Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690

aynaları değiştirdim buda yeni model

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Eski hali daha iyiydi sanki?

O değil de çamurluk olayına çare bulabildik mi ya? Bugün reflektör yelekten çıkan çamuru kurutup domates işine girmeyi düşündüm ciddi ciddi
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski hali daha iyiydi sanki?

O değil de çamurluk olayına çare bulabildik mi ya? Bugün reflektör yelekten çıkan çamuru kurutup domates işine girmeyi düşündüm ciddi ciddi
    önceki aynalar gidon daha uzun oluyordu aralardan gecerken sıkıntı yapıyordu bende, böyle daha iyi oldu biraz görüş acısı düştü ama böyle takılırmı diye düşünmüyorum.

bendeki gibi bir çamurluk yaparsan çözüm olacaktır .

Motosikleti
    MT-07
    Onu deneyeceğim zaten de bağlantısı falan nasıl olacak? Başka marka için alacaz da bizimkine nasıl olduracaz?
    Şu hugger falan yapan biri var ya forumda the archeus diye. Ona dedim bakalım bu ikinci artık bu sefer cevap alırım diye umuyorum.

Aynalar için ben de uzatma aparatı aldım, 6cm dışarı çıkartıyor. Aralarda sıkıntı yaratabilir de varsın iki araya girmiyim dedim artık aynaların yarısı yoktu bende
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Ktm Duke 690

bağlantı yapılacak yeri fiber yaptık sonra tornada oturacak bölümü oyduk.

Motosikleti
    MT-07
    Bakalım Archeus'dan bir geri dönüş aldık. Eğer halledersek bir kalıp çıkartır, dük kullanıcısı olup da almak isteyen herkes faydalanır.
    Heil Spellcheck

dix1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    inazuma mı ktm duke mu ?

vanesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm duke 200
    Alıntı dix1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inazuma mı ktm duke mu ?
    :D :D :D
    bu başlıkta inazuma diyen çıkmaz, öyle olsa inazuma alırlardı keza daha ucuz. ancak önemsediğiniz hususlarla ilgili sormak istediğin şeyler varsa cevap bulursunuz. ben de ktm sahibi değilim ama kağıt üzerinde kıyaslayıp, gidip, görüp, üzerlerine oturup duke 200ü seçtim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:03 ----------

antrparantez abs olmasa da olur diyenler varsa 0 km 2012lerde bayiler pazarlığa epey açıklar. 11.000'e kafadan iniyorlar. 5000 değil 4500 euro olarak düşünün yani.

wincentt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    2012 eylül ayından beri kullandığım motorumda 1. Ve 2. Viteste sıkıntı yaşıyorum. Gaz teli çok tumuşak ve hassas geliyor. Benim ilk motorum diye alışamadım diye düşünüyordum ancak abim benden daha eski motor kullanıcısı ve o da normal olmadığını ve çok hassas olduğunu söylüyor. Bu problemi yaşayan var mı? Bir çözümü varsa bilgi verebilecek arkada§ varsa sevinirim.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Gaz teliniz biraz hassas, evet. Daha bugün kullandım tekrar. Fakat sorun veya gariplik seviyesinde değil gibi.

1. ve 2. viteste sıkıntı yaşamak derken???
    #sürenadam

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    tek gaz teli var bundan kaynaklanıyor olabilir.
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı yasin_942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek gaz teli var bundan kaynaklanıyor olabilir.
    Takılma olsa olabilir de hassaslıktan kasıt büyük ihtimalle alt devirlerde olan atılma durumu.
    Zamanla alışırsın da kötü birşey de değil hani Hatta diğer motorlarda kolayca bulamayacağın bir özellik gaza öyle bir tepki
    Heil Spellcheck

wincentt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    1. ve 2. viteste çok hassa daha sonra rahatlıyor zıplatmıyor yani. Özellikle arkada oturan için çok ani gaz alıp kesiyor.

Motosikleti
    MT-07
    Evet artçıyla dikkat etmek lazım da bu bir sorun değil hani Debiyajsız tekere kalkan motor kullananlar yaksın yoksa motoru.
    Kardeş gaz hassasiyeti diyeyim Kolları rahat bırak, sıkma, ince hareketlerle yaparsan zamanla düzelir ve motora olan güvenin ve hakimiyetin de artar
    Heil Spellcheck

TheArcheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bmw çamurluk isteyenler adını yazdırsın bakemm

(piyasa yoklaması )

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı wincentt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1. ve 2. viteste çok hassa daha sonra rahatlıyor zıplatmıyor yani. Özellikle arkada oturan için çok ani gaz alıp kesiyor.
    Ben onu yakalayabilmek için mevcut motoruma "bir miktar" para harcamayı planlıyorum, sen sorun diyorsun Tabi rahatsız olabilirsin ama bence Duke'a iyi gidiyor. Hani CBF150 yapsa(yapabilse) aynı şeyi sorun derdim belki.

Alıntı TheArcheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bmw çamurluk isteyenler adını yazdırsın bakemm

(piyasa yoklaması )
    +1.....
    #sürenadam

Motosikleti
    Honda Nc750X
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vıtes gecıslerınde sıkıntı yok
    bosa bıraz zor alıyorum daha tam alısamadım ama eskıye gore ıyıyım
    cbrden sonra ılac gıbı geldı bu makına
    bu arada motora konan yag mı kullanılıyor bu motorda vıtes ıcın yoksa ayrı bır kutusu mu var ?
    kullanma klavuzu olmadıgından sızlere soracagım arkadaslar

bır de average : 26 km 29 km 50 km vs dıyor surerken
    bu average yazısı tam olarak nedır ?
    bende 0 'a alırken zorlanıyorum.1 den 0 'a hiç alamıyorum nerdeyse, 2 'den 0'a almak daha kolay oluyor belkide yenı aldıgımdan alışamadım.

Alıntı marfatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 0 'a alırken zorlanıyorum.1 den 0 'a hiç alamıyorum nerdeyse, 2 'den 0'a almak daha kolay oluyor belkide yenı aldıgımdan alışamadım.
    Motoru yeni sıfırmı aldın ?
    [B]Dört tekerlek bedenini , iki tekerlek ruhunu hareketlendirir :)[/B]

Arka Çamurluk ile ilgli arayış içinde olanlar var galiba, böyle bir seçenek mevcut, paylaşayım sizinle.
    Ben görevli olarak Hindistan'da bulunuyorken Duke benim de almayı düşündüğüm motorlardan olduğu için tesadüfen bu foruma takıldım, özelikle rear hugger meselesi kafamı kurcaladığı için. Ancak baktım ki kolay bir çaresi yok. Biraz araştirdim burada KTM'yi (ve tabii ki yedek parçalarını) Bajaj üretiyor. Üşenmedim gittim bulunduğum şehirde yedek parçasını satan yetkili servisi buldum. Rear Hugger'ı sordum. Fiyatı öyle aman aman bişey değil, 15 dolardan az. Ama yanında bir de demir ek parça veriyorlar, burada motora genellikle artçı olarak eşleri biniyor, onların da saree denen ayaklarına dolanan bir kıyafeti oluyor, bu kıyafet biraz salkım saçak bişey olduğundan arka tekere dolanmasın diye bu demir zamazingoyu rear hugger'la beraber veriyorlar. neyse uzattım iyice, kısaca bu arka çamurluğu almak için gittim ama ellerinde kalmamış. sipariş edersem 15 güne gelir dediler ama ben 15'inde dönüyorum. Belki benden sonra buradaki arkadaşları devreye sokup 2-3 tanesini bavul ticareti ile almak mümkün olur. toplam maliyeti de 20 doları geçmez. (tabi burdaki arkadaşları ikna edip geri gelecekleri zaman ayrı bir çanta ayırmalarını sağlamak gerekecek, bir de arkadaşların ağustostan önce gelmesi zor.) İkinci seçenek bunu aldırıp kargo ile göndermek. Bu durumda Gümrük mevzusu nasıl çözülür bilemiyorum.
    Neticede görüşleriniz nedir söyleyin bakalım. Bu arada lazım olana rear hugger'ın yedek parça kodu JU 18 10 000.
    selamlar....

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı Mrmy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka Çamurluk ile ilgli arayış içinde olanlar var galiba, böyle bir seçenek mevcut, paylaşayım sizinle.
    Ben görevli olarak Hindistan'da bulunuyorken Duke benim de almayı düşündüğüm motorlardan olduğu için tesadüfen bu foruma takıldım, özelikle rear hugger meselesi kafamı kurcaladığı için. Ancak baktım ki kolay bir çaresi yok. Biraz araştirdim burada KTM'yi (ve tabii ki yedek parçalarını) Bajaj üretiyor. Üşenmedim gittim bulunduğum şehirde yedek parçasını satan yetkili servisi buldum. Rear Hugger'ı sordum. Fiyatı öyle aman aman bişey değil, 15 dolardan az. Ama yanında bir de demir ek parça veriyorlar, burada motora genellikle artçı olarak eşleri biniyor, onların da saree denen ayaklarına dolanan bir kıyafeti oluyor, bu kıyafet biraz salkım saçak bişey olduğundan arka tekere dolanmasın diye bu demir zamazingoyu rear hugger'la beraber veriyorlar. neyse uzattım iyice, kısaca bu arka çamurluğu almak için gittim ama ellerinde kalmamış. sipariş edersem 15 güne gelir dediler ama ben 15'inde dönüyorum. Belki benden sonra buradaki arkadaşları devreye sokup 2-3 tanesini bavul ticareti ile almak mümkün olur. toplam maliyeti de 20 doları geçmez. (tabi burdaki arkadaşları ikna edip geri gelecekleri zaman ayrı bir çanta ayırmalarını sağlamak gerekecek, bir de arkadaşların ağustostan önce gelmesi zor.) İkinci seçenek bunu aldırıp kargo ile göndermek. Bu durumda Gümrük mevzusu nasıl çözülür bilemiyorum.
    Neticede görüşleriniz nedir söyleyin bakalım. Bu arada lazım olana rear hugger'ın yedek parça kodu JU 18 10 000.
    selamlar....
    gümrük sorun olmaz 75 euro dan düşük çünkü .bağlantı demiri yeter kafes gibi olan parca sökülebiliyor bize lazım olmayan parca farklı resimlerde gördüm kimi sökmüştü.eğer getirirlerse ben bir tane alırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)