Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Daelim Roadwin 250R

Motovento
    REKLAM ALANI
    RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Motorum 2250 km de . Etrafdan çok ilgi görüyor. Max 140 km hız yapıyor. Başlangıç için çok doğru seçim oldu. Bunu satıp z800 veya cb650 almak istiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı RODWIN250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum 2250 km de . Etrafdan çok ilgi görüyor. Max 140 km hız yapıyor. Başlangıç için çok doğru seçim oldu. Bunu satıp z800 veya cb650 almak istiyorum
    hocam almak istediğin iki motorun tip olarak birbirleri ile alakası pek yok gibi buhrandamısın

motoru satmaya niyetin varsa haber edersen sevinirim arıyorum bir tane.

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    yok buhranda değilim de ,, tipine bakacağım kim yakışıklı ise onu alacam. Motorumu satar satmaz da bunu yapacağım. tabiki... Motorumu heniz satlığa çıkarmadım daha çok yeni... ama almak istersen görüşelim derim. Bende gider FZ8 alırım..

Motosikleti
    Yamaha mt09
    yok buhranda değilim de ,, tipine bakacağım kim yakışıklı ise onu alacam. Motorumu satar satmaz da bunu yapacağım. tabiki... Motorumu heniz satlığa çıkarmadım daha çok yeni... ama almak istersen görüşelim derim. Bende gider FZ8 alırım..
    hocam motoru henüz denemedim, görmedim yakından, akşam bir arkadaşla anlaştık bakıp deneyeceğim, kısmetse onu alırım, ama sizinki siyah siz ne kadar istiyorsunuz acaba ? varmı telefon felan görüşelim. gerçi alacağım arkadaş güzel fiyata vericek ama. oda kırmızı 3000 de

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam motoru henüz denemedim, görmedim yakından, akşam bir arkadaşla anlaştık bakıp deneyeceğim, kısmetse onu alırım, ama sizinki siyah siz ne kadar istiyorsunuz acaba ? varmı telefon felan görüşelim. gerçi alacağım arkadaş güzel fiyata vericek ama. oda kırmızı 3000 de
    Siz bir görüşün o arkadaşla, alırsanız hayırlı olsun bu forumda bekleyeceğim sizi. Anlaşamazsanız bana özele yazın görüşürüz, bende FZ8 e adım adım ilerlerim fena da olmaz......

Motosikleti
    Yamaha mt09
    dostum almadım maalesef, bugün gittim bir bayide inceledim motoru, pek hoşuma gitmedi yakından açıkçası, birde kullanıcısı ile konuştumda, titreşim biraz fazlaymış, barkın abinin incelemesinide baştan aşşa iki kere izledim, ordaki kullanıcılarda en beğenmedikleri motor olarak söylediler, bide titreşimden çok şikayet ettiler o yüzden hoşuma gitmedi, gittim bi arkadaşla calibre 250rr ile anlaştım, ilginç olan bunların hepsini bugün yaptım... hayırlısı olsun bakalım insallah sorunsuz bineriz

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Motorum 2580km oldu. Iki gün önce arabamla işe giderken Beylikdüzü'nde yanımda. Siyah roadwin 250r geçti. Plakası yoktu arka çamurluğuda kestirmiş. Beylikdüzü taraflarında daelim roadwin 250r kullanıcıları varsa tanışmak isterim.

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Alıntı Motocross59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor Güzel Ama Şayet Unutmayınki Hava Sogutmalı Yani Cok cabuk Isınacagı Anlamına Geliyor Böyle Bir Motorda Kesinlikle Su Sogutma Olması Lazım NEden Derseniz Etrafı Granajlarla Cevrili Bir Motorun Hava Akımı Biraz Zor Olur Ve Cabuk Hararet Yapar.
    Keşke Su Sogutmalı Olsaymış.
    Su soğutmalı bu motor,
    Tüm motor sevenlere sevgilerle..

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Su soğutmalı bu motor,
    hahaa adam kaç dakka yazmış üşenmeden :D motorun özelliklerine bile bakmamış boşuna yazmış...

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Motoru tanımadan yazmamak lazım. Daelim roadwin 250r Güney Kore'nin tüm dünyada sattığı başlangıç motoru ve her şeyi düşünülmüş bir motor. Su soğutmalı, mükemmel frenleri de var ayrıca . Geçen haftalarda 100km hızla önümde doğa kolejinin servisi gidiyordu aramızda 45-50 metre vardı şöför birden ani fren yaptı bende peşinden tatlı sert yaptım ama çok iyi yavaşladı motor hiç dağıtmadan 40km düştüm . Bu motor Güney Kore'nin geldiği son teknoloji ile üretilmiş. Hondanın çekindiği bir marka gerek scooterda gerekse başlangıç R modelinde
    Adem Balkan bunu beğendi.

mtasdel60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Rs 200 2019
    Bu motosikleti bayağı önceden Samsun lifan bayiisinde görmüştüm, 250 R yazıyordu anlam veremedim tabi neyin nesidir diye.beyazdı bayiideki. Amma velakin çarşıda gördüm almış birisi siyah rengini. altını çizerek söylüyorum MOTORUN GÖRÜNÜŞÜ KALİTE arkadaş, hiç öyle dandik durmuyor. Yuki spitzere de bindim, calibreye de yani bunlarla kıyaslama yapmak mantıklı değil ama yukideki plastik rezalet, ama roadwin tamamdır, geçer oy aldı benden görünüş ve grenaj olarak, içini motorunu gidişini bilemiyorum inşaallah kullanmak nasip olur

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Istanbulda kullanan çok var. Ben 156km/s sürat yaptım enson. Youtube da bir arkadaş video koymuş 173 yaptırmış motora. Bu süratleri kalitesi kötü olan motorun yapması mümkün değil. Benim ki de siyah her gören hayran hayran bakıyor.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu motoru ciddi olarak düşünmeye başladım. Kullanan arkadaşlar şunun titreşimini biraz detaylı anlatabilirler mi ? Önceden başka bir motor kullanan birisi bu açıdan bilgi verebilirse çok iyi olacak. AEA incelmesinde herkes kötü demiş ama okuduğum ve izlediğim tüm yabancı kaynaklı testlerde motor övülüyor. Titreşimi rahatsız ediyor diyen kimse yok. Motorun diğer yönlerden iyi olduğu zaten belli. Gidiş, duruş çok güzelmiş. Yol tutuşunu da çok övüyorlar ama karşılaştırma videosunda bizimkiler onu da beğenmemişler.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    alda hocam almadan önce iyice araştır, parça sıkıntısı, motor kalitesi ne alemde, ben motorda iki şeye bakarım, motorun kalitesine, birde servis ağının genişliğine, parça sıkıntısı felan varmı diye... gerisi titreşim ıvır zıvır salla ama aşırı titreşimin alemide yok yani

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Büyük kaza yapmadığın sürece parça ihtiyacı olacağını düşünmüyorum. Millet motoru dağıtp krank bekliyor, sonra gelmesi uzun sürdü diye şikayet ediyor. Standart sarf malzemesi sınıfındaki parçalar ile ufak tefek aksesuarları çabuk bulunsun yeter. Yok jantmış, krankmış, vites kutusuymuş çok önemsemiyorum. Kalite olarak zaten Daelim'in tartışılacak bir yanı yok. Hyosung neyse bu da odur.

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Arkadaşlar bu motor gerçekten titremiyor. Ben sıfır aldım 2000km biraz titreşim vardı şimdi oda yok. Orijinal yağını kullanıyorum. Bu motorların sübabları yağ basınçlı çalışıyor. Güney Kore bu işi çözmüş. Zaten japonlara yedek parça üreten firma daelim. Yılda 300bin adet motor üretiyorlar. Ben motorumdan çok memnunum. Lastikleride değiştirmedim hiç de sorunum yok lastikle. Virajlarda gayet sorunsuz. Frenler e bahane bulsam günaha girerim. ABS değil ama çok iyi çalışıyor. Daelim 600 lük yapsa gider alırım.

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sahibinden.om'a girince sadece sıfırı satılan, 2. elleri piyasada olmayan motorları görünce tırsıyorum açıkçası. Ama firma direk dist.'lüğü kendi almış galiba türkiyede, kore menşeili olması iyi özellikler. CBR 250 de önde tek disk var buna 2 koymuşlar. Benim mondi gibi frene basınca otomatk olarak bir sol şeride atmıyordur inşaallah :D Yaza doğru ya 50.000 de bi cbr yada bi daelim alırız inş.

CBR gibi bununda arkasına topcase ve yanlara çanta takabılmek için demirleri var mıdır acaba ? Touring motoru yapıp vuracam kırbacı.

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden.om'a girince sadece sıfırı satılan, 2. elleri piyasada olmayan motorları görünce tırsıyorum açıkçası. Ama firma direk dist.'lüğü kendi almış galiba türkiyede, kore menşeili olması iyi özellikler. CBR 250 de önde tek disk var buna 2 koymuşlar. Benim mondi gibi frene basınca otomatk olarak bir sol şeride atmıyordur inşaallah :D Yaza doğru ya 50.000 de bi cbr yada bi daelim alırız inş.

CBR gibi bununda arkasına topcase ve yanlara çanta takabılmek için demirleri var mıdır acaba ? Touring motoru yapıp vuracam kırbacı.
    Alın daelim roadwin rahat edersiniz? touring de yap cros da yap adventure de yap tepe tepe kullan tık demez. garanti

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alın daelim roadwin rahat edersiniz? touring de yap cros da yap adventure de yap tepe tepe kullan tık demez. garanti
    dostum alın diyosunda, daha önce hiç japon kullandın mı bilmiyorum, bende hep çinli motorlara bindiydim bide honda cbr 125 aldımki, meğer motora binmemişim, valla ali emre hocam sana da mutlaka bir yirmi km kadar japon motora binip ondan sonra mukayese yapmanı öneririm, sanırım ilk vitesli motorunuz daelim...

Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum alın diyosunda, daha önce hiç japon kullandın mı bilmiyorum, bende hep çinli motorlara bindiydim bide honda cbr 125 aldımki, meğer motora binmemişim, valla ali emre hocam sana da mutlaka bir yirmi km kadar japon motora binip ondan sonra mukayese yapmanı öneririm, sanırım ilk vitesli motorunuz daelim...
    İlk vitesli ve ilk motorum. Bundan sonraki motorum Fuardan sonraki gün 2014 honda cbr 650 F olacak kısmetse.. o zaman tadına bakıcam. Test sürüşü bile yaptırmıyorlar. Aldın beğenmedin yandın gitti. Test etmek istediğim bir kaç motor var ama nerde yapılır kimin motoru ile yapılır bilmiyorum..... Bu arada tabiki honda iyi motor ben şunu vurgulamak istedim.. Daelim de en az honda gibi iddealı ve kalitesi çin motorlarına göre kat kat üstte...

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler