Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

BUMOTO- BM CALİBRE 250 cc - Çok merak ettiğim 250'lik

Motovento
    REKLAM ALANI
    crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu yıl en çok da bu model konuşulucak gibi. İnşallah hayırlı bi motosiklettir. Bu motor hakkında geniş bilgili arkadaşlardan notlar istiyorum
    http://www.bu-moto.com/modelDetay.aspx?id=75

,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    bugün bende fuardaydım ..resim çektim ama yükleyemiom..nerden yüklüyoruz yardım edermisiniz.hızlıerişim çalışmıyo

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    29beygir 170km hiz? fiyati ne kadar? goruntusu cok hos, uygun fiyatli olursa sirf goruntu icin bile alinir, crazyboyone alir, kullanir yada bilgi gecerse eline paylasirsan sevinirim,tesekkurler

ümit_150_zc; Kardeşim ben url'den yüklüyorum images'den nasıl yüklenir bilmiyorum
    kursattekin Tabi bi bilgi alırsam hemen yazıcam bence güzel birşeyse piyasayı sallıyıcak tek silindir 29bg 7.500 TL civarıydı sanırsam

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    acikcasi benim cinlilere karsi cok fazla onyargim yok, scooter da bindim cinli, chopper da, hic sorun yasamadim, cinli scooterlar dokuluyor cok sorun cikariyor deniliyor, bir kismi dogru ama oyle kullanicilar gordum ki yoldaki tumsekten ucarak gecen, cukurlari bos gecmeyen, montaji duzgun olduktan sonra motoru kolay sorun cikarmaz gibi geliyor, dis aksam genelde gunesle falan dokuluyormus ama onlarda ucuz, degistirilir zamanla, 2. el ninja,hyo,honda alinabilir belki bu paraya ama bu motorun sekli hos, bence sans verilmesi gerekir, cinli motor kotu demek degil, sadece bizim saticilar cinden ucuza mal istiyorlar, yoksa cin parayi ver sana japon kalitesinde de motor yapar
    dürümdöner, brds, nezih77 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    29 hp ne kadar gerçekçi bilmiyorum

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    çinliler coşar...
    yakın da japonlar da nal toplamaya başlar gibime geliyor...
    ysn17 bunu beğendi.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    ekrem gerçekten 29 hp ise cbr 250 lerin tozunu attırır çünkü doch motor yazıyor ama işte seninde dediğim gibi insan güvenemiyor gerçekten 29 hp mi. gerçi bende geçtiğimiz yaza kadar hep japon motosikletler kullanmıştım ama yazın hergün sahil kentlerine canlı müzik yapmaya gidip geldiğim için bişey olursa içim yanmasın diye mondial aldım hiçte pişman olmadım eğer buda böyleyse ve 29 hp ise mükemmel olur.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    şu motor bile bence güzel naked olarak iyi bir seçim olabilir fiyatını bir öğrenebilsek

http://www.bu-moto.com/modelDetay.aspx?id=74
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

herkese slm lar ..

fıyatı pazartesı bellı olacakmıs motomanıa dan aldıgım bılgıye gore fıyatıda 7000 tl cıvarı olacak dendı..

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekrem gerçekten 29 hp ise cbr 250 lerin tozunu attırır çünkü doch motor yazıyor ama işte seninde dediğim gibi insan güvenemiyor gerçekten 29 hp mi. gerçi bende geçtiğimiz yaza kadar hep japon motosikletler kullanmıştım ama yazın hergün sahil kentlerine canlı müzik yapmaya gidip geldiğim için bişey olursa içim yanmasın diye mondial aldım hiçte pişman olmadım eğer buda böyleyse ve 29 hp ise mükemmel olur.
    Evet semih gerçekten 20 hp ise çok çok iyi.Bi çinliye göre tasarımı gayet hoş Küçük bi detay ama kawasaki,honda,hyosung un ısrarla 250cc motorlarına koydukları tipsiz sinyallerden güzel ve galiba ledli sinyalleri var bu bile bişey Ama farları böyle siyah karartma hoş olmamış

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    bu değilde kanuninin yeni gt 250 naked ı güzel olmuş bazı fotolarda rastladım, yarın gidip yakından inceleyeceğim.

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet semih gerçekten 20 hp ise çok çok iyi.Bi çinliye göre tasarımı gayet hoş Küçük bi detay ama kawasaki,honda,hyosung un ısrarla 250cc motorlarına koydukları tipsiz sinyallerden güzel ve galiba ledli sinyalleri var bu bile bişey Ama farları böyle siyah karartma hoş olmamış
    Fuarın ilk günü 2 dk da olsa yakından bakma şansım oldu. Resimlerden daha kaliteli ve daha canlı ve daha da güzel duruyordu. Pazar günü baya bi inceliceğim motorlardan biride budur.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakalım zamanla görücez ekrem. o kadar çok model var ki insanın başı dönüyor artık

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    bahsi geçen motordan yuki de var aynısı
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...75947917/detay

Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahsi geçen motordan yuki de var aynısı
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...75947917/detay
    hemen yukinin sitesine baktım herşeyiyle aynı

http://www.yuki.com.tr/urun/13/yk250-6-ates

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    ben de çok merak ediyorum aslında bu motoru bakalım ne kadar tutulacak

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    En fazla 10000 devirebiliyo bumoto'nun bütün araçları. Bumuto marka olarak en güzel ilginç tipli ama C kalite ürünler getiriyo. gelen olayı bu bu markanın
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    yukinin ki 1 beygir az, 10km dusuk hizli ama 55tl pahali hondaya ozenmisler, wave 125cc 3920tl 110cc 4000tl
    not: japon-cin ayni aslinda, hepsi bunlarin cinlilerden ureme

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    yukide on tek disk gorunuyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)