Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

bence st kanuni alınır abi alınır güzel güzel binilir.. hatta ikinci el bi hyo bile alınır çünkü artık parça sıkıntısı daha az olacaktır.. bi fark var mı hyosunglarla st ler arasında enjeksiyon mu var sadece?
    www taraflihaber.com [B]FARKI TARAFINDA[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600F,Kanuni Windy S
    evet aynı motor,çoğu yerinde hyosung yazıyo,silmeyi unutmuşlar,egsozu,ön farı aynaların altını kazımışlar ama blokta hyosungun markası var,deponun altında falan hyo yazıyo unutmuşlar hatta kanuni, logosunun altındada 75 derecelik bi açıyla bakarsanız görürsünüz çok hafif eski logo görünür.hyosung yazısı yani

Alıntı KARDAĞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet aynı motor,çoğu yerinde hyosung yazıyo,silmeyi unutmuşlar,egsozu,ön farı aynaların altını kazımışlar ama blokta hyosungun markası var,deponun altında falan hyo yazıyo unutmuşlar hatta kanuni, logosunun altındada 75 derecelik bi açıyla bakarsanız görürsünüz çok hafif eski logo görünür.hyosung yazısı yani

oda güzelmiş bea o zaman ikinci el hyo almanın bi mahsuru yoktur alacak arkadaşlar için...
    www taraflihaber.com [B]FARKI TARAFINDA[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    işte hyoda enjeksiyon yok biraz çok yakar kanuniye göre o yani başka bi vidası bile değişik değil,arkadaş almış bak forumda siyah 6500 e almış 2008 model,valla süper bence ybr parasına hahaha

Krank gt250r

Arkadaşlar Hyosung GT250R krank kırıyomuş doğrumu bi bilgisi olan varsa açıklayabilirmi bu durumu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    evet onu ben araştırmıştım,ve şu sonuca ulaştım,devir kesici yok motorda tabi bizim magandalarımız var bilirsin bu arkadaşlar bu motora 1000lik mişcesine basıyorlarmış devir saati neredeyse tur atacak şekilde,eeee 250 lik motor abi sen düşün nolacak,duyduğuma göre 170km h. yapıyomuş ama 150 ile hiç sıkışmadan gidiyomuş,bence 250cc ye göre bu değer uygun,yani sıkıştırmazsan hiç bişey olmaz

hyosung

Saol kardeşim. Bende öle düşünmüştüm kimbilir nasıl basıyolarda kırıyolar. Redline a sokulmassa hiç bişey olmaz diye düşünüyorum! Bu hafta alıcam inş.

hyo karburatorlu olan tek silindir
    st cift silindir enjektorlumu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    hayır ikiside çift,aynı motor ya değişiklik yok vidasına kadar aynı sadece kanuni enjeksiyonlu,zaten motor suzuki tasarımı,şasi gs 500 şasesidir.

DeNNiS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 F \ Peugeot 207
    krank'ı kırarlar tabi 5-10 km daha fazla yaptım diye çocuk gibi yarışıyo millet =)
    [SIZE="4"]die young and make a beautiful corpse[/SIZE]

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    şimdi arkadaşlar bu motordan eylülde bende düşünüyorum.kafamda krank meselesi takıldı ve rahatsız ediyor.garanti falan yapıyor dediler ama ben yolda rezil olduktan sonra bişeye yaramaz.bende ki çin racingle redline giriyorumda bişy olmuyoda gt 250 de nie oluyor onu araştıryorum şu an.ben bu motoru almaya baya karar verdim ama yeri gelecek kafam bozuldumu bsacam allah ne verdiyse yani basarsan krank kırarsın die bi savunma olamaz bence.tabi ki basacam.
    Orgazma Dudak Büktürür

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Arkadaslar bende aranıza yenı katıldım gt250 comet aldım..
    KM saatıyle ılgılı bı sorum var benım saat sanırım bıraz eksık gosterıyor...
    Otobanda 5.vites 10000rpm de 125 gosterıyor sizde durum nasıl bigiendırırsenız sevınırım..
    Hasan..

bilgiler için çok teşekkür ederim

yarın alıcam büyük bir ihtimal allah nasip ederse,
    2008 model enjeksiyon mu alayım yoksa karburatorlumu alayım? karburatorlu olan hyo, enjeksiyon ise st kanuni, hangisini önerirsiniz??

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı ooztumer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgiler için çok teşekkür ederim

yarın alıcam büyük bir ihtimal allah nasip ederse,
    2008 model enjeksiyon mu alayım yoksa karburatorlumu alayım? karburatorlu olan hyo, enjeksiyon ise st kanuni, hangisini önerirsiniz??

tabiki enjeksiyonlu olsun,artı kanuni olsunki servis ağı,parça,garanti gibi etkenlerden yararlanasın,bu arada senin memleket neresi??

Motosikleti
    HONDA 1000 RR SUZUKİ GSXR1000
    tabiki enjeksiyonlu olsun,artı kanuni olsunki servis ağı,parça,garanti gibi etkenlerden yararlanasın,bu arada senin memleket neresi??
    evet enjeksiyonlu ilk tercih olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ooo akburak abi nerdesin ya çoktandır yoktun,nasıl bi alet bu bize bi açıklasan ??

Motosikleti
    HONDA 1000 RR SUZUKİ GSXR1000
    valla 250 bi makinadan beklenen herşeyi veriyor özellikle enjeksiyonlu olması büyük bi artı büyük yarış motorlarından kasanın bi farkı yok osmaniyede birinci sıraya çıkacağından eminim osmaniyeliler tuttu bu motoru başlangıç için süper bi motor motorcu olmak isteyen bu motorun koltuğuna oturmalı bence sonra yüksek cc lere geçmeli

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    arkadaşlar krank olayından bahsetmişte ben açıkladım ama gerçekten varmı böyle bişey??

arkadaşlar krank olayından bahsetmişte ben açıkladım ama gerçekten varmı böyle bişey??
    maleseff var .......
    malum makine de devir kesici yok , Allah ne verdiyse gaz landığı için oluyor tahmin edersem ...
    red line girmeden kullanılırsa büyük ihtimal bir sorun çıkarmaz arkasında suzuki teknolojisi var...
    2008 modellerinde bir değişiklik var mı ? ben de bilemiyorum.
    İstanbul dan bir arkadaşın 2007 model in de o sorun vardı ....
    çok çok üzüntülü bir şikayet dilekçesini okuduğumu hatırlıyorum.

DeNNiS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 F \ Peugeot 207
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi arkadaşlar bu motordan eylülde bende düşünüyorum.kafamda krank meselesi takıldı ve rahatsız ediyor.garanti falan yapıyor dediler ama ben yolda rezil olduktan sonra bişeye yaramaz.bende ki çin racingle redline giriyorumda bişy olmuyoda gt 250 de nie oluyor onu araştıryorum şu an.ben bu motoru almaya baya karar verdim ama yeri gelecek kafam bozuldumu bsacam allah ne verdiyse yani basarsan krank kırarsın die bi savunma olamaz bence.tabi ki basacam.
    basıcaksın tabi, süs olsun görüntü olsun diye racing yapmamışlar, ama o krank kıranlar 600 lük 750lik bilmem kaçlık makinelerdede redline ı görebilseler kıracak olanlar, 60 750 lik bi makinede duyrmadan redline yapamazlar son viteste çünkü hızdan dolayı yol yetmez, ama gt25'lerde 170'e geliyosun gemen adam zorluyopda zorluyo devamlı böle redline kullanıyo sonrada kırank gider tabi, diğer makinelerde saatte 250 km'lerde devamlı gidemiyceği için gaz kestiği için krankı kırmıyo, bilmiyorum anlatabildim mi, yani krank fln kırdığı yok, bi motorla ters yöne girersen elbet araba çıakr karşına ve çarparsın bu kadr net bi olay.
    [SIZE="4"]die young and make a beautiful corpse[/SIZE]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 41 kullanıcı var. (0 üye ve 41 misafir)

Bu Konudaki Etiketler