Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ölenlere allahtan rahmet yaralılara da acil şifalar dilerim...
    mehmetenis ve Arenli bunu beğendiler.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    bunların çift bağlantılı olanı daha sağlıklı gibi bence ...
    F54 ve mehmetenis bunu beğendiler.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Başımız sağolsun.
    Arenli, kagen00 ve jackonbir bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun allah kaza bela gösermesin....
    Çok teşekkür ederim ,Hepimize inşallah,
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    mehmetenis bunu beğendi.

gokhanbasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    enjektorlu motorlara olmaz sıralı sistem denen sistem olmalı zor iş.ama asıl sorun lpg tankının konacagı yerdr. ben arka cantaya 10 kg lık bir karpuz koydugumda dengem allak bullak olabiliyor. 20 lt lik bir tankı nereye sıgdırırsınız ve en az 16-18 kg olacaktır tankı yere yakın bir yere koyabilrseniz(ben bir yer bulamadım)gaz superoalcaktır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:42 ----------

selamlar dct de yolda giderken bosa almak mumkun mu?
    750 almak uzereyim 700 ile 750 arasında ikinci elde 2-4 lira fark var 2012-2014 modelleri aralıgında.
    50bin ve 10 bin km farkları da dikkate alınmalı.ancak 700 ler ful aksesuarlı ve 4 binlira farklı ne yapmalıyım.
    mehmetenis bunu beğendi.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunar güzel adamım....
    ramazan bunlar bizim motorlara olmuyor. bende aynısı var. illa alacam diyorsan ben satayım :D eski motorum için almıştım ama motor değişince elimde kaldı.
    mehmetenis bunu beğendi.
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    D'elight & Tracer 900
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun böyle nc sahibi görmek çok güzel :D Sibop ayarı ne durum da cıktı?
    Teşekkür ederim, yeni gördüm iletinizi. Subap ayarında 1. pistonda egzoz subaplarında gevşeme vardı 2. pistonda da emme subapları ve egzoz subaplarında gevşeme vardı. Düzelttikten sonra motorun sesi değişti şıkırtısı gitti güzel oldu, bi de öğrendiğim için ben bunu her sene açar kontrol eder kapatırım
    mehmetenis bunu beğendi.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Çanakkale işi iptal maalesef boğazlarım kötü öksürük çabası anlaşılan hayallerde kalacak
    mehmetenis ve _oXXo_ bunu beğendiler.

Motosikleti
    D'elight & Tracer 900
    %80 ihtimalle 18 Mart Cuma günü şehitlikte olacağım. Çıkış yerim Cuma sabah 06:00 Çekmeköy isteyen katılabilir

Motosikleti
    NC 700 X
    Arkadaşlar debriyaj balatası satan yer bulamadım. Sadece servislerdemi var. Birde debriyaj balatalarını kendi değiştiren varmı aranızda. Sökmeyi düşünüyorum tastan ses geliyor. Balata saç bulursam alıp ihtiyaç varsa değiştirmeyi düşünüyorum.
    Razor999, özelden mesaj atmıştım servis kitapçığıyla alakalı. Mesajlarına bakarmısın.
    mehmetenis ve F54 bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Arenli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar debriyaj balatası satan yer bulamadım. Sadece servislerdemi var. Birde debriyaj balatalarını kendi değiştiren varmı aranızda. Sökmeyi düşünüyorum tastan ses geliyor. Balata saç bulursam alıp ihtiyaç varsa değiştirmeyi düşünüyorum.
    Razor999, özelden mesaj atmıştım servis kitapçığıyla alakalı. Mesajlarına bakarmısın.
    kamil sen motoru yeni almıştın hayırdır
    sıkıntı yeni mi oldu baştan mı vardı
    Arenli bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazan bunlar bizim motorlara olmuyor. bende aynısı var. illa alacam diyorsan ben satayım :D eski motorum için almıştım ama motor değişince elimde kaldı.
    o zaman almayalım abi işe yaramayacaksa...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:30 ----------

ben açmadım ama istersen uygun bir zamanda açar takarım sen yeterki parçayı bul...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:32 ----------

ben açmadım ama istersen uygun bir zamanda açar takarım sen yeterki parçayı bul...
    F54 ve Arenli bunu beğendiler.

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kamil sen motoru yeni almıştın hayırdır
    sıkıntı yeni mi oldu baştan mı vardı
    Satmadın bana motoru uğraşıyoruz. Sıkıntı varmı emin değilim. Önceki motorlardada çok ses dinlerdim. Bundada aldığımda ses yoktu. Servise göstererek aldım motoru. Aldığım gün serviste İpone 10w40 yağ konuldu. Sonra şakırtılı ses yapmaya başladı. Boştayken debriyajı bırakınca ses artıyor. Servise gösterdim normal dedi. Yalnız 1. vitese takarken nasıl takarsan farketmiyor tak diye ses yapıyor. Debriyaj ani kavrıyor. Şimdilik kaçırması yok. Lastiklerin bitmeye yakın olduğunu bilerek almıştım. Zen motorda lastik değişirken oradaki tamirci debriyajın çok ses yapıyor dedi kafama takıldı. Sonra bir daha Konşuk motora gösterdim normal dedi.
    Ramazan Can teşekkür ederim.

aydin-ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750x 2015
    Alıntı Razor999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    %80 ihtimalle 18 Mart Cuma günü şehitlikte olacağım. Çıkış yerim Cuma sabah 06:00 Çekmeköy isteyen katılabilir
    Çanakkale şehitliğini ziyaret çok güzel bir seçim, iki çekincem var, bir sabahın o kadar erken saatinde çıkılmak zorunda mı? İki, o kadar orada kaldıktan sonra, gene İstanbul'a dönmeye çalışmak ne kadar doğru? Geceleyip, Cumartesi dönmek daha doğru olmaz mı?
    Minds, like bodies, will often fall into a pimpled, ill-conditioned state from mere excess of comfort.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı Razor999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Program belli mi etkinlikle ilgili bilgiye ulaşamadım .Etkinlik 19 ve 20 si diyor cuma günü için bilgin varmı

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    Satmadın bana motoru uğraşıyoruz. Sıkıntı varmı emin değilim. Önceki motorlardada çok ses dinlerdim. Bundada aldığımda ses yoktu. Servise göstererek aldım motoru. Aldığım gün serviste İpone 10w40 yağ konuldu. Sonra şakırtılı ses yapmaya başladı. Boştayken debriyajı bırakınca ses artıyor. Servise gösterdim normal dedi. Yalnız 1. vitese takarken nasıl takarsan farketmiyor tak diye ses yapıyor. Debriyaj ani kavrıyor. Şimdilik kaçırması yok. Lastiklerin bitmeye yakın olduğunu bilerek almıştım. Zen motorda lastik değişirken oradaki tamirci debriyajın çok ses yapıyor dedi kafama takıldı. Sonra bir daha Konşuk motora gösterdim normal dedi.
    Ramazan Can teşekkür ederim.
    debriyajda sıkıntı yok gibi...bilmem ustalar ne diyor
    Arenli bunu beğendi.

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    debriyajda sıkıntı yok gibi...bilmem ustalar ne diyor
    Ustalar normal diyor. Zaten belirli bir sıkıntı yok. Ayırmama veya kaçırma gibi. Hatta orta sehpadayken vitese takıyorum arka teker dönmüyor. Ama o şak şak sesi beni çok rahatsız ediyor. Ayrıca soğukken o ses rahatsız etmiyor.
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler