Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla o zaman helal olsun verene...bulunursa alınır tabıkı ama ben daha rastlamadım rastlayamamda sımdı sen soyleyınce sahıbındene baktım dedıgın krıterlerde arattım ve 5-6 tane var 3nde resım yok ne oldgu bellı deıl sadece 1 tanesı cok ıyı 2006 model oda 5900 ıstıo pazarlık edebılırsın dıo ama 2006 model motorun garantısı kalmadı ayrıca enjektorlu deıl...ama sonucta bu tercıh alanada satanada saygım sonsuz...
    Dostum bahsettiğin sanırım benim motor
    Temizliğine şüphe yok.Garantisinin olmadığı doğru.Fazla pazarlık payı yok yalnız
    Bu arada ben fiyatı düşük söyledim diye mi adam gibi alıcı bulamıyorum yaa
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mhyen senin motor temiz bende sürekli bakiyorum onla alakası yok bence düşük sölemekle ben bu gün baktım bitane adam 5.500den nerdeyse 4 e kadar indi ama motorun sesi bile acaip temizliği çok önemli bide şans işi ya adamın nası kullandığını bilmek lazım 1 ay içinde parayı ayarlarsam senin motoru kaparım tabi satılmazsa ozamana kadar allah herkeze hayırlısını gönlüne göre olanı versin
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Sağolun hocam.Ben de bunu almadan önca az çok motor baktığımdan hyosung piyasasını iyi biliyorum.Temiz denilip de yanına gittiğinizde ahı gitmiş vahı kalmış çok motor gördüm.Aslında çok iyi bildiğiniz,güvendiğiniz motor yoksa 2. el almak pek de mantıklı değil gibi fakat napacaksın işte.Umarım siteden birisine nasip olur.Benim motoru isteyen 1-2 kişi var da ikisi de bir aya ancak alırım diyor.Ben de kapora tarzı işleri sevmiyorum.Alacak olan beğensin binsin alsın gitsin.Hayırlısı olsun diyorum
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    valla motorların canına okuyorlar 600'lük performansı bekleyip sonrada elimizde patlamadan satalım davasına getiriyorlar alırken dikkat etmek gerek ondan bu motorları iyi bildiğiniz bir ustaya götürmenizdede fayda var ne olur ne olmaz
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dediğin gibi 600lük performans bekliyolar sorada sat gitsin güvendiğin tanıdığın birinden almak en iyisi .iyide bi usta şart eğer tanımadıktan alcaksan.hayırlısı ya
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    mhyen kardes senın gıbı orda ılan veren kımseye rastlamadım motoru almadan orda 1 yıl ılanları takıp ettım...bu motoru ıokıncı el almamanın tek nedenı yukarıda yazılmıs zaten 600 luk zannedıp delı gıbı tapa gaz gıden olacagını tahmın ettgımden...2. el sans ısı eger senın gıbı motor sahıbı olursa motoru alacagım kısı hemen alırım motorunu seven adam olmalı motor sahıbı....

satısında hayırlısı kardes....ama ben solyım ben sımdı benım motora hayatta o fıyatı vermem gercı kısmet ısı ama olsun...vardır senınde bı bıldıgın elbet...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

Motosikleti
    kanuni racer 200
    Alıntı Dogin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor kaç basar önemli olan o 180'i gördürürmü acaba
    180 bilmiyorum ama 175 son basmış tanıdık çevreden duyduğum kadarıyla
    [COLOR="blue"]ruhunu serbest bırak, o gideceği yeri bilir[/COLOR]

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10 bin devirde redline ye girmeden 170 ben gördüm bidahada tövbe rüzgar beni resmen dövdü gerek yok bu hızlara arkadaşlar ben otobanda denedim şehir içinde hiç denemeyin hızlanmak çok kolay bu motorda ama durmak çok büyük sorun her motor için geçerli bu teori
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    kanuni racer 200
    bu motoru gördüğümden beri hastasıyım. 600 lük kasa var ama 600 lük motor yok onu biliyorum ama fiyatına göre iyi bir motor ah bide maddiyat olsa...
    [COLOR="blue"]ruhunu serbest bırak, o gideceği yeri bilir[/COLOR]

GakkosAtalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 SUZUKİ GSX 600 F
    Bir Arkadaşımız GüzeL Bir Konuya Değinmiş.. 250 cc Lik Bir motosikLetten 600 cc Lik Performans BekLemek... Zaten bunun biLincinde oLan Biri Bunu Yapmaz.. Yapsada Gidip 250 lik almaz.. Böyle beklenti içine girip 250 Lik MotorLa insafsızca Red-Line yapan MaaLesef 100 de 80 Hyosung Gt 250 R KuLLanıcısı var.. Bendede Var aynısı, Hemde 2 yıl icinde 2. Hyosung Gt 250 R'ım.. Bir Yıl kadar binip Sattıgım. Sonra Aradan Bir yıl Gectikten Sonra Gözüm KapaLı olarak alabiLdigim Tek motor. Tekrar Satıyorum.. cok eminim Seneye tekrar motosiklet almam icab ederse yine düşünmeden gt 250 R aLırım.. Motorumu ilk aldıgım gunden Şu dakikaya kadar Göz Bebegim gibi Bakıp Sevdim. Okşuyorum adeta üstündeyken BiLe Kıskanırım makinayı.. Magazaların onunden seyir HaLinde Gectigimde Camlarından üstünde Kendimi Ve motorumu izlerim.. Simdi Ne kadar Sevdigimi Ve Motora NasıL Baktıgımı anlamış oLmalısınız.. O yuzden benım 5000 ve 6000 YtL ye Satılacak Motorum Yok...
    ilgilenen ArkadasLar..

http://www.sahibinden.com/hyosung_gt...XQQdisplayitem

veya..

http://www.sahibinden.com/hyosung_gt...XQQdisplayitem

her iki linkide tıklayın...
    .

başlangç moturu olarak düşünülür mü bu ne dersiniz?

düşünülür hemde bal gibi =)

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düşünülür hemde bal gibi =)
    hangi özelliğinden peki ?

hem 2 silindir oluşu hemde 250 cc oluşundan

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hem 2 silindir oluşu hemde 250 cc oluşundan
    hmm. kawasaki ninja ile bunn arasında karar veremedim. karşılaştırsak ?

kawa japon su soğutmalı ve daha dik oturuşlu yani tam bi race oturuşu değil, lastikleri daha kucuk.

hyo güney kore, yag hava sogutmalı tam race oturuş tarzı kalın lastıkler.. ve 600 cc kalıbı ile daha göz doldurucu..

kawa yeni şuan için ve yedek parça sıkıntısı çekilebilir eğer ihtiyaç olunursa japonyadan gelmesi beklenebilir.

ama hyoda bolca var yedek parça piyasada..

+ fiyat farkınıda unutmamak gerekli..

başlangıç motoru için tonca para dökmeyede gerek yok nasıl olsa 5 bin veya 10 bin km sonra değiştirilecektir..

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    kesınlıkle gt250r hem daha hemde cok sık bı motor...nınja hem sport tourıng bı motor hemde ıscılıgını begenmedım ozenerek yapılmamıs gıbı duruo tabı bu benım fıkrımdır kotu motor demıorum ama kesınlıkle gt250r derım
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mhyen kardes senın gıbı orda ılan veren kımseye rastlamadım motoru almadan orda 1 yıl ılanları takıp ettım...bu motoru ıokıncı el almamanın tek nedenı yukarıda yazılmıs zaten 600 luk zannedıp delı gıbı tapa gaz gıden olacagını tahmın ettgımden...2. el sans ısı eger senın gıbı motor sahıbı olursa motoru alacagım kısı hemen alırım motorunu seven adam olmalı motor sahıbı....

satısında hayırlısı kardes....ama ben solyım ben sımdı benım motora hayatta o fıyatı vermem gercı kısmet ısı ama olsun...vardır senınde bı bıldıgın elbet...
    Faik dostum senin motor ile benimkisi arasında fark var sonuçta.Benimkisi 2006 model seninki 2008 garantili, enjeksiyonlu.Senin zaten bu fiyata vermen olmaz.Ama ben de bende fazla durmasın diye belki biraz düşük fiyat da söylemiş olabilirim ama piyasası böyle.Bu şekilde bile istediğim gibi satılmıyor işte sen düşün.Arayan ya abuk sabuk çinli motor, araba, go-kart arabası, laptop, evcil eğitimli maymun, 1,5 metrelik piton yılanı gibi şeyler teklif ediyor ya da vade, senet vs. gibi alakam bile olmayan şeyleri.Kimisi de kimseye satma 1 aya ben alıyorum diyor.Ben de anlamadım birşey.Bu arada yukarıda teklif ediliyor dediğim tüm şeyler gerçektir
    O kadar takas yok dememe rağmen bunlar geliyorsa takas var desem millet neler verirdi Allah bilir

cem_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250 R
    beyler bu gt250 ler in yakıt tüketimi nasıl,sağlıklı bi ölçüm yapan oldumu 100 km de kaç litre yakıyor...

birde çok vibrasyon olduğunu duydum varmıdır aslı astarı,bilgi verirseniz sevinirim

ben su an saglıklı bı olcum yapıyorum st ile =) fulledım 120 km oldu daha ibre full gosterıyor =)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 36 kullanıcı var. (0 üye ve 36 misafir)

Bu Konudaki Etiketler