Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Kuba KEE100 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ugurilbas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle. 500 km bakımı geldiği zaman opet 4t 10w40 motorsiklet yağını koymayı düşünüyorum bu motor ne kdar yağ alır?
    Serviste doldurman gerekiyor yoksa garanti dışı kalır diye biliyorum haberin olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kuba Kee 100
    Servise gittigimiz zaman illa kendi yağlarını mı koymalari gerekli yoksa biz kendi yağımızı götürebilir miyiz?

Servise gittigimiz zaman illa kendi yağlarını mı koymalari gerekli yoksa biz kendi yağımızı götürebilir miyiz?
    Kendi yağını götürebilirsin servis ile ilgili bi durum değil sen malzemeni dışardan al servise taktır ekstra ücret alırlar ama yaparlar. Sıkıntı olmaz.
    ugurilbas bunu beğendi.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti kullanan arkadaşlar birkaç görsel ve parça kalitesi hakkında bilgi verebilir ler mi ?

Motosikleti
    Kuba Kee 100
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti kullanan arkadaşlar birkaç görsel ve parça kalitesi hakkında bilgi verebilir ler mi ?
    Motor tamamen plastikten oluşuyor ama ben hiç düşmediğim için sıkıntı yaratmadı. Şuan 650kmdeyim 10 gündür kullanıyorum dağ taş demeden her türlü yolda gittim hiç sıkıntı çıkarmadı. Yarın da inşallah fotoğraflarını paylaşırım. dipnot: tamamen plastik derken çamurluk,grenaj gibi yerler ama kaliteli plastik çabuk kırılmaz

Motor tamamen plastikten oluşuyor ama ben hiç düşmediğim için sıkıntı yaratmadı. Şuan 650kmdeyim 10 gündür kullanıyorum dağ taş demeden her türlü yolda gittim hiç sıkıntı çıkarmadı. Yarın da inşallah fotoğraflarını paylaşırım. dipnot: tamamen plastik derken çamurluk,grenaj gibi yerler ama kaliteli plastik çabuk kırılmaz
    Plastiği ilk okuduğumda ne lan bu dedim Diğer modelleri giib aynı kalitede diyebilir miyiz ?

Motosikleti
    Kuba Kee 100
    Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plastiği ilk okuduğumda ne lan bu dedim Diğer modelleri giib aynı kalitede diyebilir miyiz ?
    Diger modellerden daha güzel duruyor ve malzeme kalitesi olarak daha iyi. Güçlü de bir motoru var. Titresimi daha hic sıkıntı yaratmadi makul hızlarda gidildiği surece hiç hissedilmiyor. Yakit tüketimi cok az. Suan 2610 tl bayilerde hemen almanizi öneririm. Normal fiyati 2900lerde

Diger modellerden daha güzel duruyor ve malzeme kalitesi olarak daha iyi. Güçlü de bir motoru var. Titresimi daha hic sıkıntı yaratmadi makul hızlarda gidildiği surece hiç hissedilmiyor. Yakit tüketimi cok az. Suan 2610 tl bayilerde hemen almanizi öneririm. Normal fiyati 2900lerde
    Yokuş falan çıkarken zorlama yapıyor mu ve artçı ile hiç kullandın mı dostum Tekerine taş değmesin.

Motosikleti
    Kuba Kee 100
    Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yokuş falan çıkarken zorlama yapıyor mu ve artçı ile hiç kullandın mı dostum Tekerine taş değmesin.
    Neredeyse hic tek binmiyorum artçı ile biniyorum sürekli 2.vitesle çıkmadığı yokuş yok nerdeyse. Cok dik olursa mecbur 1e takmak lazim sonucta 130 kilo gibi bi yolcu ağırlığı oluyor. Ayrica teşekkür ederim

Neredeyse hic tek binmiyorum artçı ile biniyorum sürekli 2.vitesle çıkmadığı yokuş yok nerdeyse. Cok dik olursa mecbur 1e takmak lazim sonucta 130 kilo gibi bi yolcu ağırlığı oluyor. Ayrica teşekkür ederim
    2 Kişi ile 2. viteste yokuş çıkıyorsa parasını hak ediyordur heralde.

Motosikleti
    Kuba Kee 100
    Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 Kişi ile 2. viteste yokuş çıkıyorsa parasını hak ediyordur heralde.
    Kriterler kişiye göre değişir ama 100cc bir motora göre oldukça yeterli bir özellik.

Kriterler kişiye göre değişir ama 100cc bir motora göre oldukça yeterli bir özellik.
    silindir değişimi yapılabiliyor mu bunlarda ? yani demek istediğim 100cc üstüne çıkılabilir mi bu modellerede ? birde genel olarka yakıt tüketimi kullanımı hakkında bilgi verebilir misin ?

Ventomotors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA
    Biz yetkili servis olarak silindir büyütme işlemini KEE100 lere tavsiye etmiyoruz. motor silindir büyütmeye uygun değil. yakıtı km de 8 - 10 kuruştur. kullanımı scooterlar kadar kolay ve rahattır.

Alıntı Ventomotors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz yetkili servis olarak silindir büyütme işlemini KEE100 lere tavsiye etmiyoruz. motor silindir büyütmeye uygun değil. yakıtı km de 8 - 10 kuruştur. kullanımı scooterlar kadar kolay ve rahattır.
    Merhaba önerdiğiniz bir scooter varmı daha yüksek bir cc yada neden kuba daha yüksek cc üretmiyor bilgi verebilir misin ?

Ventomotors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA
    Kuba marka olarak nirvana modelini önerebilirim.150 cc. kendini ispat etmiş uzun zamandan beri piyasada olan scooterdır. parçası boldur. ayrıca kubanın ital ettiği benelli zafferano modeli vardır.250 cc dir.yüksek cc ne yazık ki ÖTV den dolayı tercih edilmiyor.

Alıntı Ventomotors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba marka olarak nirvana modelini önerebilirim.150 cc. kendini ispat etmiş uzun zamandan beri piyasada olan scooterdır. parçası boldur. ayrıca kubanın ital ettiği benelli zafferano modeli vardır.250 cc dir.yüksek cc ne yazık ki ÖTV den dolayı tercih edilmiyor.
    Ötvler olmasa 100 150 cc model kimse kullanmaz zaten bildiğim kadarıyla yeni bir bayisiniz. Umarım diğer servisler gibi problem yaşanmaz. Özellikle Benelli markasında oranın konularınada bekleriz.

KEE 100 hız testi ile ilgili şöyle bir video buldum arkadaşlar hızı düz yolda gayet iyi artçı ile yokuşta ne olur bilemem.

Motosikleti
    Kuba Kee 100
    Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KEE 100 hız testi ile ilgili şöyle bir video buldum arkadaşlar hızı düz yolda gayet iyi artçı ile yokuşta ne olur bilemem.http://www.dailymotion.com/video/x4r0kdd
    30 40 50 artçı ile yokusun dikliğine göre bu hızlarda çıkabilirsiniz. Bazi yokslari 3te bile çıktığını gördüm

30 40 50 artçı ile yokusun dikliğine göre bu hızlarda çıkabilirsiniz. Bazi yokslari 3te bile çıktığını gördüm
    Bu scooterlar bu kadar basıyor mu gerçekten ? Artçı ile yokuşları 50'de çıkıyorsa parasını fazlasıyla hakediyordur.

Motosikleti
    Kuba Kee 100
    Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu scooterlar bu kadar basıyor mu gerçekten ? Artçı ile yokuşları 50'de çıkıyorsa parasını fazlasıyla hakediyordur.
    Bu motorlar cub ya da cup şeklinde geçiyor. Ben 1000kmdir kullanıyorum, yokuş performansı üst düzey değil ama tatmin edici. Cok da güçsüz diyemeyiz. Sonuçta 100cc aşırı güçler beklememek lazım.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler