Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He ya şunu görünce o da geldi aklıma. Ula göstergelerde KTM'ci hariç hiçbiri dük demedi ya la
    ninja kullanan ktm yi saymadı iki motor ismi söyledi diğerlerinde vites göstergesi yok dedi iyi bakmamış sol üst köşeye.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Serap hanım, KTM de KTM diyor. Ben onu ne yazık ki samimi bulmadım. Kendi motorunu överken başka motorunda şu özelliği çok güzel dese neyse...!!!
    Bu işi şuan en iyi yapan barkın, daha iyisi çıkana kadar o, Şu KTM yi görmek için İST kadar geleceğim yav, çok merak ettim. yakından görmek isterim.

Birde şu gösterge gibi kaliteli bir görsellik KTM Duke de isterdim
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serap hanım, KTM de KTM diyor. Ben onu ne yazık ki samimi bulmadım. Kendi motorunu överken başka motorunda şu özelliği çok güzel dese neyse...!!!
    Bu işi şuan en iyi yapan barkın, daha iyisi çıkana kadar o, Şu KTM yi görmek için İST kadar geleceğim yav, çok merak ettim. yakından görmek isterim.
    bakmaya geliyorum deyip alıp gidersin birtane belki.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Hacı inazumaya ve ninjaya baya bşi dedi ama en güzeli benim motorum havası verdi sürekli. Herhalde en nesnel daelimciydi diycem o da pek değildi.
    Git gör bi tavsiye ederim resimlerdeki gibi durmuyo pek

Lakin senin dağ adamı işlerine pek gelmez. Resim ve isimden çözdüğüm kadarıyla sana bi CRF yakışır
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakmaya geliyorum deyip alıp gidersin birtane belki.
    O fırsatı haziran 2012 de hyosung alarak kaçırmıştım. 2. şans arkadaşım alacaktı. O kadar araştırdık. tam alacağız adam evlendi.
    Halk arasında Allah'ın hakkı 3 derler. Belki tuttururuz. Belli olmaz
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

wincentt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Birde şu gösterge gibi kaliteli bir görsellik KTM Duke de isterdim
    http://b1303.hizliresim.com/17/x/ll1w5.jpg
    Bence göstergenin iyi mi kötümü yorumunu yapabilmek için özelliklerini bilmek lazım. İnzuma da yol bilgisayarı yoksa tabiki ktm nin göstergeleri daha iyi denebilir. İnzumanın göstergesinin görsel olarak daha iyi göründüğü söylemek mümkün ancak bence ktmninki daha şık.

Motosikleti
    MT-07
    İnazuma kocaman bir kafaya sahip o yüzden öyle bir göstergeyi kaldırır ama Duke'de bu mümkün değil. Öyle yapsalar düke herkes daha küçük ve kompakt birşey daha iyi olurdu derdi kesin
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Lakin senin dağ adamı işlerine pek gelmez. Resim ve isimden çözdüğüm kadarıyla sana bi CRF yakışır
    Yok ya ben her zaman naked ve racing tipi sevenlerdendim. 2012 de aklımı çeldiler. Enduro yerine kross aldık. Action yaşamak için yaşadık da yeter
    Doğa tutkunu birisiyim. Göl, şelale, dere, tepe gezerim. Bunlar Racer ile zor. GT250 R ile ölüm idi. Duke keşke o zamanlar görseydim. Nasip değilmiş.
    Naked konusunda inzumayıda, KTM yi de tutuyorum. Allah ikisini de bana nasip etsin

İnazuma kocaman bir kafaya sahip o yüzden öyle bir göstergeyi kaldırır ama Duke'de bu mümkün değil. Öyle yapsalar düke herkes daha küçük ve kompakt birşey daha iyi olurdu derdi kesin
    Bunlar tabii ki zevk meselesi, Ben devir görmek isterim. Sen görmek istemezsin. Renkler ve zevkler tartışılmaz. Sonu yok bi kere.
    Benim motorda devir, vites, benzin, hararet hiç bir gösterge yok. km sayacı ve analog hız göstergesi var.
    O yüzden siz yokluk nedir bilmezsiniz. Ben bilirim Ben bilirimmm...!!!

Şaka bi yana güzel seçim yapmışsınız. Allah kaza bela vermesin.
    Güle güle kullanın arkadaşlar.

Motosikleti
    MT-07
    Hacı doğa diyorsun bak Hani stabilize yol, kuru toprak buralarda ilerlersin de çamurda pişman eder. Deneyimle sabit bu
    Ama yol ve şehir içi için 10 numaradır
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    çamuru bilmem ama yolda harika bir alet.

kısa süreli umurcanın motura bindim.

binmez olaydım, kendi motoruma binince neyin ne olduğuna aydım

gidişi duruşu, tepkileri ve yakıt sistemi. hepsi onnumero beş yıldız fakat lakin çok paradır :D

ama kesinlikle parasının motoru ;)

bide malzemeden çalmayıp arkayı az uzatalarmış ii miş

Motosikleti
    MT-07
    Abi valla yol için biçilmiş kaftan da toprak görünce kaşıntı başlıyor bende
    Polat bebesiyle her girişimde bi iş geliyor motorun başına ama dur da diyemiyorum kendime. CRF'lerin 2. elleri olsa takasa falan girebilirdim hani
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    bide malzemeden çalmayıp arkayı az uzatalarmış ii miş [/QUOTE]

ben kısa diye aldım uzun olsaydı almazdım
    rmz_71 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Senin ne çok kıstasın varmış la Değiştirmeye kalksan ne alacan aceba merak içindeyim
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Senin ne çok kıstasın varmış la Değiştirmeye kalksan ne alacan aceba merak içindeyim
    almak istediğim ducati monsterdi ama kimle konuştuysam parca pahalı uzak dur, çok keyifli ,alırsan satamazsın,benzini içer servis pahalı ve düzgün km oynanmamış 2 el bulamadım bulduklarım beni aştı 6 ay boyunca sahibinden ve diğer sitelerde artık motorları ezberlemiştim hele birtane sarı monster vardı 6 ayda satan 27 000 km yazmış 2 ay sonra satıldı ilan veren 20 000 km yazdı motor iç anadolu bölgesine gitti 3 el değiştirdi ilk sahibini buldum en az şu 60 000 km olması lazım dedi .

monster le yan yana getir kısa şase oluşu kuyruk iptali yapılınca arka lastiğin dışta kalması agresif olması v.s hayalim monsterdi kismet olursa bir gün alaçam ( dukeyi satmadan alaçam dukeyi satmak için almadım ömürlük diye aldım çocuklarıma miras bırakacağım ) eskide olsa alaçam şöyle pazar günleri bir tur atıp temizleyip karşısına gecip bir sigara yakıp keyifle seyredecem. yaş 40 oldu zevkler değişiyor.

Motosikleti
    MT-07
    Monster benim de aklımda olan bir makine ya Çıplak kral
    İşte bu toprak şeysi çok kafamı kurcalıyor bir yandan. Bi de gören de motoru değiştiricem sanar.

Haliyle 1 haftadır binemedim benim matura, kaşıntısı başladı. Yarın biraz turlamak vaktidir !!!
    Heil Spellcheck

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben ucuz yollu bir cross alacağım, alalım sana da bir tane; turlarız dağ bayır, bana da arkadaş olur 2500-3000 e var iş görecek motorlar.

Motosikleti
    MT-07
    Hacı bundan inip o da pek acayip olmaz mı ya? Hani enjeksiyon falan tuşa basıyorsun tak alıyor falan. Polat az güreşmiyor sanki onunla
    Keza STR de aynı. Az evvel bakınmaktaydım da buna olabilecek tek şey crf ile kafa kafaya bir takas gerçekten.

Lakin şu makina

Ben de isterem..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6230542/detay/ Şu da süper duruyor valla. Ben şuna emin oldum işim falan olsa ne kadar para kazandığım fark etmeksizin parasız kalırım. Bütün sermayeyi bırakırım kedi canına şu bebeklerin
    Heil Spellcheck

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Orasını tartışmaya gerek yok, kalite farkı olacak illa ki, o yüzden cross bakıyorum zaten, aynı tarz ucuz moto alıp durmadan hayıflanacağıma, değişik zevkler denemek daha iyi olur kanısındayım.
    Çin malı bakıyorum ben, Asya rx 250 olabilir, mondi, Küba vs.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

Bide plakasız ve ucuz ktm ler var, onları trafiğe sokmanın masrafı nedir acaba?

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Yanlış duymuşsunuz aradım öyle bir indirim söz konusu değilmiş..

Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni 15 hp kesmez 10 hp fark deyermi diye sorarsan benim için değerdi o yüzden aldım

sıfır alacaksan iyi indirim yapıyorlarmış öyle duydum ktm duke 125 de 400 euro luk indirim yapılmış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:38 ----------

yakıt dersen senin nasıl kullandığına bağlı en düşük 2,7 lt gördüm .daha bu hafta pazartesi günü yaklaşık 15 km de ama eve gidiş geliş mesafe kısa 6 km 3,2 lt-3,4 lt akşamları gösteriyor . bugün sabah 2,9 lt gördüm hava filtresinin etkisi olabilirmi acaba ?
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış duymuşsunuz aradım öyle bir indirim söz konusu değilmiş..
    alan kişi söyledi .spormotoya gidersen 1 tl dahi indirim yapmaz bayisine git sor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)