Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ENFARKLISI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250r sattı, yeni bakıyor..
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alınmaca gücenmece yok ama bu motora çeneden açılır gitmiyor be hocam

Hayırlı olsun kazasız belasız
    Ya sorma öbür kasktanda var ama, şu kask olayına alışmak biraz zor, o yüzden öbürü evde, bunu yeni aldım, şu sıcaklarda bir süre bununla idare edeyim, alışınca yine onu takacağım, söylediğinde haklısın hiç alınmadım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ENFARKLISI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya sorma öbür kasktanda var ama, şu kask olayına alışmak biraz zor, o yüzden öbürü evde, bunu yeni aldım, şu sıcaklarda bir süre bununla idare edeyim, alışınca yine onu takacağım, söylediğinde haklısın hiç alınmadım

estafurullah kardeşim senın rahatlıgında önemli tabi sıcaklarda da fullface baya sıkıyor ama içinden band takarsan terlemezsin terlesende emer ve kaskında temiz kalır

bu arada makinanın sana göre artı ve eksileri nelerdir ?
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Kasklı resmi kaldırdım yinede

Bana göre artıları;

- Diğer motorlara göre fiyatı
    - Sınıfında tek olması
    - Az yakması
    - Gösterişli olması
    - Parça fiyatlarının makul olması
    - Başlangıç için ideal olması
    - İki kişi bindiğinde çekişten ödün vermemesi
    - Süspansiyonlarının başarılı olması
    - Diğer artıları zaten bu topicte var...

Eksileri ise,

- Ses konusunda çok beklentisi olan varsa yanılabilir.

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    1.90 boyunda adam bile zor tutuyorsa bittim ben
    facebook.com/kaskafa

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Valla 1.90 boyu olan adam için belki başlangıç olabilir.Çünkü en az 70-80 kilo vardır bu vatandaş Fakat benim gibi 176 boyu 55-60 kg ağırlığı olanlar ilk motor ya da ufak bir scooterdan geçip 2. motor olarak alacaklarsa yine de tekrar düşünmelerinde fayda var
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Kasklı resmi kaldırdım yinede

Bana göre artıları;

- Diğer motorlara göre fiyatı
    - Sınıfında tek olması
    - Az yakması
    - Gösterişli olması
    - Parça fiyatlarının makul olması
    - Başlangıç için ideal olması
    - İki kişi bindiğinde çekişten ödün vermemesi
    - Süspansiyonlarının başarılı olması
    - Diğer artıları zaten bu topicte var...

Eksileri ise,

- Ses konusunda çok beklentisi olan varsa yanılabilir.

sende de bizim bildiklerimizden farklı bişi çıkmadı dostum :D

bakalım hayırlısıyla bizde alacaz kazasız belasız

Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla 1.90 boyu olan adam için belki başlangıç olabilir.Çünkü en az 70-80 kilo vardır bu vatandaş Fakat benim gibi 176 boyu 55-60 kg ağırlığı olanlar ilk motor ya da ufak bir scooterdan geçip 2. motor olarak alacaklarsa yine de tekrar düşünmelerinde fayda var
    1,80 boy var ve 104 kiloyum

Motosikleti
    Bu arada ben bi 600 lük buldum, muhtemelen bu aralar değiştireceğim motoru. Düşünen olursa konuşabiliriz.

Motor sıfır gibi bir şey, daha 1000 bakımı bile yapılmadı, yıkanmadı bile örtüsüyle duruyor tertemiz kask mont ıvır zıvır la anlaşabileceğimiz bir fiyat olursa isteyene verebilirim. 7.500 geçen bir arkadaş verdi vermedim keşke verseymişim, diğer motoru kaçıracağım

dediğim gibi ben arıyorum fakat dediğin fiyatıda veremem

kırmızı siyah arıyorum hfc ve sahibinden de ilan verdim aradıgımı 6,000 ytl nakitim var insallah satarsın. ama sana veririm diyorsan ankarayı bilirim atlar otobüse gelirim plaka masrafınada razı olurum yol masrafınada

Motosikleti
    O fiyatlara verirsem çok zarar ederim dostum, inşallah gönlüne göre bulursun bir motor sende.

amiiiiiin aslında bodrumda varda tanıdık yok baktıracak motora gidecem bana sölemediği bişeyi çıkacak hadi geri gel masraf büssürü. ama baktın makına alacan acıl satacan yabancıya değilde hemen bana tel edersen atlar gelırım ankaraya 05364817169 aklında olsun genede

Motosikleti
    Moskova-Nınja 250.Türkiye-Kanuni 100 cup
    Nasil oldu bilader ayaklar aciyo mu?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    amiiiiiin aslında bodrumda varda tanıdık yok baktıracak motora gidecem bana sölemediği bişeyi çıkacak hadi geri gel masraf büssürü. ama baktın makına alacan acıl satacan yabancıya değilde hemen bana tel edersen atlar gelırım ankaraya 05364817169 aklında olsun genede
    Bilmediğin yere gitmeni tavsiye etmem dostum.Sonuçta küçük yerlerde servis ya olmuyor ya da bir tane oluyor.Adam hemşehrisi diye kafalarsa kazalı motoru alıp gelme ihtimalin var

Bu arada öyle ağır motorlara sadece üzerine oturup poz vermeyle olmuyor Erhan'ım.Al şöyle 20-25 km/h gibi hızlarda dönmeye çalış, U dönüşü yap.Ya da dur kalkı bol olan bir trafikte yarım saat geçir seni de göreyim

Alıntı krts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasil oldu bilader ayaklar aciyo mu?
    Acıyor biraz hocam.Böyle acısı da ara ara artıyor gibi.Gözlerimin önüne geldiğinde bir daha motora binmicem(ya da en azından buna) diyorum ama atlacağım inşallah
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Bilmediğin yere gitmeni tavsiye etmem dostum.Sonuçta küçük yerlerde servis ya olmuyor ya da bir tane oluyor.Adam hemşehrisi diye kafalarsa kazalı motoru alıp gelme ihtimalin var

Acıyor biraz hocam.Böyle acısı da ara ara artıyor gibi.Gözlerimin önüne geldiğinde bir daha motora binmicem(ya da en azından buna) diyorum ama atlacağım inşallah
    oldugu yerde sola düştü diyor lokal boya var dıyor oldugu yerde dusen motora local boyamı olur dedım cvp gelmedı mesaja soldanda resmı yok motorun zaten ondan favoriden sildim

ama 6 bin ytl hazır hocam izmir içi olursada 250 dha sıkışacam russatı 15 20 gün bekleticem çıkarmak için masraf ağır gelmesin diye. ama alıcam inşallah bulursam helal makinaya helal para vericem inşallah

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    oldugu yerde sola düştü diyor lokal boya var dıyor oldugu yerde dusen motora local boyamı olur dedım cvp gelmedı mesaja soldanda resmı yok motorun zaten ondan favoriden sildim
    Olduğu yerde düşende lokal boya oluyor.Şöyleki kuyruğa yakın yerlerde ya da grenajda madeni para büyüklüğünde boya aşınması olunca yapıyorlar.Ben derbi ararken çoğunda vardı oradan biliyorum
    İstanbul harici alacağın motor seni üzebilir.Benden söylemesi

hayırlısı bakalım acelemiz yok satacak arkadaşa biz yardımcı olacaz biz alacak olanada satıcı hayırlısı diyelim

bu arada bu vitesteyken çalışmama olayı sadece sendemı var? hfc de millette çalışıyor sadece ayaklık acıkken calısmıyıormus

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Evet yaa.Motoru biraz da o yüzden düşürdüm zaten.Şöyle ki.Zaten boştaydı.Boş yere çalıştırıp vitese atmiyim şimdi boşa geçiremezsem kalırım burada daha da çalıştıramam diye düşünüyordum.O yüzden elle götüriyim derken oldu olan

Bu arada viteste çalışmama olayı ayaklık müşürüyle ilgiliymiş.Çok saçma bir şey yapmışlar.Bu müşürler de paso bozulan bir şey.Motordaki en dandik parçalardan diyebilirim.Mesela arka fren müşürü de bozulmuş.Arka için frene basınca lamba yanmıyordu.Bugün usta yaptı çok şükür.Boşa alma olayını da halletmişti.Tık diye geçiyordu ama sonra yine eski haline döndü...

Bu sorun yine kiminde var kiminde yok...

zamanla ayağın alışır artık pek takma ayak hassaslığı ile ilgili olabilir

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ya bir de öyle birşey ki şu çalıştırma bende mesela vitesteyken pek çalışmıyor.Büyük bir kısımda vitesteyken çalışıyor ama debriyajı çeker çekmez motor istop ediyor.Yani viteste çalıştırıp da motoru götüremiyorlar

Ya bir de öyle birşey ki şu çalıştırma bende mesela vitesteyken pek çalışmıyor.Büyük bir kısımda vitesteyken çalışıyor ama debriyajı çeker çekmez motor istop ediyor.Yani viteste çalıştırıp da motoru götüremiyorlar
    Ohoo hocam senın adına cok sevındım bak sımdı,senide hyocu yaptıkya ne diim Hayırlı olsun gec oldu sanırm bıraz ama.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    O fiyatlara verirsem çok zarar ederim dostum, inşallah gönlüne göre bulursun bir motor sende.
    o fiyatada bence zor satarsın arkadaşım 7500'e sahibindende de yazıyor millet ama o fiyatlara satamıyorlar ki hemde orada nerden baksan fiyatlar 500 1000 ytl arası fazladanda yazılmış oluyor genelde pazarlıkla iniyor makul bir fiyata ..
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 30 kullanıcı var. (0 üye ve 30 misafir)

Bu Konudaki Etiketler