Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Titanic 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YZF R-25
    Şuan motorum 2000 km kadar oldu gayet iyi performanslı çalışıyor ortalama km de 12-14 krş yakıyor ama daha çok çevre yolu üzerinde 2 kişilik kullanımda.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    alacak
    Selam arkadaşım rks 200 almayı düşünüyorum acaba bilgi paylaşımı yapabilirmiyiz.*

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin bilgilerinizi bekliyorum bende şu aralar bu modeli incelemekteyim senin bilgilerini bekliyorum saygılar

Motosikleti
    YZF R-25
    Bu form ölmüş ya nerede millet ?

Motosikleti
    rks titanic 150
    DOSTUM HAVA SOĞUK KIMSE BINMIYO GALİBA. BEN KARDA BİLE DİRENİP MOTORDAN İNMAYANLERDENIM.KM İLERLETEMYOZ DOSTUM. HALEN 1300 DEYM VALLA. YAZCAK ÇOK ŞEY KALMIYO BUTUN DEĞİŞİKLIKLERİ YAZDM VE RESMLERİYLE PAYLAŞTIM AMA DEDİĞİN GBİ PAYLAŞIMDA BULUNAN KALMADI GALİBA.

Motosikleti
    YZF R-25
    Evet sanırım motor yeni oldugundan fazla yazılıcak bişi bulunmuyo

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Alıntı gargi amca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik ebatı muayenede bakılan bir konu değil. Savada 100/80/17 ve 130/70/17 var aynı modelde. Sava mc25 bogart. Savanın web sitesinden telefonunu ara. Onlara bayi adresi sor. Yardımcı oluyorlar
    Abi senin yorumlar çok iyi her seferinde rahatlatıyorsun beni Allah başımızdan eksik etmesin seni amin :D

ne yazalım dostlar? motor güzel, vitesler yağ gibi, gayet ekonomik yakıt olayı. çekişi hızlanması güzel. sadece lastikleri değiştirsek iyi olur. bende hala değiştirmedim ama baharla birlikte değiştircez inşallah. fiyat / performans olarak bence çok iyi. tavsiye ediyorum. şunu unutmayalım sıfır sorun diye dünyada birşey yok. montaja dikkat edin, gevşek yerleri var. her vidasını sıktırın alınca. özellikle vites çuğuna dikkat. far düğmesinin olduğu aparatın vidaları. jikle kablosunun karbüratöre girdiği yerdeki somunu falan. ama bunlar motorun kusuru değil. toplayan toplamamış

Motosikleti
    yamaha Rx-115
    mondı mcx 150 ıle rks 150 yı karsılastıran oldumu acaba beyler. gözlemleriniz nelerdir.

Motosikleti
    Honda CB125F
    arkadaşlar bende yaklaşık 3 4 ay önce rks titanic 150 aldım şu an yaklaşık 3000 kmde. şu ana kadar herhangi bi sıkıntı çıkarmadı düz yolda rahat 110 görüyor kmde yaklaşık 12 krş civarı yakıyor yakıtı gerçekten motor performansına göre çok az.

Motosikleti
    YZF R-25
    Alıntı hamzabozkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondı mcx 150 ıle rks 150 yı karsılastıran oldumu acaba beyler. gözlemleriniz nelerdir.
    Kardeş mondiali bilmem ama rks gerek rahatlık gerek ise yakıt konusunda gayet ekenomik.

Motosikleti
    kanuni gt 170
    merhaba arkadaşlar rks titanic ve gt 170 arasında kaldım titreşim konusundan kıyaslama yapabilecek arkadaş varmı 80-90 km de bu makineler titreşimde rahatsız edermi ?

Motosikleti
    Honda CB125F
    Alıntı ruzgaarm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar rks titanic ve gt 170 arasında kaldım titreşim konusundan kıyaslama yapabilecek arkadaş varmı 80-90 km de bu makineler titreşimde rahatsız edermi ?
    rks yi bizzat kullanıyorum titreşim yok denilecek kadar az. gt170i tek amasöründen dolayı almadım ileri ki zamanlarda o amasörler problem çıkartıyo. rks yi aldığıma hiç pişman değilim özellikle yakıt konusunda çok cimri bir motor. hiç durmadan 200 km yol yaptım üzerinde tık demedi motor.almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

BarışKB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok ama ileride 1000 RR :)
    Arkadaşlar bende rks titanic 150 almayı düşünüyorum fakat kafamda bir iki soru var kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    1) çekişi nasıl? mh drift 125 e göre ne durumda hızlanma v.s
    2) 0-80 arası hızlanması kaç saniye ?
    3) gaz tepkisi nasıl ?
    4) Genelde titanic 200 tutulmamış ve önermiyolar 150cc modeli hoş güzel fakat kronik sorunları var mı ? ikinci eli nasıl ?

şimdiden teşekkür ederim.

Motosikleti
    YZF R-25
    Alıntı BarışKB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende rks titanic 150 almayı düşünüyorum fakat kafamda bir iki soru var kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    1) çekişi nasıl? mh drift 125 e göre ne durumda hızlanma v.s
    2) 0-80 arası hızlanması kaç saniye ?
    3) gaz tepkisi nasıl ?
    4) Genelde titanic 200 tutulmamış ve önermiyolar 150cc modeli hoş güzel fakat kronik sorunları var mı ? ikinci eli nasıl ?

şimdiden teşekkür ederim.

1- Drift kullanadım ama apache kullandım çekişi çok iyi yokuş çıkarken filan çok rahat 2 kişi dahi. Hızlanması gayet yeterli bir apache kadar degil ama.
    2- 0-80 hiç ölçmedim ama 100 km kadar gayet hızlı tırmanıyor.
    3- Gaz tepkisi çok iyi hemen cevap veriyor gecikme veya uzama olmuyor.
    4- Kronik olarak ben tek zincirin , zincir platiğine sürttünü duydum onun dışında bişi duymadım o problemde 2 dk çözülüyor. 2. el ybr - cbf - apache bile çok uygun fiyattan verilemdiği sürece 2-3 ay bile beklersin ki bu rks de de aynıdır ama diger modellere göre deger kaybı olucaktır.

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Arkadaşlar 130/70-17 & 100/80-17 lastik takıp kullanan var mı? Yorum yapabilir misiniz iyi mi kötü mü takarken sıkıntı oluyor mu?

Bi sıkıntı olmaz. Bende takacağım yakında. İstersen zaten havalar kış. Birazdaha bekle. Ben iki haftaya takarım diye düşünüyorum. Sonucu yazarım buraya. Seninde için rahat eder. Zaten yurt dışındaki modelde. Bu ebatlar takılı olınlar var.
    ArdiaroS bunu beğendi.

dream4life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks150
    Herkese merhaba, bu hafta bende aranıza siyah RKS ile katılacağım. Motobull Şişli 3.350TL 18 taksit.
    Korumalar Motomax sağolsun her şey tamamdır.
    Tanışma metnim aşağıdaki gibi.
    http://www.motosiklet.net/forum/tani...e-merhaba.html

sormayı unuttum, tabi ki bütün sayfaları okudum ,
    kullanıcı kitapcığı ve garanti belgesi.. sizinde bahsettiğiniz gibi bayi hepsi internette mevcut oradan indirmen gerekir dedi.
    garanti belgeside online sistem olduğu için gerek yok dedi.
    garanti belgesi çok şart değil fatura var ama kullanım kılavuzu benim için her zaman önemli olmuştur.

Hayırlı olsun. Güzel seçim. Allah kaza vermesin
    dream4life bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Alıntı dream4life adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, bu hafta bende aranıza siyah RKS ile katılacağım. Motobull Şişli 3.350TL 18 taksit.
    Korumalar Motomax sağolsun her şey tamamdır.
    Tanışma metnim aşağıdaki gibi.
    http://www.motosiklet.net/forum/tani...e-merhaba.html

sormayı unuttum, tabi ki bütün sayfaları okudum ,
    kullanıcı kitapcığı ve garanti belgesi.. sizinde bahsettiğiniz gibi bayi hepsi internette mevcut oradan indirmen gerekir dedi.
    garanti belgeside online sistem olduğu için gerek yok dedi.
    garanti belgesi çok şart değil fatura var ama kullanım kılavuzu benim için her zaman önemli olmuştur.
    Hayırlı olsun kazasız belasız inşallah. Kullanım klavuzu için link var mı? Bendeki 2012 model için sanırım yağ çubuğu felan diyor :D

dream4life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks150
    Alıntı ArdiaroS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kazasız belasız inşallah. Kullanım klavuzu için link var mı? Bendeki 2012 model için sanırım yağ çubuğu felan diyor :D
    teşekkürler.. umarım birinde vardır veya bizi bir yere yönlendirir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler