Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Kendiniz yaparsanız maliyeti hava filtresi hariç
    Yağ /yağ filtresi /buji toplam 95 tl

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı İlker Eren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motora uygun bir topcase arayışındayım, lakin yakışacak birşey bulamadım. Evet, bu alete topcase yakışmıyor. Ama ara sıra gezmeye çıkmıyor ve günlük olarak kullanıyorsanız gerçekten gerektiği günler oluyor.

Ya mevcut oval topcase tasarımlarından birinin turuncu rengi olmalı, yada endurolara taktıkları dikdörtgen şekilli olmalı diye düşünüyorum ama istediğim gibi birşey malesef bulamadım. Yurt dışında bazı yerlerde yakıştırdığım modeller görüyorum ama Türkiye'ye getirmek dert.

Güzel bir fikri olan var mı?
    resim koymuştum ama link çıkmış şimdi düzeltiyom bak bakalım topkeis yakışmıyomu

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:26 ----------

Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendiniz yaparsanız maliyeti hava filtresi hariç
    Yağ /yağ filtresi /buji toplam 95 tl
    diyorum ya bu gidişle öyle olucak zaten takım taklavat var hiç sıkıntı olmaz yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

bugün İSTANBULMOTO ya gitim ve sordum 5000 bakım neye maal olur dedim ve cevap şuydu 200 tl cıvarı
    ustayı öpesim geldi ahanda şimdi keyfim yerine geldi dedim ve gülmseyerek zamanı gelince önceden arayıp randevu alcam dedim ve çıktım.
    Zekerya bey var orda gitmek isteyen duk çüler gitsin söyledim zaten gelmek isteyen başkalarıda var diye büyürsunlar gelsinler dediler.
    demeki insan evladı olan servislerde varmış..
    şimdi bu servis para kazanıyoda diyerleri nabıyo KTM sahiplerini kucaa oturtuyo bence.
    şimdi sıra fabrikaya meil atıcam ve sorucam nasıl bi mantıkla üç kat fazla işçilik alabiliyo bu servisler hangi öküz çıkarmış bu tarifeyi...
    dyavol-77 bunu beğendi.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resim koymuştum ama link çıkmış şimdi düzeltiyom bak bakalım topkeis yakışmıyomu
    yakışmıyo
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Honda Nc750X
    [/COLOR]bugün İSTANBULMOTO ya gitim ve sordum 5000 bakım neye maal olur dedim ve cevap şuydu 200 tl cıvarı
    ustayı öpesim geldi ahanda şimdi keyfim yerine geldi dedim ve gülmseyerek zamanı gelince önceden arayıp randevu alcam dedim ve çıktım.
    Zekerya bey var orda gitmek isteyen duk çüler gitsin söyledim zaten gelmek isteyen başkalarıda var diye büyürsunlar gelsinler dediler.
    şimdi bu servis para kazanıyoda diyerleri nabıyo KTM sahiplerini kucaa oturtuyo bence.
    şimdi sıra fabrikaya meil atıcam ve sorucam nasıl bi mantıkla üç kat fazla işçilik alabiliyo bu servisler hangi öküz çıkarmış bu tarifeyi...[/QUOTE]

Ahmet abide (atamoto) önceden ucuz yapıyordu ama spormoto adama cazz yapıyor piyasayı düşürme diye ... siz siz olun spormotoya şurası su kadara yapıyor demeyin hemen ararlar napıyorsun sen diye

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...74567045_n.jpg

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/...58649210_n.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:26 ----------

diyorum ya bu gidişle öyle olucak zaten takım taklavat var hiç sıkıntı olmaz yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

bugün İSTANBULMOTO ya gitim ve sordum 5000 bakım neye maal olur dedim ve cevap şuydu 200 tl cıvarı
    şimdi sıra fabrikaya meil atıcam ve sorucam nasıl bi mantıkla üç kat fazla işçilik alabiliyo bu servisler hangi öküz çıkarmış bu tarifeyi...
    Güzele ne yakışmaz yahu???...
    The Power of The Dreams.

Sorum bu motor başlangıç motoru mudur? olacaktı ama cevabımı aldım.
    Ehliyetimi alıp bu motordan alıcam.
    Selamlar!

Motosikleti
    motosikletime gündüz farları yaptım Ebay dan getirdiğim 3w tlık pawar letlerden baya görünür oldum trafikte

dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    GS 1200 yavrusu gibi olmuş-maaşallah...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    MT-07
    ben hala o motorun üzerinde aksesuar koyulabilir bi boşluk görüyorum ama, çalışmalarınızı hızlandırmalısınız sayın teneke

Motosikleti
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hala o motorun üzerinde aksesuar koyulabilir bi boşluk görüyorum ama, çalışmalarınızı hızlandırmalısınız sayın teneke
    var tabiki ama yavaş yavaş ebaydan siparişler hemen gelmiyo
    haftaya egzost da gelcek manetler falan var yani yapılcak işler
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    2016 Xmax Ironmax
    dostlar selam,
    haftaya sıfır ABS'siz beyaz2014 duke200 teslim alıyorum. 12000TL anlaştım nakit.

Motor ile beraber aksesuar ne tavsiye edersiniz?
    Koruma demiri, ön uzun cam, ön-arka diskin oralara takılan yan yatmada koruma takozu aklımdakiler.

elçik yaprak şeklindeki (uçantenekenin fotolarında var) korumalar motoru çok crossa benzeteceğinden hoşlanmıyorum

bunların faydası/gerekliliği hakkında ne düşünürsünüz?

önceki motorum 250lik sym scooter.
    yatırmam diye düşünüyorum ama bu korumaları alayım mı yine de?

Bir de bu ön cam aksesuarın rüzgara etkisi olur mu acep? boyum 190cm (azıcık uzun.
    Kullanan var mı?

Değerli kullanıcı yorumlarınız önemli benim için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:12 ----------

bir de istanbul motorun KTM bayiliği alınıyormuş sanırım.
    Satışı durdurmuşlar, sitelerinde KTM modelleri de görünmüyor artık, sadece marka görünüyor.

Bilgisi olan var mı?

Motosikleti
    Alıntı artizz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar selam,
    haftaya sıfır ABS'siz beyaz2014 duke200 teslim alıyorum. 12000TL anlaştım nakit.

Motor ile beraber aksesuar ne tavsiye edersiniz?
    Koruma demiri, ön uzun cam, ön-arka diskin oralara takılan yan yatmada koruma takozu aklımdakiler.

elçik yaprak şeklindeki (uçantenekenin fotolarında var) korumalar motoru çok crossa benzeteceğinden hoşlanmıyorum

bunların faydası/gerekliliği hakkında ne düşünürsünüz?

önceki motorum 250lik sym scooter.
    yatırmam diye düşünüyorum ama bu korumaları alayım mı yine de?

Bir de bu ön cam aksesuarın rüzgara etkisi olur mu acep? boyum 190cm (azıcık uzun.
    Kullanan var mı?

Değerli kullanıcı yorumlarınız önemli benim için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:12 ----------

bir de istanbul motorun KTM bayiliği alınıyormuş sanırım.
    Satışı durdurmuşlar, sitelerinde KTM modelleri de görünmüyor artık, sadece marka görünüyor.

Bilgisi olan var mı?
    aramısa hoş geldin.
    uzun cam dediğin aslında pek uzun değil benim resimlerde görmüşsündür ya ni senin için pek farketmez sadece görüntü bendede boy 185 olduğundan biliyom.
    ön arka düşme takozları değilde sehpaya kaldırma takazları al hem daha ucuz hem daha iyiler.
    elcik korumalar trafikte fazla kulancaksan çarpmala karşi işe yarıyo yani arabaların aynaları genelde vede allah kimseye nasip etmesin kapı açmalarında parmaklarının kırılmasını önlüyo tecrubeden biliyom bide kış günü kapalı elcik takıcaksan bizim kuryelerin kulandığından daha rahat oluyo.
    istanbul moto geçen hafta ordaydım bakıma gelicem dedim bişey söylemediler yetki hakında hem de sordum bakıma size gelirsem garanti devam ediyomu diye tabiki dediler.
    koruma demirini tavsiye ederim ne olur ne olmaz diye al taktır.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    2016 Xmax Ironmax
    Üstad hoşbulduk teşekkürler

Cam hakkaten bilmeyen farkı anlamaz uzun mu normal mi diye. Rüzgara herhangi bir etkisi var mı? Kesme yönünden. Fark yoksa almaya

Koruma demiri turuncu olduğundan şık da duruyor. Onu alırım muhtemelen.

Sehpa takozları yatmada koruyor mu acaba? Şöyleki 2012 scooterımı 1000küsür km de sattım. Kötü havada kullanmam motoru genelde. Yoğun kullanımım olmaz sizin gibi. Tatlısu motorcusuyum biraz

Sehpa takozu sadece bakımda avantajlı ise çok kullanılmayacak, ben yatma olursa onu koruyacak birşeyler bakıyorum.

Elçik koruma da dediğim gibi cross havası istemediğim için çekimserim.

Kask için de bende givi jet kask var, sanırım duke ile kullanamam.
    Nolan N86 baktım, buğu ve ses problemi olmaz değl mi? Max hız 100km civarı kullanırım genelde.

Selamlar

Motosikleti
    KTM DUKE 200 ABS
    Merhaba arkadaşlar,
    2013 KTM 200 ABS kullanıcısıyım, bugün motor hiç olmadığı kadar ısındı fakat herhangi bir uyarı vermedi. Nette birçok yere baktım ama tatmin edici bir cevap bulamadım. Sizce neden olabilir? Neyine bakmam gerekir?
    Bir de motor yağ seviyesini gösteren ufak cam göstergesinde hiçbir şey anlaşılmıyor tam dolu mu tam boş mu anlayamadım, motoru otoparka bıraktığım için resim koyamıyorlar şimdi, yardımcı olursınız sevinirim..

Motosikleti
    MT-07
    göstergesine bakmalısınız? eğer çok endişelendiysen müşürünü kontrol ettirebilirsin servise

kullanıcı kitapçığından söylenen, ilk 3 dilim sırasında motor soğuk, H seviyesinin üzerindeki ayrı kademelendirme ile gösterilen 3 dilimde de aşırı sıcaktır motor. Onun dışındaki her seviye çalışma sıcaklığı olarak geçiyor.

2 seneye yakındır kullanıyorum, yaz aylarında ve sıcak havalarda H harfinin altındaki bar boş kalana kadar çıkıyor sıcaklık, ve onun üzerine gaz-debiryaj-arka fren (yavaş yarış) kullanımı yapmadığın sürece de çıkmıyor.

yağ için de motorun yana eğimini değiştirerek bakabilirsiniz bir telefon ışığıyla, büyük ihtimalle fazla yağ olduğu için camı tamamen kapladığından seçemiyorsunuzdur.

Motosikleti
    KTM DUKE 200 ABS
    göstergesine bakmalısınız? eğer çok endişelendiysen müşürünü kontrol ettirebilirsin servise

kullanıcı kitapçığından söylenen, ilk 3 dilim sırasında motor soğuk, H seviyesinin üzerindeki ayrı kademelendirme ile gösterilen 3 dilimde de aşırı sıcaktır motor. Onun dışındaki her seviye çalışma sıcaklığı olarak geçiyor.

2 seneye yakındır kullanıyorum, yaz aylarında ve sıcak havalarda H harfinin altındaki bar boş kalana kadar çıkıyor sıcaklık, ve onun üzerine gaz-debiryaj-arka fren (yavaş yarış) kullanımı yapmadığın sürece de çıkmıyor.

yağ için de motorun yana eğimini değiştirerek bakabilirsiniz bir telefon ışığıyla, büyük ihtimalle fazla yağ olduğu için camı tamamen kapladığından seçemiyorsunuzdur.
    Yorum için teşekkürler, aslında belirttiğiniz gibi H seviyesinin üzerine çıkmıyor hararet seviyesi, fakat H hariç tamamı doluyor. Endişelenecek bir şey yok gibi bu durumda

Motosikleti
    Alıntı anatoless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorum için teşekkürler, aslında belirttiğiniz gibi H seviyesinin üzerine çıkmıyor hararet seviyesi, fakat H hariç tamamı doluyor. Endişelenecek bir şey yok gibi bu durumda
    hararet H seviyesine kadar doluyosa sıvı az bişey azalmıştır bi bak ve ilave et çünkü benimki hergün trafikte ki bu sıcakta mercan yokuşuna bile gidiyom fan çıldırıyo ama sıcaklık hep H seviyesine tek çızgi kala fan açıyo ve aşağa iniyo.
    yağı konusunda motoru düzle ve bak cama ortadadır kesin yada eksikse vitesleri zorlar anlarsın.
    çok sık kulanmıyosan sorun değil.
    dyavol-77 bunu beğendi.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    hararet H seviyesine kadar doluyosa sıvı az bişey azalmıştır bi bak ve ilave et çünkü benimki hergün trafikte ki bu sıcakta mercan yokuşuna bile gidiyom fan çıldırıyo ama sıcaklık hep H seviyesine tek çızgi kala fan açıyo ve aşağa iniyo.
    yağı konusunda motoru düzle ve bak cama ortadadır kesin yada eksikse vitesleri zorlar anlarsın.
    çok sık kulanmıyosan sorun değil.
    Mühendis bey duymasın...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mühendis bey duymasın...

evet inşallah bugünü es geçer yoksam işim harab..
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Mühendis kim ?
    Ucanteneke
    Egzoz takınca haber verde bir sesini duyayım .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)