Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    kardes 7000 ytl gercekten temız ve km sı az bı motor ıcın oldukca ıyı bı fıyat...bende motoru almadan once yaklasık olarak 1 yıl sahıbınden.com u takıp ettım...ama bazı ınsanlar karsındakı ınsanı affedersınız ama salak yerıne koymaya calısıor...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyo GT250R
    Motor zevk işidir 300-500 ün hesabı yapılmaz ki zevkin hesabı olmaz zaten çabamız temiz olsun,güveniir bir arkadaştan olsun.Sıfır almak arabalarda dahil bana mantıklı gelmiyor,fiat çok düşüyor plaka takılınca onun için ikinci el temiz tercihim oldu hep benim
    Ve buğün aldım motorumu İstanbul'dan Allah kısmet ederse hafta içi gidip otobüsle getireceğim 2007 model,güvendiğim,bildiğim bir motor,fiatını yazmayacağım ama değerinde aldığımı düşünüyorum

Motosikleti
    hayırlı olsun kardes....allah kazasız belasız kullanmak nasıp etsın...

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun kazasız belasız yol maceranı resimlersen paylaşırsan görmüş oluruz ;)
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    evt ıyı olur yaa..mrk ettım sımdı...

Motosikleti
    Hyo GT250R
    Sağolun Allah tüm motor sevdalılarına nasip etsin,bir kaç foto çekmeye çalışırım
    Aslında tecübeli arkadaşların fikrini almak için taşıma konusunda yeni konu açmayı düşünüyordum

bende motorumu çorludan getirmiştim setra otobüse koydum altına battaniye koyup yan yatırdım dik sığmadı cunku.

100 ytl verdım motor ıcın ama cizik dahi olmadan geldi... izmire..

Motosikleti
    Hyo GT250R
    Dik sıgacağını söylediler ama,yan yatırma daha emniyetli olur gibi motorla ilğili her hangi bir proplem olmayacaksa

Alıntı cmüco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dik sıgacağını söylediler ama,yan yatırma daha emniyetli olur gibi motorla ilğili her hangi bir proplem olmayacaksa
    vALLA YANINda extra battaniye goturursen daha rahat getırırsın.

+ olarak 403 mercedes lere dik sığıyor fakat son model setra vb. hiçbir otobüse sığmıyor.. dikte koyacak olursan genede bi halat gotur yanında derım yada otobuste vardır belkı ama işi sansa bırakmazsan daha iyi olur

Motosikleti
    Hyo GT250R
    Eyvallah teşekkürler tavsiyen için,zor bir yolculuk olcak gibi motor içinde benim içinde Allahtan otobüs tanıdık arada kontrol ederiz artık

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya asım sok motorun ustundekı aksesuarları ole sat 6500 e sende rahatla ınsanlarda rahatlasın bu kadarda olmazkı yaaa...

pahalı gelıosa almasın 7000 ytl gıtsın 0 ını alsın ne dıye cene patlatıosunuz yaaa kendı motorları olsa acaba ole satabıleceklermı dedıklerı gıbı fıyat kırabıleceklermı....

hıc yormayın kendınızı asım ılkay erhan bosuna konusuosunuz...ıstedıklerı motorları ıstedıklerı fıyattan alsınlar sonra orası arızalandı burası arızalandı dıye burda serzenıste bulunucklar cunku bu makınayı alıp 600 luk gıbı kullanıp motoru zorlayıp omru dolmak uzereyken o fıyata satmak ısteyenler var bu arakadaslarda o fıyatları gorunce bunlara pahalı dıyolar haklılar ama cıkıcak masrafları goz onune alınca cok haksızlar...

asım sok uzerındekı ekstraları ole sat emın ol o zaman daha fazla para eder motor....

alıcılar azda olsa kendılerını satıcılar yerıne koysalar bole konusmazlar...
    Haklısın Faik'cim.

Üstündekileri satsam beni zengin edecek şeyler olmaz ama motoru boş halde -görünürde - alıcı açısında iyi görünen bir fiyata satabilirim. (ve mutlaka sonrasında lastik,egzoz vs. takmak isteyecektir)

Neyse,kimseye birşeyler ispatlama çabasında değilim. Ben nasıl zamanında Hyo aradıysam Ankara'da ,benim gibi motor arayan biri çıkar. Fiyatta da anlaşırız bir türlü.

Bu işlerden anlayan,bu işe kafa yoran birisi zaten makul fiyatlar teklif ediyor.

Birinden biri ile el sıkışırız. Öldüm fiyatına da satsam fırsatçı adama vermem.

Elemanın biri bana demişti "bak bu motora ne kadar verebilirim demiyorum,ne kadar veririm" diyordu hahaha "işine gelirse sat" demeye getirdi.

Daha dünkü çocuk değiliz. Pazarlık nedir,satış nedir,bir malın fiyatı nasıl biçilir anlarız az çok. (sözüm meclisten dışarı)

2007 model bir GT250R'ın kasko bedeli 6800 ytl'dir (Ekim ayı)
    2006 model bir 600F'in kasko bedeli ise 11.300'dür.(Ekim ayı)

Bu rakamlardan aşağı alınabilir. Bu rakamların üstü ise motorların ekstralarına göre şekillenir.(ekstraları da olsa aman aman

Daha konuşuyorum yahu. Ben kime konuşuyorum sahi?

Bizimki de laf!

Alıntı cmüco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor zevk işidir 300-500 ün hesabı yapılmaz ki zevkin hesabı olmaz zaten çabamız temiz olsun,güveniir bir arkadaştan olsun.Sıfır almak arabalarda dahil bana mantıklı gelmiyor,fiat çok düşüyor plaka takılınca onun için ikinci el temiz tercihim oldu hep benim
    Ve buğün aldım motorumu İstanbul'dan Allah kısmet ederse hafta içi gidip otobüsle getireceğim 2007 model,güvendiğim,bildiğim bir motor,fiatını yazmayacağım ama değerinde aldığımı düşünüyorum

Hadi hayırlı olsun hocam şimdiden.

Hayırlısı ile motoru alıp gelirsin inşallah.

HFC'den birisinden aldın galiba.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    Hyo GT250R
    Teşekkür ederim,Motoru eski bir arkadaştan aldım her hangi bir siteden tanımıyorum

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yeni bir Hyocu daha.. Kazasız Sürüşler dilerim arkadaşım.. Sorunsuz kullanman dileğiyle..
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    kymco super 8
    ya hyocular yuksek katılımlı bır toplantımı yapsak

izmire bekleriz okan

Motosikleti
    kymco super 8
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmire bekleriz okan
    yatcak yerım varsa ordayım kardes seninlede tanısmak nasıp olmadı yaw heheh

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bu başlık ne kadar aktif böyle
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    kymco super 8
    ben olurumda baslık aktıf olmamı

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Arkadaşlar bir sorum olacak;

2008 model GT250 R'ler de krank milini nasıl iyileştirdiler biliyor musunuz?

yani, krank milinde kullanılan çeliğin tavlanma şeklini mi değiştirdiler yoksa krank çeliğini temperlemeden mi takıyorlardı?

Bir de, bu motorun 650 cc liğini tavsiye edermisiniz?

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı Maverick35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir sorum olacak;

2008 model GT250 R'ler de krank milini nasıl iyileştirdiler biliyor musunuz?

yani, krank milinde kullanılan çeliğin tavlanma şeklini mi değiştirdiler yoksa krank çeliğini temperlemeden mi takıyorlardı?

Bir de, bu motorun 650 cc liğini tavsiye edermisiniz?
    Krank milinin alaşımında bir değişme yok diye biliyorum.

Krank yatağında fazlaca titreşime mahal vermemek adına bazı ekler olduğu söyleniyor. (rivayet tabi bu)

S&T'ler ile de krank kıranlar oldu yanlış hatırlamıyorsam.

Bu motorun 650'liğini tavsiye ederim. Krank meselesi 650'liklerde yok galiba.

Düzgün kullanılsa 250'liklerde sorun yok esasında.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 24 kullanıcı var. (0 üye ve 24 misafir)

Bu Konudaki Etiketler