Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Mondial 100 MG Prince Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Vazgeçtim ikinci el almaktan. Sıfırı 2.000 lira olan motosiklete millet 1.750 istiyor.
    Bende sıfır alırım, kredi kartına taksit yaparım daha iyi.
    Şimdi almayıp, 4 hafta motosikletsiz beklemem gerekecek. Sonuçta satınca, millet modele bakacak.
    ugrgnr ve mahsunkul bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Peki yeni yılda fiyatlar artar mı? Yani vergi değişikliğinden dolayı falan.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    fiyat artmaz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hocam sizin paylaşımlarınız cok cok iyi sagolun. Kışın tuketimi tekrar olctunuz mu ne kadar tuketiyor? su an 15 bin km'ye gelmişsiniz kazasız belasız surusler

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Bende dün akşam itibariyle satın aldım. Hava güzel olmadığı için pek süremedim.
    Daha 10 km'de. Cup motoruma göre pek konforlu olduğu söylenemez. Yeni olduğundan mıdır nedir, amortisörleri taş gibi. Arka fren ve debriyaj kolu da aynı şekilde sert.
    Çalıştırmak için yarım saat uğraşıyorum. Servisteki usta kaç kere çalıştırdı, hep tek seferde. Ben beceremiyorum herhalde.
    Oturuşu, sürüşü falan daha iyi tabi cup'a göre. Cup'a göre titreşimi daha az ama yok da değil tabi ki.
    Debriyajlı motosiklet sürmeyeli 2 yıl oluyor nerdeyse, o yüzden epey bir acemilik yaşadım 10 km zarfında.
    Biraz daha kullanayım, ayrıntılı ve kesin bilgiler verecegim.

---------- Post added at 15:58 ---------- Previous post was at 15:54 ----------

Plaka, ruhsat vb. için kaç gün sürem var acaba?
    Bu arada unutmuşum fiyat yazmayı, çıplak motor, 12 taksitle 1830 tl.
    Çıplak derken plaka, ruhsat, koruma demiri, arka basamak, arka çanta falan hariç...
    Onları da en kısa zamanda taktırmak lazım tabi.
    ugrgnr ve mahsunkul bunu beğendiler.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    kardeşim hayırlı olsun fıyatı da cok ıyı 1830tl baya ıyı bı fıyat. bu arada daha 10km surmussun dur daha o motor acılcak selesı falan herseyı rahatlar ama rodaj donemını ıyı gecır bence tekrar hayırlı olsun allah kazasız belasız surmeyı nasıp etsın
    rs_guven ve mahsunkul bunu beğendiler.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Allah razı olsun.. Daha iyisi sana nasip olsun inşallah..!!
    Yukarda da dediğim gibi, biraz kullanayım ayrıntıları veririm.
    İlk ayrıntı; cup'tan sonra (deposu 3.7 litre) depoyu duoldurmak göze geliyor.
    Tam 11 litre. İlk defa bir seferde benzine o kadar para verdim...
    ugrgnr bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 125mh drift
    öncelikle iyi akşamlar benim 125 mh driftim vardı sattım allah nasip ederse mondila 100mg prince yada 100mg superboy almayı planlıyorum + larını - lerini söylerseniz cok memnum olurum fabrika cıkısı lastikleri nasıl
    ugrgnr bunu beğendi.
    Yolun Keyfini Çıkar Ve Kasksız Asla Yola Cıkma! {aea}:cat:

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Benim daha çok yeni, yorum yapmak için erken. Lastikleri, (motosikletlerin çoğunda olduğu gibi) tabi ki iyi değil. Bütçem kısıtlı olduğu için degiştiremedim.
    Merak ettiğin birşey olursa sor, cevaplamaya çalışayım.
    ugrgnr bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim daha çok yeni, yorum yapmak için erken. Lastikleri, (motosikletlerin çoğunda olduğu gibi) tabi ki iyi değil. Bütçem kısıtlı olduğu için degiştiremedim.
    Merak ettiğin birşey olursa sor, cevaplamaya çalışayım.
    Lastikler idare eder ama düşük hızlarda motoru fazla yatırma ön lastik kayarsa toparlaması çok zor oluyo yavaşken. Ben bi kere ayağımı yere sürttürerek dönmeye çalıştım yola katılırken ama cub'a benzemiyor motoru deviriverdim.
    rs_guven bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    güven kardeşim hayırlı ugurlu olsun yeni motorun çok sevindim almana , bnmde bir aralar gözdemdi motor almak istiyordum onu kısmet mr ye oldu kazasız belesız sürüşler dilerim tekerin hep düz bassın
    rs_guven bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı pckopat001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güven kardeşim hayırlı ugurlu olsun yeni motorun çok sevindim almana , bnmde bir aralar gözdemdi motor almak istiyordum onu kısmet mr ye oldu kazasız belesız sürüşler dilerim tekerin hep düz bassın
    Allah razı olsun kardeşim. Ben vergi meselesi için bunu tercih ettim.
    Allah hepimizi kazadan beladan korusun...
    Senin motosikleti de inceledim bayide. Çok güzelmiş.

---------- Post added at 10:11 ---------- Previous post was at 10:08 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastikler idare eder ama düşük hızlarda motoru fazla yatırma ön lastik kayarsa toparlaması çok zor oluyo yavaşken. Ben bi kere ayağımı yere sürttürerek dönmeye çalıştım yola katılırken ama cub'a benzemiyor motoru deviriverdim.
    Bırak yatırmayı, dikine zor sürüyorum
    Şaka bir yana acilen alışmam lazım debriyaj işine..
    ugrgnr bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı beyko45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle iyi akşamlar benim 125 mh driftim vardı sattım allah nasip ederse mondila 100mg prince yada 100mg superboy almayı planlıyorum + larını - lerini söylerseniz cok memnum olurum fabrika cıkısı lastikleri nasıl
    neden sattın Drift'ini be kardesım? keske tutsaydın elınde ama tabı butce sıkıntısından falansa bısey dıyemem. alıcaksan Prince'le superboyun zaten motorları aynı fakat tip olarak Superboy şu an çok iyi. Prince'i hemen alırsın gıtsen bı bayısınden ama Superboyu 2013'e kadar beklıcez

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

Allah razı olsun kardeşim. Ben vergi meselesi için bunu tercih ettim.
    Allah hepimizi kazadan beladan korusun...
    Senin motosikleti de inceledim bayide. Çok güzelmiş.

---------- Post added at 10:11 ---------- Previous post was at 10:08 ----------

Bırak yatırmayı, dikine zor sürüyorum
    Şaka bir yana acilen alışmam lazım debriyaj işine..
    lastik fiyatları ne kadar acaba ya aynı durumdayız, ben de alsam lastıge pek butce ayıramam bakalım napıcaz.. neyse sen bı alıs debrıja da vırajlarda yuksek hızlarda ve dusuk hızlarda donuslerı dene bı SS gibi yatmasa da sonucta donucek kadar yatsa yeter dusmeyelım bı de donelım derken sonra hadi bakalım dikkatli ol motoru surerken. az once cok buyuk bı kaza atlattım 10cm'le resmen. ısıklardan gecerken meganın tekı ondekını sollucaktı sınyal falan vermedı basıp gecıyım dedım herıf sola bı kaydı yemın edıyorum 10cmle sıyırdım. hızım 70'di. o hızla araba surtse bıle dırek yerdeydım allah korudu.. allah herkese kazasız belasız surmeyı nasıp etsın. şans ve dikkat. motorda bu ikisinden baska hıcbısey onemlı degıl. 'biraz da tecrube tabi
    rs_guven bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden sattın Drift'ini be kardesım? keske tutsaydın elınde ama tabı butce sıkıntısından falansa bısey dıyemem. alıcaksan Prince'le superboyun zaten motorları aynı fakat tip olarak Superboy şu an çok iyi. Prince'i hemen alırsın gıtsen bı bayısınden ama Superboyu 2013'e kadar beklıcez

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

lastik fiyatları ne kadar acaba ya aynı durumdayız, ben de alsam lastıge pek butce ayıramam bakalım napıcaz.. neyse sen bı alıs debrıja da vırajlarda yuksek hızlarda ve dusuk hızlarda donuslerı dene bı SS gibi yatmasa da sonucta donucek kadar yatsa yeter dusmeyelım bı de donelım derken sonra hadi bakalım dikkatli ol motoru surerken. az once cok buyuk bı kaza atlattım 10cm'le resmen. ısıklardan gecerken meganın tekı ondekını sollucaktı sınyal falan vermedı basıp gecıyım dedım herıf sola bı kaydı yemın edıyorum 10cmle sıyırdım. hızım 70'di. o hızla araba surtse bıle dırek yerdeydım allah korudu.. allah herkese kazasız belasız surmeyı nasıp etsın. şans ve dikkat. motorda bu ikisinden baska hıcbısey onemlı degıl. 'biraz da tecrube tabi
    Çok çok geçmiş olsun kardeşim.
    Pirelli tubeless lastik; arka 90 lira, ön 75 lira. Çok para değil ama olmayınca olmuyor...
    ugrgnr bunu beğendi.

Motosikleti
    Gerek yok pirelli'ye, Unilli alın 10 numara lastik çifti 100 lira. Ama ben derim orjinal lastiklerini de en az 5 bin km kullanın, dikkat edince o kadar sıkıntı çıkarmaz çünkü.
    rs_guven bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    100 lira iyimiş
    rs_guven bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Gerek yok pirelli'ye, Unilli alın 10 numara lastik çifti 100 lira. Ama ben derim orjinal lastiklerini de en az 5 bin km kullanın, dikkat edince o kadar sıkıntı çıkarmaz çünkü.
    Lastik ömrü bitinceye kadar degiştirmem herhalde. Artık kaç bin giderse
    Bu arada 100 lira süpermiş. Iç lastikli mi?

Motosikleti
    Lastik ömrü bitinceye kadar degiştirmem herhalde. Artık kaç bin giderse
    Bu arada 100 lira süpermiş. Iç lastikli mi?
    Tubeless ama senin motorun ön jantı biraz ince, arkayı tubeless yaparsın ama ön iç lastikli olursa daha güvenli olur.
    ugrgnr, rs_guven ve EKONOMİ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    mengü kardeşim bu lastiklerden anlıyosun gibi duruyo.. peki bana bi tavsiye verebilir misin ? hem asfaltta hem de toprakta taşlı yolda gidebilicek kaliteli bişey ama 100lirayı geçmicek.. sadece arka lastik. almıcam da ogrenıyım kenara yazayım dursun aldıgım zaman zaten konu acıcam lastikle ilgili
    rs_guven bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Tubeless ama senin motorun ön jantı biraz ince, arkayı tubeless yaparsın ama ön iç lastikli olursa daha güvenli olur.
    O zaman ilk fırsatta arka lastigi, 90-90-18 unilli tubeless lastik ile değiştiriyoruz...

---------- Post added at 15:31 ---------- Previous post was at 15:26 ----------

Ben ayda ortalama 250-350 km arası yol yapan biriyim. Nasıl bitecek bu rodaj? Sakin kullan, artçı alma vs.

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)