Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @68charger güle güle kullan, iyi yapmışsın. Atamotoru alternetif olarak övüyorlardı zaten. Birdahaki gittiğinizde amortisör içindeki "bushing" parçaları da varmıymış sorabilir misiniz? Fiyat da alırsanız güzel olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    fiyat olarak 10bin dedim pazarlık soz konusu tabii oldurmeyecek sekılde

68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS
    Selam Arkadaşlar,

Motorumu bugün az önce sattım ABS'li olanından alacağım inşallah...

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Hayırlı olsun arkadaşlar.
    ben de ilana koydum beklemedeyim.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Duke lastikleri nasıl kalite olarak ? Dün Altın elbiseli adamın son yarışma videosunda kim kullansa frenlemede kayarak duruyordu.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    alacağım motoru buldum
    hemen satılsa cok guzel olacak
    dusunen arkadaslar ıcın ılan numarası #132153449

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı tubejh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke lastikleri nasıl kalite olarak ? Dün Altın elbiseli adamın son yarışma videosunda kim kullansa frenlemede kayarak duruyordu.
    O videoda gördüğün gibi. Yerler biraz tozdu mozdu diyorlar ama kuru zeminde ve ısınmış haliyle bile frenlemede güven vermiyor. Ne ön ne arka lastik.
    #sürenadam

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Spormoto bir çeşit kampanya yapmış. Sıfır 200'leri 12.500'den veriyorlar. Nasıl iş anlamadım. Ben geçen sene 13.500'e aldım. Aynı anda alan arkadaşım bir ay önce 6.000 km'deki motorunu 13.500'e sattı. Doğru diyorlar fiyata, arayan kaçırmasın.

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Selam arkadaşlar, KTM Duke 200'm le dün bir kaza yaşadım ve bilgilendirme yapmak istedim.

Dün bir ara sokaktan yokuş aşağı gidiyordum bir kamyonun arkasında. Kamyonun ani freniyle ona sağdan çok yaklaştım, çünkü 10 metre ilerden sağa dönecektim, dar bir sokaktı sağdan soldan geçilemezdi. Kamyon aniden durdu ve yine devamında geri manevra yapmaya başladı. Yokuş aşağı indiğimiz için, ve bunlar çok ani gerçekleşitiğinden aynı hızla geri gidemedim, korna falan bastım ama duymadı, aldı motoru altına ben kendimi sağdan ona gösterip arabasına tekmeler yumruklar atıncaya kadar da gelmeye devam etti. İçim parçalandı bildiğin motor gözümün önünde altına giriyordu kamyonetin, ama şimdi düşününce Allah'tan kendimi kurtarmışım.

Neyse, hatalı olduğum için, kaskom da olmadığından, sigorta bunu ..ksen ödemez diye düşünüp, çıktım gittim Motox Şakir abinin yanına, ön çamurluk ve sağ basak kırılmıştı grenaj, elçik vb sıyrılmıştı baya. İşte çamurluk ve sağ basağı değiştirdi, yamulan birkaç yeri düzeltti, toplam da 350 liraya patladı bana. Sadece ön çamurluk ve sağ basağın fiyatı 260 lira.

Bu nasıl fahiş bir fiyattır arkadaş. Durup dururken 350 liram gitti iki boktan parça için. Bu hiç hoşuma gitmedi, duke 200 çok iyi bir motor ama yükseltmeye karar verdiğimde tercihim KTM den yana olmayacak sanırım.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Geçmiş olsun. KTM parça fiyatlarından haberiniz yokmuş anlaşılan. Ucuz atlatmışsınız, ben "çatır çatır motoru çiğnedi" yazacaksınız diye korktum.
    turizmci bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Aynen inanamadim aradim ve sifir duke 200 ler suan 12.500 tl ikinci eline daha yuksek yazan vatandaslar ne kadar gormezden gelse de durum bu )

dostum cok gecmis olsun, ne yazik ki duke parcalari kawasaki gibi pahali ama emin ol kawasakiden pahali degildir. Bir sonraki motorunu secerken kawasakiden de uzak dur derim
    turizmci bunu beğendi.

zafer26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda wing go
    Arkadaşlar selam şu an honda wing go kullanıyorum ktm duke 200abs ye kafayı fena halde kitlemiş durumday(d)ım fakat forumu hemen hemen baştan sona okudum ve gerek parça fiyatları gerek 15000 km gibi kullanımda keçelerin yağ kaçırması vites manetinin yolda düşmesi gibi sorunlar beni korkutmaya başladı sağlamlığı dayanıklılığı mesela cbr250r a göre nasıl bu motorun çünkü dukeden önce aklımda cbr vardı ondan tek vazgeçme sebebimde eşimin"bu ne böyle çakma yarış motoru gibi " demesiydi gerçekten çok kararsız kaldım ayrıca lütfen tarzına göre karar ver demeyin renkli bi kişiliğim var ve ikiside uyar bana ama hangisi daha dayanıklı sağlamdır uzun yazdım biraz kusuruma bakmayın forum sitesinde yazdığım ilk mesaj bu hata yaptıysamda affola

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:29 ----------

Bu arada Eskişehirde oturuyorum duke 200 için 12500 duke200 abs lisi için 14500 fiyat verdi özmert motor

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    arkadaşlar sabah spor motoya gittim 12500 2014 model abs siz dukler daha gelmemişler kapora alınıyo haftaya teslim edicekler .
    bende istanbul motoya gittim orda 14000 demişlerdi 200 abs li duke bi gittim ki o da ne nakitte bin lira indirim hemen yapıştırdım geri kalan 1000tl ye de arka çanta demiri turuncu motor koruma orjinal turuncu KTM elcik ve ön cam aldım.
    yani bende artık ktm ciyim ve makina çok tatlı oldu resimleri paylaşçaktım ama bu resim yükleme olayı çok zor olmuş vazgeçtim.
    dyavol-77 ve krd bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Absliyi 13.000 e mi aldin dostum? Hayirli olsun

Motosikleti
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Absliyi 13.000 e mi aldin dostum? Hayirli olsun
    evet istanbul motoda 13000 tl.nakite veriyolar abs li modeli ama sadece beyaz var.
    resim koyamadım ama burdan bakabilirsin nasıl olmuş tamamı 14.160tl ye maloldu

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203181247546049&set=a.21429316868 74.2121808.1053668583&type=1&theater¬if_t=photo _comment
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    aslında resmi facebook'a koyduktan sonra buraya eklemesi oldukça kolay
    FB'deki resme sağ dıkladıktan sonra "resim url'sini kopyala" diyoruz, akabinde forumdaki resim tuşuna o url'yi yabıştırıyoruz

Güle güle, kazasız belasız kullanın
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    FB'deki resme sağ dıkladıktan sonra "resim url'sini kopyala" diyoruz, akabinde forumdaki resim tuşuna o url'yi yabıştırıyoruz

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...65459781_n.jpg

teekürler uzun zamandır resim eklemiyodum da imdi artık örendim
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet istanbul motoda 13000 tl.nakite veriyolar abs li modeli ama sadece beyaz var.
    resim koyamadım ama burdan bakabilirsin nasıl olmuş tamamı 14.160tl ye maloldu

https://www.facebook.com/photo.php?f...=photo_comment
    Abs li sifirnkm 13.000 iken abs siz 2. Ellere 12500-13000 istiyorlar sahibinden.com da uyuz oluyorum. Bugun hondami sattim duruma gore bende sifir km absli duke alabilirim motorun cok guzel kazasoz belasiz kullan
    ucanteneke5 bunu beğendi.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Güzel bilgi

Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...65459781_n.jpg

https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Motosikleti
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abs li sifirnkm 13.000 iken abs siz 2. Ellere 12500-13000 istiyorlar sahibinden.com da uyuz oluyorum. Bugun hondami sattim duruma gore bende sifir km absli duke alabilirim motorun cok guzel kazasoz belasiz kullan
    tavsiye ederim, bende nerdeyse tüm makinalara bindim ama bu çok eğlenceli geldi, yağmurun altında 50 km.yaptım eve toplanasım gelmedi.
    ikinci elde bende çok zorladım kimse 12000 e brakmadı bende madem öyle sıfır alayım dedim ve şansıma iyi bi indirimle aldım.
    dyavol-77 bunu beğendi.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)