Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
44. sayfa BirinciBirinci ... 34424344454654 ... SonuncuSonuncu

RKS Cruiser 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Haftaya pazar yenikapı bandırma feribot ile (07.00 kalkış 09.00 iniş) balıkesir, oradan 200 km (3 saat) sürüp 13.00 gibi ayvalık cunda adasına gitmeyi düşünüyorum, orada regalraptor.net'in 10.yıl kutlamasına (orada festival varmış) katılıp tercihen onlarla (yaklaşık 100 chopper) ya da yorgunluk olursa yine feribotla (18.30 ya da 22.00) dönmeyi düşünüyorum, gelmek isteyen olur mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftaya pazar yenikapı bandırma feribot ile (07.00 kalkış 09.00 iniş) balıkesir, oradan 200 km (3 saat) sürüp 13.00 gibi ayvalık cunda adasına gitmeyi düşünüyorum, orada regalraptor.net'in 10.yıl kutlamasına (orada festival varmış) katılıp tercihen onlarla (yaklaşık 100 chopper) ya da yorgunluk olursa yine feribotla (18.30 ya da 22.00) dönmeyi düşünüyorum, gelmek isteyen olur mu?
    Şimdiden bir şey kesin bir şey diyemesem de, yolculuğa Çanakkale'den katılabilirim.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı kaanklky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden bir şey kesin bir şey diyemesem de, yolculuğa Çanakkale'den katılabilirim.
    https://www.facebook.com/events/1660728960806719/
    http://www.raptorriders.com.tr/forum...ad.php?t=12204

detaylar linklerde, 4-7 temmuz Balıkesir motosiklet festivali, cunda adasında, bekarsın galiba, çocuk yok, tadını çıkar

Motosikleti
    BMW R1100GS
    https://www.facebook.com/events/1660728960806719/
    http://www.raptorriders.com.tr/forum...ad.php?t=12204

detaylar linklerde, 4-7 temmuz Balıkesir motosiklet festivali, cunda adasında, bekarsın galiba, çocuk yok, tadını çıkar
    Çok keyif alacağım bir ortam değil, yolda eşlik etmek olsun bir de Cunda'yı seviyorum diye teklif ettim.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Pazar günü grup cundadan kahvaltı sonrası çıkıyorlarmış, cmtesi de saat 14.00 de orada anca olurlarmış, benim cunda planım yatar, Gökhan nerelerdesin? İstanbuldan kimse yokmu Kaan'la ortalarda bir yerde pazar buluşsak nasıl olurdu?

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Geçen perşembeyi cumaya bağlayan gece İstanbul'a yola çıkmıştım, haftasonu acil birkaç işim olduğu için, dün sabaha karşı yola çıkıp döndüm; bu da Uçmakdere'nin en güzel tepesinden:

polo34 bunu beğendi.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kaanklky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen perşembeyi cumaya bağlayan gece İstanbul'a yola çıkmıştım, haftasonu acil birkaç işim olduğu için, dün sabaha karşı yola çıkıp döndüm; bu da Uçmakdere'nin en güzel tepesinden:

http://i.hizliresim.com/go7kgR.jpg
    Doğa ( Tepe ) motosiklete güzel bir uyum sağlamış. Tekerine taş değmesin.
    kaanklky bunu beğendi.

tekrar selam,

ben led far almıştım hatırlarsanız. fırsat bulup yazamadım. uzun far modunu açtığımda çakar yanıyor, kısa farda normal. ancak normal modda 10-15 dk dan sonra çakara dönüşüyor hafiften. yani bi yanıp bi sönüyor. Farmı bozuk?

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    olayın içinde led olunca bence flaşör arızasıdır

Ben flasör arızasını led olmayan ampüllerde olur diye biliyorum. Yine de elektrikci bulup ona danışayım. Teşekkürler

2. ihtimal olarak power led düşünüyorum içinde fan olan

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Ledleri led olmayanları hepsini aynı flaşöre mi bağlamışlar acaba? Benim de sinyalimde flaşör arızası var, gitmek kısmet olmadı, illa o hatayı yapan ustaya gidicem, herkese kurcalatamam, elektrik çok önemli

meraba arkadaslar acıl yardım.....

3 senelık motosıklet kullanıcıyım rks tıtanıc 200 um var suan rks cruıser 250 ye merak saldım kendı motorumdan memnunum sadece daha rahat edebılırım dusuncesıyle bu motoru denedım yakınımda satılık bır motosıklet var 20bınde 20bın olmasına ramen makyajı o kadarda kotu degıl ama o kadar yorum okudum tıtresım 100den sonra cıkıyor dıyorsunuz ben bu satın alma dusuncesınde oldugum makıneyı denedım 1 vıtes 2 vıtes ve her vıteste ayakta elde aynada tıtresım var kazası yok ama devrılmesı varmıs motosıklette sıkıntı olmadıgını soyluyor ama tıtresım benı bu motor ustunde dusunmeme sebep oldu fıyatı makul sızce napmalıyım bu tıtresım hallıdılecek bır sıkıntımı ? veya gıderılebılır mı bu arada max hızda 130 140 goruyor kafam cok karısık uzun yazdım ama bı yardımcı olurmusunuz tesekkurler...

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı mexert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 vıtes 2 vıtes ve her vıteste ayakta elde aynada tıtresım var kazası yok ama devrılmesı varmıs...
    başka cruiser 250 motorlara da bakabilirsiniz, rakam çok mu iyi? burada dediğiniz şeylerden rahatsız bir kişi dahi yok, bunlar çin malı, bakımsız bırakmamak lazım, ucuz ne olduğu belirsiz yağ-parça kullanmamak lazım, buradaki motorların içine konan yağ bile en pahalısı, bujiler ngk vs vs...

sonuç titreşim olayı görecelidir, mutlaka daha bakımlısını bulup testini yapın, buradaki yorumlara güvenip motor almayın üzerindeki v motor virago 250'nin birebir kopyası, kendini kanıtlamış titreşimsiz bir motordur, ırzına geçilmiş (yeni kullanıcıların ilk motoru, bilmem kaç kez el değiştirmiş, sürücüsü bol, sürücüsü apaçi vs vs) motorlardan uzak durun
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

fıyat 5700 motorun ılk sahıbı alırsam masrafla duzelır mı dusuncesı var balansoru varmı tıtresımı yapan o parca olabılır mı? bu motorun bırde bıde bu fıyata deger mı alıpda duzeltmeye kalksak adam olurmu dusuncesıde var bu fıyatıda goz onune alırsak

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:15 ----------

daha once her gaz acıldıgında tıtresım yapma sıkayetı olan arkdas varmı sebep veya cozumunu bılen daha dogrusu acele acele yazıyorum herseyı k bakmayın vakıt ve sabırsızlıktan problem cozulebılır olursa almayı cok ıstedıgımden

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Bulunduğun yerdeki bir rks servisine ya da v motorlardan anlayan bir ustaya gitmen lazım, 50 tl ekspertiz ücreti teklif edersin, alırsam motoru sen tamir edicen dersin..

Sayın polo, far problemini çözemedim. Sizdeki sistem nasıl? Power led mi takmak lazım içinde fan(soğutucu) olan?

Birde, zincirim paslandı. O ring ile değiştirmeyi düşünüyorum.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    ben zenon mercek ve ona uygun zenon ampül zamanında almıştım, aldığım mercek minik olmadığı için eski motorumun farının içine olmamıştı, bu rks'nin farının içine de girmedi, usta arkadan farı kesip içine yerleştirmiş, minik mercek bulursanız süper olur, zenon artık aydınlatmada son nokta...

dediğiniz soğutuculu power led bende de var, o eski motoruma oluyordu ama bir usta bunlar muayeneden hayatta geçmez demişti, o yüzden halen bende duruyor, ayrıca merceksiz bir sistem olduğu için sürücülerin gözünü alabilir, merceksiz zenon da aynı şekilde göz alır, mercekli zenon için muayeneden umutluyum tek eksiği yükseklik ayarının olmaması, yere baksın diye en başında usta bir ayar çekti, yer mi yemez mi muayenede göreceğiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:28 ----------

zincir ben henüz değiştirmedim, nasıl bir şey lazım burada değiştiren arkadaşlara soracağım, ancak mevcut orijinal zincirimi wd40 ile temizliyorum ve paslanmıyor, öncesinde zincir yağı kullanıyordum, çok pahalı oldu, wd40 çok ucuz, kullananlarda var ...

ayrıca zincirimin uzamasını bekliyorum ön dişli getirttim, büyütücem, yurt dışı forumlarında virago 250lilerin dişlileriyle oynayamayan yok, bu konu içinde de zamanında yazmıştım.
    canerz35 bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    cumartesi günübirlik poyrazlar gölü gezisine istanbuldan katılmak isteyen olursa linke isim yazdırsın lütfen ...

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-duyurulari/168498-poyrazlar-golu-kampi-20-21-agustos-2016-a-2.html#post3984498

Motosikleti
    Kuba Superlight
    cumartesi günübirlik poyrazlar gölü gezisine istanbuldan katılmak isteyen olursa linke isim yazdırsın lütfen ...

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-duyurulari/168498-poyrazlar-golu-kampi-20-21-agustos-2016-a-2.html#post3984498
    polo34 ne zaman blackstere geçmeyi düşünüyorsun bayi ile görüş firmaya bildirsen sana motoruna karşılık hediye etsinler Servisler senin kadar bilmiyor galiba
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Sahibinden'de Tekay motor 210 tl havale ile orjinal koruma demiri satıyor, ihtiyacı olan varsa kaçırmasın...

REKLAM ALANI
44. sayfa BirinciBirinci ... 34424344454654 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler