Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheArcheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da transit yola çıktığın zaman uzun yolda oluyorsun zaten D-100'de şu ana kadar benden yol isteyen olmadı da, TEM'de çaresiz bir şekilde yol veriyorum. 150+ süratle giderken e350 cdi 4 matic yol istemişti ve acı acı çekilmiştim Adamlar gidiyor ya, neyse bizim süratle işimiz yok. 100-110 iyidir
    konyadan gelirken bmf li bi ablayla beraber yola cıktık ,ablam klimasını acmıs sigarasını tüttüre tüttüre solladı beni ,yediremedim tabi ankaraya kadar yardırdım aşti ye doğru giderken sağıma bi baktım abla yanımda :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    Alıntı emresilin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şeytan dürtüyor. vstromu satıp nc700x al diyor yakıtı az diyor. sağ taraftaki ise boşver beygir düşük sana yetmez diyor.
    sağı solu boşver.
    bir kağıt al, bir tarafına Nc700 bir tarafına dl650 yaz alt alta önce her motorun + larını, sonra - lerini yaz. alım satım esnasında cebinden çıkacaklarıda yaz.

sonra kağıda bak, mantık ne diyor? sonrada "birazcık" duygusal açıdan bak, hala nc700 istiyor musun? yada mantıkta sana nc700 ü seçtirdiyse git al bitsin gitsin :D

yani herkesin kullanım amacına, stiline, beklentilerine göre çok değişen birşey ancak günlük motosiklet kullanan ve bu esnada min. harcama ile maks. km yapıp, 700cc torklu bir motosiklet kullanmak isteyen kullanıcıların büyük kısmına yeten bir motosiklet.

İstanbul'da transit yola çıktığın zaman uzun yolda oluyorsun zaten D-100'de şu ana kadar benden yol isteyen olmadı da, TEM'de çaresiz bir şekilde yol veriyorum. 150+ süratle giderken e350 cdi 4 matic yol istemişti ve acı acı çekilmiştim Adamlar gidiyor ya, neyse bizim süratle işimiz yok. 100-110 iyidir
    aynen e5 te sıkıntı yokta, tem de sıkıntı olabiliyor.

asıl dün akılsız bir 116i ye delirdim gerçekten mantığımı kaybediyordum.
    tam kozyatağı ndan bağlandım. 110 gidiyorum. trafik yoğun ama süratli. sağda şerit dolu, akıl yerine tatlı patates yerleştirilmiş arkadaş totosunu yerinden kaldıramayan 116i si ile kıçıma girdi hafif frene dokundum (malum stoplarımı yaktım) yok gık demiyor ayrılmıyor kıçımdan, sağda ne benim ne onun gidebileceği yer var oyüzden salak gibi bende öndekine yaklaştım aslında büyük hata ne olursa olsun sağa geçemediğim süre boyunca öndekiyle arayı daha fazla açmam gerekiyordu çünkü önümdeki fren yapsa , arkamdaki afedersiniz ama dangalak tost edecek bizi.

neyse tam çamlıca sapağına 300m kala orta şeritte boşluk oldu(kozyatağından FSM ye giden kavşak ile Çamlıca ya -boğaziçi köprüsüne- giden sapak arasında 1-1.5km var maksimum)
    , hadi yürü git nereye gideceksin diye el kol yaptım sol şerit daha hızlı gitmiyor dolu çünkü,benim şeride doğru kaymaya başladı arabayla o an harbi aynasına tekmeyi basmak geldi içimden. neyse başka forumda bir arkadaş yazmıştı böyle anlarsa beyin sapında amigdala denilen fındık kadar bir yer hareketlerimizi kontrol ediyormuş, derin nefes aldım, yürü git dedim içimden..
    200mt gitmedik adam en soldan en sağa geçerek çamlıca sapağından çıktı. kafayı yiyecektim.

ohh içimi döktüm rahatladım.

böyle durumlarda o hızlarda başka araçlar arasına girmeyi her zaman daha tehlikeli bulduğumdan güçte bir işe yaramadı.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende geçen otobanda canım sıkıldı bi mini makaslar makaslar takılıyor dedim neler yapıyo die peşinden gidiorm öyle hıyar bi asıldı gaza bizim cıbır kaldı geride olm sercan sende ya dedim attım 6 ya 100 100 gittim

Geçende de bitane Cbr1100xx'i deli ettimdi trafikte yol bi acıldı yanımdan bi 240-250 ile geçti ondan sonra tövbe dedim abim deyip eline sarılasım geldi o nasıl bi rüzgardı :D

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende geçen otobanda canım sıkıldı bi mini makaslar makaslar takılıyor dedim neler yapıyo die peşinden gidiorm öyle hıyar bi asıldı gaza bizim cıbır kaldı geride olm sercan sende ya dedim attım 6 ya 100 100 gittim

Geçende de bitane Cbr1100xx'i deli ettimdi trafikte yol bi acıldı yanımdan bi 240-250 ile geçti ondan sonra tövbe dedim abim deyip eline sarılasım geldi o nasıl bi rüzgardı :D
    Silme geçen motorlara da ayar oluyorum ne korna var ne bişey sırf hava a
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Silme geçen motorlara da ayar oluyorum ne korna var ne bişey sırf hava a
    bende cok dikkat ederim ona yolda benden yavas ve yanından geçmem gerekirse korna calarım yada uzagından geçmeye calısırım bizede oluyor cunku korkuyor insan acemi olur bişey olur heycanla frene basar düşer ne gerek var yanı baskasının günahına giresin.

ama 1100xx'e ben kaşındım senın cürmün ne lan gidiyon adamın onunde artizlik yapıyon basdbajlskdbnlasd :D

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    bence uzun yolda en tatli hiz 140-150 oda otobanda. Ama sehir icinde weya cewre yollarindada arabalari makas manyagi etmek cok guzel oluyor. Insanlar o an araba icinden bakarken ozeniyor resmen motorcuya :D

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jack_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama sehir icinde weya cewre yollarindada arabalari makas manyagi etmek cok guzel oluyor. Insanlar o an araba icinden bakarken ozeniyor resmen motorcuya :D
    Bence ana bacı sövüyorlar
    TheArcheus, maxi97 ve Mengu16 bunu beğendiler.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Beyler sizi teesüf ederim,makas nedir yahu??

Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Örnek 1:30'dan sonra olaylar olaylar

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Örnek 1:30'dan sonra olaylar olaylar
    Tüm bencil, ahlaksız, akilsizlar neden bu memlekette toplanmış anlamıyorum? Biraz etrafa serpilselermis, seyrelirlermiş en azından!

Ah bu arkadaşı, körfez pistine koysam fiat 500 1.4 ile döndüğüm kadar zamanda dönemez eminim.
    ormankebabi ve atalay77 bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    Bence ana bacı sövüyorlar
    sövene rastlamadım. görsem makas manyağından sonra tokat manyağı yaparım zaten sıkıntı yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıkışan trafikten bunalarak, ehliyeti bakkaldan alan şöförlerin sağ şerit boş olduğu halde inatla sol şeritten gitmesinden sonra çileden çıkarak hafif bir gaz açmayla aralardan derelerden geçme diyelim
    audioslave bunu beğendi.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Dil dökecek halim yok,umarım trafikte diğer sürücülerin kaza yapmasına sebep olmazsınız.Makasın savunulacak bir tarafının olmadığını düşünüyorum.Evde Nfs oynarken istediğiniz kadar atın o ayrı
    cbr125cbr bunu beğendi.

bende savunmuyorum valla kesinlikle NFS değilde Dirt 3'de ne kadar viraj varsa hep yannn yannn

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    makas: gençken ya da yeni ehliyet alındığında keyifle trafik terörü estirilen, sonrasında belirli bir olgunluğu gelindiğinde ben manyakmıymışım abi dedirten bir olgu. çoook pişmanlıklarım var çook. artık daha sakinim ama motosiklette yeni olmam hala arasıra fişekliyor.

Bende trafikte gazlamak yerine bu sene TMF lisansımı cıkartıyorum.Cıbırım ile 250 klasmanında yarışmak istiyorum bakalım. Motora lastik dişli ve celık fren hortumları yapıp fazlalıklarıda sokup yavas yavas gazlarız gazımızı atarız 2 zamanlı 125'lerde var pek 1-2-3 e sansımız yok ama tecrube olur

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    iyi dedin ya Sercan. bende yapacaktım unuttum. araya iş girdi. önümüzdeki hafta bakim bende o işe bir.

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    arkadaşlar nc700x 6. viteste 3000-4000 devir arasında kaç km hız yapıyor

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    4000 de 130km/h
    jack_59 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    Alıntı twili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4000 de 130km/h
    rahat devirde güzel hız bence

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hatırladığım kadarıyla
    1. vites 60 civarı
    2. vites 85-90
    3. vites 110-115
    4. vites 135-140
    5. vites 165-170
    6. vites kesiciye soktum 198

Yazığım diğer değerler kesiciye sokmadan yaptıklarım. 5 km/s oynayabilir. 6. viteste 3000 devirde 100, 4000 devirde 130.
    jack_59 ve inzell bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler