Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    ne garip bir hafta geçti yahu Bu havalar nedir böyle şubat daha sıcak geçmişti..

Sırf 6 gün binmedim diye bugün çıkayım dedim hava buz dikkat edin üşütmeyin
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı ulueremre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaça satmıştınız ayıptır sorması? İlandaki fiyatın biraz altına sahibindene koymuştum kendi Duke'ümü (kazasız, Givi arka çantalı, koruma demiri ve takozlu, seyahat rüzgarlıklı, çakmaklı), son kaça olur diyen bile çıkmadı Savaş olaylarına millet yastıkaltında tutuyor herhalde
    11.500 e satmıştım ben motorumu. 2015 mart veya nisandı. 9.000 deydi ben satarken

Bugün 250 abs için anlaştık. Haftaya elimde olur inşallah. Hepimşze kazasız belasız sürüşler diliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

Duke 250 abs bence şuan için alınabilecek en mantıklı motosiklet. Ancak piyasada 250 cc denilince insanlar daha çok r25 ve mt25 tercih ediyorlar. 5 beygir fazlası dışında bu motorların duke serisinden neden daha fazla tercih edildiğini anlamak güç açıkçası.

Arkadaşlar merhaba,
    13 model Duke 200 sahibiyim, son bir kaç aydır motorumda yaşadığım bir sorunu size danışmak istedim.
    Motorum soğukken çalıştırdığımda çalışıyor, rölantide herhangi bir stop etme sorunu yok. Ama sürmeye başladığımda gazı bıraktığım anda sürekli stop ediyor. Çalıştırırken de zorlanıyorum. Tekrar tekrar tekrar denediğimde zor da olsa çalışıyor, ama dediğim gibi motor ısınana kadar, yaklaşık 10-15 dakika sürüş yaptıktan sonra tüm bu sorunların hepsi ortadan kalkıyor. Akü problemi olabileceğini düşünüyorum ancak yine de emin değilim. 16000 bakımı da yaklaşıyor, servise götürmeden bu sorun kafama takıldı. Teşekkürler.

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    herkese merhaba. benim de 2000 km oldu duke 200 kullanıyorum. hepsini şehir içinde kışın yaptım. bi yandan da havalar ısınıyor. uzun yol planları yapayım diyorum. duke 200 ile sizce nelere dikkat edilmeli. uzun yol için. bir de ilk tecrübem olacağı için belirli bir km limiti koymalı mıyım? ya da kademe kademe 300 km - 500 km. sadece gündüzleri sürmek?? vb öneri varsa sevinirim.

bir yandan da sezon için motoru bakıma sokmalı, masraf yapmalıyım. lastik, 13 bin bakımı gbi.

bir de merakımdan soruyorum, duke 390 a geçmek için ne kadar duke 200 kullanılmalı sizce??

herkese kazasız belasız sürüşler. sezon açılıyor dikkat edelim.

Duke için aksesuar sipariş edebileceğimiz uygun yurt dışı site var mı acaba?

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı osariyer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün 250 abs için anlaştık. Haftaya elimde olur inşallah. Hepimşze kazasız belasız sürüşler diliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

Duke 250 abs bence şuan için alınabilecek en mantıklı motosiklet. Ancak piyasada 250 cc denilince insanlar daha çok r25 ve mt25 tercih ediyorlar. 5 beygir fazlası dışında bu motorların duke serisinden neden daha fazla tercih edildiğini anlamak güç açıkçası.
    çünkü japon onlar hocam yamaha, burada suçu insanlarda değil ktm de aramak lazım, demekki PR a yeterince para harcamıyorlar Türkiye pazarında.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Duke için aksesuar sipariş edebileceğimiz uygun yurt dışı site var mı acaba?
    Ebay ve aliexpress...
    The Power of The Dreams.

bkaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUCATI MONSTER 696
    Buji değiştirin hocam @Materyale

Kaldorein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX125, KTM Duke 250 ABS
    Cumartesi günü yağmura yakalandığımız, yol çalışması olan yollardan geçtiğimizz( 3. köprü bağlantı çalışması) keyifli, bir o kadarda kirli bir sürüş yaptık Gri duke de fena olmuyormuş ) Not: Güzergah Karaburun a giden yol.

Mexico ve EB61 bunu beğendiler.

Millet servis ve parça fiyatları yüzünden almıyor. Parça fiyatını aşırı pahalı sanıyorlar ama japonlar kadar olduğunu bilmiyorlar. Servis konusunda da İstanbul ve Ankara dışında haklılar. Ben Antalya'da ikamet ediyorum servisi bisikletçi gibi...

ulueremre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 200 DUKE
    Selamlar, Duke'ün gidon titreşiminden mustaripdim. Şehir içinde harika diyebileceğim bu makina, uzun yolda çok yoruyordu beni. Bir keresinde yaklaşık 500 km yol gittim ve gidonu tuttuğumu anlamayacak kadar hissizleşmişti kollarım. O günden sonra o kadar uzun yola gitmedim sevgili dükümle.

Titreşim önleyici aparatları bir süre inceledikten sonra aklıma yatan bir modeli netten sipariş ettim. Sitesinde titreşimi %70'e kadar azalttığını iddia ediyorlardı. Kurulumunu yaptıktan sonra nihayet bugün deneme fırsatım oldu, gün içerisinde yaklaşık 130 km yol yaptım. Oransal olarak %70 midir bilemem, ama titreşimin hissedilir derecede azaldığını söyleyebilirim. Ve 200 Duke ile uzun yol yapma hevesim geri geldi tekrardan Aynı sıkıntıyı yaşayan olduysa, Vibranator diye de komik bir ismi var, netten bu adla bakabilirsiniz. Resimdeki gibi görünüyor. Titreşimin tersi yönde hareket ederek kütle sönümleyici özelliği varmış, dediklerine bakılırsa.

mertky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 500 Cruiser
    Alıntı Kaldorein adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi günü yağmura yakalandığımız, yol çalışması olan yollardan geçtiğimizz( 3. köprü bağlantı çalışması) keyifli, bir o kadarda kirli bir sürüş yaptık Gri duke de fena olmuyormuş ) Not: Güzergah Karaburun a giden yol.

http://i65.tinypic.com/27zd9n4.jpg

http://i63.tinypic.com/n21mhe.jpg

http://i67.tinypic.com/2hxwndd.jpg

http://i67.tinypic.com/ofvkmq.jpg

Hayırrrr yine o fotoğraf , paylaşmayın şöyle şeyler ,olan var olmayan var

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı Kaldorein adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman ön amortisör keçelerine dikkat, o çamurdan sonra hemen yıkatın motoru sonra keçeleri ele alma ihtimali yüksek .

Kaldorein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX125, KTM Duke 250 ABS
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman ön amortisör keçelerine dikkat, o çamurdan sonra hemen yıkatın motoru sonra keçeleri ele alma ihtimali yüksek .
    Zaten bu şekilde işe vs gitmem mümkün değildi Hemen yıkattım.
    MimTolga bunu beğendi.
    GromNation

arkadaşlar merhaba , malum duke 200 lerin tekerlekler süper değil , tabii ki kullanıma göre değişir ama ortalama kaç km geldiğinde tekerlekleri değiştirmeli ,5300 km deyim sanki eskiye nazaran biraz daha fazla kayma hissediyorum özellikle ani frenlerde

Motosikleti
    NMax
    arkadaşlar duke 200 almayı düşünüyorum titreşim olayı nedir yani motorda titreşim çok mu fazla ?

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Alıntı SinanZengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar duke 200 almayı düşünüyorum titreşim olayı nedir yani motorda titreşim çok mu fazla ?
    Rahatsız edecek birşey yok.

ATLANTİS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    arkadaslar 2 motorum olarak duke 200 abs li modelinden almak istiyorum ama sıfır larda abs yokmus artık spormoto dan öle sölediler 125 abs li mi alsam fiyat aynı

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    Alıntı ATLANTİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar 2 motorum olarak duke 200 abs li modelinden almak istiyorum ama sıfır larda abs yokmus artık spormoto dan öle sölediler 125 abs li mi alsam fiyat aynı
    yeni model 200 lerde abs yok. ben olsam grom dan sonra, 125 absli almazdım. 250 absli ile 390 abs fiyatları arasında bana sorarsan çok fark yok. sıfır 390 almayacaksan da bu durumda ikinci el 200 abs alırdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:07 ----------

Alıntı sercankayas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba , malum duke 200 lerin tekerlekler süper değil , tabii ki kullanıma göre değişir ama ortalama kaç km geldiğinde tekerlekleri değiştirmeli ,5300 km deyim sanki eskiye nazaran biraz daha fazla kayma hissediyorum özellikle ani frenlerde
    bana sorarsan değiştir. rosso 2 çifti lastikal sitesinde 740 lira.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:09 ----------

Alıntı SinanZengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artçı için titreşim var, 1 saatten sonra artçılı sürüşlerde artçı için rahatsızlık baya artıyor. tek kişilik kullanımlarda titreşim rahatsız etmedi beni hiç.
    ATLANTİS bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)