Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Titanic 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Sitesinde dijital olanı var ama oda aynı. Başka bir motordan yarım yamalak çevrilmiş. Bi sürü yanlışlık var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Ben nereye ne yazdığımı da karıştırdım iyice bu acemilik ne kötüymüş uyduruk bi lastik değişimini yapamadım.

Sava mc 18 110/80-17 arkaya & sava mc 25bogart 100/80-17 öne taksam olmaz mı?

dream4life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks150
    şimdiye kadar sorulmamış sorular. öğrenmek güzel olacak. dışarıdan da yardım gerekecek bu konu için.

Önü büyütünce arkayıda büyütmeli. Arkayada 130/70-17 mc25 bogart takmalı. Bu yeni ebatlarda önde 1mm , arkada 4mm fark ediyor lastik çapı. Yani son derece makul

Motosikleti
    yakında geliyor
    bu motora benimde merakım var ve alıcam gibi ama yakıt konusunu merak ediyorum yeni moddellerinin yakıtı nekadar acaba

Yakıtı 3 litre 100 km de.

Motosikleti
    yakında geliyor
    yani km de 33 kuruş heralde ama çok diilmi 33 kuruş arkadaşımda 170 cc asya elegant var 12 kuruş yakıyor diyo forumdada 12 kuruş diye duydum ama emin olayım diye sordum

15 kuruş yapıyor yaklaşık. Yanlış hesap yaptın sanırım. Sakin kullanırsan birazdaha düşer belki

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:46 ----------

Hem benzin devamlı fiyatı değiştiği için. Kuruş hesabı güncelliğini koruyamıyor. Oyüzden 100km de kaç litre diye söylemek en doğrusu

Motosikleti
    yakında geliyor
    anladım teşekkür ederim

obk11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza inşallah
    Cok kararsizim bu motorumu alsam yoksa mondial x-treme max mi alsam hangisi daha iyi tarafsiz yorum lutfen !!! Tesekkurler...

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Alıntı obk11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok kararsizim bu motorumu alsam yoksa mondial x-treme max mi alsam hangisi daha iyi tarafsiz yorum lutfen !!! Tesekkurler...
    x-treme max cross motosikleti değil mi? İkisi farklı kategorilerde motosikletler. Nerede kullanacağına karar ver bence önce. Çoğunlukla asvalt, ya da toprak yolda kullanacaksan RKS ; dağ bayır, taş toprak, dere tepede daha çok kullanacaksan veya köyde felan kullanacaksan x-treme al.

Lastiklerimi de değiştirdim 110/80 & 90/80 taktım şimdilik bir sıkıntım yok rahat kullanıyorum.

Motosikleti
    rks150
    Alıntı ArdiaroS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    x-treme max cross motosikleti değil mi? İkisi farklı kategorilerde motosikletler. Nerede kullanacağına karar ver bence önce. Çoğunlukla asvalt, ya da toprak yolda kullanacaksan RKS ; dağ bayır, taş toprak, dere tepede daha çok kullanacaksan veya köyde felan kullanacaksan x-treme al.

Lastiklerimi de değiştirdim 110/80 & 90/80 taktım şimdilik bir sıkıntım yok rahat kullanıyorum.
    Aynen öyle. Şöyle bir şeyde var tabi ki, artcının oturacağı yer kalmıyor max da. Yastık filan devam ediyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:08 ----------

bende cuma günü ödemesini yaptım. Bu hafta plaka ruhsat sonra keyfini sürmek kalıyor.

Hayırlı olsun. Siyahıda çok güzelmiş..
    dream4life bunu beğendi.

Motosikleti
    rks150
    Renk başka baktığım resimlerde çok mattı ama gerçekte görünce sevdim. Korumalarda tam, haftaya artık açılış yaparız. 2012e ait kullanım kılavuzunu facebook grubundan bir arkadaş sağolsun paylaştı. Geriye kaldı çanta, daha karar vermedim- lastikler, ki şuanda bulamıyorum bilindik marka lastik üreticilerinde.

Motosikleti
    Yaza inşallah
    X-treme maxdan vaz gectim bugun kuba-rks bayisine gittim rks titanic yok dedi martda gelir dedi kuba strike var dedi motorlari ayniymis gs alt yapi seramik piston filen 2600 dedi rks 3600 tl sizce hangisini alayayim ben suan dedemin yanindayim sakarya/ geyve. Haftaya eve donucem marti beklersek zam gelebilir malum faiz %10 oldu sizce almalimiyim.. cok saolun

Motosikleti
    rks150
    Strikeın canlısını gördüm bayide, titanicden cılız duruyordu bana göre. İstanbulda 2013 titanicler var düşünürsen.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:04 ----------

Hatta şöyle bir fotoğraf var, benimkini seçerken bakarken arkada çıkmış. Arkadaki strike diye biliyorum

Motosikleti
    Yaza inşallah
    Alıntı dream4life adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Strikeın canlısını gördüm bayide, titanicden cılız duruyordu bana göre. İstanbulda 2013 titanicler var düşünürsen.
    Bana motoru dedem alicak yaza alicakti ama zam olur fiyat pahali olur diye bu hafta ikna edersem alacagim dedem evine dogalgaz yalitim filen yapmis 8000 tl masraf varmis bu yuzden strike alabilirim daha fazla masraf olmamak icin kask ve ruhsat fiyatinida katarsak 500-600 tl daha fazla odeyecek boyleyken 3100 oder rks de 4100 civari bu arada yasim 17 ruhsati ustume alabilirmiyim

Motosikleti
    rks150
    Sanırım eksik yazdın; ok anladım bütçe kısıtlı ama kask mont dizlik.. olmazsa olmaz değil mi
    Hatta gerekirse bir düşük cc al scooter al ama korumanıda tam al lütfen..

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Alıntı dream4life adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Renk başka baktığım resimlerde çok mattı ama gerçekte görünce sevdim. Korumalarda tam, haftaya artık açılış yaparız. 2012e ait kullanım kılavuzunu facebook grubundan bir arkadaş sağolsun paylaştı. Geriye kaldı çanta, daha karar vermedim- lastikler, ki şuanda bulamıyorum bilindik marka lastik üreticilerinde.
    Kullanım klavuzunu ben paylaşmıştım , ihtiyacı olan varsa https://www.facebook.com/groups/rks....8484196638046/ burdan ulaşabilmeniz lazım.

Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim
    dream4life bunu beğendi.

Bende lastikleri bugün değiştirdim. Sava marka mc 50m lastik taktırdım. Öne 100/80-17 arkaya 130/70-17 tubeless taktırdım. Çifti 300tl takmayada 40 tl verdim. Daha ucuzada bulunabilir belki.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler