Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

piaggio zip

Motovento
    REKLAM ALANI
    owunch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda ses dylan 150
    slm scooter alacam biras kararsızım kafamda 2-3 model var. Diğer modeller hakkında yorumlar çok var ama piaggio zip hakkında bulamadım. Bodrum a fuardan sonra gelecekmiş. motosiklet dergilerinde sayfa sayfa reklamları var . Reklamda çok güzel gözüküo ama motoru arka çaprazdan çekmişler fotoyu düşündüm ki ön tarafta pek iş yok en sonunda piaggioturkiye sayfayı yeniledi de hakkatten pek hoşuma gitmedi.

Fakaaaat biras avantajı var piaggio kalitesine 2700 ytl gibi bi fiyattan sahip olabiliosunus 99 cc wergi ödemiyorsunuz. Ben ciddi ciddi arn düşünmeye başlamışken kafam karıştı şimdi.

Piaggio zip sayfası biraz apar topar hazırlandı sanırım teknik veriler broşür felan açılmıo:

http://www.piaggioturkiye.com/model.php?model=zip100

Görüşlerinizi bekliyorum.

Kazasız günler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Model Peşin Fiyat (Nakit Ödemede) 12 Ay Taksit (Peşin Fiyatına)
    X9 500 ABS 11,691 12,990
    X9 500 Evolution 11,340 12,600
    X9 250 Evolution 8,325 9,250
    Beverly 500 9,540 10,600
    Beverly 250 7,650 8,500
    X8 250 Premium 8,099 8,990
    X8 200 7,650 8,500
    ZIP 100 2,699 2,999

eee hani peşin fiyatına 12 taksitti...300 ytl vade farkı koymuşlar...bu ferco motorun işine hiç akıl sır ermez...motobıke drsisinde gördüm ilk olarak...keeway ve honda beatden kaliteli olduğuna inanıyorum...genel kanı böyle bence...ama biraz küçük gibi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    honda ses dylan 150

kimsenin fikri yok mu?

şaşırdım walla gel sen tanışma kısmında sıcak karşılan (teşekkürler herkese) ama bi konu açtık tık yok (saolasın mete han). Bu arada bi kaç foto daha buldum paylaşayım dedim. avrupanın bilmem neresindeki bi siteden zip 50 cc fotoları. bilmem göstergeler böyle olur mu ama orada bu şekildeymiş.
    Görüşmek üzere.

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @mete_han
    keeway ve honda beatden kaliteli olduğuna inanıyorum...genel kanı böyle bence...ama biraz küçük gibi...
    Metehancım, Piaggio zaten sadece scooter konusunda uzmanlaşmış bir firma. Bırak da Keeway ve Honda'dan kaliteli olsun scooterleri. Keeway'i kıyaslamaya bile sokma bence. Alet çok hoş ama dediğin gibi biraz ufak.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    Bu motsiklet benim de çok hoşuma gitti.. Hatta bu konunun aynısını tam açacaktım ki açıldığını farkettim.. Vitesli motosiklet almayı düşünürken param yetmediği için ve yazı da boş geçirmemek için şuan aklımda bu motosiketten alsam mı acaba diye bir düşünce oluştu bir anda..

Fiyatı bence çok uygun.. rakiplerinin Honda Beat ve Yamaha Cygnus RS olduğu düşünülürse tabi.. Fakat teknik özellik olarak özellikle Cygnus RS'ten daha zayıf kaldığı gözüküyor.. ama sonuçta Piaggio ve tasarımı bence hepsinden daha güzel.. sadece tek bir dikiz aynası olması bence en büyük eksikliği fakat belki diğeri ekstra ücretle takılabilir..

bu motosikleti keeway'la falan karşılaştırmak bence hakaret olur.. Piaggio gibi bir markanın Keeway rakibi olamaz.. teknik özellikler konusunda daha iyi olsalar bile sanırım dayanıklılık konusunda yanına yanaşamazlar.. aşağıya italyanca sitesinden bulduğum teknik özelliklerini ekliyorum.. maksimum hızını 70 km/s olarak göstermişler, bu hızla trafikte biraz problem çıkartabilir.. özellikle de otoyollarda..

Tablo İtalyanca fakat anlşılmasında bir problem çıkmayacağını sanıyorum..

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı owunch adlı üyeden alıntı
    şaşırdım walla gel sen tanışma kısmında sıcak karşılan (teşekkürler herkese) ama bi konu açtık tık yok (saolasın mete han). Bu arada bi kaç foto daha buldum paylaşayım dedim. avrupanın bilmem neresindeki bi siteden zip 50 cc fotoları. bilmem göstergeler böyle olur mu ama orada bu şekildeymiş.
    Görüşmek üzere.

hocam öncelikle, emin ol ki herkes yardımcı olmak ister ama malum iş, güç, türlü sorumluluklar vs. insanın vakti olmayabiliyor.

ikinci olarak, bence bu piaggio yu keeway ve beat ile kalite anlamında karşılaştırmak hata olur diye düşünüyorum. özellikle keeway ile..
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Motosikleti
    honda ses dylan 150
    ilnapoli sanırım türkiye deki modellerinde iki dikiz aynası olacak çünkü dergilerdeki reklamlarında hep çift dikiz aynası var. reklamda arka çanta hediye olarak gösteriyorlar. Bir de medline üyeliği hediyeymiş ama ne işe yarıyor bilmiyorum

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    hımm hangi dergide ilanı var ben hiç göremedim ama dediğin gibiyse fiyat daha da cazipleşiyor.. çünkü ne Cygnus rs'te ne de Beat'te arka çanta var..

Medline üyeliği de sanırım kaza, ambulans yardımı gibi bişey... başına bi iş gelirse yani medline dan ücretsiz veya indirimli ambulans çağırabileceksin gibi bi durum herhalde..

Motosikleti
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı
    @mete_han

Metehancım, Piaggio zaten sadece scooter konusunda uzmanlaşmış bir firma. Bırak da Keeway ve Honda'dan kaliteli olsun scooterleri. Keeway'i kıyaslamaya bile sokma bence. Alet çok hoş ama dediğin gibi biraz ufak.
    kanka keeway nasıl yazdım inan anlayamadım...ben o segmentteki Honda Beatle bws 100 yazıcaktım...nasıl böyle yazdım hayret...keeway pıaggoyla sidik bile yarıştıramaz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    honda ses dylan 150
    Alıntı ilnapoli adlı üyeden alıntı
    hımm hangi dergide ilanı var ben hiç göremedim ama dediğin gibiyse fiyat daha da cazipleşiyor.. çünkü ne Cygnus rs'te ne de Beat'te arka çanta var..

Medline üyeliği de sanırım kaza, ambulans yardımı gibi bişey... başına bi iş gelirse yani medline dan ücretsiz veya indirimli ambulans çağırabileceksin gibi bi durum herhalde..
    bu ayın motosiklet ve motorbike dergisinde vardı.

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    kanka keeway nasıl yazdım inan anlayamadım...ben o segmentteki Honda Beatle bws 100 yazıcaktım...nasıl böyle yazdım hayret...keeway pıaggoyla sidik bile yarıştıramaz...

yav şimdide Honda Beatle yazmışım...yok bide beatles grubu...tövbe tövbe ya...bu gümrük işlerinde o okadar bunalıyomki...ben öncedende saçmalardım...şimdi daha fazla saçmalamaya başladım...yoksamkine Alzheımermıyım...

owunc kanka bodrumda nerdesin...

ben turgutreisi iyi bilirim...orda teyzemin yazlığı var müdürüm...avtanın yanında koçyiğit sitesi...teyzemin adıda Hanife KOÇYİĞİT...anla be kardeşim site teyzemin...club armonıayaya gelmeden...

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    biraz daha büyük olsa kışın savurur bu alet
    kalite bakımından nasıl çinle karşılaştırdınız ya

aricane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Fly 150
    ben piaggio fly 150 kullanıyorum,
    zip hic kullanma sansım olmadı, zaten TR ye yeni gelecek bir model bahsettiğiniz gibi.
    motorların fiyatlarını düşürmek için daha az maliyetli basit modeller getiriyor piaggio ucuz motorlarla kolay basa cıkabilsin diye.
    ancak kotu bir motor olacagını sanmıyorum.

Motosikleti
    honda ses dylan 150
    ilnapoli sağolsun italyanca göndermiş teknik verileri baya anlaşılıo ama kafama bişi takıldı consuma carburante nin yakıt tüketimi olduğunu düşünürsek ki ben öyle düşündüm percorrenza a 40 km/h yi ortalama saatte 40 km varsayıp ortalama 53 km litrede yakıo çıkıo eğer doğru mantık yürütüysem tabi . 100 km de 2 litreden az kulağa hoş gelio. Pekii Ciclo ECE 47 nedir. 47 km/h ile bi litreyle 35 km deil herhalde italyanca bilen veya bu terimleri bilen warsa bi el atsın .

Mete kanka ben eczaneyi yeni açtım bodrumda 11 senedir izmirdeydim. Validenin merkez iş bankasının yanında eczane vardı. Ben de eylülde bitirdim 2 ay önce garajın karşısına açtım "övünç eczanesi" beklerim hepinizi

Motosikleti
    vayyy eczacııı güzeliii seniii...hayırlı olsun bakem yeni dükkan...kanka teyzemde İzmir Bornovada migrosun arkasında oturur...teyzeoğullarım yenişehir sanayi sitesinde iş ambiansı...enişteminde nacizane bir fabrikası var... ama nirde bilmiyom...mutfak mobilyaları üretiyo...dayım bayraklıda...urladada akrabalar var...İzmir benim canım be kankacan...Bodrum çok isabetli bi karar...ama yazı psikopat oluyor...deli yakıyor...hayırlısı olsun...site üyelerimizden dishy adlı üyede eczacı kalfasıdır...(ne alakaysa)...meslekdaş hesabııı...

kanka bende Bodruma gelirsem Turgeutreis Kadıkalede siteden villa seç...

Motosikleti
    vespa px 150
    Scooter alcaklan olay piaggio'dur.Kızmayın ama piaggio yanında keeway yalan.Ama hondalar da çok iyiler

Motosikleti
    honda ses dylan 150
    ani bi kararla aslında biras düşünerek oldu ama bugün gittim ve honda dylan 150 aldım ve hastası oldum. deli oldum. amacım zipi beklemekti ama şöle bi yorumları okuyunca özellikle murat d nin bi de görüpte kullanınca zip i beklememeye karar werdim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler