Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sahbazomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    Alıntı MertGoren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Omer abi sana kesinlikle katılıyorum çunku biz motoru satın aldıgmızda sanki zorla almaya çalışıyormusuz gib davrandılar

Babam dedi motoru zorla ellerinden alıyoruz sanki...

Kısaca muster memnuniyeti bence Telefonda guzel ilgilenirler ona laf yok ama

Cumku patron dukanda yoken sadece telefonu dinleyebilir
    şimdi aradım spor motoyu ellerine geldiğini söyledi. istanbul motoru da aradım perşembe faturasını alacaklarını GELECEK salı teslim edeceklerini söylediler.... kafayı yiyeceğim. 3.5 haftada bir motor gelemedi arkadaşım böyle paramızla rezil olduk görüyor musun?!
    Smart Roadster (2012-2013) + KTM Duke 200 ABS (2013-2015) + Yamaha MT-07 ABS (2015-...)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vanesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm duke 200
    şu gün gelir, bu gün gelir diye oyalamalar, sözleri yerine getirememeler hep spormoto kaynaklı. spormoto da türkiye distribitörü olduğu için bunlar tüm bayilere yansıyor. ancak şu var, eğer iletişimlerinden, yaklaşımlarından hoşlanmadıysanız karaköyde ktm atamotor var. orayı işleten ahmet, canayakın, hoş sohbet bir insan. ben istanbulmotorun da bir ukalalığını görmedim aslında ama aklınızda bulunsun...
    sahbazomer ve xawa bunu beğendiler.

wincentt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı vanesy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu gün gelir, bu gün gelir diye oyalamalar, sözleri yerine getirememeler hep spormoto kaynaklı. spormoto da türkiye distribitörü olduğu için bunlar tüm bayilere yansıyor. ancak şu var, eğer iletişimlerinden, yaklaşımlarından hoşlanmadıysanız karaköyde ktm atamotor var. orayı işleten ahmet, canayakın, hoş sohbet bir insan. ben istanbulmotorun da bir ukalalığını görmedim aslında ama aklınızda bulunsun...
    Aynen karaköy atamoto daha başarılı esnaflık konusunda. En azından ilgili.
    sahbazomer ve vanesy bunu beğendiler.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    yanlış bayi seçmişsin spormoto bir kere gittim muameleden o kadar memnum kaldım ki kapsının önünden dahi zor geçerim

ama 2012 de fuarda sahibiyle görüştüm ktm nin sahibi öyle birisi değil edindiğim izlenim,tek sorun müdürmü diyelim satış temsilçisi mi nedir orda duran vatandaş .

benim çok güzel anılarım var onlarla ben fiyat ne olur diyorum adam burası 5 milyon euro diyor sanki firmayı satın almaya geldim .

evet ahmet abi en azından esnaf adam eğer ben ahmet abiyi daha önce tanımış olsaydım ondan alırdım motoru
    vanesy bunu beğendi.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Herkesin ağzında aynı laf valla, "Sahibi iyi adam ama çalışan herif öküz" gibisinden. Ahmet beye topluca mail atsak?
    Veya bir şekilde ulaşsak kendisine. Bu böyle olur gibi değil yani az insanın siniri bozulmamış. Kim bilir kaç kişinin yoluna da taş koydu.

Bakınız bir örnek de bu.
    vanesy ve marfatih bunu beğendiler.
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    tam yerinde durmuş ve söylemiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:43 ----------

Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesin ağzında aynı laf valla, "Sahibi iyi adam ama çalışan herif öküz" gibisinden. Ahmet beye topluca mail atsak?
    Veya bir şekilde ulaşsak kendisine. Bu böyle olur gibi değil yani az insanın siniri bozulmamış. Kim bilir kaç kişinin yoluna da taş koydu.

Bakınız bir örnek de bu.
    atalımda mail onun eline gecermi .

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Arkadaşlar forumda o kadar gezindim iyice kafaya koymuştum ama gittim NC700x aldım. Duke200 içimde kalmadı değil. Kesinlikle kaldı.
    Ama yeni motorumlada mutluyum artık kısmet.

"Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    ktm duke 200
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bakınız bir örnek de bu.
    AEA nın bu göndermesini birçokları kaçırmıştı, buraya tam ilgili kısmı işaretleyip koyman çok iyi olmuş.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    şöyle bir şey daha söyleyim iki farklı bayi motor siparişi veriyor bayilere yanlış motor yoluyorlar malatyaya gitmesi gereken motor mersine mersine gitmesi gereken motor malatyaya .
    mersin bayi müşterime söz verdim diyor bizim şahıs ne yapayım diyor.
    telefonu kapattıktan sonra ordaki şahıs ne olmuş yani altı üstü s...dirik bir motor almış onun hesabını soruyor bayi diyor.

bayinin arkasından böyle konuştuysa kim bilir diğer müşterilerin arkasından nasıl konuşuyordur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

[QUOTE=Deryali;3006867]Arkadaşlar forumda o kadar gezindim iyice kafaya koymuştum ama gittim NC700x aldım. Duke200 içimde kalmadı değil. Kesinlikle kaldı.

tekrar hayırlı uğurlu olsun .en iyisini yaptın .uzun bir müddet artık motor değiştirmezsin .
    vanesy bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atalımda mail onun eline gecermi .
    Tam isim-soyisim alabilirsek hallederiz tahminim. Ya da bizzat tanıdığı birinden alınabilir.

Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar forumda o kadar gezindim iyice kafaya koymuştum ama gittim NC700x aldım. Duke200 içimde kalmadı değil. Kesinlikle kaldı.
    Çok güzel motor valla hocam güle güle kullanın Lakin dağ bayır gezmişsiniz baya, bir de 125 mi alsam diyordun
    Az daha fazla yakar nc ama kullanım alanı çok daha geniş. Mantık dolu bir makine
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    istermisin satığımız en ucuz motoru alıyorsunuz birde şikayet ediyorsunuz dermi

bende fuarda verdiği kartı vardı kızıp attım spormoto dan çıktıktan sonra.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:10 ----------

Motosikleti
    ktm duke 200
    motordan memnun olup bayiden memnun olmamak çin motorlarında, ucuz motorlarda olur. onu da ucuz diye almışsındır, katlanırsın. ktm her segmentte en pahalı markalardan biri. borusana gidip 1 serisi bakıyorum diyince amaaaan, ucuz model alacak, burda trilyonluk modellerim var, bunun için uğraşmayalım deyip üstten konuşmuyorlar. zaten motor bayilerinde de, fiyat bu, zaten satiyorum, niye indirim yapıyım ki diye laf ebeliğine girişen yoktur. ne alacak olursan ol, köprü artı kaçakçılar çarşısında değilsen, malesef indirim yapamayız, filan diye güzelce anlatırlar, sorularınıza güzelce cevap verirler. spormoto çalışanları popülerlik arayışındaki ortaokul çocukları gibi. kendi fiyatlarından mı haberleri yok, alıcı kitlelerinden mi, ne iş yaptıklarından mı, anlamadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:18 ----------

istermisin satığımız en ucuz motoru alıyorsunuz birde şikayet ediyorsunuz dermi
    patron demez ama çalışanlar flamasını bile bastırabilir. ben sahibinin yiğenleri filan oluğunu düşünüyorum çalışanların. yoksa bir insan kendi işine neden yapsın ki bunu?
    xawa, sahbazomer ve marfatih bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    patron demez ama çalışanlar flamasını bile bastırabilir. ben sahibinin yiğenleri filan oluğunu düşünüyorum çalışanların. yoksa bir insan kendi işine neden yapsın ki bunu?
    Abi TR de ne yazık ki yaptığı işe saygısı olmadığı halde o işte kalabilen eleman olması gerekenden çok daha fazla.
    Aynısı motor ustaları vb için de geçerli. Yaptığı işe saygı duymayan adamla, kolay gelsin dediğinde bir karşılık vermeyi çok gören adamla çalışmamak en güzeli.
    Sizin seçeneğiniz var en azından İstanbul'da. Burada bir Honda bir de HD'nin iki bayii var
    vanesy bunu beğendi.
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    Aea zaten bize ipucu vermiş... Neden izlemedim ki .... Gayet açık bur sekilde belirtilmiş....
    Smart Roadster (2012-2013) + KTM Duke 200 ABS (2013-2015) + Yamaha MT-07 ABS (2015-...)

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    aynen katılıyorum ben fuarda pazarlık yaptığımda sahibiymiş ( sonradan öğrendim ) pazarlık yaptığım kişi gayet kibardı 150 euro indirim yapabileceğini söyledi ..tamam dedim almaya gittiğimde malum kişi o zaman alsaydın dedi .halbuki bir dakika kendisine sorayım diyebilirdi veya şu an inidirim yapamam ama size tank ped veya herhangi bir aksesuarı hediyemiz olsun ama fiyatta bir şey yapamam diye bilirdi.

ne oldu 150 euro indirimle yine aldım spormoto dan almadım aradadaki parayı kendi kaybetti esnaf kazandı.
    vanesy ve sahbazomer bunu beğendiler.

Motosikleti
    ktm duke 200
    aynen katılıyorum ben fuarda pazarlık yaptığımda sahibiymiş ( sonradan öğrendim ) pazarlık yaptığım kişi gayet kibardı 150 euro indirim yapabileceğini söyledi ..tamam dedim almaya gittiğimde malum kişi o zaman alsaydın dedi .halbuki bir dakika kendisine sorayım diyebilirdi veya şu an inidirim yapamam ama size tank ped veya herhangi bir aksesuarı hediyemiz olsun ama fiyatta bir şey yapamam diye bilirdi.

ne oldu 150 euro indirimle yine aldım spormoto dan almadım aradadaki parayı kendi kaybetti esnaf kazandı.
    indirim yapmasa, hediye vermese bile müşteriyle böyle mi konuşulur?
    rmz_71 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    indirim yapmasa, hediye vermese bile müşteriyle böyle mi konuşulur?
    konuşulmaz ama ne yapalım .
    vanesy bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    şikayetlerin ardı arkası kesilmiyor belli. demekki herkes çekmiş bu distribütöründen de bayiisinden de... bu kadar mı kötü yüzü olunur bir markanın!.. ben ahmet beye değil de direkt olarak KTM Österreich'a mail atma düşüncesindeyim. Hatta ve hatta ben maili almanca hazırlayıp buraya koyabilirim. İsteyen arkadaşlar aynı şekilde aynı maili yollayabilirler. İnanıyorum ki avusturya bize döner. Türkiye'de işler yaş...
    xawa ve agilty bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Yazarsan ben yollarım. Kimseye bir zararı olmaz
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    bende yolarım sen hazırla .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)