Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
30. sayfa BirinciBirinci ... 202829303132 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanic 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    şenlensin

cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    şiii aynalar 10 numara genç
    Kymco CK125 -> Kuba STR250 -> Kawasaki ER6N -> Suzuki DRZ 400SM -> Yamaha FZ6 Fazer -> RKS Titanic200 -> Honda CBF150 -> Kuba STR250 -> Ybr 125 Esd -> Hyosung GT250

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    200cc nin hakkını veriyosun valla helal olsun abi, ara hızlanmalar falan baya iyi. ne yapacan motoru büyütüp daha, böyle çalışıyor işte tıkır tıkır

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı sgurdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şiii aynalar 10 numara genç
    saol abi

siyah istemiştim aslında sonradan değişti. buna turink için ön cam bi de alt sakal uydurunca başka da bişii istemez.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200cc nin hakkını veriyosun valla helal olsun abi, ara hızlanmalar falan baya iyi. ne yapacan motoru büyütüp daha, böyle çalışıyor işte tıkır tıkır
    eyw.

yaw sorma, ışıklara geldiğimde sırıtıyoken yakalıyom kendimi, etraftakiler bu niye gülüyo diyecekler diye bakıyon sonra

evet böyle tıkır tıkır ama daha 38 dişli gelmedi. Son hız denemesi yapacağım. Düz yolda 140 bekliyorum, hayırlısı.

çevre yolu haricinde motor çok keyifli, bazen şunu geçiyim, bunun arkasında durmayım derkene yol bitiyo, ışıklara geliyom oyun gibim

tekerlerinde katkısını unutmamak lazım. gerçi orjinal tekerleri kuru asfaltta baya yatırmışlığım oldu.

şuan 250 cc yaparsam bu sezonu idare ederim diyorum. öbür sezona 325 yapsam öbür sezonu da atlatırım diyorum borçları bi sıfırlarım, artık bu şehir içi olarak kalır. bi kredi ile de ER6 yaparık inş.

o değilde benim motorun amortisörleri nasıl ayarlııcaz. ön bizim ters maşa ve arka azot gazlı, bilen duyan gören ?

Motosikleti
    Honda CBF 500
    arkalar ayarlı da öne bişey yapamazsın. arka için özel bi anahtar lazım
    Kymco CK125 -> Kuba STR250 -> Kawasaki ER6N -> Suzuki DRZ 400SM -> Yamaha FZ6 Fazer -> RKS Titanic200 -> Honda CBF150 -> Kuba STR250 -> Ybr 125 Esd -> Hyosung GT250

sellam arkadaşlar ben rks 200 kullanıcısıyım ama yeniyim.yaklaşık 4 ay oldu alalı. rks 200 almadan önce çok araştırma yaptım ama hiç bu kanular yoktu stop etmesi devir yükselince gaz gesmesi vs. aldım şimdi bu tür konularla karşılaştım ve motorun kendi çapımda kurcalama sonrası bu hataları yok ettim elimden geldiği kadarda yardımcı olmaz istiyorum sizlere
    öncelikle motorunuzun jikle si tam randumanlı çalışıyormu ben kış şartlarında motorun 3. marş ta zor çalıştırıyordum jikle çalışmıyormuş ve 3-4-5. viteslerde devir yükselince birden stop etmiş gibi benzin bitmiş gibi probleminiz varmı

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Koruma ve Çanta demiri

evet, uzun zamandır arıyorum.

yardımcı olabilecek varsa lütfen yazdın bana

koruma ve çanta demiri arıyorum.

bu arada böyle bir çalışma yapacağım güzel olacağını düşünüyorum

malezya polisinin moturu bu

---------- Post added at 11:56 ---------- Previous post was at 11:54 ----------

Alıntı yusufcuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sellam arkadaşlar ben rks 200 kullanıcısıyım ama yeniyim.yaklaşık 4 ay oldu alalı. rks 200 almadan önce çok araştırma yaptım ama hiç bu kanular yoktu stop etmesi devir yükselince gaz gesmesi vs. aldım şimdi bu tür konularla karşılaştım ve motorun kendi çapımda kurcalama sonrası bu hataları yok ettim elimden geldiği kadarda yardımcı olmaz istiyorum sizlere
    öncelikle motorunuzun jikle si tam randumanlı çalışıyormu ben kış şartlarında motorun 3. marş ta zor çalıştırıyordum jikle çalışmıyormuş ve 3-4-5. viteslerde devir yükselince birden stop etmiş gibi benzin bitmiş gibi probleminiz varmı

merhaba @yusufcuk hoşgeldin, hayırlı olsun.

stop problemi var, bloguma bakarsan sorunu nasıl hallettiğimiz yazıyor.

ayrıca el ciklesi ni de kullanabilirsin. bende çok sorun olmuyor artık. 11 000 km ye geldim ben.

sen kaç km desin, ne kadar yakıyor, başka problem var mı ?

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    arkadaşlar arka stop lambası kaç liradır bilen var mı ?

Motosikleti
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar arka stop lambası ne kadar bilen var mı ?
    Para, watt, kilogram ? birimi nedir ne kadar dediğinizin

Motosikleti
    Honda CBF 500
    maskelicim hatırlarsan ben arkaya çanta takmıştım o demiri beğenmedin farklı bişey mi bakıyosun?
    bi de arka stopu servise sordun mu? malum senden başka kullanan yok fiyatı nerden bilelim

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    maskelicim hatırlarsan ben arkaya çanta takmıştım o demiri beğenmedin farklı bişey mi bakıyosun?
    bi de arka stopu servise sordun mu? malum senden başka kullanan yok fiyatı nerden bilelim
    bu arada sordum fiyatı

arka stop 108 :(
    arka dişli 30 TL

sen çanta demirini verdin mi

senin motordaki iyiydi evt

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Buarada sen niye arka stop arıyorsun, kaza felan mı oldu ??
    #sürenadam

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buarada sen niye arka stop arıyorsun, kaza felan mı oldu ??
    yok la üst iki sıra ledler söndü ondan

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok la üst iki sıra ledler söndü ondan
    ahaha ben aldığımdan beri yanmıyordu aynı ledler

demiri verdim ama çanta demiri tvs apachi 150 demiri uyumlu. beğendiğini al çünkü onlarında çok çeşidi var.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    ahaha ben aldığımdan beri yanmıyordu aynı ledler

demiri verdim ama çanta demiri tvs apachi 150 demiri uyumlu. beğendiğini al çünkü onlarında çok çeşidi var.
    tvs apache demiri direk uyuyor mu ?

sen bi işlem yaptırdım mı ne diye hatırlıyorum.

eğer uyuyor ise direk alayım

acil cevap :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ay/?favorite=1

aha bi tane buldum 3 lü çanta destekliyor.
    tek arka çanta olanına 60 TL vermektense buna 70 TL veririm

abi tvs apache nin demirine herhangi birşey yaptırmadan direk oluyor mu ?

---------- Post added at 15:09 ---------- Previous post was at 14:56 ----------

şu yurkardaki polis motorunun sarı siyah yapıştırma şeritlerini nerede bulabilirim ki ?

Motosikleti
    Bu demiri rks'ye takmak isteyenler olmuştu daha önce, oluyor ama arka taraftaki bağlantı deliklerinin yerini değiştirmek gerekiyor. Bide tvs'nin demiri 3'lü demir değil, o motorun sol tarafında o basamaklık zaten var uzakdoğuda kadınlar motora yan biniyor ayaklarını koysunlar diye var o basamaklık.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu demiri rks'ye takmak isteyenler olmuştu daha önce, oluyor ama arka taraftaki bağlantı deliklerinin yerini değiştirmek gerekiyor. Bide tvs'nin demiri 3'lü demir değil, o motorun sol tarafında o basamaklık zaten var uzakdoğuda kadınlar motora yan biniyor ayaklarını koysunlar diye var o basamaklık.
    telefon ettim adam evet üçlü dedi. vay adi herif

de
    oluyor ama arka taraftaki bağlantı deliklerinin yerini değiştirmek gerekiyor
    dediğin yeri anlamadım.

vida yerleri uymuyorsa nasıl olacak ?

bi foto üzerinden anlatırsan ( burdaki fotoyu kullanabilin http://www.yildizticaret.com/pro/217...RTBAGAJ-DEMIRI ) iyi olur

Motosikleti
    Bi daha baktım da çanta demirinden aşağı uzanan ekler var, adi yapmayalım herifi hemen
    Yani cuk oturmuyor motora, hani piyanist_irf'in yaptığı çanta demiri var ya suzuki inazuma için, onun kadar olmasa da ufak bi modifikasyon şart alacağın demir üzerinde.

Motosikleti
    Honda CBF 500
    maskeli evet ufak bir işlem gerekiyordu ama tam hatırlamıyorum, önceki sayfalarda fotolar yayınlamış olmam lazım onları bi incele sen yine.
    ama korkacak bişey değildi, sen al demirini gerisi basit işler.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    aldım bakalım hayırlısı

http://www.yildizticaret.com/pro/2172/119/TVS-APACHE-ARKA-PORTBAGAJ-DEMIRI

REKLAM ALANI
30. sayfa BirinciBirinci ... 202829303132 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler