Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Titanic 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasan_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS150
    Alıntı Atakan_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb. arkadaşlar
    bugün motobull'da bu motora baktım 3.300 TL fiyat çektiler ama anlamadığım kızım gösterge paneli oldu kesinlikle dijital gösterge paneli değildi sağ tarafta devir saati sol tarafta hız/km ortada küçücük bir ekran var oda vites göstergesiymiş eski model falan olabilirmi acaba
    atakan senden 2-3 gün önce de ben gitmişim ) dijital ekranlılarda sorun çıkmış daha öncekilerde o yüzden analoga çevirmişler.. kampanya bitmeden bende alacağım, yorumlar hep olumlu, umarım sıkıntı olmaz. birkaç güne alıp buraya bende birşeyler yazarım artık.
    150mr vulture ve cbf150 den sonra bakalım bu nasıl olacak selamlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Ben internetten çanta için demir sipariş vermeyi düşünüyorum. 32lt çanta takıcam. Acaba bu demirlerin bir standardı var mı? Ya da Honda, Yamaha vs. hangisinin demiri buna uyar?

Tvs apache ninkilere bakın

Kuba Xcg 150 modeli ile kıyaslama yapabilecek biri var mı ?

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    kıyaslanmaz,titanic daha büyük daha iyi bir motor
    Uway bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Yağı biraz fazla kaçırdım. Nerden tahliye edeceğimi çözemedim acil yardıma ihtiyacım var :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:49 ----------

Hallettim tamamdır

Motosikleti
    rks titanic 150
    merhabalar artkadaşlar 08.11.2013 itibariyle kırmızı tvs 150 alarak aranıza katıldım. katılmamdakı en buyuk etkenlerden biri bu motor hakkındakı yorumlarınız.mardindeyım ve bagaj demiri bulmakta sıkıntı yaşıyrıum . bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tşkr ederim

Motosikleti
    rks titanic 150
    (düzeltme)merhabalar artkadaşlar 08.11.2013 itibariyle kırmızı rks titanic 150 alarak aranıza katıldım. katılmamdakı en buyuk etkenlerden biri bu motor hakkındakı yorumlarınız.mardindeyım ve bagaj demiri bulmakta sıkıntı yaşıyrıum . bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tşkr ederim

Motosikleti
    rks titanic 150
    [IMG][/IMG]

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Hayırlı olsun kaça aldın kardeş?

Motosikleti
    rks titanic 150
    neyseki bayide eski kasa dijital gösterge ve alt sakalllı vardı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

3200 tl kredi kartına 10 taksitle süper oldu şuan 40 km deyim

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    iyi fiyata almışsın 2 sene önce sorduğumda da aynı fiyat demişlerdi.Güle güle kullan rodajına dikkat et kasksız binme kardeşim

Alıntı whiteflame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (düzeltme)merhabalar artkadaşlar 08.11.2013 itibariyle kırmızı rks titanic 150 alarak aranıza katıldım. katılmamdakı en buyuk etkenlerden biri bu motor hakkındakı yorumlarınız.mardindeyım ve bagaj demiri bulmakta sıkıntı yaşıyrıum . bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tşkr ederim
    Tvs Apache nin demirlerini deneyin. Hayırlı olsun motorunuz.

Motosikleti
    rks titanic 150
    sağol kardeşim. özellikle mardinden aldım çünkü burda diğitaller var , malum burda eski ürün bulunur motor kültür pek gelişmemiş. ama yorumlardan sonra terdütteyim dijital bozulur mu dye.bakacaz artık hayırlısı

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Allah razı olsun kardeşim de net değilsin galiba bu konuda.oynamak gerekiyor apachi demiriyiyle galiba.bu konuyla ilgili foto olsaydı süper olurdu yine de çok teşekkür ederim yardımın için

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:15 ----------

Alıntı gargi amca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs Apache nin demirlerini deneyin. Hayırlı olsun motorunuz.
    Allah razı olsun kardeşim de net değilsin galiba bu konuda.oynamak gerekiyor apachi demiriyiyle galiba.bu konuyla ilgili foto olsaydı süper olurdu yine de çok teşekkür ederim yardımın için

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi fiyata almışsın 2 sene önce sorduğumda da aynı fiyat demişlerdi.Güle güle kullan rodajına dikkat et kasksız binme kardeşim
    sağol kardeşim. özellikle mardinden aldım çünkü burda diğitaller var , malum burda eski ürün bulunur motor kültür pek gelişmemiş. ama yorumlardan sonra terdütteyim dijital bozulur mu dye.bakacaz artık hayırlısı

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:21 ----------

kusura bakmayın formu kullanmayı yeni öğrenyorum o yuzden kime nereye cevap verdiğim karışablyo saygılar

oynamak gerekmeyebilir. Ben denemedim ama tvs apache ile yanyana baktım motora. iki motorun kasası, amortisörünün yeri falan birbirinin ikizi gibi. Hangimiz önce denerse haber etsin

Motosikleti
    rks titanic 150
    [IMG][/IMG]

MODİFİYEDEKİ SON HALİ ÇANTA DEMİRİ GALİBA BULDUM ONU DA TAKINCA YUKLERİM

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:05 ----------

oynamak gerekmeyebilir. Ben denemedim ama tvs apache ile yanyana baktım motora. iki motorun kasası, amortisörünün yeri falan birbirinin ikizi gibi. Hangimiz önce denerse haber etsin
    ORJİNAL ÜRETEN BİR FİRMA VAR GALİBA AYDINDA. İSMARLADIM 2-3 GUNE ELİMDE OLUR 37 TL GBİ 1 FİYATI VAR. OYNAMALAR:
    1)KOLTUK DERİ DÖŞEME
    2)DEPO ÜSTÜ CEPLİ DERİ DÖŞEME
    3) YBR ESD KORUMA DEMİRİ
    4)CANT ŞERİTLERİ
    5) NGK BUJİ
    6) ORJİNAL ÇANTA DEMİRİ VE ÇANTA(TAKILACAK)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:08 ----------

ORJİNAL ÜRETEN BİR FİRMA VAR GALİBA AYDINDA. İSMARLADIM 2-3 GUNE ELİMDE OLUR 37 TL GBİ 1 FİYATI VAR

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Buna uyan başka bir modelin çanta demiri mutlaka vardır yok mu bir bilen eden?

Evet arkadaşlar motorun Naked tarzı olduğunu düşünürsek stunt yapmak bana şart gibi geldi bende size 1-2 ufak video atmak istedim hareketleri yapmaya bugün başladım bunlar ilk denemelerim çok zevkli bir şey umarım daha da gelişirim. Not=Videolar trafiğe kapalı alanda çekilmiştir.

https://www.facebook.com/photo.php?v=10201718464715205
    https://www.facebook.com/photo.php?v=10201718430714355

enesbingl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    http://www.youtube.com/watch?v=rJ_OcTONiWU bu video da adam top speed yapıyor izlemenizi isterim.

Motosikleti
    YZF R-25
    Alıntı enesbingl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=rJ_OcTONiWU bu video da adam top speed yapıyor izlemenizi isterim.

Ben Antalya da yaşıyorum 2.5 ay kadar önce rks 150 aldım. Şuan 1600 km civarında işe gidip gelirken kullnıyorum. 1000 km civarında Antalya - Alanya yaptım toplamda 320 km civarı. Giderken ve gelirken paso bastım zorladım baya motoru düz yolda veya hafif eğimli yolda motorun üzerine yatarak max 118-120 gördüm ama sapma payı ne kadardır bilemem zira ben 70 km hızla giderken (gösterge analog bende ) kardeşimin apache 68 le gidiyor. Bu gün 15 dişli ve egsoz siparişi verdim muhtemelen yarın bende olur bu hafta içi takarım ve sonuçlarını video ile gösteririm. Hatta apache vs titanic yapmayı düşünüyorum ama kaliteli kameram yok malesef hatta max hız yaparkende çekmek istiyorum ama nasıl yapıcam bilemiyorum. Birde sıkıntı şu motor bazen 9800 lerde bazen 10200 lerde kesiciye giriyor bunu nasıl çözebiliriz bilgisi olan varmı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler