Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

RKS RK200-R Cross Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fsmceyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle bir arkadaş yakıt tüketimini sormuş, 100 kilometrede 3,03lt ile 3,86lt arasında yaktı bugüne kadar. Sonra da bir sorunumdan bahsedeyim. Arka jant tellerinden birkaç tanesinde kırık var. Orta göbeğe bağlanan pimleri kırılmış. Jant teli arıyorum bulamadım. İthalatçı firma olan Kuba Motor'u aradım. Öncelikle kendilerinin son kullanıcıya malzeme satamadıklarını belirttiler ki gayet doğal. Ben de bir bayi aracılığı ile alabileceğimi söyledim. Jant teli içinse; yedek parça olarak jant teli getirmediklerini, jantı komple temin edebileceklerini söylediler. Yani üç tane kırık jant teli için, bütün jantı değiştirmemi istiyorlar. Bu nasıl bir mantık anlayabilmiş değilim. Netice de halen sorunum çözülmüş değil.
    Ceyhun Gürpınar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı fsmceyhun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle bir arkadaş yakıt tüketimini sormuş, 100 kilometrede 3,03lt ile 3,86lt arasında yaktı bugüne kadar. Sonra da bir sorunumdan bahsedeyim. Arka jant tellerinden birkaç tanesinde kırık var. Orta göbeğe bağlanan pimleri kırılmış. Jant teli arıyorum bulamadım. İthalatçı firma olan Kuba Motor'u aradım. Öncelikle kendilerinin son kullanıcıya malzeme satamadıklarını belirttiler ki gayet doğal. Ben de bir bayi aracılığı ile alabileceğimi söyledim. Jant teli içinse; yedek parça olarak jant teli getirmediklerini, jantı komple temin edebileceklerini söylediler. Yani üç tane kırık jant teli için, bütün jantı değiştirmemi istiyorlar. Bu nasıl bir mantık anlayabilmiş değilim. Netice de halen sorunum çözülmüş değil.
    http://motokacar.com/cross-x-treme-m...jant-teli-orj-

Uyacaktır çoğu 18 inc cross da arka teller uyumludur
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Teşekkür ederim ama olmuyor maalesef. RKS'nin tellerinin uç kısmı düz. Bu sitedeki tüm tellein ucu eğri.
    Selamlar...
    Ceyhun Gürpınar

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    http://www.motosport.com.tr/RAMZEYCR...urun,6196.html

Burdada direk rks teli diyor
    Görsele aldanma tlf la bilgi al
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Alıntı fsmceyhun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim ama olmuyor maalesef. RKS'nin tellerinin uç kısmı düz. Bu sitedeki tüm tellein ucu eğri.
    Selamlar...
    Telefon aç parçanın fotoğrafını Whatshap üzerinden çekilip göndermesini iste.

Buradan sipariş verdim, teller geldi ancak uçları eğri olanlardan. Sonra sağolsunlar, uygun telleri temin edebilmek için uğraştılar ama bulamadılar.. Paramı iade edecekler.
    Ceyhun Gürpınar

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Merhaba arkadaşlar arazi için motor bakıyoruz da satışı görünmüyor bilginiz var mı yada ikinci el piyasası nedir ?

VaV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yedek parça ve kronik sorunlarını düşünüce hala alınabilir bir motosiklet midir yoksa daha iyi benzer hafiflikte alternatifleri var mı?

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler