yükselir.

Ayrıca, krizden dolayı motor fiyatlarının etkileneceğini Ben de beklemiyorum.

Zaten, kriz falan da yok.Alsancak'tan geçerken bakıyorum limana...Kamyonlar güldür güldür mal taşıyor, kamyonların işlemesi ekonomide para döndüğünün işaretidir.Öyle ya, adam gezmeye mi çıkmış kamyonla, mal taşıyor.

Bayramda memlekete gittim, 2 saat uzaklıkta, yollar çok kalabalıktı, demek ki insanlarda para var.

3-5 tane sanayici bir kriz lafı çıkardı, arkası kesilmiyor.

Ben 10 yaşlarındayken de kriz lafı vardı, şu an ben 35 yaşındayım hala kriz lafı var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya aldılar aldılar...yedek parcaya %50 den fazla zam yapan kuralkan acaba yenı gelen partı motorları lıste fıyatını kac ytl den verıcek mrk edıyorum o zaman bu dedıgımız fıyatları mumla arcaklar...
    Bayii bu halde satış yapamıyor zaten. Zam olayı olursa tası tarağı toplar giderler.

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    bayii her halukarda motoru satar cunku tahmınımce butun motorlar zam gelıcek honda yamaha vs...o zaman farkeden bısı olmıcak motor fıyatları oranları acısından ha tek acı sey bız butun motorlara daha fazla para odeyecez...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Motosiklet açısından kışın ölü bir sezon.

Otomotiv sektörü de,ikinci el otomobil piyasası da bir daralma içinde.

Haliyle ikinci el araçların piyasası düştü.

GM'nin(General Motors'un) iflas edeceği söylentileri var.

Belki aynı şeyler motosiklet sektörü için de geçerli olacak ve ikinci elde uzun süren bir daralma yaşanacak.

Hyosung da Amerika'da,Avrupa'da satılan bir motor. Küresel krizin bir yansıması bizim motorlarda da başgösterebilir.

ST Motors bilmem kaç vardiyayı kapattım dediği an yedek parça fiyatları daha pahalı olabilir.

Sıfır motorlar zamlanabilir (ki anormal zam olmaz) ya da dist. kârını düşürerek aynı fiyattan satmaya devam eder.

Hyosung aldım, motorun adı S&T Kanuni oldu.

Motoru satmaya kalktım küresel kriz başgösterdi.

Bunlarda bana denk geldi.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    kardes bızede denk gelıcek bız bole bı dunyanın ıcerısınde yasıoruz burası turkiye...

Motosikleti
    GT250R
    bu kriz hiç bitmez ve büyük ihtimalle yeniyılda zamlar artacak ama nedense benim maaşım hiç artmıyor:(
    kafaya koydum kredi mredi alacam bi motor kriz mriz bahane motor zevki şahane! 2.el piyasasının değişeceğini sanmıyorum sezon açılınca fiyatlar en çok 200-500lira artar diye düşünüyorum.. bakalım önümüzdeki yıl bize ne gösterecek
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    valla yenı partı motorların zamlı gelmesı ıkıncı elıde dogal olarak zamlandırır...ama bakalım neler olcak gorecegız...

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    asm,
    sahin supermis niye takas yapmiyosun:DDD
    bu dogan gorunumlu sahin olayini da asmis bence..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla yenı partı motorların zamlı gelmesı ıkıncı elıde dogal olarak zamlandırır...ama bakalım neler olcak gorecegız...
    Zam geleceğini sanmıyorum. Zam gelecek olsa bayi elindekini çıkarmak için neden 40 çeşit kampanya yapsın. İnerse bile şaşırmamak lazım. Bu sadece hyo için değil tüm ithalatçılar için geçerli. Araba satışları son yılların en düşük döneminde. Herkes işçi çkarırken zam yapan kapatır dükkanı.
    İkinci eller zaten yüksek satılıyor. Daha doğrusu satılamıyor. İlanlara bakıyoruz hepimiz. 100 taneden 1 i ikisi anca satılıyor. İKİNCİ EL MALIN fiyatı taleple belirlenir. Şimdi alan yokken artarsa kim alacak. Vatandaşın geliri artmıyor ki. Şimdi 5000li rakamlarda giden hyolar seneye 4000 li rakamlarda bile zor gidecek bence.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 2 saat boyunca 130 km/s ve 150 km/s hızlarla yol katettim.

4-5 defa iniş aşağı 170'leri gördüm.

12 bin devirde 175 km/s gibi bir rakam gördüm takometrede. Daha fazla zorlasam 180'i görürdü takometrede ama o da laf olsun diye olurdu. (motorun canı çıktıktan sonra!)

Bu motoru şöyle nazik kullanacaksın,böyle kibar bineceksin diye bir kaide yok.

Ben 1 yıldır bu motoru aynı şekilde kullanıyorum ve motordan yana hiç sıkıntım olmadı. (emme manifoldu olayını saymazsak)

Redline'ı kesinlikle göstermiyorum motora. Altın kural budur bu motorda.

Şu ustadan şöyle duydum,bu arkadaştan böyle duydum işlerini kulak ardı etmeseydim şimdi bu motoru alamazdım.
    ya ben şuna dikkat ettim son zamanlarda

aslına bakarsanız motora çok sağlıklı rodaj yaptırırsanız motorda sonrasında bi o kadar arızasız çalışıyor yani siz özenip bakın rodajını bebek kız gibi bakın sonra o rodajdan sonra oda size büyüyüp baksın uzun zaman sorun çıkartmayarak
    okanın motorda 2006 modelmiş ama krank sorunu olmamış mesela hiç 2. el almış oda...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    ya inşallah zam olmaz bende olmıyacak kanısındayım

fakat ne olur ilerde bilinmez
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

Motosikleti
    sadace ıstanbuldakı fırmalar bunu yapıyor ellerınden cıkartmak ıstıyorlar onun nedenı bence ellerınde tutukları hergun onlara malıyetı var 2.sı mayısta 2010 modeller gelıcek bunlar eskıcek bunun ıcın ellerınden cıkarmak ıstıyorlar...araba ıcın aynısı soz konusu olamaz cunku cok mıktarda retım yapılıpo satılıyor...ayrıca kalıtelı motor 5000 ytl kımse satmaz...rodajı ıyı yapılmıs 10000 km nın altında 2 senelık motor mumkun degıl o fıyata satılsın...seneye 4000 ytl olsun...

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Yoğun istek üzerine ilandaki beyaz Şahin ile motorumu takas etmeye karar verdim
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoğun istek üzerine ilandaki beyaz Şahin ile motorumu takas etmeye karar verdim
    hahahaha
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    bence cok karlı bı takas olmus...bu arada flash bır bılgı yenı partı motorlar kesınlıkle zamlı olucakmıs ama ne kadar oldugunu acıklamamıs kuralkan cunklu bayılerdekı motorlar daha bıtme asamasına gelmemıs bıle...dogru olup olmadıgını kesınlıkle gorucez...bu bılgıyı ıstanbuldakı bır arkadasımdan orendım...

yarında kendı bayıome gıdıp sorucam...

Motosikleti
    Honda CBR 1000RR '07 - Honda CBR 125R Repsol '08
    Merhabalar cbr125faik;

Yarınki haberini bekliyorum. Bende şimdi GT250 R almak için araştırma yapıyordu 2007 model bi motoru 5500 e satın alıcam. Sorunsuzmuş. Ne dersiniz bu konuda?
    Yapan yapar yapamayan eleştirmen olur.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    km si kaç biliyor musun acaba ?
    Satan herkes motoru için sorunsuz der Ama iyi bakmak denemek görmek lazım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    YUAN XGJ150-T RACE
    motorun başına her türlü şey gelmiş olabilir bizler bilemeyiz sadece kullanıcısı bilir belki kullanıcısı için kötü bir kaza degildir ama senin için önemlidir o kaza fark vardır yani
    Hayatta gerçek olan tek şey gerçekliktir .
    harylies dönartes.

Motosikleti
    evet arkadaslar servısımede sordum aynısını soledıler zam varmıs ama ne olcude oldugu kuralkan tarafından solenmemıs acıklanmamıs...ama servısım dedıkı bu motora zam gelırse satması cok zor o yuzden belkı cok az bır kısmı zam olarak yansıtım karlarından duserler gerı kalanını dedı ama bakalım sonucta ortada kesın bısı yok...

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    ya fiyatlara bakıyorum da nerdeyse 600 luk fiyatlar sıfırı 9.000 lira bune zaten bu motor geçiş motoru bide zamlanacak ikinci el piyasasıda yükselecek bu gidişte ben direk 600 lükten başalarım yavaş yavaş öğreniriz artık

arkadaslar bi kaçtane çalışmamı koymak istedim belki hoşunuza gider diye

bu kızlar için ideal bi renk olsa gerek

istek de alabilirim hoşunuza giden desen felan ...
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler