Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
32. sayfa BirinciBirinci ... 22303132333442 ... SonuncuSonuncu

RKS Cruiser 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Bende fazla mercek ve zenon var, evde bulursam bugün yarın taktırıcam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GökhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende fazla mercek ve zenon var, evde bulursam bugün yarın taktırıcam
    O işi ben de yapacağım. Sipariş geçeceğim bugün yarın. Montajı da benden. Üzerindeki far ile yolumu göremiyorum resmen.

Motosikleti
    XVS Dragstar 650
    Gökhan çantaların markası nedir ?

Motosikleti
    Rks 250 chaper
    Merhaba lar arkadaş lar geçen ilçemdeki motor servisinde ustayla konuşurken lamba konusunda led ampül getirceni söyledi .getirdi taktık güzel oldu.40 tl istedi bende verdim.bide u5 u7 diye geçen çakarlı led sis takımı taktık. Vavvvvvvvv.10 numero.tavsiye ederim.gerçi sisler birax oynuyor tam sıkamadık heral.

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Alıntı Omar35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba lar arkadaş lar geçen ilçemdeki motor servisinde ustayla konuşurken lamba konusunda led ampül getirceni söyledi .getirdi taktık güzel oldu.40 tl istedi bende verdim.bide u5 u7 diye geçen çakarlı led sis takımı taktık. Vavvvvvvvv.10 numero.tavsiye ederim.gerçi sisler birax oynuyor tam sıkamadık heral.
    Hangi ustaya gittin abi? sis farı nereye monte ettiler

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Zenon mercek az büyük geldi, usta farın arkasını biraz yontacak galiba, göreceğiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:19 ----------

Bir kaç modifiyeli rks cruiser 250, bence becermişler. Olmuş

exhell bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks 250 chaper
    Aliağa yalçınlar tic.mehmet usta exhel.sis farını koruma demirine taktık.fenada olmadı.yalnız montaj faha özenli olabilirdi.direk aküye aç kapa mandalıyla montaj yaptık anahtarı gizledik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:59 ----------

Evet olmuş o arka kol dayamalar güzel.biraz daha küçük olsaymış iyimiş.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Kol dayamalar aklıma yatmaya başladı

Alıntı gooner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökhan çantaların markası nedir ?
    Çantaların markası armode. Orijinal çantalar değil önceki sahibi takmış. Ancak ben değiştirmeyi düşünüyorum. Burası istanbul, sıkıntı, bana kilitli modeli lazım. Bu çantaları elden çıkartacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:54 ----------

Alıntı Omar35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraf atsaydın da görseydik

Motosikleti
    XVS Dragstar 650
    Orjinal çantaları iyi değil.Benim çantaların arkaları yırtıldı mesela.Senin çantalar güzele benziyor.

Motosikleti
    Rks 250 chaper
    http://i.hizliresim.com/v4zv3v.jpg
    polo34 bunu beğendi.

Arkadaşlar bu motorların samandıra ve yakıt ışıkları neden bozuluyor? Dün gün ışığında deponun içine bir göz baktım samandıra zaten baya baya yukarıda duruyor. Hani içinde 2 - 3 litre yakıt olsa bile görmez. Kafaya koydum bu işe de çözüm bulacağım. Çünkü benzini bitince yeniden çekene kadar birkaç defa uğraştırıyor. Karbüratörlü sanki meret.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    zenon ve ses sistemim en sonunda takıldı, bayraklar gerçek yerini buldu ekstra getirdiğim sinyaller yerleştirildi, fotolar pek yakında

ön dişli takıldı oldu, ancak zincir kısa geldi, uyanı 180 tl olduğu için zincirin uzamasını beklemeye karar verdik

zenon ve ses sistemim en sonunda takıldı, bayraklar gerçek yerini buldu ekstra getirdiğim sinyaller yerleştirildi, fotolar pek yakında

ön dişli takıldı oldu, ancak zincir kısa geldi, uyanı 180 tl olduğu için zincirin uzamasını beklemeye karar verdik
    Hayırlı olsun, tez zamanda fotoğrafları bekliyoruz. Özellikle Xenon konusu ilgim dahilinde.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı GökhanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, tez zamanda fotoğrafları bekliyoruz. Özellikle Xenon konusu ilgim dahilinde.
    usta gündüz farı gibi ayar çekmiş, sislerin ve merceğin halkası (angel eyes) motor çalışır çalışmaz yanıyor, umarım uzun ömürlü olurlar

siz depo üstü sticker'ı sökmüştünüz, altta iz kaldı mı? bugün Arçelik buharmatik ile tam çıkaracaktım ki esnaf amcamız araya girdi, pişman olursun, böyle güzel dedi iz kalabilir vs ... amcanın gönlü olmadı, kaldı sticker şimdilik
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

usta gündüz farı gibi ayar çekmiş, sislerin ve merceğin halkası (angel eyes) motor çalışır çalışmaz yanıyor, umarım uzun ömürlü olurlar

siz depo üstü sticker'ı sökmüştünüz, altta iz kaldı mı? bugün Arçelik buharmatik ile tam çıkaracaktım ki esnaf amcamız araya girdi, pişman olursun, böyle güzel dedi iz kalabilir vs ... amcanın gönlü olmadı, kaldı sticker şimdilik
    Sislerin ve merceğin halkası derken? Angel eyes ve mercekli sisler olmak üzere iki bölümden oluşmuyor mu? Bağlantısı da bir şase, angel için bir pozitif, sisler için bir pozitif şeklinde değil mi?
    Aynı işi dün ben de yaptım. Angel'ı fara, sisleri uzuna bağladım. Farları açınca angel halkaları yanıyor, uzunları yakınca sisler yanıyor. Onlar da üç modlu: ilk açınca güçlü, kapatıp açınca çakar, kapatıp açınca zayıf. Ana farı da biraz aşağı eğdim uzun konusu sorun olmadı.

Benim depo önceden etiket üzerindeyken boyanmış. Bu sebeple etiketin sınır noktasında çok hafif bir kalınlık farkı var. Hani yakın bakınca görülüyor ama çirkin bir görüntü değil. Onun dışında hiç bir sorun yok. (bana da bir esnaf arkadaş "sökme altındaki görüntü berbat durumdadır" demişti )

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    İzmir-Manisa yaptım gçen gün, 144 km durmadan, banamısın demedi.

Gitgide seviyorum motoru. sezonda yaklaştı.

yanlara çanta alacağım. 1 kask içeri almalı. tavsiyeniz varmıdır?

Alıntı exhell adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Armode markasını duydum, bendeki de armode marka. Su vs geçirmiyor, sağlam şekli kaymıyor. Memnunum. Ama kilitli değil. Bence kilitli modelini al.
    exhell bunu beğendi.

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS

Hocam motorun gidişinden yana zaten sıkıntın olmasın.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    1 kask içeri almalı. tavsiyeniz varmıdır?
    Benim büyük sosis çanta kask içine alıyor.

REKLAM ALANI
32. sayfa BirinciBirinci ... 22303132333442 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler