Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    tek kelımeyle mukemmel hakkaten nakıs gıbı
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    cnc'lerin nasıl çalıştıklarını biliyorum saol asım 1 ay kadar kalıp fabrikasında çalıştımda cam gibi parlak bir yüzey bile yapabildiklerine şaşırıyorum ben kimi zaman....
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor kapının önünde ben motora motor bana bakıyor suan cok romantik bi an yasıyorum
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    erhan bnsene motoruna neden boyle yapıosun yavrucak yurut benı bagırıyordur ama sen duymuosundur...

bidim abi bindim =) dün akşam baya ii bindim bayada bi gaz açtım sahil yolunda ohh bee içimi attım yola :d

Motosikleti
    ohh canına degsın kardes..ankarada ıyıce soguyo bu gece -1 derece olcakmıs...sabahlarıda 15-16 derece...bakalım daha ne kadar bınebılcez motora...bende bınebıldıgım kadar bınıyorum bakalım...

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    arkadaşlar aslında ben yakında gt250r almayı düşünüyorum az kaldı gibi az kaldı yani ama 0 alsam daha iyi gibi 0 alsam S&T almak zorundayım ve doğru olanda o o gibi ama gel görki bunu babama anlat adam dıyorkı ben S&T kanuni almam dıyor honda yamaha v.s v.s kaliteli bi markaya o kadar para versem zoruma gitmez dıyor ama nasıl ikna edecem çözemedım dıyorum çin malı değil çinde üretılmıyor falan ama inanıyo gibi görünuyor ama pek inanmıyor orda biraz karışık işler ama sankı olacak gibi

götür bayii ye anlatsın bayi durumu.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    Hadi 189km/s te gördü sizin kanuni, nice km'lere
    [MT-BerkaY] - 2008 Ninja 250R - bikepics.com/members/croner_berkay

Alıntı croner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi 189km/s te gördü sizin kanuni, nice km'lere
    kanuni deil hyo o 2006 model siyah. izmirden gordum makinayı. Serdar diye bi arkadasın. özelden msj atarım getir bi bakim derim :D

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    en mantıklısı o gibi
    VaScO1925hocam senın S&T var galiba hyodan farkı ek özelliği avantajı yada dezavantajları neler bilgi verebilirmisin yada önerebilirmisin

hıı bu arada bayiye git dıyorsunda ben onlardan fazla biliyorum motorun sadece kırmızısı vardı bayide bana sen ne renk almayı düşünyosun falan dıe sormustu galiba gri siyah demiştim gülmüştü öyle bi renk yok demişti bende hıı görürsün yakında demiştim bilmiyorlar yani

Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en mantıklısı o gibi
    VaScO1925hocam senın S&T var galiba hyodan farkı ek özelliği avantajı yada dezavantajları neler bilgi verebilirmisin yada önerebilirmisin

hıı bu arada bayiye git dıyorsunda ben onlardan fazla biliyorum motorun sadece kırmızısı vardı bayide bana sen ne renk almayı düşünyosun falan dıe sormustu galiba gri siyah demiştim gülmüştü öyle bi renk yok demişti bende hıı görürsün yakında demiştim bilmiyorlar yani

st enjeksiyonli tek fark o ve motor biraz daha guclendirildi diyorlar ama bilmiyorum cunku daha once normal hyo kullanmadim hic

bana sorarsan ben kullandigim icin demiyorum ama aldigima pisman degilim ve cok memnunum

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    S&T sitesınde 191 kilo dıyoru sankı hyo 160 kıloydu galiba ilk motorum olacak yanı tecrübe 0 motor kullanmasınıda bilmiyorum pek yanı vitesli diğerlerınden çok kullandım ama ilk vitesli tecrübem olacak kolay alışırmıym motora acaba zorluk çekermıym ondan korkuyorum bi yerdede

korkma cekmezsin

kilo 170 olmasi gerek bi zanlislik var

Motosikleti
    kılo 170...ben asımın motorunu kullandım ama tabıkı kısa bır tur oda benım motoru kullandı...

asımın motoru hyo alt devırlede kesınlıkle daha canlı bır karakterı var...ama ben benım st yı kullanırken gazı sabıt acıyorum ve yavas yavas devır artıyo 7 bın devıre geldıgı sırada sankı arkadan bırı ıtıomus gıbı oluo ama asımın motorda bunu yasayamadım...

bunun ustune servıseme gıdıp bızım motorların neden alt devırlerının daha olu oldugunu sordum...stlerın alt devırlerde daha ekonomık olmaları ıcın tasarlandıgını soledıgı...

ayrıca motor oldukca kalatelı mertka arkadasım...senın babanda aynı benım babam gıbı verılırmı o para o motora dıyordu sımdı oldukca ıkna olmus durumda...ama bayıdekı satıcının agzının ıyı laf yapması gerek...sen bılıosun motorun ne malı oldugunu kalıtesını burda okuosun ama baban bunu bılemzkı...

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Faik'cim benim motor alt devirlerden itibaren canlı olduğu için üst devirlerde yaslaması pek anlaşılmıyor

Dediğin gibi S&T'ler enjeksiyonlu olmasından ötürü alt devirlerde düşük performans ile yürümeye programlı olabilir.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    asm, satmadınmı sen makineyi yahu?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    bak oda degısık bı dusunce kardes...bunu en ıyı kalkarak anlayabılırız sanırım....

sentepeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    Yedek Parça Sorunu Var Diye Duydum Bende Motoru Değiştirecem Bende Ybr Var Gezmek Için Aldım Ama Motor Biraz Yavaş Gelmeye Başiladı Sanki Ya Xmax250i Yada Hoyosun 250 Düşünüyorum Ama Servis Ve Yedek Parçada Nasıl Olur Bi Bilginiz Varmı

Motosikleti
    kymco super 8
    Alıntı sentepeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yedek Parça Sorunu Var Diye Duydum Bende Motoru Değiştirecem Bende Ybr Var Gezmek Için Aldım Ama Motor Biraz Yavaş Gelmeye Başiladı Sanki Ya Xmax250i Yada Hoyosun 250 Düşünüyorum Ama Servis Ve Yedek Parçada Nasıl Olur Bi Bilginiz Varmı
    biri scooter biri race ikisi cok farklı parcada sıkıntı yok en azından bana yok buluyorum ben zaten öle aman aman parca sorunu yasatmaz sana japonların içinde en ucuz parca yamahadadır ama oda uzmeye baslamıs diye duydum dedimya biri scooter biri race kıyaslamak sacma olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 32 kullanıcı var. (0 üye ve 32 misafir)

Bu Konudaki Etiketler