Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Alttaki kaldırma için üstteki ise ekstra çamurluk için. Bajajda görmüşsündür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Ne kada da temiz bir motor , kendimden utandim valla :D

Yarin bi inceleme yazisi yazacagim. Bu fotoda bugunku temizlikten sonra

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Az önce gezdim yine, 100 ile giderken 6.vites gazı full açınca çok güzel ve tatminkar bir serilikte 136 ya kadar hızlanıyor. Bu özelliği ni çok beğendim. Fakat bu duke200 ler biraz fazla sesli çalışıyor

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarin bi inceleme yazisi yazacagim. Bu fotoda bugunku temizlikten sonra

http://i.hizliresim.com/ly5aaE.jpg
    Kaymak gibi olmuş. Jant şeritlerini çok beğendim bende almayı düşünüyorum ne kadara aldınız?
    Mexico bunu beğendi.

Reklamcıda yaptırdım. 25 TL her şey dahil

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Reklamcıda yaptırdım. 25 TL her şey dahil
    Harika gözüküyorlar valla ben çok beğendim. Orjinal gibi.

Zaten duke yazısı depodakinin. KTM yazısıda sele altındaki yazının aynısı. Aynı font yani
    kanucan ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM DUKE 200 / 2015
    Zaten duke yazısı depodakinin. KTM yazısıda sele altındaki yazının aynısı. Aynı font yani
    Çok güzel olmuş, sakıncası olmaz ise çalışmanın dikitalini paylaşır mısınız, bizde bulunduğumuz yerde bir reklamcıdan çıkartalım.

Alıntı EB61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel olmuş, sakıncası olmaz ise çalışmanın dikitalini paylaşır mısınız, bizde bulunduğumuz yerde bir reklamcıdan çıkartalım.
    http://csimg.leguide.com/srv/FR/2907...m-690-duke.jpg

Aynen böyle alıp çıkardılar. Nette KTM Sticker yazınca çıkıyor zaten. Benimkini bu linkteki görselden alarak yaptılar

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler nerdesiniz yahu ben de sizden bahsetmiştim yazımda. Arkadaş 30bin'i devirir mi bu motor diye soru sormuştu.

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke 200'ün (abs'siz)...200-250cc klasmanında en-iyi frenlere sahip,kaldı ki aynı fren teribatı 390 Duke ve RC 390'da var.(44 bg'i durduruyo aynı fren sistemi)...Ön-arka çelik örgülü fren hortumları, önler radyal bağlantılı 4 pistonlu mono blok kaliper var..!!..Hangi 200-250cc'de bunlar var????..Senin kulandığın haşat test motoru ile genel ve sağlıklı bi yorum yapamazsın!!!!....(Kerhanedeki karıylan-sokakta normal hatunu bir tutman gibi olmuş) hacı!!!
    E zaten yazmıştım makine folloş olmuş berbat diye. Kaç kere yazmam gerekir ki ?

Ben bütçem gereği üst cc'ye geçemediğim için ciddi düşünüyorum bu sefer de Duke denemeyi. Milletin yazdığına laf söylemek için değil bilgi almak için yorumlara bakıyorum.

Test motoru harici bir duke 200 daha deneyeceğim önümüzdeki hafta içi, 183 kiloluk Inazuma'da ön freni sıktığımda (bak dikkat edin, motorları kıyaslamıyorum fren örneği veriyorum sakin) deponun üzerine çıkıyordum neredeyse, aynı etkiyi bulamadım. Denediğim motor da farkı görürsem yazarım tekrar hocam.

Alıntı E-TEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim boyda 186 artçı yokken bende çok rahatım motorda hatta peglerin konumu çok seviyorum. Pegleri arkada geniş gidon kombinasyonu çok iyi olmuş. O test motorunu bende kullandim çok geni hirpalanmamis canı cikarilmis bir motor
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim duke de 58 binde oldu tık yok tabi bazı değişenler var ama onlar hep stok dışı olaylara kaymamdan dolayı değişti
    benim boy da 1.85 ama hiç te sıkıntı olmuyo ilk bir hafta bende senin gibi düşünmüştüm oturma pozisyonu çok kötü diye ama şimdi alıştım gayet rahatmış.
    Yahu kardeşim, abiciğim nasıl rahatsınız anlamadım ? Benim depoyu tutmam için arka selede , hatta plakalıkta oturmam lazım. Foto bulursam atarım.

Titreşimi geçtim, motor sesini de geçtim, aynaları da geçtim tek takıldığım yer o pegler. Dizlerim gövdemle paralel değil, aşağı doğru bakıyor. Bu da beni çok rahatsız ediyor.

Hele o ayağıma değen fren hortumu kablosu yok mu, tüylerim diken diken oldu hep
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Usta peglere alisiyosun da oturus bence de rahat degil, aslinda rahat ama daha iyi olabilirdi. Arada artci selesine cikip oturuyorum ben de cok rahat ettiriyo ya da ayaklarimi koruma demirine koyuyorum sol dirsek de dizimin ustunde mis gibi gidiyorum o zaman :D

Spormoto sitesine ulaşılamıyor. Sanırım fiyat güncelliyorlar

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CxAnKACx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta peglere alisiyosun da oturus bence de rahat degil, aslinda rahat ama daha iyi olabilirdi. Arada artci selesine cikip oturuyorum ben de cok rahat ettiriyo ya da ayaklarimi koruma demirine koyuyorum sol dirsek de dizimin ustunde mis gibi gidiyorum o zaman :D
    Gidon rahat ellerde hiç baskı hissetmiyorum, trafik içinde bisiklet gibi alet. Ama bacaklarım fazla kalıyor, gidip cross alacağım anasını satayım sığamıyorum hiç bir makineye

Spormoto sitesine ulaşılamıyor. Sanırım fiyat güncelliyorlar
    Benim ilgi alanıma girdi ya zam gelir hep aynısı oluyor
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Turuncu kardeşlik selamlar. Tank pad alayım diyorum, var mı öneriniz?

Lastik değiştiren arkadaşlar siparişi internet üzerinden verip lastikciye mi götürdünüz ? Yoksa direk lastikçide alıp mı değiştirdiniz fiyat fark eder mi

Beyler spormoto sitesine ne oldu yahu? KTM yazınca çıkıyordu artık hiç çıkmıyor

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Turuncu kardeşlik selamlar. Tank pad alayım diyorum, var mı öneriniz?
    Orjinalini al (3 parça olan)...en şık bu...diğer universal olanlar sığmıyor depoya...
    The Power of The Dreams.

Orijinalini goremedim?

Orijinalini goremedim?
    dyavol-77 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)