Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YZF-R1!!!
    motorun kalıbı cok guzel ama caydırıcı bır sesı var yada bana oyle gelıyor sızler ne dersınız ? haklımıyım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı cmüco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah herkesin gönlüne göre versin,alanlarada,satanlarada hayırlı olsun hayat tecrübem yaşıma göre sizden fazladır belki ama,motor tecrübesi sizlerin benden kat kat üstündür saygı duyarım ve sizlerden öğreneceğim çok şey olacak ileriki günlerde iyi geceler
    Bizlerinde sizlerden öğreneceği şeyler var şüphesiz.

Fikir alışverişi için forumlardayız zaten.

Kimseyi üzmek,kırmak haddimize değil.

Yanlış bildiğimiz doğrulanırsa boynumuz kıldan ince.(doğru bildiklerimiz hususunda ise görüldüğü üzere fikir alışverişi içerisindeyiz)

Maksat birşeyleri paylaşabilmek.

Selamlar. İyi geceler.

Alıntı ahmet_85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun kalıbı cok guzel ama caydırıcı bır sesı var yada bana oyle gelıyor sızler ne dersınız ? haklımıyım

Ah hocam o dosyayı hiç açma.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla yukardaki msjları tam okumadım.

ölücüye mal yok bende.

adam gibi motor isteyen temiz kız gibi isteyen varsa o mal bende

ne kadar ekmek o kadar köfte bu ülkede..

ben tok satıcıyım satılsada olur satılmasada ihtiyactan satılacak en son şeyim bu 2 arabam 1 motorum var.

malım değerli ederi budur.

rodajı yapılmıs bakımlı tertemiz daha lastiklerinin üzelinde ipip kavcukları duran bir makına..

5000 ytl ye ölü motor alıp diriltmeye ugrasmaktansa kız'ı alır ilk gerdeğe ben girerim.

aha mT üyelerinede motorum tek fiyat 7.000 ytl.

amcamın oglu alsa 7.500 ytl benden bu kadar..

bugun çıkimde motorumla biraz piyasa yapayım

az yakar çooook kaçar Kıymetini bilene !
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Hyo GT250R
    Kısaca satıcı değilim ben deseydin

caracalstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde izmirim tam 35 şimdilik istanbul...
    Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla yukardaki msjları tam okumadım.

ölücüye mal yok bende.

adam gibi motor isteyen temiz kız gibi isteyen varsa o mal bende

ne kadar ekmek o kadar köfte bu ülkede..

ben tok satıcıyım satılsada olur satılmasada ihtiyactan satılacak en son şeyim bu 2 arabam 1 motorum var.

malım değerli ederi budur.

rodajı yapılmıs bakımlı tertemiz daha lastiklerinin üzelinde ipip kavcukları duran bir makına..

5000 ytl ye ölü motor alıp diriltmeye ugrasmaktansa kız'ı alır ilk gerdeğe ben girerim.

aha mT üyelerinede motorum tek fiyat 7.000 ytl.

amcamın oglu alsa 7.500 ytl benden bu kadar..

bugun çıkimde motorumla biraz piyasa yapayım

az yakar çooook kaçar Kıymetini bilene !

EN İYİSİ ni yapıyon haklısın bence isteyen alır yani benım kafa yapısıda öle bu konuda

Alıntı cmüco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısaca satıcı değilim ben deseydin
    abicim satıcı var Malını satmak isteyen var.

Ben ne galericiyim, ne rent a car' ım nede motosiklet tamircisiyim.

Bu iş zevk işi.

alım satımı ticari amaçla yapanlardır mala ölü para veren.

başlangıç motoru istiyosan ilk defa biniyosan mesela git ybr al o zaman 2 bin ytl ye de var.

he racing mi istiyorsun vericen o zaman 9bin euro kawasaki 250 alacan

lafım sana değil ortaya konusuyorum yanlış anlayamasın sakın.

ben bi motoru tertemiz bindim hevesimi aldım. satarım büyüğünü alırım yada arabamı yenilerim yada halımın altına koyarım paramı. bu önemli değil.

ama ucuza alıp pahalıya satarım sonra bi ölücülük yapar uzuza alıp gene satarım diyenlerden değilim umarım kendimi anlatabilmişimdir.

asım'ında demek istediği gibi benim demek istediğimde aynı gerçekten motosikleti sevip bu motorun hayranıyım bu motor benım olmalı sorunsuz binilmeli olmalı diyenlere verilecek malımız var bizim..

Alıntı caracalstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EN İYİSİ ni yapıyon haklısın bence isteyen alır yani benım kafa yapısıda öle bu konuda
    tşkler kardeşim gerçekten bu konularda çok hassasım. 10 ay 175 ytl taksitle aldıgım mondiali bile gercekten binecek işine yarayacak, sucu olmayan adama 1,300 ytl ye sattım. neden ? cunku makına belli sıfır tertemız bakılmış güneşte bekleyip rengi solammış bir makina verdim. ve bu sattıgım adam komşum süreklide yanıma ugrar 1 kere bile şikayet etmedi.

bu adam bu makınaya neden bu parayı verdi? gerçekten binici gerçekten iş görüleceğine inandıgı için bu parayı verdi. 800 ytl ye de vardı aynı makınadan? motor var motorcuk var..

HErkez inşallah gönlündeki motoru birgün alır.

bu motorda gönlü olan insanlarada yardımcı olmak için elimizden geleni yaparız. ama gerçekten gönül vermiş insanlar..

artık motosikletçilerin kandırılmasını enayi yerine konmasına göz yumamıyorum. acıyorum motosiklet mağazısında 2. el o yüksek fiyatlara verilen makinalara..

HErkez sanıyorki mekanı belli motorda bişi olursa kapısını calarım..

ama adam bilmiyorki adam malını sattıktan sonra yüzüne bakmaz. malını geri alırmı ?..

Anlatmak istediğimi anlayanlara tşkler

KAzasız sürüşler

Motosikleti
    Hyo GT250R
    Haklısın motor işi araba işine benzemez 3 kuruş fazla olmayla kazık yenmeyeceğini biliyorum.Dediğim gibi 2 ay oldu bakıyorum bir motora,motor çok ama güvenilir ve temiz bişe olsun diye uğraşıyorum.Buğün dananın kuyruğu kopacak İnşallah bende aranıza katılacağım

Hayırlısı olsun

Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    vasco dostum taktir ettim yani ben kendımı bu konuda tek zannedıyodum düşüncemle ama bi kişi daha çıktı vasco

Sanırım elindeki motoru satılığa çıkaran arkadaşların göz ardı etiği hususlar var. İkinci el bir motorun cazip olması fiyatının uygun olması ile alakalı bir durum elbette. Şimdi basit bir mantıkla sıfırı 8.5 8.75 civarı herşey dahil anahtar teslim alınabilen bir motorun ikinci eli 7000 ve üstü fiyat istenince şu durum çıkıyor ortaya. 7000 - 7500 e anahtar teslim değilki. 200 noter satış masrafı 200 devir masrafı 200 sigortası 50-100 ustaya gösterme parası, e mutlaka tertemiz bile olsa zamanla eskiyen lastik zincir balata buji motor yağı vs masraflarada hiç olmasa 300 harcanacak ki, aksini söyleyen yalan söyler (hemen olmasa 3 ay içinde olacak), ee ekstra birşey olmazasa geldi 8000.8500e . Neden ikinci eli almak mantıklı olsun. Rodajını nasıl yaptı yağına baktımı motor 2 bin sonra bitiverse seni kim kurtarır. Ha birde motor garantisi yabitmek üzere ya da yarısı geçmiş durumda. hatta el değişimnde garantiden de çıkıyor. Yani bir cazibesi kalmıyor.

Sonuçta bana göre bu şartlarda 6250 nin üstünde bir rakam çok mantıklı değil. Burası bir paylaşım forumu. Bunlarda benim düşüncelerim. Kimseyi kırmam umarım. Yukarıda saydığım rakamlar kesin değil elbette ama sonuçta ülke şartlarında 3 aşağı 5 yukarısıdır.

Kesin olan bir şey var motorun değeri sahibinin istediği değil satıldığı andaki değeridir.

sen bu işten anlamıyorsun serkan.

bilmiyorsun yada.

200 ytl en fazla 160 ytl den baslıyor en fazla 200 ytl alım satım.

35 ytl motosıkletı ustune alma.

34 ytl sigorta

ustaya göstercez derse iddaya girerim alacak adamla bişi çıkarsa baktırma parasını ben verecem motoruda alma derim

ama bişi yoksa motorda usta parasını sen ödersin derim.

50 ytl ye naptın sen motoru ındırtıp kaldırdın mı ?

10 ytlye motora bakar usta. canınımı alacak senın 50 ytl isticek.

bu hyosungların 10 bin km ye kadar

balata buji zincir yağı garantili.

2. elde garantiden çıkma diye birşey yok. benım motorum garantili ben gittim 4000 bakımınıda garanti kitabına işlettim. garantılı degılse neden işledi? bilgisayarda neden kayıt lı ?

düşüncene saygı duyarım ama yanlış biliyorsun yanlış yönlendiriyorsun

4,000 km alınan bir motora sadece 6,000 de yag değişimi yapılır. 8,000 de de yag fılıtresı yag degısır hava fılıtresı temızlenır.

başkada hiç bişi yapılmaz.

zincirimi 1000 km de bir gaz yagı ile temizlerim. 500 kmde birde yağlarım.. gelip gör bal dök yala.

eğer motorumda bi kusur çıksın ben parasını geri ödemek şartı ile noterde anlasma bile imzalarım. böyle bir satıcıyım. kimse enayi değil.

kimseyide kandırmaya yüreğim el vermez bunun öbür dünyası var. Kul hakkı bizde yoktur. ben böle satıcıyım.

yanlış anlamayın. (bazılarınız sen bu motoru .ah satarsın deseniz bile kendi görüşünüzdür. birgün sizde sahip olunca aldıgınız fiyata yada üstüne ilan verdiğinizde aklınıza gelsin.)

Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    satarsın dostum alan adam anlamıcakmı temiz kullanıldıgını aynı yolda dewam et sen

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bu işten anlamıyorsun serkan.

bilmiyorsun yada.

200 ytl en fazla 160 ytl den baslıyor en fazla 200 ytl alım satım.

35 ytl motosıkletı ustune alma.

34 ytl sigorta

ustaya göstercez derse iddaya girerim alacak adamla bişi çıkarsa baktırma parasını ben verecem motoruda alma derim

ama bişi yoksa motorda usta parasını sen ödersin derim.

50 ytl ye naptın sen motoru ındırtıp kaldırdın mı ?

10 ytlye motora bakar usta. canınımı alacak senın 50 ytl isticek.

bu hyosungların 10 bin km ye kadar

balata buji zincir yağı garantili.

2. elde garantiden çıkma diye birşey yok. benım motorum garantili ben gittim 4000 bakımınıda garanti kitabına işlettim. garantılı degılse neden işledi? bilgisayarda neden kayıt lı ?

düşüncene saygı duyarım ama yanlış biliyorsun yanlış yönlendiriyorsun

4,000 km alınan bir motora sadece 6,000 de yag değişimi yapılır. 8,000 de de yag fılıtresı yag degısır hava fılıtresı temızlenır.

başkada hiç bişi yapılmaz.

zincirimi 1000 km de bir gaz yagı ile temizlerim. 500 kmde birde yağlarım.. gelip gör bal dök yala.

eğer motorumda bi kusur çıksın ben parasını geri ödemek şartı ile noterde anlasma bile imzalarım. böyle bir satıcıyım. kimse enayi değil.

kimseyide kandırmaya yüreğim el vermez bunun öbür dünyası var. Kul hakkı bizde yoktur. ben böle satıcıyım.

yanlış anlamayın. (bazılarınız sen bu motoru .ah satarsın deseniz bile kendi görüşünüzdür. birgün sizde sahip olunca aldıgınız fiyata yada üstüne ilan verdiğinizde aklınıza gelsin.)
    Ben bu işi bilmiyorum gerçekten ama bilmiyorum ama mantıklı davranıyorum. Ben sana özel bir mesaj yazmadım ama düşüncelerimi söyleleyim. 35 ytl üstüne alma dediğin nedir ? noter masrafı ne kadar trafik devir masrafı ne kadar ? 10 ytl ye hangi yetkili servis motoru kontrol eder. ha köşe başındaki usta diyorsan onu geç. muameleci ka para isteyecek garanti konusunu iyicene bir araştır derim. Sonuçta motorunu satabiliyorsan istediğin rakama sen haklısın. ama önce sat sonra konuşalım değerini.

Kim ne derse desin. 6250 ikinci el bir 250 r için çok iyi bir fiyat bence eh üstü gereksir. Senin hesapla bile 6250 ye alsak 7000e gelecek

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Erhan sende, bende motorlara bir süre daha binelim.

Eskidikten sonra sağını solunu parlatarak bir türlü satarız uygun fiyata

serkan.ist

Devir teslim dediğiniz rakamlarda değil. En fazla 350 ytl'ye malolur herşeyiyle birlikte(devir-teslim,trafik sigortası vb.)

Arabalarda bile detaylı ekspertiz işlemi 50 ytl'dir.

Motorda da hadi 50 ytl diyelim (ki detaylı incelemezler kesinlikle)

Olası çıkacak arızalarda mal satana aittir ve fiyattan düşülür bu.

Kaldı ki kampanyadan verilen motorlarda plaka masrafları her zaman satıcıya ait değildir. 8000 bin ytl gözüken rakama plaka masrafları eklenebilir.

Yahu bu arada 8000 bin ytl gözüken ilanlar gözükmüyor. Kampanya fiyatlarını geri çekiyorlar muhtemelen.

Ben motoru satmaktan vazgeçeceğim(gelin size motor satayım gibisinden yazmıyorum zaten bazı şeyleri) gibi ya ikinci el motor alan arkadaşlar süprizlerle karşılaşabilir.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Alıntı serkan.ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım elindeki motoru satılığa çıkaran arkadaşların göz ardı etiği hususlar var. İkinci el bir motorun cazip olması fiyatının uygun olması ile alakalı bir durum elbette. Şimdi basit bir mantıkla sıfırı 8.5 8.75 civarı herşey dahil anahtar teslim alınabilen bir motorun ikinci eli 7000 ve üstü fiyat istenince şu durum çıkıyor ortaya. 7000 - 7500 e anahtar teslim değilki. 200 noter satış masrafı 200 devir masrafı 200 sigortası 50-100 ustaya gösterme parası, e mutlaka tertemiz bile olsa zamanla eskiyen lastik zincir balata buji motor yağı vs masraflarada hiç olmasa 300 harcanacak ki, aksini söyleyen yalan söyler (hemen olmasa 3 ay içinde olacak), ee ekstra birşey olmazasa geldi 8000.8500e . Neden ikinci eli almak mantıklı olsun. Rodajını nasıl yaptı yağına baktımı motor 2 bin sonra bitiverse seni kim kurtarır. Ha birde motor garantisi yabitmek üzere ya da yarısı geçmiş durumda. hatta el değişimnde garantiden de çıkıyor. Yani bir cazibesi kalmıyor.

Sonuçta bana göre bu şartlarda 6250 nin üstünde bir rakam çok mantıklı değil. Burası bir paylaşım forumu. Bunlarda benim düşüncelerim. Kimseyi kırmam umarım. Yukarıda saydığım rakamlar kesin değil elbette ama sonuçta ülke şartlarında 3 aşağı 5 yukarısıdır.

Kesin olan bir şey var motorun değeri sahibinin istediği değil satıldığı andaki değeridir.
    Arkadasım senın pek bu ıslerden anlamadıgın bellı kusura bakma.Daha dun bır 250 cc satısını verdım.(Kendı motorumun deıl arkadasımın ) noter satısı 184 ytl sıgorta 37 ytl ruhsat degısımı kendı cıkarttıgı ıcın 28 ytl garantısı dewam eden bır motord el degıstırdıgı ıcın garantıden cıktı dıye bır sey yok ewrakları alıcıya teslım edıldı garantısı hala dewam edıyor 2010 yılına kadar.Toplam dewır masrafı alıcıya 249 ytl ama senın hesabına bakarsak alım satım 650 ytl cıkıyor hocam motor alıyorsun jaguar xtd 2,0 almıyorsun yapma en azından forumda bır arastır kım kac masraf yapmıs admlar motorlarının durumunu ve fıyatlarını yazmıslar ha alırsın almazsın o senın bılecegın iş ama satta gel ondan sonra gorelım demen bence iyi bir durum deıl 6250 ewet gayet uygun temız motor bulursun belkı ama onemlı olan temız kullanıldıgını zorlanmadıgını cevresındekı ınsankların bu motora kefıl olup olmadıkları onemlıdır.Sozlerımı yanlış anlama ama bu kadar sert cıkıslı olma ınsanlara karsı...

Vasco ve asm hayırlı satıslar sızlerede...
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

Alıntı serkan.ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu işi bilmiyorum gerçekten ama bilmiyorum ama mantıklı davranıyorum. Ben sana özel bir mesaj yazmadım ama düşüncelerimi söyleleyim. 35 ytl üstüne alma dediğin nedir ? noter masrafı ne kadar trafik devir masrafı ne kadar ? 10 ytl ye hangi yetkili servis motoru kontrol eder. ha köşe başındaki usta diyorsan onu geç. muameleci ka para isteyecek garanti konusunu iyicene bir araştır derim. Sonuçta motorunu satabiliyorsan istediğin rakama sen haklısın. ama önce sat sonra konuşalım değerini.

Kim ne derse desin. 6250 ikinci el bir 250 r için çok iyi bir fiyat bence eh üstü gereksir. Senin hesapla bile 6250 ye alsak 7000e gelecek
    35 ytl ruhsatın yaprak değişimidir yani motoru üstüne alıyorsun. ve sabah verıp aksam 5den once alıyorsun muameleciye gerek yok ki.

noter masrafı motorun devrini almaktır. kendi adına alırsın motoru, sonrada trafik subeden ruhsatı ustune alırsın senın adın adresın yazar ruhsatta.
    devir masrafıda noterden notere değişir. buda saçmalık tabiki. kafalarıan göre kasko bedelide cıkarabılıyor.

dediğim gibi istenilen tamirciye gidilir hatta 10 taneye gidilir 1 tanesı alma derse ben oderım 10 tamırcının parasınıda motoruda satmam bu kadar guvenıyorum.

sen madem bılmıyorsun bu işi 6,250 ye aldıgın 2006 model bi hyo olursa krank kırma olayın daha fazla cunku 2007 ve 2008 modellerde iyileştirildi parçalar.

ki kaldıki st kanunide enjeksiyon farkını ben normal hyodan ayırt ettim.

asım yanlış anlama senın motor hyosung dıye sadece arkadasın dedıgını soylucem ama hfc den cocuk geldi 3000 km de 2008 model hyosu var abi evmelemesi ve gaz yemesi gercekten cok ıyı dedi. adamın motoruna bındım eksoz sesı orjınal ses yok motorun sesı daha fazla cıkıyor eksozdan..

arkadaşım ben motoru 2. el aldım hemde 2 aylıktı motor. garanti belgesinde elimde garantiden de her istediğim parçayı alıyorum ve parada ödemiyorum. kaldıki garantiye ihtiyaç duyulmuyor

Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan sende, bende motorlara bir süre daha binelim.

Eskidikten sonra sağını solunu parlatarak bir türlü satarız uygun fiyata

serkan.ist

Devir teslim dediğiniz rakamlarda değil. En fazla 350 ytl'ye malolur herşeyiyle birlikte(devir-teslim,trafik sigortası vb.)

Arabalarda bile detaylı ekspertiz işlemi 50 ytl'dir.

Motorda da hadi 50 ytl diyelim (ki detaylı incelemezler kesinlikle)

Olası çıkacak arızalarda mal satana aittir ve fiyattan düşülür bu.

Kaldı ki kampanyadan verilen motorlarda plaka masrafları her zaman satıcıya ait değildir. 8000 bin ytl gözüken rakama plaka masrafları eklenebilir.

Yahu bu arada 8000 bin ytl gözüken ilanlar gözükmüyor. Kampanya fiyatlarını geri çekiyorlar muhtemelen.

Ben motoru satmaktan vazgeçeceğim(gelin size motor satayım gibisinden yazmıyorum zaten bazı şeyleri) gibi ya ikinci el motor alan arkadaşlar süprizlerle karşılaşabilir.

abi tok satıcı olmak ihtiyaçtan satandan daha zormuş ya :D sanki kızımı gelin veriyormuşum gibi didik didik uğraşıyorsun :D

tık diye 150 km cıkan ve bu hızda bıle 125 kurus yaktırabıldıgım makınadan baska 250 lik makına tanımam ben.

bu arada bornovaya gittim dün gece araba ile arkadaslaylaydım bi baktım arkadan 6 ss kopup geliyor :D

r6 600f fazer 600rr 1000rr ne ararsan vardı :D hemen camları açtım gözlerimi kapadım ve sesleri dinledim

çok pis gaza geldim abi 4 silindire tövbeliyim ama bilmiyorum

tşkler Yanlız kurt güzel özetlemişsin

Arkadaşlar burası bir paylaşım sitesi, motor satma sitesi değil. İstediğiniz yere gidelim devir masraflarınn tamamı muamelecisi o su bu su 400 ün altında olmaz . Değişecek parçaları yok diyen yalan söyler. En acemisi 500 ü göze alacağını bilir ki bu iyimser bir tahmin. Bunu biliyorsunuz sizde. Ben kimseyle kavga etmeye çalışmıyorum. Burada ilanlarını yayınlayan arkadaşlar lütfen motorunuzu sattığınız zaman kaça sattığınızı paylaşırsanız sevinirim.

Size hayırlı müşteriler olsun benden bukadar.

tamam Serkan kardeş, sen haklısın

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    ya asım sok motorun ustundekı aksesuarları ole sat 6500 e sende rahatla ınsanlarda rahatlasın bu kadarda olmazkı yaaa...

pahalı gelıosa almasın 7000 ytl gıtsın 0 ını alsın ne dıye cene patlatıosunuz yaaa kendı motorları olsa acaba ole satabıleceklermı dedıklerı gıbı fıyat kırabıleceklermı....

hıc yormayın kendınızı asım ılkay erhan bosuna konusuosunuz...ıstedıklerı motorları ıstedıklerı fıyattan alsınlar sonra orası arızalandı burası arızalandı dıye burda serzenıste bulunucklar cunku bu makınayı alıp 600 luk gıbı kullanıp motoru zorlayıp omru dolmak uzereyken o fıyata satmak ısteyenler var bu arakadaslarda o fıyatları gorunce bunlara pahalı dıyolar haklılar ama cıkıcak masrafları goz onune alınca cok haksızlar...

asım sok uzerındekı ekstraları ole sat emın ol o zaman daha fazla para eder motor....

alıcılar azda olsa kendılerını satıcılar yerıne koysalar bole konusmazlar...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Herkes Motorunu iyi fiyattan satmayı ister tabi ki .. Ama aramızda cidden cok fazla isteyen arkadaşlarımız da var ki Piyasa da sizin deyiminizle harap olan ama cok temiz motorlar var düşük fiyata..

Herkes istediği fiyattan satabilir hatta 9000 YTL isteyen arkadaşlar bile var..
    Ama satılabilmesi sorun zaten..
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 34 kullanıcı var. (0 üye ve 34 misafir)

Bu Konudaki Etiketler